گرگور Chisholm: کوتاه MLB پیش نویس را دور برخی از Blue Jays’ مزیت داشتن یک پیش نویس نقطه

بزرگترین غذای آماده از معامله اخیر زده بین لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان خود را’ association حول زمان سرویس با بازیکنان آماده برای به دست آوردن اعتبار برای همان مقدار از خدمات ثبت شده در سال 2019 اگر فصل لغو شده است. اما تغییر دیگری که می تواند یک تاثیر فوری بر روی Blue Jays.

به عنوان بخشی از شنبه توافق MLB امن حق به حد سال جاری پیش نویس به پنج دور و به فشار پول جایزه به 2021 و 2022. لیگ همچنین می توانید تاخیر سالانه ژوئن پیش نویس تا بعد در تابستان.

MLB ساخته شده از درخواست برای افزایش جریان نقدی در زمانی که فصل به تعویق افتاده است به طور نامحدود به دلیل coronavirus.

با فصل به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل coronavirus و بدون درآمد در آینده آن را یک راه ساده برای MLB برای کاهش هزینه ها. MLBPA در ضمن قربانی درآمد از کسانی که هنوز متعلق به اتحادیه در ازای امتیازاتی در جای دیگر.

پتانسیل تغییرات می تواند مربوط به تورنتو. جیز آبی مجموعه به انتخاب پنجم کلی است که خود را به بالاترین موقعیت در پیش نویس پس از آنها انتخاب شده Vernon Wells در این نقطه در سال 1997. اگر چیزی وجود دارد مثبت به بیرون آمدن از سال گذشته 67-برنده فصل فراتر از انتقال rookies به لیگ های بزرگ آن قرار بود یک مزیت در پیش نویس است.

بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در طول چند هفته آینده آبی جیز را انتخاب پنجم در برخی از نقطه بعد از این سال. تاخیر و یا حتی لغو نجومی در حال رفتن به غارت تورنتو از این فرصت است. اما دور کمتر تاثیر تورنتو جایزه استخر سهم و شیب در بودجه ارائه شده توسط اتحادیه ممکن است متقاعد کردن بیشتر دبیرستان بازیکنان برای انتخاب کالج بیش از بیس بال حرفه ای.

اول 10 دور از پیش نویس هستند که تیم های محدودی استخر جایزه برای کار با. اگر یک سازمان بیش از سهم خود را در آن چهره های مالیاتی مجازات و بسته به سطح overpay — از دست دادن میدارد.

توصیه می شود اسلات ارزش باقی خواهد ماند منجمد در سال 2019 سطوح برای دو سال آینده با توجه به گزارش های ورزشی را کن روزنتال. که افزایش سالانه حدود سه درصد است. این بدان معناست که اگر به طور منظم به اندازه پیش نویس این سال جیز می خواهم که یک استخر جایزه تخصیص $11,565,500 (ایالات متحده) از سال گذشته در مجموع $8,069,100 زمانی که آنها برداشت 15 به طور کلی.

اگر پیش نویس قطره به پنج دور تورنتو نقدی استفاده بیش از تیم های دیگر تبدیل خواهد شد بیشتر محدود است. آن را هنوز هم بهتر به پیش نویس اولیه از دیر اما مزایای کوچکتر از آنها خواهد بود در هر سال است.

پس از آن وجود دارد این موضوع از بازیکن استخر خود را. مقدار کوچکتر از صف مقابل پول نقد به معنی وجود خواهد داشت کمتر انگیزه برای دانش آموزان به نوبه خود نرم افزار. برخی ممکن است به جای انتخاب NCAA بازی بیس بال است که می تواند آنها را فاقد شرایط لازم برای سه سال. دیگران می تواند انتخاب کردن برای یک کالج در برنامه. حتی برخی از زمان کالج بازیکنان ممکن است تصمیم به چوب در اطراف برای یک فصل ارشد.

تغییرات بعید است که تاثیر بازیکنان پیش بینی شده برای رفتن در دور اول. چشم انداز در خط بالا پاداش هنوز هم شکل را به پول حتی اگر آن را نمی تواند پرداخت برای دو سال. آن را, با این حال تاثیر بسیاری از دیگران و تغییر تیم استراتژی.

در سال 2012 در تورنتو با استفاده از آن 10-انتخاب دور در outfielder الکس أزور فقط چند ماه قبل از او راه اندازی شد به گزارش وظیفه نظامی. أزور توافق به 1 ، 000 $معامله و بعد از آن گفت: او را امضا کرده اند به صورت یک “سگ داغ.” تورنتو مقابل دفتر نمی تواند مراقبت کمتر که أزور رفت و به نظر می رسد فقط در 14 بازی به این دلیل که هدف اصلی از انتخاب هیچ ربطی به بازیکن. آن را در مورد صرفه جویی در حدود $124,000 در توصیه اسلات جایزه و توزیع آن پول به بازیکنان که در نظر گرفته شد دشوار نشانه.

چند تیم دیگر با استفاده از استراتژی های مشابه که در آن سال و آن شد تا حدودی عادی در زیر پیش نویس. استیو Sanders, تورنتو سابق آماتور سراغ مدیر تغییر این استراتژی با یک مثال آمدن در سال 2018 زمانی که جیز اول امضا طفیلی اردن Groshans به یک زیر-slot معامله و داد right-hander آدم Kloffenstein بیشتر پول در سه دور.

برخی از کسانی که حرکت می کند هنوز هم می تواند مورد استفاده در یک مختصر پیش نویس اما تنها در یک مقیاس کوچکتر. در سال گذشته پنجم از دور 6 آمد با یک توصیه اسلات ارزش $291,400 و مقادیر پایین رفت در مقیاس کشویی از طریق دور 10 که تا به حال یک اسلات ارزش $147,000. با مقایسه این تیم با آخرین انتخاب کرده بود یک ششم طفیلی به ارزش $237,000 و 10 طفیلی به ارزش $142,000.

تفاوت در هر فرد دور ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار تا زمانی که همه چیز را می شود هم اضافه شده است. بیشتر دور وجود دارد بزرگتر اختلاف می شود و تیم های خلاق در بالا می شود. این دور کمتر وجود دارد کمتر انعطاف پذیری یک باشگاه ممکن است داشته باشد. دور انداختن یک زن و شوهر میدارد در 10 دور ممکن است به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ که وجود دارد 40-plus برای کار با. این بسیار متفاوت است که تنها پنج وجود دارد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

تا زمانی که تیم ها شروع به تولید درآمد دوباره صاحبان می خواهید به صرفه جویی در پول نقد که در آن آنها می توانند. پتانسیل از دست دادن چند دور در نظر گرفته نمی تواند یک ضربه بزرگ در طول یک جهانی همه گیر که هر کس بسیار بزرگتر مسائل مربوط به نگرانی در مورد وجود دارد خواهد بود یک ضربه.

برخی ممکن است در این وضعیت و فکر می کنم تازه سراغ مدیر شین فارل کار درست کردم خیلی آسان تر است. آن را ممکن است تا پایان بودن مخالف است. با کمتر انتخاب برای کار با و کمتر پول برای خرج کردن وجود خواهد داشت افزایش توجه در هر انتخاب و مقدار فشار بیشتر از همیشه به دریافت هر یک حق است.

Gregor Chisholm

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>