گرجستان آزمایش در قربانی کردن انسان

داستین اتاق / بلومبرگ از طریق گتی

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

در ابتدا درک Canavaggio فکر او خواهد بود قادر به سوار کردن بیماری همه گیر کوروناویروس در خانه تا زمانی که همه چیز امن بودند. به عنوان یک نوار مدیریت در جهان در Athens, Georgia, Canavaggio نشده است و مجاز به کار برای هفته ها. مقامات محلی در آتن صادر گرجستان اولین پناهگاه های محلی-در-محل سفارش در مارس 19, لغو اتفاقاتی که معمولا بهار زمان مشغول برای آتن بارها و به طور موثر از بین بردن این شهرستان خبر داد و بیداد کن در مرکز شهر حزب منطقه ساخته شده در اطراف دانشگاه گرجستان. دولت فرماندار برایان کمپ و به دنبال آن در اوایل ماه آوریل با یک ایالت shutdown.

اما پس از آن فرماندار فرستاده Canavaggio به آنچه که او خواستار “صفحه گسترده جهنم است.” در یک اطلاعیه هفته گذشته کمپ ناگهان معکوس البته در خاموش کردن پایان دادن به بسیاری از محدودیت در کسب و کار و overruling آن قرار داده و در محل توسط شهرداران سراسر کشور. روز جمعه ورزشگاه کلیساها مو و ناخن سالن و تو سرو اجازه داده شد به بازگشایی اگر صاحبان مایل بودند. دیروز, رستوران ها و سالن های سینما آمد. U-نوبه خود در سمت چپ گرجی تاکنون ، Canavaggio صرف روز خرد اعداد به کشف کردن که آیا بازگشایی نوار خود را به ارزش خطر ایمنی و یا حتی عملی در وهله اول با توجه به نحوه مداوم نگرانی های ایمنی می تواند دهانه تقاضا برای یک فرصت داخلی یک ساعت یک مبارک. “ما نمی توانیم راهی برای ایجاد اعداد کار برای حفظ کسب و کار و پرداخت اجاره بها و پرداخت همه برای رفتن به عقب و خطر زندگی خود را,” او به من گفت. “اگر ما سعی به باز کردن در روز دوشنبه, ما می تواند بسته در دو هفته احتمالا برای خوب و با بدهی بیشتر در دست ما است.”

کمپ را شوکه مردم در سراسر کشور است. برای هفته آمریکایی ها را تماشا coronavirus رفت و برگشت از شهرستان به شهرستان قریب به اتفاق بیمارستان, حادثه, مراقبت های بهداشتی کارگران و خروج دهها هزار نفر از بدن در موقت morgues. گرجستان شده است به ضربه بسیار سخت گیر و دولت تلاش های تست ارائه شده ناقص نگاه تا چه حد این ویروس همچنان در حال گسترش است. که تست ظرفیت—که بهداشت عمومی رهبران در نظر لازم برای با خیال راحت پایان دادن به مستندات—دارای عقب مانده این کشور را برای بسیاری از دو ماه گذشته. کمپ حرکت به بازگشایی محکوم شد توسط دانشمندان عالی رتبه جمهوری خواهان از خود دولت و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف آن حتی به خود جلب کرد یک توبیخ از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال بنا به گزارش ها تایید اقدامات قبل از اینکه فاصله خود را از فرماندار در میان واکنش.

بهداشت عمومی گسترده مقامات معتقدند که بازگشایی کسب و کار—به خصوص کسانی که نیاز به نزدیک تماس فیزیکی—در مناطقی که این ویروس در حال حاضر گسترش خواهد کشتن مردم است. حتی بسیاری از کشورهای دیگر در حال بی سر و صدا با توجه به مشابه حرکت به گرجستان. بیشتر در حال گرفتن بیشتر روش اندازه گیری شده—انتظار کمی طولانی تر برای بازگشایی محیط تست و یا عفونت معیار است که باید در اولین ملاقات کرد—اما برخی مانند اوکلاهما و کلرادو در حال حاضر قرار دادن برنامه های مشابه در حال حرکت است. اقدام خاص با عجله در آنچه که او خواستار یک حرکت مهم برای بازگرداندن ثبات اقتصادی, کمپ قرار گرجستان در مرکز ملی مبارزه بر سر اینکه آیا به ماندن در این دوره با اجتماعی فاصله و یا سعی کنید به بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی. اما از آن آسان است به سوء تفاهم است که آمریکایی ها ایستاده در هر طرف. بسیاری از گرجی ها هیچ توهم در مورد خطرات ناشی از بازگشایی حتی اگر آنها نیاز به بازگشت به کار به دلایل مالی. در میان ده رهبران محلی و صاحبان کسب و کار و کارگران صحبت کردم با این مقاله گفت: همه می دانند که برخی از افرادی که در مخالفت با lockdown اما مطابق با این وجود. هیچ یک از گزارش های جدی acrimony در جوامع خود.

جای خود را در داستان به تصویر کشیدن یک مبارزه بین دولت و مردم عادی است. گرجستان عجول و بی پروا بازگشایی قرار می دهد بسیاری از دولت طبقه کارگر در غیر ممکن است اتصال: خطر مرگ در محل کار و یا خطر باعث خرابی خود از نظر مالی در خانه. در درک یک بیماری همه گیر در این روش این است که یک مرض آزمایش در چه حد متحده می تواند فشار خود مردم است. گرجستان در حال حاضر تا حد زیادی تمایلی قناری در نامرئی معدن زغال سنگ فرستاده شده به پیدا کردن که چگونه بسیاری از افراد نیاز به از دست دادن شغل خود و یا زندگی خود را برای یک دولت به کار از طریق یک طاعون.

نشانه ای اعلام کرد که مائوئی, ساحل, سالن برنزه است بازگشایی برای کسب و کار 24 آوریل در مریتا, گرجستان. (Kevin C. Cox / گتی ایماژ)

برآورد متفاوت است به عنوان به چگونه بسیاری از کسب و کار ممکن است در واقع بازگشایی, در حال حاضر, اما هیچ یک از گرجی ها با من صحبت می دانستم که بسیاری از افرادی که در نظر گرفته شده به طور داوطلبانه سر حق بازگشت به کار. که درست در آتن است که یکی از جنوبی ترین مترقی شهرستانها و همچنین در Blairsville یک شهر کوچک در روستایی در جنوب شرقی بخشی از دولت است که گرایش به سمت محافظه کاری. کلی Girtz شهردار آتن تخمین زده است که حدود 90 درصد از صاحبان کسب و کار محلی به او گفته بود در هفته گذشته به هیچ وجه قصد بازگشایی بلافاصله. “گرجستان طرح به سادگی این است که به خوبی طراحی شده” Girtz می گوید. “به آن را ‘طرح’ ممکن است اغراق در این مورد.”

چند تا از گرجستان جمهوری خواه شهرداران بازگشت نیست درخواست برای اظهار نظر اما برخی از آنها علنا به حمایت کمپ تصمیم. در Watkinsville است که در نزدیکی آتن شهردار باب اسمیت منتشر شد بیانیه ای در روز یکشنبه تشویق ساکنان شهر به بازگشت به خدمات مذهبی و شغل خود را.

قطعا تقاضا برای این کسب و کار خدمات هنوز هم وجود دارد. برای بسیاری از سبک های مو, پاسخ به کمپ را بازگشایی اعلام سریع بود. ژاک لی یک سالن مالک در Blairsville که بسته کسب و کار خود را به خوبی در پیشبرد امور خارجه را خاموش به من گفت که او شنیده ام از مشتریان در عرض 15 دقیقه از کمپ کنفرانس مطبوعاتی. لی تا به حال به آنها بگویید که او نمی تواند بازگشایی و در عین حال از آنجا که او فکر نمی کنم انجام این کار امن بود. “من می خواهم به کار. من یک معتاد به کارش. من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به پشت صندلی و انجام مو,” او گفت:. “اما در حال حاضر زمان. من واقعا احساس نمی مانند خوکچه هندی در این وضعیت من نمی خواهم مشتریان من بودن خوکچه هندی یا نه.”

Lee شده است بدون درآمد برای شش هفته. او شنیده ام که حداقل شش دیگری منتقل خواهد شد قبل از او قادر به دسترسی به هر یک از فدرال بودجه امداد است که وعده داده شده برای کسب و کارهای کوچک مانند او. بسیاری از مشتریان خود را خریداری کارت های هدیه و یا از طریق پست به او چک برای کمک به هزینه های خود در حالی که او در خانه باقی می ماند.

در آتلانتا و حومه ماریتا سالن دیگر صاحب صبرا دوپری است تصمیم به بازگشایی یک شات. او اجرای یک محل به نام بچه های christopher miller برای بیش از 20 سال است. زمانی که فرماندار تعطیل کسب و کار مانند او, او شروع به آماده شدن برای در نهایت بازگشایی شده است. “ما سوخته کل سالن” او به من گفت. “ما بررسی آن است. ما آن را تمیز. ما repainted ایستگاه. ما در زمان متخلخل کانتر کردن و قرار دادن فریم های تخت خواب ، تنها سه سالن پنج کارکنان می خواهید به کار در حال حاضر. در طول شیفت خود آنها خواهید بود به طور کامل مجهز در دنده محافظ—ماسک صورت, سپر, لباس و دستکش—در حال حاضر مورد نیاز توسط دولت هیئت مدیره از لوازم آرایشی. “اگر من آن را انجام اشتباه شرم بر من, اما من تلاش” دوپری گفت. “آن متفاوت خواهد بود اگر من اینجا نشسته در یک عمارت و من می تواند به هر فرد 10 ، 000 دلار بسته می شود و در خانه بمانند اما این یک گزینه برای ما است.”

یک نیمکت ضبط شده است به اطمینان حاصل شود اجتماعی فاصله در یک کافی شاپ در وودستکک گرجستان در دوشنبه 27 آوریل ، (داستین اتاق / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

گسترده دنده محافظ مورد نیاز است در بسیاری از انواع بازگشایی کسب و کار بود که یک نقطه چسبیده برای هر گرجستان با من صحبت کرد که فکر بازگشت به کار. آنها گفت: دولت با ارائه نه دنده خود را و نه راهنمایی در مورد چگونه به آن را دریافت کند بنابراین آنها در همان بازار به عنوان هر کس دیگری در رقابت با کارگران پزشکی و در معرض خطر افرادی که نیاز به ماسک را با خیال راحت رفتن به فروشگاه مواد غذایی. لی گفت که او نمی “احساس راحت خرید چیزهای که در حال حاضر زمانی که وجود بیمارستان ها هستند که به آن نیاز دارند و آنها می توانند آن را دریافت کند.” دوپری گفت که برای تضمین دنده او نیاز به بازگشایی, او تا به حال به درخواست مشتریان و دوستان خود را داوطلبانه اضافی.

بسیاری از کارگران و صاحبان کسب و کار باید به عامل رقابت است. “مشکل با [کمپ را] ad hoc سفارشات است که آنها مرتب کردن بر اساس از جین تا یک تعمیم منافع تجاری یا فعالیت های کسب و کار” گفت: Girtz که صرف مقدار زیادی از کار خود را به عنوان محلی مکان عمومی, مدرسه, معلم قبل از تبدیل شدن به شهردار آتن در سال گذشته است. هنگامی که مردم در اخبار می شنوید که کسب و کار باز هستند, بسیاری از را فرض کنیم که آن را امن برای نگه داری آنها ممکن است از دست دقیقتر اطلاعات در مورد ادامه نگرانی های ایمنی. و زمانی که تنها برخی از کسب و کار باز آنها قادر به سرمایه گذاری در این علاقه و کش رفتن کسب و کار از هنوز بسته رقبا.

برای مو به سبک آرایشگران و ناخن تکنسین, که معیشت آنها به خصوص متکی به مشتریان وفادار از دست دادن کسب و کار به دیگران نگران کننده است. “من می خواهم به نگه داشتن مشتریان من و من نمی خواهم آنها را به دیدن کسی دیگری” جیلیان Yeskel یک سبک در آتلانتا و حومه رزول به من گفت. Yeskel آسم که ممکن است بدتر موارد COVID-19 بنابراین او تصمیم به نگه داشتن در بازگشت به کار به مدت حداقل دو هفته دیگر. در طول خاموش کردن سفارش او مجبور به پرداخت اجاره برای سالن ایستگاه مانند او به طور معمول, اما در حال حاضر که منظور برداشته شده است او را مجبور به شروع به پرداخت دوباره.

برای رستوران ها تصمیم به باز کردن می تواند حتی پیچیده تر است. حاشیه سود در این غذایی-سرویس صنعت در حال حاضر به شدت باریک و گرجستان رستوران دستور داده شده است به کاهش ظرفیت خود را به نصف تا اطمینان حاصل شود فاصله بین مشتریان. مکان هایی مانند جهان است که با تکیه بر فروش الکل برای بسیاری از سود خود را نمی تواند به طور معنی داری جبران کاهش محدود در خانه و سرویس takeout و تحویل. “ما اجاره نمی باشد اما ظرفیت ما برای ساختمان ما این است که تا حد زیادی کاهش می یابد” Canavaggio گفت. “مگر ما شروع به فروش 400 دلار آبجو چه داریم؟” جهان او تصمیم گرفت بسته باقی خواهد ماند به طور نامحدود.

یک کارگر به یک مشتری یک مانیکور در سالن ناخن در آتلانتا در آوریل 24. گرجستان سالن مو و تاتو سرو بولینگ کوچه ها و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری بودند مجاز به بازگشایی در روز جمعه پس از فرماندار برایان کمپ اوایل این هفته اعلام شد که او می خواهم سهولت دولت stay-در-خانه سفارش. (الیاس Nouvelage / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

در حالی که گرجستان تلاش برای تجزیه آنچه کمپ ناگهانی حرکت وسیله در یک سطح عملی آنها نیز در تلاش برای درک اینکه چرا او تصمیم به بازگشایی در حال حاضر. دولت را تست ظرفیت در حال گسترش است اما هیچ یک از آن تست و عفونت داده در دیدار حتی از متوسط استانداردهای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعیین کرده است برای بازگشایی. کمپ طرح را مشخص می کند نه مکانیسم است که توسط آن ایالت اقدامات ایمنی خواهد بود به طور معنی داری گسترش یافته و نه میزان مسئولیت است که صاحبان کسب و کار خواهد شد و اگر آنها باز و افراد بیمار. چند نفر به من گفت که برخی از آرایشگران تصمیم گرفته اند به نیاز مشتریان به ثبت قانونی منتشر شده قبل از اجازه دادن به هر کسی نشستن در صندلی های خود.

کمپ را نمی پاسخ به یک درخواست برای مصاحبه. در هفته گذشته, او گفت که او معتقد است بازگشایی کسب و کار را کاهش گرجی’ اقتصادی رنج می برند; در روز دوشنبه گفت: “فکر مدلهای آماری است که پیش بینی افزایش مرگ و میر در کشور پس از باز شدن رنگ بیش از حد تیره و تار یک عکس از این امکانات با توجه به Atlanta Journal-Constitution. برخی از ساکنان فکر می کنم فشار از دولت تاثیر گذار ترین صاحبان کسب و کار—افرادی که می تواند محافظت از خطرات کارکنان خود روبرو خواهد شد به احتمال زیاد یک عامل در تصمیم گیری برای بازگشایی شده است. دیگران بر این باورند که این حرکت در نظر گرفته شده است به تقویت دولت بودجه احتمالا با ساخت هزاران نفر از مردم واجد شرایط برای مزایای بیکاری اگر کارفرمایان خود را بازگشایی شده است. “هر نشانه ای تا کنون است که شما به عنوان یک کارمند نمی تواند در خانه بمانند و در ادامه به جمع آوری بیکاری به سادگی به خاطر شما از ترس عفونت” شهردار Girtz به من گفت. “شما اراده خود را ساخته اند که تصمیم گیری در شرایط چگونه سیستم نمایش شما.”

هری Heiman عمومی-بهداشت و درمان استاد در دانشگاه ایالتی جورجیا در آتلانتا گفت: من تصمیم به بازگشایی نشان می دهد که چگونه دولت به درمان شهروندان خود برای سال قبل از کمپ را 2018 انتخابات: “آنها به مدت طولانی اولویت سیاست هایی که آنها باور دارند که حمایت از کسب و کار حتی اگر همان سیاست ممکن است خوب برای کارگران و یا برای جوامع است که این کارگران آمده است.” این سیاست تا حد زیادی انجام شده به اهداف مورد نظر خود: در طول یک نسل جمعیت در منطقه مترو آتلانتا دو برابر شده است. شرکت های بزرگ از جمله Mercedes-Benz USA, Newell برندها و Norfolk Southern Railway باید نقل مکان دفتر مرکزی خود به دولت است. اما بسیاری از برنامه ها برای جذب آن دسته از کارفرمایان Heiman گفت: باید تضعیف دولت شبکه امنیت اجتماعی و کارگری حمایت.

که اثر بر دوش برخی از جمعیت بیش از دیگران است. “ما در حال باز کردن کسب و کار است که نه تنها در بالا لمس کنید و نیاز به نزدیکی, اما ما همچنین انتخاب صنایع که در آن نژادی و قومی جوامع اقلیت هستند نامتناسب نشان داده” Heiman اشاره کرد. او گفت که انتخاب برای راه اندازی مجدد این صنایع است به احتمال زیاد به تعمیق بحران برای جوامع از رنگ در جنوب. “آنها در حال رفتن به یک کار است که آنها را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض به کروناویروس و آنها لازم نیست که دسترسی به خدمات درمانی از آنجا که ما نمی گسترش آن,” او توضیح داد. در سراسر آمریکا سیاه و لاتین که مردم از COVID-19 در نرخ بسیار پیشی گرفته است که از مردم سفید. در گرجستان این کشور را بدترین شیوع زده روستایی فقیر در شهر آلبانی که جمعیت بیش از 70 درصد ، علاوه بر عدم گسترش مدیکید بالا بروز مشکلات پزشکی مانند فشار خون و دیابت در جنوب شرقی ایالات متحده می تواند coronavirus که به نظر می رسد به شکار مردم با موجود مسائل بهداشتی به ویژه مرگبار وجود دارد.

بهداشت گرجستان زیرساخت باعث می شود کمپ انتخاب به خصوص خطرناک است. Girtz نگرانی در مورد وضعیت بیمارستان. خود شهرستان دارای دو اما به دلیل روستایی بیمارستان تعطیلی او می گوید که آنها در حال انتظار برای ارائه خدمات نه تنها برای ساکنان آتن-Clarke County, اما برای کل 17-شهرستان منطقه در اطراف آنها خانه را به برخی از 700 ، 000 نفر است. “یک شهر مانند Elberton, 35 مایل از ما و یا تجارت فقط 25 کیلومتر تا جاده—کسانی که مکان های که در آن یک نسل پیش شما می تواند یک کودک,” او گفت:. “این دیگر درست است و آن را هم درست نمی کنند ICU تخت وجود دارد.”

A view of the Plaza Theatre with a marquee that reads "Never Give Up, Never Surrender."
(Parris در Griffin / گتی ایماژ)

چند نفر در گرجستان هستند و مشتاق به مطالعه موردی در همه گیر استثنایی اما بسیاری نمی خواهد که یک انتخاب است. جیلیان Yeskel این سبک در رزول که مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از پدر و مادر رای برای کمپ گفت: او می خواهم به گفتگو با آنها در هفته گذشته که او نمی توانست از خواب چند ماه پیش. “من می خواهم فرض آنها می خواهم پشتیبانی از هر چیزی کمپ تا به حال به می گویند:” او به من گفت. “من صحبت کردن به مامان من هر روز و ما هر دو فقط خیلی ناراحت با او.” هیچ رای گیری در دسترس در چه پستهایی در مورد احساس اجتماعی-فاصله اقدامات به طور کلی, اما Yeskel تجربه با پدر و مادر خود را به شرح زیر روند ملی: یک نظرسنجی انجام شده در اواسط ماه مارس توسط صبح مشورت و سیاسی یافت که حتی اکثر پاسخ دهندگان که گفت: آنها مشاهده تهمت بسیار مطلوب و یا رای برای جمهوری خواهان در سال 2018 انتخابات میان دوره ای می خواستم برای ادامه اجتماعی فاصله زمانی لازم است.

همه پستهایی می توانید انجام دهید در حال حاضر سعی کنید برای محافظت از خود را به عنوان بهترین آنها می توانند. اگر اجتماعی فاصله کاهش می یابد زیرا تعداد زیادی از کسب و کار بازگشایی, یکی دیگر از سیل از COVID-19 موارد می تواند اجتناب ناپذیر است. به دلیل چگونه عفونت تمایل به پیشرفت آن ممکن است دو یا سه هفته قبل از بیمارستان دیدن موج جدیدی از افرادی که ریه ها نگاه مانند آنها در حال نکردم با زمین شیشه ای در اشعه ایکس. سپس وجود دارد هیچ گفتن که چگونه بسیاری از مردم می تواند حامل این بیماری به ناخن سالن یا تو سرو رفتن در مورد زندگی روزانه خود را به خاطر آنها گفته شد که آنها می تواند انجام این کار با خیال راحت.

در این میان رهبران محلی که شهرداری آتن شده اند خواهد دولت قانون با تکیه بر روش های دیگر برای نگه داشتن جوامع امن: انتشار اطلاعاتی در مورد تست, پیدا کردن پول برای بانک های مواد غذایی, ایجاد برنامه های کمک به یک کمی از پول برای کسب و کارهای محلی در نیاز. برای برخی از, است که شامل وظایف رسمی و غیر رسمی است. در راه رفتن به خانه از شهرداری در هفته گذشته Girtz گفت: او مواجه می شوند همسایگان خود یک گروه دانشجویی هم اتاقی با بهره گیری از چشمه های آب گرم در روز است. او زندگی می کردند در آتن و نگران بود که در یک شهر شناخته شده برای عیاشی, چند مردم, مهمانی, بیرون به نوبه خود می تواند به بسیاری از مردم, مهمانی, بیرون. “آنها نوشیدن آبجو در محدود کردن” او به یاد می آورد. “من فقط به حال به می گویند, ‘خانواده, لذت بردن از وقت خود را به درجه ای است که شما می توانید اما حداقل برو تا در لعنت ایوان است.'”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme