سرگرم کننده دوست, تنگ به پایان می رسد تراویس Kelce جورج بازیگوش زندگی سوپر باول حزب

میامی—آنها با تکبر راه رفتن سبک و تعداد زیادی و تعداد زیادی از جلب.

کانزاس, شهرستان Travis Kelce و سان فرانسیسکو جورج بازیگوش هستند پرحرف تنگ می رسد در این سال سوپر باول و در میان سرگرم کننده ترین شخصیت در NFL — راب Gronkowski-انواع است که می تواند بازی بزرگ نقش در که برنده این بازی بزرگ در روز یکشنبه ،

“من فقط دوست دارم به زندگی مرد” Kelce گفت: با یک لبخند بزرگ. “و من می خواهم به لذت بردن از شادی در طول راه.”

که می آید از یک پسر که احمقانه سرگرم کننده, مضحک و خنده دار — یا همه موارد فوق — رقص برای جشن خود را touchdowns فورا به ویروسی لحظات پس از او می شود به منطقه پایان.

شش پا-پنج 260 پوند Kelce است “آمار وبسایت های کوان” و انجام “مرغ سر” و همه چیز را در میان. او زندگی یک فوتبال است که نقل مکان کرد به NFL بزرگترین مرحله و با مخاطبان در سراسر جهان ،

“من فقط فکر می کنم هر زمان که توپ در منطقه پایان من از او بخواهید تمام وقت, ‘چگونه می توانم به شما می آیند تا با این رقص ، فقط چگونه شما می آیند تا با تمام این مسائل است؟'” گفت: ستاد مقابله با توهین آمیز اریک فیشر که دلار جریمه شده بود 14,037 (ایالات متحده) برای آزادسازی دو آبجو خود را در حالی که جشن touchdown در شهر کانزاس بخشی دور برنده بیش از هوستون.

“من نمی دانم مرد” فیشر اضافه شده است. “من فکر می کنم او touchdown جشن یکی از یک نوع هستند و خواهد شد در تاریخ.”

Kelce نیز انجام یک کار خوب خود را به کتاب رکورد با خود را بازی کند.

او دارای NFL رکورد برای اکثر فصول با تنگ پایان با 1000 متری یا بیشتر دریافت با چهار و شمارش. Kelce مورد علاقه هدف از پاتریک Mahomes و خودش را به عنوان احتمالا بهترین تمام اطراف در پایان بازی.

“Kelce یک جانور” ستاد گیرنده گسترده Tyreek هیل گفت. “او خاص است. من دیده ام هرگز یک مرد که به اندازه که خیلی توانایی و یا برای حمل این نوع از تکبر راه رفتن. او قطعا یک رهبر است.”

The 49ers می گویند همان از بازیسازی بازیگوش بود که انتخاب اول تیم All-Pro در این فصل است. سال سوم, تنگ پایان تا به حال 85 جلب و یا بیشتر و 1000 متری دریافت در هر یک از دو سال گذشته.

بازیگوش یک بازی سرگرم کننده-شخصیت دوست داشتنی که رویکرد به بازی شبیه است که از یک اهل تفریح و کشتی گیر حرفه ای. پس از همه, او نام مستعار “سنگ سرد بازیگوش” — پس از (Stone Cold) Steve Austin.

او حتی با استفاده از یک ژست برای جشن اولین فراز که از او قرض گرفته شده از پنتاگون جونیور, مکزیکی کشتی گیر. او باعث می شود یک دایره با انگشت شست و سبابه به شکل “0” و پس از آن طرفداران خود را از مچ دست تا انگشتان دیگر به شکل یک “M” برای پنتاگون جونیور گرفتن عبارت: “Cero miedo” که به معنی “صفر ترس است.”

“من فکر می کنم همه ما کمی متفاوت است اما او منحصر به فرد و شما آن را ببینید در این زمینه” 49ers مربی Kyle Shanahan گفت. “او یک شخصیت است که در آن او می رود 100 متر.p.h. در هر چه او می کند. که احتمالا به همین دلیل او را برای رفتن به یک کشتی کج کار حرفه ای بعد از این. چه سرد است این است که نوع که او چه کسی است و سپس شما آن را ببینید در این زمینه است. به همین دلیل آیا او مناسب است یا نه او همیشه باعث می شود با نگرش خود را هنگامی که توپ در دست خود را.”

که همه زمانی آغاز شد که بازیگوش بود و در کالج در آیووا که در آن پس از آن تنگ می رسد مربی Levar جنگل به او مشق شب. واگذاری: تماشای ویدئوها از بهترین بازیکنان در موقعیت و هر چیزی که او می توانید استفاده کنید برای اضافه کردن به بازی خود را.

بازیگوش نمی تواند متوقف به دنبال در فیلم Kelce پر کردن iPad خود را با فیلم از روسای ستاره.

هر بازی در هر بازی.

“این که آیا آن را به آنچه که او در منطقه قرمز چگونه او خود را اجرا می کند راه خود را در طرز فکر هر بار که او را در زمین فوتبال است. من فکر می کنم چیزی که واقعا در نوع مخفف بیشتر است که شما می بینید شخصیت او را زمانی که او بازی می کند و چقدر لذت او” بازیگوش گفت. “بسیار شبیه به Gronk و شخصیت او را راه آن را نشان می دهد. من فکر می کنم آنها فقط از نوع درب برای تنگ می رسد مثل من قادر به بیان خودمان را در زمین فوتبال است.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

یا خارج از آن.

بازیگوش است و خوش برخورد که همیشه لبخند بر لب و ترک خوردگی جوک. پس از 49ers’ پیروزی بر Green Bay در NFC, قهرمانی, بازی, تنگ پایان راه می رفت در اطراف انجام مصاحبه های تلویزیون در حالی که با پوشیدن یک تی شرت از یک برهنه-chested کارفرمایی جیمی Garoppolo که یک فن به او فرستاده می شود.

البته عکس ها و ویدئو های ویروسی رفت. درست مثل اول خود را به پایین جشن.

“من فکر می کنم ما هر دو باید در یک زمان واقعا خوب بازی فوتبال” بازیگوش گفت. “شما می توانید ببینید که بر روی نوار. ما هر دو فقط لذت بردن از بودن در خارج وجود دارد با ما هم تیمی. ما هر دو را بازی می کند که ما خواسته و من فکر می کنم ما هر دو را بازی می کند که ما خواسته نشده است.”

آنها همچنین قادر به پخش زمانی که آنها وجود ندارد.

فصل گذشته بازیگوش بيشترين متری پس از گرفتن از آمار شروع به دنبال در سال 2010 با 870. او رتبه اول در این فصل در میان غیر پشت در حال اجرا با 602.

“یک مرد نباید ما را به پایین” شش فوت و چهار 245 پوند بازیگوش گفت. “و اگر شما که طرز فکر که در آن شما در حال رفتن به اجرا از طریق چهره کسی آن را قطعا باعث می شود کامپیوتر خود تعداد زیادی آسان تر است.”

Kelce نیست بیش از حد نخ نما یا رتبه سوم در میان تنگ به پایان می رسد با 410 متری پس از گرفتن.

“من معتقدم که این اجرا پس از گرفتن چیزی است که من قادر به استعداد پس از من شده اند در لیگ” Kelce گفت. “بدیهی است که پس بازیگوش شده در لیگ, او گرفته شده است که به یک سطح کاملا دیگر.”

دو تنگ می رسد به مراتب از یک بعدی. آنها را بیش از سهم عادلانه خود را از مسدود کردن بیش از حد در حالی که کمک به تیم خود را’ بازی های در حال اجرا.

آنها را ضربه مدافعان با یک لبخند. و سپس نشان دادن برخی از حرکات رقص.

“من فکر می کنم ما هر دو مثبت بچه ها” Kelce گفت: با یک لبخند بزرگ. “ما هر دو عشق را به بازی این بازی و در همان زمان ما هر دو عاشق زندگی است.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>