لیورپول آلونسو شمارش به چلسی در صدر تاتنهام در لیگ برتر

لندن—آرسنال و مارکوس آلونسو مشخص نادر شروع می شود برای چلسی به ثمر رساند در یک 2-1 پیروزی بر تاتنهام در روز شنبه خود را حفظ تیم در لیگ برتر چهار و حصول اطمینان از دیگری ناامید کننده بازگشت به استمفورد بریج برای خوزه مورینیو.

انتخاب شده در یازده شروع فقط برای سومین بار در لیگ این فصل لیورپول به شدت انتقاد کرد خانه درب بازکن داخل پست نزدیک در 15 دقیقه پس از Ross Barkley تا به حال زده هدف قاب.

آلونسو بود که برای اولین بار از دسامبر. 22 — که او نیز در برابر تاتنهام — و تنها برای دومین بار در چهار ماه. جناح چپ عقب نیز در علائم کردم وقتی که او سوار در پایین شات از 25 متر در 48.

تاتنهام کشیده هدف در 89 زمانی که اریک Lamela شات منحرف کردن آنتونیو Rudiger برای خود هدف اما چلسی برگزار شد و منتقل چهار نقطه روشن از آن پنجم حریف.

آن را تند و تیز روبرو می شوند و در این زمینه با تاتنهام هافبک Giovani Lo Celso خوش شانس برای جلوگیری از یک کارت قرمز پس از کاشت خود را خاتم بر روی پای کاپیتان چلسی سزار Azpilicueta. VAR حکومت آن بود که جدی بازی ناپاک اما در لیگ برتر بعد از آن گفت: باید یک کارت قرمز.

“من نفرت را به تماس برای کارت قرمز اما این legbreaker,” چلسی مدیر فرانک لمپارد گفت. “ور است که در اینجا به همه چیز روشن است و آن را به اندازه کافی خوب نیست.”

در غرفه تاتنهام, طرفداران jeered هر لمس توسط Rudiger که شکایت او قرار گرفت به میمون شعارهای در اولین مسابقه بین دو تیم تاتنهام بود که برای متوقف ضد نژادپرستی هشدارهای بیش از ورزشگاه بلندگو. تاتنهام و پلیس قادر به پیدا کردن هر گونه شواهدی برای اثبات و یا در تضاد با Rudiger گزارش از نژاد پرستی.

در بالا و چهار پس Oct. 19, Chelsea برداشت کرده بود فقط 15 امتیاز از 14 بازی قبلی خود و در معرض خطر بودن پیشی گیرد و توسط تاتنهام — led توسط یک مربی در رئال بود که یک بار احترام در استمفورد بریج پس از او دو عنوان جداگانه-برنده جادوها وجود دارد.

اما بدون مجروح حمله هری کین و پسر Heung-min و بازی کمتر از 72 ساعت پس از 1-0 دست دادن به لایپزیگ در لیگ قهرمانان تاتنهام قادر به حفظ آن موثر فرم اخیر در لیگ پس از مورینیو گرفت و در اواخر نوامبر است.

“بسیار خوشحال با این بازیکنان” مورینیو گفت. “بازیکنان آنها را به آنچه در آنها و آنچه در آنها ندارد. اکثر بازیکنان به خصوص حمله به آنهایی که به محدودیت های خود را از قدرت است.”

این نخستین بازگشت به چلسی تاتنهام به عنوان مدیر برای مورینیو. او همچنین از دست داده و سه بار در خانه از باشگاه سابق خود هنگامی که در شارژ از منچستر یونایتد دو بار در لیگ و یک بار در جام حذفی.

لمپارد به اتمام لیگ بیش از دو برابر مورینیو, زیر که هدایت او یکی از برترین هافبک ها در دهه اول این قرن است.

و لمپارد نیز ممکن است مجبور به تغییر ذهن خود را در لیورپول و آلونسو دو بازیکن با تجربه او عمدتا نادیده گرفته شده در این فصل در حالی که ترجیح می دهند برای رفتن با جوانان در سال اول خود در چلسی.

با Tammy ابراهیم تنها از آسیب و Michy Batshuayi بازی ضعیف در 2-0 دست دادن به منچستر یونایتد روز دوشنبه لیورپول — که هنوز هم انتخاب اول برای انتخاب قهرمان جهان فرانسه تحویل داده شد یک شروع در برابر تاتنهام و رهبری خط خوبی است.

او با توجه به یک قوی تشویق می کردند زمانی که او جایگزین ابراهیم در دقیقه 71 و ممکن است برداشته خود را بالاتر از Batshuayi در سلسله مراتب باقی مانده از این فصل به خصوص پس از گل اولین هدف خود در لیگ.

“ما می دانستیم که شاید یک نوع نقطه عطف” لیورپول گفت: از این پیروزی. “ما از دست کمی از اعتماد به نفس. آن را خوب است برای جستن به عقب و این پیروزی یک پیروزی در برابر رقیب بنابراین من احساس آرامش است.”

آلونسو در ضمن دهکدهای از دست داد و جای خود را پس از ظهور دیگر پر, پشت, Reece James اما تقریبا به پایان رسید این بازی با دو گل به نام خود را مانند او تا به حال زمانی که چلسی ضرب و شتم تاتنهام 2-1 در ماه اوت سال 2017. تاتنهام طرفداران هنوز هم بوی او را بیش از آن دو.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

آلونسو زده میره با یک ضربه آزاد در 82.

تاتنهام هنوز در موقعیت خوبی برای صعود به لیگ برتر با کسب مقام پنجم در حال حاضر در خط به اروپا رقابت پس از دوم جای منچستر سیتی واگذار شد دو سال محرومیت از اروپا برای نقض مقررات مالی. شهر را به راه اندازی یک درخواست تجدید نظر به دادگاه داوری برای ورزش است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>