حقایق سرگرم کننده در مورد عشق اشکالات

فقط-پیام کوتاه سوسک

به راحتی پریشان نور مصنوعی و pinging برای تلفن های موبایل این مخلوقات هستند و ضد اجتماعی با وجود ترجیح می دهند به سفر در گروه های بزرگ. آنها صرف اکثریت از زندگی خود را عشق به یک دیگر, اگر چه آنها را تکثیر و در نهایت بسیار به کمک از متخصص حشره شناس مطالعه آنها را!


اول-تاریخ Jitterbugs

این متلاطم بی مهرگان هستند تنها اشکالات شناخته شده به عرق! اول-تاریخ jitterbugs آمده swatch رنگ اعم از بسیار پر جنب و جوش به بسیار کسل کننده است. نگه داشتن چشم خود را بر روی آنها به اندازه کافی بلند و شما ممکن است به اندازه کافی خوش شانس برای دیدن یکی قی—یک فعالیت آنها تقریبا بی وقفه اما در نهان!


یک شب حشرات چوب

قد بلند و خوش تیپ, یک شب حشرات چوب شبانه هستند و مشاهده می شود خزیدن در اطراف در طول ساعت های عجیب و غریب از صبح. آنها معروف هرگز بارور همان تخم مرغ دو بار. صحبت در مورد تعهد به مسائل!


جوان-عشق ملخ

زندگی دهانه جوان-عشق ملخ در حال غم انگیز کوتاه مدت فقط ده هفته به طور متوسط. پس از آنها در بر داشت یک شریک لب خود را به طور دائم فیوز هم منجر به مرگ با تشنگی و گرسنگی. این برای تلفن های موبایل, وحشیانه, اما نمی تواند غم انگیز! جوان-عشق ملخ را آزار دهنده وزوز برای تلفن های موبایل بدون توقف و به طور انحصاری ساکن فضاهای عمومی. بنابراین ما خوشحال هستیم به خلاص شدن از شر آنها را!


در دراز مدت کرم

وجود دارد هیچ چیز وحشت زده در مورد این crawlies گذشته از این واقعیت است که هیچ کس مطمئن است که یکی طولانی مدت worm شروع می شود و یکی دیگر متوقف می شود! این مطیع اشکالات قابل ملاحظه ای داخلی ترجیح می دهند به صرف بیشتر وقت خود را در همان پچ را از خاک. اما آنها در شرکت خوب! در دراز مدت کرم ها معمولا به انبوه همراه با دیگر دراز مدت-worm زوج بسیار به حسادت تنها بسیاری از اشکالات!


ازدواج Mayflies

نهایی پدر و مادر از حشرات پادشاهی ازدواج mayflies با هم ماندن برای لارو حتی اگر آنها به طور مستقیم ارتباط برقرار در سال! همه منابع در حال هدایت به این کمی grubs خواهد شد که خود را با تشکر از mommies و daddies با خوردن آنها را هنگامی که آن زمان به ترک لانه. چگونه است که برای یک “متشکرم”?


طلاق زنبور عسل

طلاق زنبورها معمولا در تاریک انفرادی فضاهای اگر چه برخی از شناخته شده اند به اتخاذ غبار برای شرکت. آنها عشق را به رعایت چگونه دیگر طلاق زنبور عسل در حال گرفتن همراه تقریبا به همان اندازه به عنوان آنها لذت بردن از خوردن پیتزا!


تنها کرم

اجازه ندهید که نام شما احمق—تک کرم می خواهند به هر چیزی ، این fuzzy موجودات بسیار اجتماعی منتشر می کنند اما یک قطره اشک مانند تراوش در کوچکترین تحریک موجب ترس بسیاری از حشرات دیگر از یک شب حشرات چوب. خوشبختانه پس از استرس-خوردن مقدار فراوان از گیاهان آنها را به یک lo-o-ong چرت زدن خود را بسیار راحت و دنج پیله!


تنها (!!!) پروانه ها

خوشحال ارتقا از تک کاترپیلار و T. L. C. حشرات تک پروانه ها را نمی خواهم بدون باگ!

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>