گرگور Chisholm: بیس بال است که یک مورد غیر معمول در coronavirus مبارزه — و یک مارس 9 روز افتتاحیه به نظر می رسد بدجور بلند پروازانه

آن زمان لیگ اصلی بیس بال و اعلام کرد که شروع فصل به طور منظم بود که به تعویق افتاد به دلیل coronavirus تصمیم خود را در حال تبدیل شدن به یک نتیجه گیری.

پس از NBA و NHL رفت نامحدود وقفه وجود دارد در هیچ جای دیگری به نوبه خود. نیویورک و واشنگتن شد و در میان کشورهای به ممنوعیت اجتماعات بزرگ و دیگران انتظار می رود به دنبال در روزهای آینده. وجود خواهد داشت هیچ مارس جنون زنان جهان هاکی قهرمانی و حداقل در حال حاضر لیگ برتر فوتبال.

MLB کمیسر راب مانفرد نبود چپ با یک انتخاب — تماس برای او ساخته شده بود. با وجود عجیب و غریب تصمیم به بازی بی معنی بهار آموزش بازی در روز پنج شنبه بعد از ظهر در لیگ موضع گیری شد و در نهایت اعلام کرد که در یک ظهر مطبوعاتی. این فصل به طور منظم است که مجموعه ای بود برای شروع در مارس 26, باز خواهد شد هیچ زودتر از مارس 9.

از یک سو MLB خوش شانس است که در مقایسه با دیگر لیگ های حرفه ای. به تأخیر انداختن شروع یک فصل بهتر از داشتن آن قطع در طول کشش نهایی پرتاب بخش مسابقه و برگشتی به درهم و برهمی است. از سوی دیگر بازیکنان بیس بال به مراتب کمتر مجهز به رسیدگی طولانی اخراج از ورزشکاران از ورزش های دیگر و از یک تاخیر طولانی خواهد شد در حال حاضر مجموعه خود را از مشکلات.

این از دست دادن برای همه, ورزش, بازی بیس بال گنجانده شده است.

آشنا خودداری اطراف این زمان از سال است که بهار آموزش بیش از حد طولانی است. روز باز چیزی است که هر کس در حال آماده سازی برای, اما صبر کنید کسل کننده و تکراری. چیزی است که وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا بازیکنان مورد نیاز بود در اردوگاه به مدت شش هفته و آنها همه به لیگ درآمد. شروع کوزه باید کشیده. Hitters نیاز به تکرار به زمان خود را در صفحه. این چیزها را در هفته یک روز برای دریافت انجام می شود.

در حال حاضر لیگ در تلاش است به طور خوش بینانه است. اگر خطرات مرتبط با جهانی همه گیر کاهش دهد و همه چیز به حالت عادی بازگشت شاید فصل می توانید شروع به در اوایل ماه آوریل. تاخیر که کوتاه خواهد بود شبیه به یک از روی لئامت دادن در مجروح لیست و بازیکنان نباید نیاز به زمان زیادی برای آماده شدن. به تعویق افتادن است که طول می کشد دو هفته دیگر یک ماه و یا حتی دیگر ؟ این یک داستان کاملا متفاوت است.

بیس بال نیست هاکی یا بسکتبال که در آن بازیکن می تواند از طریق یک مینی کمپ و آماده برای بازی. کوزه باقی می ماند تازه برای کمی وجود دارد اما تنها تا آنجا که کار را می توان در شبیه سازی تنظیمات. برای یک چشم انداز مانند جیز آبی’ Nate پیرسون وجود دارد هیچ حس اتلاف نوبت هنگامی که پتانسیل شروع تاریخ نیست حتی شناخته شده است. در برخی از نقطه, وظایف سنگین خواهد بود کاهش یافته است و هنگامی اتفاق می افتد که آن را برای رفتن به یک در حالی که قبل از آنها می توان یافت ،

MLB صاحبان خواهد انجام هر کاری که آنها می تواند به حفظ یک 162-بازی های نجومی و وجود دارد راه را برای زمان از دست رفته. هفتگی doubleheader می تواند برنامه ریزی شده با گسترش فهرست اسامی این همه ستاره می تواند کوتاه و لیگ حتی می تواند بررسی امکان حرکت پس از فصل بازی ها را خنثی و گرم-آب و هوا محل یا گنبد استادیوم برای تمدید سال است.

که همه خوب و خوب برای یک مکث کوتاه اما همانطور که هر کشور می پردازد با ادامه بحران یک چیز که مشخص است این است که هیچ کس نمی داند که آن را به پایان خواهد رسید. مارس 9 ممکن است MLB هدف اما در دو هفته زمان است که تاریخ ممکن است تبدیل به چیزی بیش از خالص ، در این مرحله به صورت مختصر نجومی به نظر می رسد در مورد به عنوان امری اجتناب ناپذیر به عنوان اصلی آن به تعویق افتادن هر چه از لیگ برتر می گوید.

یکی از استدلال شده است که در ساخته شده در MLB طرف است که ورزش بیشتر به بازی در خارج از منزل و وجود کمترین تماس فیزیکی بین بازیکنان در طول بازی. منجر خواهد شد که برخی بر این باورند که ویروس آن در کاهش خطر گسترش در سراسر لیگ و حتی ممکن است درست باشد اما آن را نادیده بزرگترین منطقه از آلودگی از همه: محل باشگاه وانجمن.

Flus به عنوان مشترک در بهار آموزش به درد بازوها. هر ماه فوریه مانند ساعت یک بازیکن می رود را با یک ویروس و دیگران — مربیان و خبرنگاران شامل — معمولا دنبال کنید. این بهار از آن اتفاق افتاد به جیز راست دست تنر Roark و مت کفاش و آن را برای من اتفاق افتاده بیش از حد. این بازیکنان نیست فقط بازی در این تیم است و آنها عملا با هم زندگی می کنند.

همین دلیل است که این ایده را از بازی در حال بازی بدون طرفداران همیشه به نظر می رسید کمی ناقص است. مطمئن شوید که آن را به کاهش خطر ابتلا به ویروس اما NBA رودی Gobert ثابت تمام طول می کشد یک بازیکن برای تست مثبت برای کل تیم نیاز به 14 روز در انزوا. هنگامی که یک تیم پایین می رود کل لیگ می شود را در خود نگه دارد. محدود کردن تعداد زیادی از مردم در اطراف بازیکنان ممکن است کمک کند اما به نظر می رسد دور از ذهن به فکر می کنم آن را به طور کامل جلوگیری از شیوع.

MLB خواهد شد بسیاری از زمان به وزن این مسائل وجود دارد و نیازی به عجله برای قضاوت. ترین نگرانی های کوتاه مدت است که چه چیزی برای انجام در حالی که این بازی ها شده اند را در خود نگه دارد. نگه داشتن بازیکنان در اطراف این تاسیسات خواهد اطمینان حاصل شود آنها در ادامه به قطار در حالی که در حال مشاهده توسط متخصصان پزشکی. آن را نیز ممکن است قرار داده و آنها را بیشتر در معرض خطر قرار گرفتن در معرض بودن در نزدیکی به بسیاری از دیگران است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

وجود دارد بیشتر از پاسخ به سوالات در حال حاضر نه تنها در ورزش بلکه سلامت جامعه نیز هست. این بی سابقه بار در طول دوران مدرن و بیس بال باید صبر کنید تا ببینید که چگونه همه این گستراند, درست مثل هر کس دیگری.

مارس 9, هدف, اما اگر شما لذت بردن از شرط بندی را دلیل این تعویق افتادن ممکن است در حالی که طول بکشد.

Gregor Chisholm

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>