Health workers carry on a stretcher two elderly residents of a nursing home who tested positive for the new coronavirus.
در مادرید نزدیک به سه هزار coronavirus مرگ و میر گزارش شده در خانه های سالمندان که در آن اعضای نظامی باید گزارش بدن یافت تنهایی برای روز.عکس فیلیپه دانا / AP

یکشنبه, آوریل 8th, پیلار گنزالز ملاقات با ده ها تن از بازنشستگان خارج از موزه پرادو در مادرید. آنها آمده بودند با هم به مناسبت روز بین المللی زنان برای چهارمین سال متوالی تجمع در مقابل نمادین مجسمه برنزی از دیگو ولاسکز است که نشسته است در خارج از ساختمان ورودی غربی. پس هر کس وارد این گروه ساخته شده راه خود را به Plaza de Cibeles که در آن هزاران نفر از معترضان پیوست و در خشن شعارهای “یک متجاوز در مسیر شما” و دست تکان داد مقوا نشانه هایی است که خواندن “اپیدمی واقعی مردسالاری است.” مانند بسیاری از معترضان گونزالس است که هفتاد و یک و یک سابق صاحب فروشگاه عینک زرد جلیقه با لباس بنفش که همسان مجزا رنگ مو خود را. برای هفته ها, اخبار, گزارش به وقایع coronavirus را در سراسر اسپانیا اما تعداد کمی از مردم باقی ماند. ماه مارس بود که به عنوان پر جنب و جوش که در سال های گذشته و این یکی از صدها نفر از تجمع جرم در کشور برگزار شد که در روز. ساعت قبل از آن نزدیک به ده هزار پیروان بورسی راست بود, بسیج در یک رویداد در شهر جنوبی که در آن رهبران آن را محکوم کرد “توتالیتر جنون” فمینیسم. و در شب فوتبال هنردوستان در بسته بندی برنابئو ورزشگاه برای دیدن رئال مادرید در بازی برابر بتیس. به بسیاری از اسپانیایی ها از جمله گونزالس, این بیماری همه گیر به نظر می رسید دور. هیچ مستند اقدامات و یا حتی هشدارهای صادر شده توسط دولت است. به خلاف بانوی اول, معاون رییس جمهور و چند تن از وزیران و سیاستمداران برجسته بود و خواست مردم را به خیابان ها که در روز یکشنبه ، پس چرا نظر به اقامت در خانه ؟

پنج هفته قبل از آن, در ژانویه 31st, اولین coronavirus مورد در اسپانیا شده بود علنا گزارش شده است. سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده بود بحران “بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی” و بیست و یک اسپانیایی رشته در ووهان چین شد عودت قرار داده و تحت قرنطینه در یک مرکز نظامی. اسپانیایی مقامات دولتی هر چند بازی کردن احتمال یک بیماری همه گیر. احتمال داشتن برخی از موارد واقعی بود, مقامات بهداشت و درمان گفت: اما هیچ پیشنهاد کرد که این ویروس را گسترده تبدیل شده است. در فوریه 23, اسپانیا سلامت-رییس اورژانس فرناندو سیمن اعلام کرد که “نه ویروس و نه هیچ بیماری انتقال است.” در آن زمان دولت نمی دانند از هر coronavirus مربوط به مرگ و میر در کشور اسپانیا و ساکنان که تا به حال آزمایش مثبت شد آلوده در خارج از کشور است. سه روز پس از سیمن بیانیه اولین محلی منتقل می شود مورد ظاهر در سویل. و بعد از دو هفته تعداد موارد رشد از فقط تعداد انگشت شماری به نزدیک به دو هزار نفر است. هنوز مقامات دولت مقاومت قرار دادن در محل هر سلول سفارشات. “این دشوار است که به حق لحظه” آنتونی Trilla سر از پیشگیری-پزشکی-و-اپیدمیولوژی واحد در کلینیک بیمارستان بارسلونا و مشاور نخست وزیر پدرو سانچز به من گفت. “اگر شما بگویید چهل و هفت میلیون اسپانیایی است که آنها باید در خانه بماند برای پانزده روز از آنجا که سی یا چهل موارد حتی اگر در برخورد با یک بیماری جدید, آن را بسیار دشوار است برای دفاع از آن موقعیت است.”

در مارس 9th, یک روز پس از تجمع جمعی که گنزالز و ده ها هزار نفر از دیگران پیوست تعدادی از coronavirus موارد در اسپانیا دو برابر شده است. بسیاری از کسانی که انتقاد نخست وزیر سانچز برای شکست خود را به کاهش بحران را دیدم که روز به عنوان مظهر دولت سهل انگاری. آن را طولانی نیست قبل از اینکه این بحث بیش از آنچه که دولت می تواند و یا باید انجام داده اند تقسیم در امتداد خط حزب. صدای بر حق دولت را متهم به بی مسئولیتی و در برخی موارد تا جایی پیش رفت که به سرزنش فمینیست برای wreaking ویران. صدای در سمت چپ قاطعانه در دفاع از خود در راهپیمایی این استدلال که بسیاری از سیاستمداران محافظه کار نیز partaken در تظاهرات و بورسی تا به حال حتی برگزار می شود خود را از دست داد. در نهایت نه طرف ثابت ایمنی بدن از ویروس را گسترش. در طول هفته پس از گردهمایی راست حزب رهبر و دبیر کل آزمایش مثبت است. به طوری که اسپانیا برای اولین بار و وزرای کابینه که با حضور زنان در ماه مارس.

گنزالز اظهار تاسف کرد که بحران تبدیل شده بود تا سیاسی اما او ایستاده بود با تصمیم او. “حتی اگر دولت به هشدار من فکر می کنم نیمی از مردم نشان داده اند تا” او گفت:. Ignacio اسکلر یکی دیگر از شرکت کنندگان و سردبیر این سایت خبری eldiario.es ارائه شده متفاوت است. روز پس از ماه مارس هر دو او و حدود یک چهارم از کارکنان خود را ارائه علائم. با توجه به اینکه دوره کمون ویروس است بین یک تا چهارده روز اسکلر معتقد است بعید است که هر یک از آنها را گرفتار این بیماری در طول تظاهرات. در عین حال او گفت که حاوی این بیماری به همان اندازه مسئولیت مقامات دولتی به عنوان آن بود که از افراد—و در نگاه به گذشته است که او را در خانه مانده اگر مقامات به او هشدار داده بود. “ما در اشتباه بودند به دست کم گرفتن این بیماری همه گیر” او به من گفت. “اما آن را آشکار است که اشتباهات وجود دارد ساخته شده توسط دولت است. اثبات آن است که همراه با ایتالیا ما در حال حاضر پیشرو در جهان رتبه بندی.”

با بیش از نوزده هزار نفر کشته و صد و هشتاد و دو هزار نفر آلوده اسپانیا در حال حاضر دارای بالاترین مرگ و عفونت نرخ سرانه هر ملت بزرگ در جهان با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط بار. تست نرخ متفاوت است به طور گسترده ای بین دو کشور و کشورهای دیگر ممکن است underreporting میزان شیوع بیماری خود را. اسپانیا هر چند به وضوح به نظر می رسد یکی از سخت ترین-آمار سازمان ملل. به عنوان تعدادی از coronavirus موارد مشخصی در اسپانیا و ایتالیا و مقامات هر دو کشور اعلام کرد با مشتقات جزئی مستندات. اسکار Uclés یک جراح عروق در آموزش در شمال ایتالیا مستقر شد در شهر راونا در هنگام شیوع بیماری آغاز شد. به زودی پس از سر پرستار در بیمارستان خود را به اطلاع او که چند تن از بیماران خود را آلوده شدند. Uclés استفاده از دستکش و ماسک برای استنت روش است که او تا به حال عمدتا انجام شده است اما او در هیچ تجهیزات حفاظتی هنگام صحبت کردن به بیماران خود را. پس از شایعه است که دولت ایتالیا خواهد بود cordoning بسیاری شمالی کشور او در زمان یک تاکسی به فرودگاه که شب و پرواز بازگشت به اسپانیا است. “تا آن زمان ایتالیا شده بود حمل با خود عادی زندگی” Uclés به من گفت. “این کشور رفت و از انجام هیچ چیز در مورد ویروس برای قرار دادن بسیار شدید اقدامات در محل. آنچه من دیدم در آنجا اتفاق افتاده در اسپانیا در مدت کوتاهی پس از.”

روز شنبه, مارس 9th, Uclés بازگشت به بیمارستان های عمومی در مادرید جایی که او مشغول به کار بود قبل از چرخش در ایتالیا. او متوجه شده است که این بیماری همه گیر در حال حاضر تغییر پویا در داخل بیمارستان. عروقی, جراحی شد, به تعویق افتاد, مگر در موارد اضطراری. تقریبا تمام پزشکان بدون در نظر گرفتن تخصص خود تبدیل شده و تلاش های خود را به کوروناویروس. معیارهای ورود به بیمارستان تبدیل شده بود سختگیرانه تر. در شرایط عادی یک بیمار مبتلا به ذات الریه می شود فرستاده می شود اما در حال حاضر تنها کسانی که با آپنه اجازه داده شد به ماندن بگیرید. پس از چهار روز از کار Uclés توسعه خفیف و سرفه. یک روز پس از آن درد در سر و بدن خود را چنین شد که او بازگشت خود را تغییر. او قرارداد ویروس. سلامت کارگران را تا حدود پانزده درصد از اسپانیایی ها که آلوده شده اند; به تاریخ حداقل بیست و سه پزشک و یک پرستار و پرستاری دستیار فوت کرده اند از COVID-19. Uclés به من گفت که چند تن از همکارانش نیز نشان داده شده است علائم خفیف از جمله از دست دادن بویایی و یا چشایی اما آنها تا به حال شده است قادر به دسترسی به یک آزمون. “مقامات می دانید آن را به احتمال زیاد به نوبه خود مثبت,” او گفت:. “که معکوس زیرا این بدان معنی است که کارکنان پزشکی را به خانه فرستاد. و که در آن شما پیدا کردن یک صد پزشکان؟”

اسپانیایی مقامات اصرار داشت که همه کارگران بهداشت تضمین تست اما پزشکان و پرستاران صحبت کردم که ادعا کرد در غیر این صورت. Gabriela Lobel یک پرستار در مادرید گفت که کیت های آزمایش بودند در تامین کوتاه مدت و که آنها ارائه شده تنها برای کارگران با علائم واضح. “این سیستم در نهایت سقوط” او به من گفت: “نه فقط به دلیل وجود خواهد داشت به اندازه کافی تخت بیمارستان اما به دلیل وجود خواهد داشت به اندازه کافی کارگران به بعد از آنها نگاه کنید.” از زمان شروع این بیماری همه گیر اسپانیا محدود تست ظرفیت شده است یک مشکل هسته. مقامات بهداشت تلاش کرده اند برای شناسایی و به درستی جداسازی افراد آلوده نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند اما که ممکن است ناخواسته گسترش ویروس. در مارس 9th, چهار انجمنهای پزشکی با ارسال نامه ای به اسپانیایی وزارت بهداشت اصرار مقامات به اولویت بندی و تشخیص زود هنگام. در پاسخ سالوادور Illa, وزیر بهداشت اعلام کرد که سی هزار نفر شده بود به نمایش در آمد. پس از آن وزارت را منتشر کرده است دقیق تست آمار و ارقام. به جای Illa به دنبال سرکوب انتقاد با این ادعا که اسپانیا در حال انجام بین پانزده هزار و بیست هزار آزمون روزانه است. آنچه روشن است این است که دولت اسپانیا—بر خلاف کسانی که از کره جنوبی و آلمان دو کشور است که سرمایه گذاری اولیه و به شدت در تست—دارای درهم به امن به اندازه کافی کیت برای ردیابی شیوع. دولت دستور داد بیش از نیم میلیون نفر آزمون در چین ساخته شده که ثابت می شود معیوب. در تلاش برای جبران آن شکست و آن را متزلزل پاسخ بیش از همه دولت صرف بیش از نه صد میلیون دلار به وزارت بهداشت به تازگی اعلام کرد در آزمون هواکش و ماسک اما این تجهیزات شده است در آینده.

سال از کاهش بودجه نیز محدود منابع در دسترس به اسپانیایی سلامت کارگران است. در دهه گذشته در اسپانیا سرمایه گذاری در مراقبت های بهداشتی کاهش یافته است به 5.9 درصد از تولید ناخالص داخلی—نزدیک به دو امتیاز پایین تر از میانگین هزینه های دیگر E. U. اعضای. به عنوان یک نتیجه وجود دارد, تنها چهل و چهار صد فشرده-تخت های مراقبت در کشور تعدادی که محدودتر در مقایسه با آلمان و بیست و هشت هزار I. C. U. تخت. در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اسپانیایی پزشکان تا به حال به را انتخاب دشوار تعیین خواهد شد که دریافت بیمارستان خود را محدود تجهیزات و که نمی خواهد. Husamidden Kharat, یک متخصص بیهوشی که با این نسخهها کار در Rey Juan Carlos بیمارستان در مادرید به من گفت که بیماران بیش از سن هفتاد و پنج نفر دیگر بستری به I. C. U. s است. “آنها از چپ به مرگ,” او گفت:. “این بسیار دشوار است اما واقعیت آن است که.” Kharat گفت که تعدادی از دسترس تخت در بیمارستان به حال نزدیک به دو برابر شده و موقت فشرده-واحد مراقبت ساخته شده بود اما فن های باقی مانده در تامین کوتاه مدت, آیا به عنوان دنده محافظ برای کارگران است. Kharat گفت که او تا به حال استفاده کردم به پوشیدن همان ماسک برای حداقل دو هفته و استفاده مجدد از لباس بلند و گشاد خود را دوباره و دوباره. “ما در نظر گرفته شده است از منطقه راحتی ما,” او به من گفت. سرعت که در آن اپیدمی گشوده و کندی از اسپانیا پاسخ در ادامه به گیج یا گمراه کردن او را. “ما شده ایم انتهایی پشت از آنجا که این بیماری رسیده ما,” او گفت:. “و در طب زمانی که شما دنباله در پشت شما از دست بدهند.”

در آخرین دقیقه تلاش برای افزایش ظرفیت دولت requisitioned بیمارستان های خصوصی و کارکنان خود را. بازنشسته, پزشکان, پزشکی, دانش آموزان و کارآموزان شده به نام برای کمک به. و بسیاری از مراکز کنفرانس و هتل ها در حال حاضر در خدمت به عنوان تجهیزات پزشکی. Morgues در سراسر کشور هستند همچنین در تلاش برای نگه داشتن سرعت با بیماری مرگبار. برای چند هفته در حال حاضر المپیک-اندازه یخ یخ بازی کردن در رئال مادرید به عنوان یک فضای که در آن تابوت به طور موقت ذخیره می شود در حالی که خانه های مراسم تشییع جنازه ترتیب خود را انتقال. سالمندان—یک بخش قابل ملاحظه از اسپانیا جمعیت شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری است. در مادرید, کانون اسپانیا شیوع نزدیک به سه هزار نفر مرگ گزارش شده در خانه های سالمندان. اسپانیایی ها بودند که به تازگی متزلزل اخبار از اعضای نظامی وارد خانه های پرستاری و پیدا کردن اجساد تنهایی برای روز. نظامی است که در حال حاضر نظارت بر برخی از کسانی که در مراکز عمومی و دادستان ها به دنبال ممکن است اتهامات جنایی.

مارتا کانو اولیه-پزشک مراقبت در شمال شهر وایادولید به من گفت که او را تحویل مراقبت های بیمارستان در یک خانه سالمندان برای چند هفته. حدود صد نفر از ساکنان در مرکز زندگی می کنند که در آن او در حال حاضر کار می کند. حداقل بیست فوت کرد قبل از او وارد وجود دارد و بیست و سه در حال حاضر تحت نظر به عفونت کرونا ويروسی. “ما شده است فرا گرفته با این بیماری همه گیر” او گفت:. کانو اعتراف کرد که ارائه مراقبت های بیمارستانی در مراکز دشوار بود اما او همچنین استدلال کرد که لازم بود برای کمک به جلوگیری از بیمارستان ها از غرق شدن. او مقصر دولت برای کم اهمیت جلوه دادن خطرات ناشی از ویروس است. “این بازیگران به عنوان یک آنفولانزا,” او گفت:. برخی از افراد مسن که مرده بود در اوایل تا به حال نشان داده شده است هیچ نشانه رفته و تست نشده. “آنها درگذشت ناگهانی” او گفت:. “برخی از ساکنان که پر از سوراخ در اتاق خود را کاملا نمی دانند که چگونه بسیاری از همسایگان خود گذشت. اما بعد از آن زوج که از دست داده ایم یک شوهر یا همسر و در حال حاضر همه به تنهایی.”

Lobel پرستار مستقر در مادرید گفت که اولیه-مراقبت از امکانات که در آن بیماران دریافت روال درمان های پزشکی در حال غرق ، “هنگامی که مردم بحث در مورد یک سقوط در سیستم آنها به طور کلی فکر می کنم یک سر می برند بیمارستان” Lobel به من گفت. “اما از آنجا که تنها درصد کمی از coronavirus بیماران بستری نقش اولیه-مراقبت مراکز نباید نادیده گرفته شود.” برای چند سال گذشته Lobel مشغول به کار پاره وقت در یک مکان اولیه-مرکز مراقبت. وظایف خود در این مرکز در حال حاضر عبارتند از: چک کردن در با بیمارانی که در قرنطینه صفحه اصلی و تعیین اگر آنها نیاز به مراقبت در بیمارستان. “ما می دانیم که چه پخت و پز در داخل بیمارستان و بنابراین ما سعی به محدود کردن تعداد نقل و انتقالات به عنوان آنجا که ممکن است,” او گفت:. Lobel همچنین با این نسخهها کار در اورژانس یک بیمارستان خصوصی در مادرید که تا چند روز پیش, دنده محافظ آنقدر کمیاب است که او تا به حال شده است با استفاده از کیسه های زباله به پوشش بدن خود را. در اصلی-مرکز مراقبت از او استفاده می شود تجهیزات در سمت چپ بیش از 2014 ابولا بحران است. یک هفته بعد از ما برای اولین بار صحبت کرد Lobel توسعه coronavirus علائم و او در حال حاضر در قرنطینه خانه دست و پنجه نرم کردن با احساس گناه بیش نیست که در خط مقدم. “من احساس به عنوان اگر من تا به حال مرتب کردن زمینه,” او گفت:.

روز دوشنبه دولت اسپانیا لغو برخی از آن مستند سفارشات و مجاز سه صد هزار نفر به بازگشت به کار در مادرید. سانچز تصمیم به ایجاد یک استثنا برای کارگران در تعدادی از صنایع از جمله ساخت و ساز و تولید شد علت برای نگرانی و اختلاف است. Lobel ترس از موج دوم عفونت, اما او همچنین نگران روان-سلامت اثرات بحران که او گفت: به نظر می رسد مانند یک چاره اندیشی موقت در میان طوفان. “هر کس صحبت کردن در مورد زمانی که این باید تصویب,’ ” Lobel گفت. “اما وقتی اتفاق می افتد که از آن خواهد شد یک لحظه برای همه به بازنگری این نوع از عوارض این بیماری همه گیر گرفته است بر ما.” او به یاد می آورد هفته پس از مارس 8th, کاملا, نه فقط به دلیل وجود داشته است افزایش موارد در اتاق اورژانس بیمارستان بلکه به دلیل او تا به حال شده است به معنی پیوستن به معترضان در انقلاب. در نگاهی به گذشته Lobel به من گفت: آن را آسان به ادعا می کنند که کسانی که تجمع جرم شده اند باید به نام خاموش. “یک تورو pasado,” او گفت: با استناد به معروف اسپانیایی خودداری کنند نشان می دهد که زمانی که گاو رفته است هر کس می تواند به رخ کشیدن که یک گاوباز. در عین حال تجربه خود را ترک کرده بود او را با یک بلانت نظر پس: “هزینه در زندگی شده است بیش از حد بالا است.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی