Giannis Antetokounmpo است که به بازار عرضه شده به عنوان NBA, جدید سوپراستار, اما دیگران دینامو متمرکز شده است ‘اسانس’ بسکتبال

میلواکی—Giannis Antetokounmpo احتمالا می تواند رانندگی SUV خود را از صندلی عقب. او ممکن است قادر به به طور همزمان باز کردن یخچال و مایکروویو. او قطعا می تواند لمس لبه بدون ترک پا خود را.

“یونانی عجایب” یک بال از 7 فوت و 3 اینچ است.

و در عین حال کسانی که در گوشه ای خود را می خواهید به گسترش رسیدن به خود را.

“ما می خواهیم به جهان تیم” دیگران جمهور پیتر Feigin گفت: “رهبری جهان بازیکن.”

بسکتبال جهان را فرود بر شیکاگو برای NBA All-Star Weekend. وجود خواهد داشت و احزاب تبلیغاتی, حوادث, بیمارستان, بازدید, رسانه, جلسات مهارت های چالش با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه 3-نقطه تیراندازی اغراق و حتی واقعی All-Star Game.

Antetokounmpo می تواند انجام دهد بدون آن … انتظار برای این بازی است.

او بسیار جدی در مورد بسکتبال — حتی یک دفاع-اختیاری نمایشگاه که به حساب نمی کند در جدول رده بندی — او بحث انجام خود را قبل از بازی های معمول در میلواکی قبل از رانندگی کردن I-94 به این مرکز متحده.

“ما تا به حال بحث های جدی,” عامل الکس Saratsis گفت.

Antetokounmpo تنها relented یک بار Saratsis یک شمال غربی فارغ التحصیل و لینکلن پارک ساکن وعده داده شده او می خواهم تضمین کیفیت بدنسازی در شیکاگو برای Antetokounmpo است بعد از ظهر یکشنبه عرق.

“و سپس او را در رفتن و بازی سخت” Saratsis گفت: “به نقطه که در آن هم تیمی باید به او گفت: Chill out.”

Antetokounmpo بسیار جدی در مورد بسکتبال, او را صدا نمی کند کاملا هیجان زده در مورد دریافت ترین فن رای (بیش از 5.9 میلیون نفر) در میان کنفرانس شرق بازیکنان. که شمارش ساخته شده او کاپیتان تیم برای دومین سال متوالی نیاز به او را به پیش نویس بازیکنان.

“اگر من کاپیتان هستم کاپیتان,” او گفت:. “اما در حال کاپیتان شما باید کارهای بیشتری انجام دهید و آن طول می کشد به دور از بازی. من نمی خواهم همه چیز را که به دور از بازی.”

و در آن نهفته است معمای برای کسانی که فشار Antetokounmpo به پیشی LeBron James به عنوان ورزش معروف ترین بازیکن: اگر او نمی خواست به چهره NBA? یا او را به سادگی دوسوگرا?

“در پنج سال او ممکن است می گویند: من را ‘X’ مقدار از دیگران من را ‘Y’ مقدار از نایک; من خوب است” Saratsis گفت. “چقدر پول کسی نیاز در یک عمر ؟ برای او آن را در مورد یک قدرت کارگزار. او نمیخواهد یک شرکت تولید شده است. او در مورد مراقبت از خانواده و افراد نزدیک به او و بسکتبال.”

دیگران (45-7 از رفتن به دوشنبه شب بازی در ساکرامنتو) از دست داده اند و تنها یک بار پس Jan. 8. آنها برگزار شد خاموش سلتیکز در 40 نقطه شب از Kemba واکر. آنها ضرب و شتم خریداران به عنوان Antetokounmpo به ثمر رساند خود را 10,000 هفتم حرفه ای نقطه و لذت می برد خود را 18th حرفه ای سه گانه دو (28 امتیاز 14 ریباند و 10 پاس گل). آنها ضرب و شتم اورلئانز در پاریس.

هفت روز بعد آنها به خانه در Fiserv فروم های درخشان خانه که Giannis ساخته شده برای یک مناسبت خاص: یونانی شب.

دیگران توزیع bobblehead از Giannis و هم تیمی Thanasis Antetokounmpo برادر بزرگتر Giannis در آغوش کشید لحظات پس از دیگران او را 15 را انتخاب کنید در سال 2013 NBA draft. Thanasis می پوشد 43 به آینه Giannis’ 34 نیوجرسی.

مربی مایک Budenholzer به Thanasis تنها شروع فصل و او به ثمر رساند 62 ثانیه بعد از باز کردن نکته کینگ با شدت بهم زدن. او گذاشته شد در یک Giannis خوراک به میلواکی یک 13-4 منجر شود. دیگران’ نیمکت و sellout جمعیت رفت و آجیل.

اما داستان کوتاه و قطعات شات 22 46 (47.8 درصد) 3-اشاره گرها و حیرت زده دیگران 127-115. آن را ساخته شده برای یک صحنه آرام در دیگران رختکن یک شب جمعه که احساس بیشتر شبیه یک شنبه صبح.

Peppering Antetokounmpo با nonbasketball سوال به نظر می رسید حتی sillier از حد معمول است.

پرسید: چگونه او تنظیم شده است به نور افکن NBA حاکم MVP پاسخ داد: “صادقانه بگویم من سعی کنید به فکر می کنم در مورد آن. من می دانم که نام من ممکن است در خارج وجود دارد, اما من هرگز در مورد مراقبت است و در حال حاضر نیست.”

گفت: از Giannis’ نظر که کاپیتان وظایف ممکن است کم از بازی خود را در طول همه ستاره بازی Thanasis درک. البته او انجام داد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

برادران آنقدر متصل است که زمانی که Saratsis ارائه آنها را با دو اتاق هتل کلید در مدت کوتاهی پس از Giannis فراخوانده شد, آنها به او نگاه کرد quizzically. آنها توضیح داد که آنها تا به حال هرگز خواب در اتاق های جداگانه. حتی مجاور اتاق های هتل را ارائه نمی دهد به اندازه کافی نزدیکی.

“(Giannis) همه چیز در مورد اصل” Thanasis گفت. “چگونه او شیوه های ترجمه خواهد شد به بازی.”

هر چند Antetokounmpo نیست به دنبال شهرت آن او را می یابد. او NBA دوم محبوب ترین نیوجرسی پس از جیمز و جلوتر از Stephen Curry. او بیش از 7.2 میلیون Instagram followers که رتبه 11 در NBA و برای اولین بار در میان بازیکنان بین المللی.

اگر چه Antetokounmpo نقش در یکی از NBA پنج کوچکترین بازارهای Feigin گفت: او می تواند در مورد 6-11 رو به جلو است و در واقع لیگ معروف ترین بازیکن.

که در آن دیگری به غیر از یونان ؟

“اگر شما یک بررسی در پاریس” دیگران’ اجرایی پاسخ هوشمندانه “او ممکن است برنده شوید.”

Saratsis خود عامل گفت: با توجه به این که Antetokounmpo پدر و مادر نیجریه او “لمس دو قاره است. اروپا عظیم جمعیت مهاجر و داستان خود را طنین انداز با بسیاری از مردم است. او تبحر یک دنباله جدید با طرفداران که در حال مهاجران و چند ملیتی پدر و مادر است.”

Antetokounmpo, 25, همکاری با نایک در سال 2017 و در سال گذشته اول شد تازه متولد بازیکن به امضا نایک کفش — زوم عجایب 1.

انتظار نداریم که برای دیدن او به انجام تبلیغات برای Binny و یا با شکوه ستاره کازینو در حالی که او در شیکاگو در این آخر هفته.

“ما در آن به کیفیت بیش از کمیت” Feigin گفت. “چه نقاط مناسب? ما می خواهیم به بازار او را به عنوان یک نام تجاری جهانی است. آن را در همه جا آن را در همه جا به هر حال, به هر حال. چگونه ما را چیز خاص؟”

Antetokounmpo برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در آب برج محل در 3 p. m. روز شنبه برای یک پانل بحث و گفتگو با هنرمند هیپ هاپ Swoope همکار JBL سفیر. آنها را کشف تقاطع بسکتبال و موسیقی است.

روز یکشنبه او می تواند نقطه کانونی از تیم Giannis یک کاپیتان که انتخاب واکر, Joel Embiid پاسکال Siakam و Trae جوان به دور خود شروع پنج. سال گذشته تیم Giannis از دست 178-164 با وجود بازی-بالا 38 امتیاز در 27 دقیقه.

سپس او را به بازگشت به منطقه راحتی خود را از میلواکی نور در یک شهرستان بدون که بسیاری از.

“من فکر می کنم او واقعا لذت می برد زندگی در اینجا” جانباز بال Kyle Korver گفت. “من فکر نمی کنم او را به انجام این خوبی چرا که او در یک بازار کوچک. من فکر می کنم او می تواند شکوفا در هر نقطه. اما با تربیت او و او چگونه فکر می کند او می خواهد به نگه داشتن چیز اصلی چیز اصلی — خانواده و بازی.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>