گلف کانادا مدیر عامل Applebaum می پرسد گلف بازان به ماندن در خانه در طول COVID-19 همه گیر

زمانی که محدودیت در مجامع عمومی برای مبارزه با رمان coronavirus بالابر گلف کانادا مدیر عامل شرکت لورنس Applebaum می داند که ورزش خود را آماده خواهد شد.

تا آن زمان او امیدوار است که گلف بازان آماتور دنبال رهبری حرفه ای و در خانه بمانند.

Applebaum صحبت در مورد گلف منحصر به فرد و موقعیت به عنوان یک تفریح و سرگرمی است که می تواند قرض خود را به اجتماعی فاصله در روز شنبه به عنوان او خودش را در یک دوره 14 روزه خود به انزوا پس از حضور در تور PGA بازیکنان قهرمانی در اوایل ماه مارس. او دیده است مقالات و بحث های آنلاین در مورد چگونگی گلف نسبتا امن در طول COVID-19 همه گیر اما او هنوز هم توصیه می کند در برابر بازی در حال حاضر.

“من فکر می کنم این واقعا طبیعی فکر می کردم برای دیدن گلف به عنوان یک فعالیت بزرگ با توجه به برخی از اجتماعی فاصله دستورالعمل که داده شد, اما من می خواهم به فکر بیشتر به این واقعیت است که آن را بسیار تعاملی تر از شما ممکن است فکر می کنم در ابتدا گفت:” Applebaum. “هر کس برای انجام وظیفه خود را به در تماس با دیگران است.

“بنابراین ما با مراجعه به کارشناسان که به این دستورالعمل و به کانادا شانس واقعا تخته منحنی نه فقط پهن کردن آن است.”

زمانی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 شیوع یک بیماری همه گیر در مارس 11, PGA تور و تور LPGA — که در حال حاضر به لغو بسیاری از حوادث آن در پا از آن مدار — لغو و یا به تعویق افتاد حوادث در تمام سطوح رقابت است.

به طور مشابه گلف کانادا لغو و یا به تعویق افتاد و همه از آن رویدادهای رسمی و اردوگاه های آموزشی در تلاش برای محافظت از خود بازیکنان و کادر.

اما تازه گلف فصل تا به حال نه واقعا آغاز شده است در کانادا به عنوان حرفه ای بازی در زمان توقف. حتی در بخش هایی از کشور بود که در آن هوای گرم به اندازه کافی برای بازی, دوره, شد و هنوز هم خود را انجام می دهند شروع-از-فصل تعمیر و نگهداری.

استان نیوبرانزویک و کبک با بسته اند تمام امکانات تفریحی از جمله دولتی و خصوصی گلف — به عنوان بخشی از کسانی که در استان’ تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. شهرداری دوره نیز بسته به شهرستانها است که کار آنها را بسته و آنها را همراه با دیگر فضاهای عمومی مانند کتابخانه ها rec مراکز و عرصه.

اما خصوصی دوره های آموزشی در استانهای دیگر هنوز هم قادر به باز کردن و به بهار می رسد در سراسر کانادا بسیاری از باشگاه ها با وزن گزینه های خود را.

Applebaum نمی تواند حکم است که آنها نزدیک اما او گفت که او شده است در تماس با بسیاری از باشگاه ها در سراسر کانادا و به شدت پیشنهاد آنها برای امنیت عمومی.

“من به شما بگویم که اکثریت قریب به اتفاق در حال فکر کردن در مورد بهداشت و سلامتی کارکنان خود را و خود را به طور کلی اعضا و بنابراین اکثریت آنها درهای خود را بسته اند تا اطلاع ثانوی” گفت: Applebaum که اشاره کرد که بسیاری از گلف بازان مسن تر هستند و در معرض COVID-19.

“آن را در یک باشگاه-توسط-باشگاه اساس و ما شده ایم ارائه راهنمایی که مایل به همه فکر می کنم در مورد آنچه (مقامات بهداشت عمومی) به ما گفته اند بهترین چیزهایی که ما می تواند به امن و سالم و به تلاش و انجام همه چیز درست برای از بین بردن coronavirus.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Applebaum هیجان زده است برای نقش گلف می توانید در کانادا بازگشت به حالت عادی زمانی که مقامات بهداشت عمومی شروع به لغو محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19. او گفت که زیادی, رویدادهای ورزشی, با ده ها هزار نفر در این اجلاس حضور خواهد داشت برخی از آخرین تجمعات عمومی به خود ترمیم شود اما بازی گلف با دوستان خود را با تعداد نسبتا کمی از تعاملات خواهد بود یک سنگ پله به زندگی به طور منظم.

“من غالب نظریه این است که در زمان خورشید دوباره طلوع خواهد کرد” گفت: Applebaum. “گلف دوباره طلوع خواهد کرد و باور نکردنی بخشی از زندگی ما است. آن را فقط رفتن به گرفتن برخی از زمان و هنگامی که آن را ندارد, ما وجود داشته باشد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>