زایمان در سایه Coronavirus

اقیانوس اطلس

هر تولد یک نوزاد انسان دشوار است—دشوار است برای آماده سازی برای, دشوار است برای اجرای آن دشوار است برای تنظیم به پس از آن. زندگی تحت مستند شرایط در حالی که یک بیماری همه گیر گرداگرد جهان نیز مشکل لجستیکی و همچنین روانی. در این لحظه صدها هزار نفر از باردار آمریکایی در حال آماده شدن برای انجام هر دو از کسانی که همه چیز را در همان زمان.

هر روز در ایالات متحده و بیش از 10000 نوزادان به طور متوسط به دنیا آمد. بسیاری از مسائل تغییر خواهد کرد در آمریکا تحت پروتکل های جدید با هدف جلوگیری از گسترش COVID-19 اما این واقعیت را نمی خواهد. مدارس و کلیساها روز-مراکز مراقبت از کافه ها و رستوران ها بسته خواهد شد برای هفته ها یا ماه; سفر خواهد بود به شدت قطع و کل ورزش فصل خواهد بود به تعویق افتاد و دوباره سقوط. اما بچه ها هنوز هم متولد شود—حتی اگر شرایطی که تحت آن افراد آماده به تولد و مراقبت از نوزادان جدید خواهد بود کاملا تغییر داده است. Coronavirus اضافه کردن عملی و عاطفی لایه پایمال کردن یک زمان است که حتی در شرایط عادی طاقت فرسا است.

ماه نهم

الیسا Batscha است در انتظار دومین فرزند یک برادر کوچک برای او دو سال در اوایل ماه آوریل. به تازگی به عنوان یک ماه پیش او در حال برنامه ریزی به صرف چند هفته گذشته از بارداری آرامش و ذهنی در حال آماده سازی خودش برای بچه شماره دو—گذراندن یک آخر هفته در نیوجرسی با برخی از دوست دختر, ساخت ترتیبات نهایی برای پدر و مادر خود را به پرواز و کمک کردن با نوزاد جدید شاید گرفتن یک ماساژ. به جای او برنامه ریزی برای یک مجموعه جدید از احتمالات است.

او نگران کمبود در محله بروکلین برای یک چیز. همانطور که مردم با عجله به چاق شدن پایین دریچه و سهام در خانه خود را, فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر به دنبال نازا; در ماه های آینده عرضه جهانی-زنجیره ای مسائل می تواند مشکل را تشدید کند. بنابراین Batscha و بدون شک بسیاری دیگر به زودی به پدر و مادر, جوراب زنانه ساقه بلند هستند خانه های خود را با چیزهایی که آنها معمولا نمی خواهد.

“وجود دارد یک کمبود برای مثال با کاغذ توالت و حوله کاغذی—بنابراین من نمی دانم اگر برای رفتن به یک کمبود در [maxi] پد” Batscha گفت. پس بدن که فقط با توجه به تولد تمایل به خونریزی به شدت برای چند هفته پس از آن او در حال حاضر قرار داده شده و سفارشات آنلاین برای یک دسته پس از زايمان و فوق العاده جذب maxi پد. قبل از این تهدید یک بیماری همه گیر او گفت: “من در زمان مسلم است که من فقط می تواند منظور این مسائل از طریق آمازون نخست و آن را وارد روز بعد.”

او همچنین ذهنی سریع حمل و نقل را به ماه های آینده از مراقبت از نوزاد—و او در حال آماده شدن برای بدترین سناریو وجود دارد بیش از حد. Batscha که با شیر مادر تغذیه او اولین پسر برای بیش از یک سال پس از او متولد شده است از نزدیک نظارت مقامات در حال تحول توصیه برای تغذیه با شیر مادر پدر و مادر است. در این مرحله CDC وب سایت به اطلاع خوانندگان که در معدود مطالعاتی که انجام گرفته COVID-19 “شده است شناسایی شده در شیر مادر; با این حال ما نمی دانیم که آیا مادران با COVID-19 می تواند انتقال این ویروس از طریق شیر مادر است.” به دلیل وجود عدم قطعیت Batscha در حال برنامه ریزی برای سهام خانه خود را با فرمول نوزاد در مورد او بیمار می شود. او امیدوار است او هرگز مجبور به استفاده از آن: “در حالت ایده آل هیچ کس [COVID-19] در این خانه و این یک نگرانی است. اما اگر چیزی اتفاق می افتد و ما باید به عمل بسیار به سرعت,” او گفت: “من فقط می خواهم به احساس به عنوان اگر او نیازهای تغذیه نیز ملاقات کرد اگر من می توانم آنها را تامین کند.”

Batscha نیز دیده می شود تمام برنامه های او مربع بود دور ماه پیش برای کار و تحویل گرفتن پرتاب به خطر. او در بیمارستان است و یک ساعت دور در منهتن بالا و از آنجا که آمریکایی ها توصیه شده است به عمل تهاجمی اجتماعی فاصله او مطمئن است که قادر خواهد بود به دنبال پس از او پسر او هنگامی که او می رود به کار است. طرح اصلی بود برای هر دو Batschas’ پرستار بچه و بهترین دوستان خود را به یک کلید در خانه خود و در تماس است. “اما اگر من پرستار بچه و یا بهترین دوستان من دریافت [ویروس]? که پس از آن می آید به تماشای ما ، آیا شوهر من در خانه ماندن و رفتن من به بیمارستان توسط خودم؟”

در حال حاضر او پذیرفته شده است که این طرح می تواند تغییر هر روز. “هر روز ما باید فقط مانند,” خوب, این افراد هنوز هم سالم است. این طرح این است که طرح B’,” او گفت:.

در حال حاضر Batscha در حال انجام بهترین خود را برای انطباق او ماه و نه آرامش برنامه های خود را مطابق با راهنمایی های جدید در امن ماندن—برای او سلامت خود و برای که او نوزاد جدید و برای آن که از پدر و مادر خود را که در حال برنامه ریزی برای رانندگی از کارولینای شمالی پس از نوزاد متولد شده است (ارائه شده همه سالم باقی می ماند). او به من گفت که او احساس می کند کمی shortchanged که او نبوده است قادر به صرف ماه آخر بارداری استراحت و دیدن دوستان است. اما در روز قبل از اینکه ما صحبت کرد او تا به حال موفق به گیر یک لحظه برای خودش: او راه می رفت به پارک در طول روز با سگ خود را که در آن او نشسته بر روی نیمکت وصل هدفون خود را به گوشی خود را و به تماشای Netflix را نشان می دهد در حالی که او به خوردن ناهار. “من احساس خورشید ضرب و شتم من و این فقط احساس طراوت به شما می دانید, خارج, است که هوای تازه و پیدا کردن یک کمی از وضوح ذهنی.”

تولد

زمانی که من برای اولین بار به صحبت کرد Stevie گوسفند مرینوس در روز پنج شنبه هفته گذشته او نگران بود در مورد بیمارستان های سفت کردن خود بازدید کننده سیاست. به عنوان یک doula, حتی اگر او می رود به بیمارستان ها به طور خاص برای کمک به مردم به عنوان آنها به هنگام تولد او از لحاظ فنی به عنوان یک بازدید کننده. در حالی که برخی از بیمارستان ها در شهر لس آنجلس به حال قوانین موجود که محدود تعدادی از تحویل اتاق به بازدید کنندگان فقط دو او گفت: “اگر آنها محدود به یک است که قطعا می تواند بسیاری از مردم را به تجدید نظر داشتن doulas.” با تعطیلات آخر هفته مرینوس بوده و شخصا تحت تاثیر قرار توسط بیمارستان انجام درست آن.

همیشه از رمان coronavirus تبدیل به یک تهدید جهانی بسیاری از بیمارستان ها در سراسر ایالات متحده برقرار کرده اند این بازدید کننده-محدودیت سیاست. برخی از بیمارستان ها مانند دانشگاه جورج واشنگتن بیمارستان در واشنگتن دی سی را به طور موقت محدود همه بازدید کنندگان به جز کسانی که در حال بازدید از پایان زندگی بیماران و کسانی که پدر و مادر از کودکان بیمار و کسانی که وجود دارد برای حمایت از یک بیمار در نیروی کار (حد: دو مجموع). قوانین در مورد چه کسی می تواند بازدید از زایمان و نوزاد-مراقبت بخش باعث شده برخی از اندوه: محدودیت های مانند GWU این معنی است که بیماران در کار در حال حاضر ممکن است به انتخاب های دشوار در مورد که آنها می خواهند در اتاق با آنها که خواهر و برادر بزرگتر خود دیدار خواهد کرد جدید برادران و خواهران تنها زمانی که آنها به خانه می آیند از بیمارستان است.

به عنوان یک نتیجه از هر دو محکم بازدید کننده سیاست ها و نگرانی ها در مورد بودن در بیمارستان به طور بالقوه در نزدیکی COVID-19 بيمار برخی از آمریکایی ها در حال تعویض در آخرین دقیقه به خانه تولد. دیگران باید خود را کاهش doulas در حمایت از داشتن شرکای خود را در اتاق. گوسفند مرینوس به من گفت که او مشتریان خواهد شد که در حال حاضر قادر به استفاده از او به عنوان یک نتیجه از سیاست های جدید احساس می شد نگران از دست دادن که منبع پشتیبانی در هنگام تولد.

اگر برنامه ای برای کار و تحویل در هوا در این نقطه بنابراین در حال برنامه ریزی برای بلافاصله پس از تولد. ریگان Theiler یک متخصص در کلینیک مایو در مینه سوتا به من گفت که بعد از ظهر روز جمعه که پروتکل خود را برای تولد در سراسر مایو سیستم بیمارستان در طی coronavirus همه گیر شد, نوشته شده به عنوان ما صحبت کرد. “ما در حال تصمیم گیری چیزهایی مثل اگر مادر بدون علامت است اما تست مثبت می خواهیم برای جدا کردن کودک از او ؟ ما در حال رفتن به توصیه جدا کردن کودک از او در هنگام تولد اگر او است علامتی اما اگر این آزمون در حال بررسی است و ما منزوی کردن کودک?” او گفت:. بدیهی است که بزرگ و قلب wrenching تصمیم به نگه داشتن یک مادر از برگزاری نوزاد جدید; این نوع از مخرب عاطفی عوارض جانبی که یک بیماری همه گیر می تواند تولید کند.

در حال حاضر Theiler گفت: او با کارکنان خود شدند ماندن در سمت محافظه کار. “اجازه دهید بگویم که مادر تب دارد و او [COVID-19] آزمون در حال بررسی است. همه [حضور به او] در حال رفتن به در ماسک, مامان رفتن به یک ماسک و او را در انزوا” او گفت:. “ما در حال رفتن به صحبت کردن در مورد می تواند ما را در پمپ آغوز می تواند ما را در پمپ سینه, شیر, پاک, مد, به بطری است که ما می توانیم به نوزاد, به طوری که ما می توانید فيزيولوژيک مزایای شیر مادر به خودی خود حتی اگر ما نمی توانیم در پوست به پوست [تماس با ما]?”

که گفت: Theiler به من گفت با توجه به کمبود درک علمی از رمان coronavirus آن را فوق العاده سخت به شواهد مبتنی بر سیاست های حکومت چگونه کل سیستم بیمارستان کار می کنند—و در این میان بیمار استقلال هنوز هم در نظر گرفته شود. “CDC توصیه چیزهایی مانند شما می دانید ارزیابی خواسته های بیمار که آیا او علامتی و با استفاده از موانع فیزیکی. مانند می تواند [مادر] هنوز شیر? اما در نظر بگیرید در یک پرده” Theiler گفت. “چیزهایی مانند آن است که در حال مرتب کردن بر اساس از نرم زبان استفاده می کنیم زمانی که ما واقعا لازم نیست مدارک ما نیاز به ایجاد شرکت تصمیم گیری.” (چهارشنبه Theiler به من نوشت در یک ایمیل که در کلینیک مایو خواهد بود مشاوره مادران جدید که تست مثبت بود یا علائم COVID-19 اگر نوزادان خود را سالم بودند در مورد اینکه آیا به “در” و یا منزوی کردن نوزادان خود را—اما در نهایت خروج از انتخاب به آنها. او همچنین به ذکر است که سیستم بیمارستان به حال نهاد سیاست کمک به کسانی که مادران پمپ و تحویل شیر به نوزادان خود را حتی اگر آنها جدا شده است.)

ماه اول صفحه اصلی

در بسیاری از راه های اولین هفته ها و ماه ها از داشتن یک نوزاد جدید در خانه تغییر نمی دهد بسیار تحت coronavirus پروتکل: حتی در شرایط عادی پدر و مادر جدید را تشویق به نگه داشتن نوزادان دور از جمعیت و افراد بیمار که به طور پیش فرض اغلب به معنی مقدار زیادی از hunkering کردن در خانه. اما یکی از راه های که در آن زمان که در خانه در حال تغییر است که آن می تواند شروع بسیار کمی دیر.

در مایو کلینیک “کم خطر” مادران و نوزادان در حال حاضر به طور معمول در حال ارسال خانه در 24 ساعت پس از زايمان. “تا آنجا که ما می خواهم به نگه داشتن آنها را برای آموزش و پرورش و شیردهی و آسایش برای [تا] 48 ساعت” Theiler به من گفت: “ممکن است واجب بودن ما آنها را به خارج از بيمارستان قبل از آن.” که در راه بیمارستان می تواند هر دو حد نوزاد جدید’ قرار گرفتن در معرض COVID-19 موارد و حفظ تخت—”از آنجا که ما پیش بینی افزایش است.”

Theiler نگرانی هر چند در مورد انشعابات انتشار پدر و مادر جدید بازگشت به خانه که در آن آنها باید پشتیبانی کمتر از حد معمول است. تلفن تماس بیمار پورتال و نهفته می تواند تسهیل پیگیری قرار ملاقات شیردهی کمک کند و حتی افسردگی نمایش. اما خود جداسازی سیاست ها و دستورالعمل ها به احتمال زیاد وزن در پدر و مادر جدید در یک زمان است که در حال حاضر می تواند به شدت منزوی و حتی بدون یک بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم ما باید واقعا نگران این خسته پس از زایمان مادران” Theiler گفت. آنها “در حال حاضر در معرض خطر قابل توجهی افسردگی و مهم اختلال خواب و پس از آن به حالت عادی حمایت اجتماعی است که آنها را [در غیر این صورت] را—می شود آن روز مراقبت از گروه های کلیسا و یا خانواده آنها قطعا در معرض خطر هستند. مطمئن شوید که ما به اندازه کافی به دنبال با آنها را بدون افزایش خطر خود را با آوردن آنها به کلینیک غالبا در حال رفتن به بالا در لیست ما از اولویتها است.”

گرجستان Rubenstein تاریخ به دلیل این است که در آینده جمعه است. این اولین نوزاد و مادر او یک بلیط هواپیما به می آیند و کمک به نوزاد جدید در اواخر این ماه. وقتی از او پرسیدم در مورد وضعیت این برنامه Rubenstein صدای شکست. “ما در حفظ و گفت:” من این تغییر خیلی سریع ما را بررسی کنید در نزدیک شدن به روز'” Rubenstein به من گفت. “اما به طور فزاینده, من نمی دانم آنچه که احتمالا می تواند تغییر را به ما فکر می کنم که آن را خوب [برای او آمده است].” برای یک چیز او نمی خواست مادرش را به طور بالقوه کشنده میکروب برداشت تا در مسیر به یک خانه با یک نوزاد; دیگر او را نمی خواهم مادر او را به گرفتن ویروس به خصوص در حالی که سفر.

فکر کردن در مورد داشتن یک نوزاد جدید در خانه بدون مادر او را در اطراف و همچنین باعث می شود Rubenstein گریه. “بزرگترین نگرانی این است که شریک زندگی من مریض می شود یا من مریض است. که یکی از ما نیاز به مراقبت از هر دو از ما, کودک و فرد دیگر” او گفت:. “و ما نمی دانیم که چه مدت آن را gonna be—من نمی دانم وقتی که [من و مامان] است و حتی رفتن به قادر به دیدن نوزاد است.”

Rubenstein جدید واقعیت این است که یکی از مواجه با هزاران نفر از مردم به علت تولد در روزهای آینده و هفته و ماه. الیز Batscha و شوهرش بیش از حد خواهد شد که کمتر از حمایت های خارجی در اولین هفته از خانه او در ابتدا برنامه ریزی شده; او مادر در قانون است که بیش از 70 لغو سفر او به خارج از, New Mexico. “واقعا دشوار” Batscha گفت که برای دریافت اخبار.

اما Batscha و Rubenstein هر دو تاکید کرد که آن را کوچکتر اقدامات ساخته شده است که آنها احساس آرامش است که به آنها یک حس کنترل در یک زمان هنگامی که در حال رفتن به عنوان برنامه ریزی شده. پس از ما صحبت Rubenstein رفتن به خاموش کردن گوشی و پاک کردن یک پنجره او شده است به معنی پاک است. در ضمن Batscha شد برنامه ریزی سریع و دقیق سفر به غذاهای کل. او می خواست به خرید یک دسته از لوازم پخت بنابراین او می تواند “فقط شروع به ساختن من نمی دانم—کیک و کلوچه,” او گفت:. “چیزهایی که مرا خوشحال است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>