کارگران خط مقدم در نعل اسب طلایی را دریافت 1,000-plus رایگان وندی وعده های غذایی با تشکر از شغالها جنرال موتورز و همسرش

آریزونا شغالها مدیر جان Chayka — که زادگاه اردن, Ont. در نزدیکی St. Catharines — در حال انجام خود را کمی به کمک در طول COVID-19 گیر هر دو در خانه جدید خود را و خود را یکی از قدیمی.

Chayka گفت: ستاره ای که در آوریل 14 وندی franchises او با همکاری صاحب با همسر کاترین در نعل اسب طلایی اهدا خواهد شد و تحویل حداقل 1000 وعده های غذایی به کارگران خط مقدم مبارزه با گسترش coronavirus.

در آریزونا شغالها همچنین اعلام کرد که 30 ساله Chayka و مدیر اجرایی Ahron کوهن اهدا خواهد شد 20 درصد از حقوق خود را در ماه های آینده برای حمایت از COVID-19 دانست.

“این یک زمان منحصر به فرد” گفت: Chayka. “جامعه برای ما مهم است (و) ما می خواستیم به انجام کاری. دو هفته آینده آن را رفتن به ادامه سخت تر.

“ما باید کسانی در خط مقدم هستند که خطر آن واقعا راست به چشم طوفان. این باور نکردنی به تماشای خود شجاعت و فداکاری. ما می خواهیم به انجام هر کاری ما می توانیم برای حمایت از آنها را در هر راه ما می توانیم.”

وعده های غذایی تحویل داده خواهد شد به بیمارستان و ایستگاه آتش نشانی ایستگاه های پلیس و مکان های دیگر.

“آنها در حال کار در سراسر ساعت. هر زمان که شما می تواند کمک به آنها را با مواد غذایی آن می رود راه طولانی” گفت: Chayka. “هدف ما این است که حداقل 1000. واقعیت این است که آن را احتمالا خواهد بود بسیار بالاتر از آن است که ما می خواهم خوشحال می شود.”

صنعت رستوران شده است ضربه سخت با اتاق ناهار خوری بسته به تشویق اجتماعی فاصله.

“آن را در مورد اقتصاد آن را,” او گفت:. “این در مورد هر چیزی به غیر از (کمک به) کسانی که در حال کمک به دیگران به طوری که آنها می تواند کمک به مردم دیگر. این چیزی است که من امیدوار هستم که می آید از این همه.”

بخشی از اهدا حقوق و دستمزد به آریزونا Coronavirus صندوق امداد با تمرکز بر روی چندین نیازهای فوری: تجهیزات حفاظت فردی برای خط مقدم پرسنل پزشکی; کمک برای مواد غذایی, بانک, پناهگاه بی خانمان و خدمات خشونت خانگی; فن آوری برای دانش آموزان کم درآمد برای کمک به یادگیری آنلاین.

“واقعیت آنچه اتفاق می افتد در اینجا در آریزونا وجود دارد رفتن به کمبود در تجهیزات. اگر ما می تواند کمک به ماسک یک روز زودتر و یا یک خرید اضافی ونتیلاتور هر کمی در این مرحله کمک خواهد کرد.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Kevin McGran

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>