هر موفق به بازسازی نیاز به پیدا کردن حداقل یک زن و شوهر از سنگهای پنهان از بازیکنان که می رسند با انتظارات پایین و تبدیل به دراز مدت قطعات. تیم ها به ندرت ساخته شده از طریق پیش نویس و رایگان آژانس به تنهایی. خلاق معاملات لازم است و گاهی آنهایی که نادیده گرفته آمده با بسیاری از مزایای.

خوزه باتیستا (ابهامزدایی) در اصل به دست آورد و از پیتسبورگ به عنوان موقت را پر کنید-در پایه سوم. ادوین Encarnacion پرتاب شد به یک تجارت با لیورپول برای کمک به جبران حقوق و دستمزد اسکات Rolen. مارکو استرادا در آورده بود به عنوان یک swingman شد و یک کلید استارت برای یک تیم ساخته شده است که پشت به پشت ظاهر در AL سری مسابقات قهرمانی. هر سه به قطعات کمی که تبدیل به چیزی بسیار بزرگتر است.

یک پارچ است که یک شات در زیر یک مسیر مشابه — البته به میزان کمتر است — right-hander توماس هچ. شش ماه پیش 25 ساله به نظر میرسد که کمی امید به تبدیل شدن به چیزی بیش از یک مسکن. در حال حاضر پس از یک قوی اجرا در دو-A New Hampshire, تخم دارای سند چشم انداز پیوستن به آبی جیز’ چرخش در برخی از نقطه در سال 2020 حتی اگر او را در میان نامزدها در نظر گرفته شده برای کار با باز کردن در شب.

“من قطعا فکر می کنم راه من آمد به سازمان و ساخته شده برخی از تنظیمات من فکر می کنم من برخی از سر” دریچه گفت: در مینی کمپ برای چشم انداز در ماه گذشته. “من بسیار هیجان زده در مورد فرصت هایی که پیش رو وضع … من هیجان زده برای آینده Blue Jays. امیدوارم همه ما در اینجا برای مدت زمان طولانی می تواند منجر به بسیاری از موفقیت است.”

تخم در وسط underwhelming فصل در دو تنسی زمانی که جیز به دست آورد و او را حداقل یک سال مهلت برای مسکن دیوید فلپس. سابق و دور سوم انتخاب شد 4-10 با 4.59 عصر در حالی که قابل توجه 93 و پیاده روی 37 در سراسر 100 نوبت. از یک خارجی دیدگاه خود را حرفه ای بود نزدیک یک چهارراه و انتقال به اغل گاو یا حشم به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

به همین دلیل هچ نام فقط پاورقی در طول یک تجارت مهلت دوره که دیدم مدیر کل راس اتکینز را تاب می پردازد. تورنتو بازده برای مارکوس بود و هارون سانچز تحت سلطه این بحث در حالی که فلپس تجارت شامل تخم صرفا پرتاب به دستگیری یهودیان به سختی به ارزش یک ذکر است. و یا پس از آن به نظر می رسید.

با وجود تخم مبارزات با توله جیز آبی دیدم چیزی است که آنها دوست دارند. محصول ایالتی اوکلاهما به حال سرعت مناسب و معقول با fastball که نشسته در 93-94 mph و لمس 96-97 اما این چرخش رای که ایستاده بود. با توجه به FanGraphs تخم به طور متوسط به حال fastball چرخش نرخ 2,550 انقلاب در هر دقیقه در سال 2019. مقدار چرخش تغییرات توپ را در مسیر و نرخ متوسط بزرگ-لیگ بازوی حدود 2200 دور در دقیقه. هچ شماره مشابه که از Gerrit کول.

چرخش رای کافی بود برای جیز را به یک بروشور در تخم و هنگامی که او در سیستم آنها ساخته شده چند تنظیمات دیگر. نیوهمپشایر تبادل مربی وینس Horsman در زمان یک نگاه تخم را changeup و مشخص نبود او با استفاده از زمین نزدیک به اندازه کافی. او شروع به رفتن به آن را بیشتر و آن را تبدیل به یک مکمل مفید برای خود fastball و برش.

تخم را برگرد که او نیز نسبت به بهبود سلامت و تقریبا فوری. او شش شروع می شود و پس از این مهلت با یک 2.80 عصر و 34 strikeouts به بیش از 35 1/3 نوبت. بیش نهایی خود را دو گردش تخم مجاز دو اجرا می شود در شش بازدید, زده فايلهاي 15 و نمی پیاده روی خمیر بیش از 14 نوبت. اندازه کوچک نمونه و در عین حال بیش از اندازه کافی برای جیز برای محافظت از او را قبل از این قانون 5 پیش نویس است.

“این ناامید کننده است این فصل به پایان رسید وجود دارد چرا که شما نوع می خواهید به نگه داشتن رفتن” دریچه گفت. “اما آن را خوب به بازو استراحت. من شروع به پرتاب (در ماه نوامبر), bullpens و مسائل. آن را احساس می کند مانند من برداشت تا جایی که من سمت چپ خاموش است.”

اشتباه نکنید این خوش بینی با فکر کردن تخم تضمین است. او سابقه طولانی نیست و شانه مسائل که گرفتار زودتر امتداد زندگی حرفه ای خود ممکن است اندکی هر زمان. دو ماه از هم اکنون تخم می تواند فقط به عنوان به راحتی بازگشت به مسیر قبلی. در حال حاضر اگر چه جیز باید هر قصد گرفتن یک نگاه. این پتانسیل وجود دارد و اخیرا نتایج بیش از حد شده اند.

Nate پیرسون و گروهی از جوانان شروع رقابت برای نقطه نهایی در تورنتو چرخش شکل به جذب بیشتر مورد توجه این بهار. رایان Borucki, ترنت, تورنتون اجتناب یاماگوچی و آنتونی کی در میان کسانی که جلوتر از تخم در عمق نمودار. هیچ کس دور شدن حرکت صعودی وجود دارد بسیاری از متغیرها در بازی اما همه موافق هچ یک نام به سازمان دیده بان در سال 2020 و آن را نمی ممکن است مدتها قبل از او وارد مخلوط.

“من دوست دارم که بچه های ما در حال رفتن به رقابت برای شغل” Blue Jays مدیر چارلی Montoyo گفت. “این تنها راهی است که شما می توانید بهتر است.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Gregor Chisholm

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی