دروازه بان دنده-ساز برایان ورزشی سفارشی شیفت به تولید لوازم پزشکی به مبارزه COVID-19

آن را تنها در زمان یک پیام متنی برای دوخت تیم در برایان ورزشی سفارشی برای پیوستن به مبارزه با گسترش COVID-19.

دروازه بان تولید کننده تجهیزات شده بود با نزدیک شدن توسط ویندزور-Essex County مقامات پزشکی در روز سه شنبه به صورت مازاد خود را از نوار چسب دو طرفه و فوم — عناصر کلیدی علوم پزشکی سپر چهره — اما پس از آن پرسید که چه خود قابلیت تولید شد برای پزشکی لباس.

به عنوان یک غیر ضروری کسب و کار برایان را فرستاده بود کارکنان آن اما یک متن کوتاه پیام از بخش منابع انسانی یک پاسخ فوری از 16-شخص دوخت تیم.

“در عرض چند دقیقه همه آنها اساسا در هیئت مدیره گفت:” جو Aitken, مدیر فروش و بازاریابی برای برایان سفارشی ورزشی در روز شنبه. “بخشی از آن است که توانایی به کار نگه دارید. بخش دیگر این واقعیت است که شما در حال کمک برای خوب بیشتر است.”

قبل از Aitken تیم می تواند بازگشت به کینگزویل, Ont., گیاه برخی از تدارکات تا به حال به کار کرد. برایان به حال هیچ الگویی برای 18,000 پزشکی لباسهای آنها متعهد به ساخت بنابراین یکی آورده بود از یک بیمارستان محلی بود و با دقت از هم فاصله گرفته به مهندسی معکوس یک الگو است.

مطمئن شوید از تجهیزات خیاطی کار می کنند نیز یک گام مهم به عنوان برایان ورزشی سفارشی با استفاده از ماشین آلات سنگین طراحی شده برای پانچ از طریق بالشتک ضخیم و چرم faux از دروازه بان تجهیزات و نازک تر repurposed ورق تخت در آنها فرستاده شده بود به لباس از.

برایان به طور معمول تولید تجهیزات برای NHL goalies از جمله تاچر Demko از ونکوور کناکز رابین Lehner از وگاس شوالیه طلایی و Jaroslav Halak بوستون برونز.

لینوس Ullmark یک دروازه بان با Buffalo Sabres سازمان یکی از اولین به مانند برایان Instagram پست در مورد تغییر در تولید حتی اگر او یک مشتری.

“این فقط نشان می دهد که همه در آن با هم گفت:” Aitken از Ullmark را تایید. “آن را به خوبی برای دیدن نوع هاکی جامعه نوع گرد هم می آیند و واقعا فقط حمایت از یک علت بزرگتر از این بازی است.”

تولید کننده تجهیزات بائر هاکی شروع به تولید صورت سپر و در آن Blainville, Que., گیاه در اوایل این هفته به عنوان شرکت تابعه آن آبشار چوگان سرپهن در شمال ایالت نیویورک است.

بائر منتشر شده طراحی آن به صورت سپر به رسانه های اجتماعی و وب سایت خود را در روز شنبه به طوری که تولید کنندگان دیگر می تواند شروع به تولید خود صورت سپر به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“همه خواسته بود که هاکی رفتن در حال حاضر, اما هنگامی که شما در سطح جهان چه خبر است, اهمیت این تحت کنترل و مسطح منحنی و همه چیز شما در مورد این که اولویت شماره 1” گفت: Aitken.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>