از دست دادن کربن برای لنت

برخی از مسیحیان ساخته شده اند روزهای پرهیز و روزه و تعهد به منظور محدود کردن مصرف خود را در سرویس از زمین به جای خود.عکس از Alamy

در اخیر روز دوشنبه در یک رویداد به نام “انجام الهیات: عیسی و کربن بی طرفی” من نشسته در یک دایره در اطراف یک کاسه بزرگ Cheez-خود را با دوازده محله های کشیش نشین از دایره امید مترقی Anabaptist کلیسا در جنوب فیلادلفیا. کلیسای اشغال سابق, ایتالیایی, کفن که برجسته بود در نمایش “اراذل و اوباش همسران” و اتاق آویزان بود با سیاه و سفید توری به نماد لنت مذهبی مسیحی نجومی آغاز شد که روز چهارشنبه در اواخر ماه فوریه به پایان می رسد و چهل روز بعد در عید پاک. لنت است که در طول تاریخ یک دوره از کفاره و انعکاس و این مردم آمده بود با هم به بحث در مورد کلیسا رد پای کربن خود را.

“من احساس می کنم مثل من از خواب بیدار شده ام در اقیانوس و من در تلاش برای خیس” جرمی Avellino یک چهل و چهار ساله و معمار بود که منجر به بحث و گفت. در سال 2010 Avellino آموخته بود که ساختمان شد مسئول سی و نه درصد از جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای در نظر گرفته و خروج از معماری به طور کامل, اما خدا به او گفته بود نه. “من نمی شنوند خدا با صدای رسا می گویند” هی مرد تو را به ماندن در این و آن را بهتر,’ ” او توضیح داد اما او تا به حال تا به حال یک قلم مو با روح القدس. در سال 2011 Avellino ایجاد شده روشن و مشترک در یک استودیو معماری است که شیوه های بالا-مفهوم کم کربن طراحی شده است. (اخیرا در وحشت خرید در آورده با شیوع کروناویروس او خریداری یک Tushy یک هفتاد و نه دلار قیمت محصولات به منظور کاهش استفاده از کاغذ توالت.) آولینو آرامش می یابد در انرژی کارآمد خانه و آپارتمان و ساختمان های او می سازد. “اما گاهی اوقات وقتی که من زوم کردن بر روی گوگل ارث ببینید و میلیون ها نفر از دیگر خانه های ساخته شده من گاهی اوقات لغزش به ناامیدی,” او گفت:.

سارا رابینز سی و سه ساله مددکار اجتماعی که در یک کلیسای محافظه کار صحبت در مورد تلاش برای از یاد بردن این ایده که داستان در مورد انسان آسیب رساندن به این سیاره از جمله از طریق ازدیاد جمعیت شد خبر جعلی. “من فکر کردم که ما تا به حال برای بیشتر کودکان به طوری که وجود دارد بیشتر مسیحیان در این سیاره,” او گفت:. او در حال حاضر با این نسخهها کار برای کلیسا دست دوم فروشگاه و شروع به کمپوست و استفاده کمتر single-استفاده از پلاستیک است. “من سعی می کنم در این روز به آگاهی بیشتری از نحوه اعمال من بزرگتر اثرات مثبت و منفی,” او گفت:.

بسیاری از مسیحیان رعایت دوره از قرض دادن چیزی که اغلب در نام خود بهبود می باشد. (کربوهیدرات ها می گویند و یا الکل است.) بیش از چند سال گذشته برخی از چپ متمایل مسیحیان ساخته شده اند تعهد به منظور محدود کردن مصرف خود را در سرویس از زمین به جای خود. سال گذشته یک گروه از راهبه ها در پنسیلوانیا ارسال خبرنامه و ارائه مشاوره به مردم در مورد چگونه به کاهش در مصرف برق در طول روزه. در این سال افراد جوان از کلیسای انجیلی لوتری در امریکا و در سراسر کشور در حال روزه از تک استفاده از پلاستیک و محلی دیگر شیوه های پایداری. “این تنها راه سخت تر از من فکر کردم:” ساوانا, Sullivan, بیست و هفت ساله مدیر ملی جوانان-بزرگسالان وزارتخانه به من گفت. “ماست به عنوان مثال: آن سالم است, اما آن را در پلاستیک بنابراین من داده ام آن را.” در سنت لوئیس اعضای دانشگاه United Methodist Church روزه از کربن است. آنها به تازگی به اشتراک گذاشته چهل روز تقویم ارائه می دهد که دستورات برای هر روز, مشاوره پیروان برای جمع آوری مواد غذایی خود را هدر ندهید برای دیدن چه مقدار از آنها ایجاد و نگه داشتن آن را از زباله که در آن تولید گازهای گلخانه ای. کلیسای انگلستان خود اختصاص داده است سالانه #livelent کمپین به “مراقبت از خلقت” است و به توصیه پزشکان به, در میان چیزهای دیگر یک درخت گیاه به نوبه خود ترموستات پایین و خوردن گوشت یا کمتر. “فرد اقدامات آسان” جو چمبرلین ملی افسر محیط زیست برای کلیسا به من گفت. “آنهایی که شامل افراد دیگر مانند داشتن خانواده را به خوردن بیشتر سبزیجات و سختتر است.”

کنجکاو چگونه ممکن است شروع خود من کربن سریع برای لنت من پیامک دوست من کارولین Kissane یک پنجاه و یک-سال-استاد قدیمی در مرکز امور جهانی در N. Y. ایالات متحده از سال 2007 Kissane آموخته است یک گرادیان-دوره مدرسه به نام “انرژی و محیط زیست و منابع امنیتی”; اولین انتساب نیاز دانش آموزان برای ارزیابی منابع آنها صرف. او به من نشان داد یک وب سایت که لیست هزینه های مرتبط با کیلووات ساعت لوازم: طرفداران سقف تهویه ماشین لباسشویی. دانش آموزان اغلب مبهوت از آنچه که آنها یاد بگیرند. به عنوان مثال اگر چه چین ساطع کربن بیشتر از هر کشور به صورت جداگانه آمریکایی ها بزرگترین کربن کاربران ساطع طور متوسط هفده تن از کربن سرانه یک سال در مقایسه با میانگین جهانی 4.8 تن سرانه. یکی از Kissane را وگان دانش آموزان آموخته است که بسته بندی و حمل و نقل و آب-استفاده از هزینه های بالا پایان غذاهای گیاهی—بگو آوکادو—است که در واقع بیشتر آسیب رساندن به این سیاره از برخی از گوشت. پس از آن وجود دارد بحرانی مواد معدنی موجود در تلفن های همراه خود و کامپیوتر—the coltan کبالت و لیتیوم است که در حال استخراج در افغانستان و جمهوری دموکراتیک کنگو. “حتی اگر ما انرژی کاملا سبز” او به من گفت: “هنوز هم وجود دارد هزینه های پنهان و منفی, اثرات جانبی که کسی می پردازد که ما به نوبه خود بر روی چراغ.”

Kissane باعث می شود دانش آموزان خود را به انجام محاسبات ریاضی خود را, اما من نیاز به کمک برخی از. من به صحبت کرد کارولین Bader که در آلمان زندگی می کند و مدیر پایدار سبک زندگی برای سبز ایمان, یک سازمان مردمی است که بسیج مذهبی مردم در سراسر ادیان برای محیط زیست باعث می شود. “کربن روزه در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای رایج در لنت” او به من گفت. Bader کمک می کند تا جوامع دینی تشخیص چه انتخاب واقعا مهم در محدود کردن کربن استفاده و سپس به پیاده سازی آنها. او با اشاره به من در جهت چندین کربن ماشین حساب است که کمک به تجزیه اعداد. من از طریق کلیک سوال در مورد چگونه اغلب من سفر چه نوع انرژی استفاده کنم در خانه من چه من و چه مقدار زباله ایجاد کنم. سوالات به طور فزاینده گرانول: آیا من واقعا هرگز خوردن ماهی یا آیا من آن را یک یا دو بار در هفته ؟ زمانی که من می خواهم به اتمام مسابقه, نتایج dispiriting. من رد پای کربن در حدود 10.8 تن در هر سال بیش از دو برابر متوسط جهانی است. “اگر همه زندگی مثل شما ما نیاز 3.3 خاکی” نتایج گفت.

Bader و سپس فرستاده شده به من تقلب ورق انواع, لیست تناژ کربن من می تواند صرفه جویی می گویند شستن لباس در آب سرد است. “در حال حاضر تصمیم گیری در برخی از, تغییرات,” او گفت: روشن. “انجام آزمایش دوباره.” موثر ترین وسیله برای کاهش کربن و استفاده از محدود کننده پروازهای; اجتناب از یک اطلس مبارزه با صرفه جویی بیش از 1.5 تن کربن. (تنها دو انتخاب شخصی موثر در کاهش کربن در زندگی ماشین و داشتن یک فرزند کمتر.) رفتن پرواز آسان بود برای من: شیوع کروناویروس تا به حال فقط باعث لغو سفر من برنامه ریزی شده بود را به فرانسه. (در اوایل این سال من هم می خواهم شروع لغو کتاب-تور سفرهای من نمی تواند توجیه از جمله سفر به استرالیا که می شده اند سخت به احساس خوبی در مورد از این کتاب در مورد اثرات منفی از سوخت فسیلی تولید می باشد.) نه من ذهن برش از آخرین محصولات حیوانی از رژیم غذایی من دیگر بزرگ منبع کربن است. این تغییرات که به مبلغ دوازده ساعت کمتر در هواپیما در این سال و شاید کمتر از پنجاه نفر از ماهی قزل آلا کاهش می یابد من رد پای 1.3 تن و یا اگر همه آنها در حدود یک سوم از زمین.

به نظر می رسید مانند یک بهبود بیشتر در مورد “احساس خوب” در واقع از ساخت تغییر معنی دار به این سیاره است. در “عیسی و کربن” کنفرانس, Jonny رشید سی و چهار ساله کشیش استدلال کرده بود فقط در برابر چنین رویکردی: به فکر می کنم که ما به عنوان افراد می تواند پایان دادن به بحران آب و آنچه ما مصرف تله است. “اگر چه هفتاد درصد از تولید گازهای گلخانه ای آمده از شرکت ها و ارتش شما فریب به سفارش غیر ممکن برگر” او گفت:. اما زمانی که من به اشتراک گذاشته شده نتایج من با Bader, او گفت:, “این نه فقط در مورد اعداد است.” او موافقت کرد که توسط خودمان, تغییرات ما می تواند ایجاد کوچک هستند که این خطر وجود دارد که آنها ممکن است آرامش ما را به غلط معنا که ما در حال “انجام کاری” در حالی که مانع از بزرگتر سیستمیک شیفت که نیاز به رخ می دهد. در عین حال Bader و همکاران او در سبز ایمان تصمیم گرفته بود که فردی اقدام ضروری است. “چگونه می تواند ما از سیاستمداران و سیستم را تغییر دهید اگر ما مایل به انجام تحول شخصی؟”

در حال حاضر که COVID-19 قرنطینه مجبور است مردم در سراسر جهان به ماندن در خانه ما همه به طور ناگهانی در یک کربن سریع. چین به تنهایی به کاهش انتشار کربن خود را توسط نزدیک به یک چهارم در ماه گذشته است. ترین رکود اقتصادی با لحظه blips کاهش تولید گازهای گلخانه ای است که به گزاف گویی در دراز مدت. اما شاید چنین جهانی چشم پوشی از کربن را طولانی مدت اثرات. روزهای پرهیز و روزه فعالان بر این باورند که در حال حاضر به فداکاری های شخصی ما را تشویق می کند به تصور خودمان را در چارچوب بزرگتر سیستم است که نیاز به تغییر است. به عنوان آنها را ببینید آن را تغییر عادات ما است که کمتر از یک طرح برای حل بحران آب و هوا و بیشتر یک یادآوری در زندگی روزمره ما از تعهد ما به تلاش در این راه یک مراسم ما را به یاد ما ایمان است. “ما فکر نمی کنم ما در حال رفتن برای نجات زمین از طریق کاهش قابل استفاده مجدد فنجان” سالیوان از انجیلی لوتری کمیته از امریکا به من گفت. “اما از نظر معنوی آن اجازه می دهد تا ما را به تأمل در تماس با ما برای مراقبت از ایجاد. و هنگامی که مردم یک تعهد شخصی به یک موضوع آن را بسیار آسان تر به سازماندهی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>