گرگور Chisholm: بیس بال را امن ترین پناهگاه: Ex-جی knuckleballer Ryan Feierabend در تایوان

لیگ اصلی بیس بال و تقریبا تمام دیگر ورزش حرفه ای لیگ در نامحدود وقفه به دلیل همه گیر جهانی است, اما وجود دارد یک عضو از سال گذشته Blue Jays تیم که هنوز هم باعث می شود زندگی خود را در الماس است.

جانباز left-hander Ryan Feierabend که صرف بیشتر از سال گذشته با سه گانه یک بوفالو Bisons و یک جفت از حضور برای بزرگ-لیگ باشگاه در حال حاضر ساکن در تایوان که در آن او بود و در روز افتتاحیه پارچ برای Uni-رئیس جمهور شیرها چینی حرفه ای لیگ بیس بال.

در حالی که Feierabend هم تیمی های سابق خود جدا در شمال امریکا زندگی خود را در خارج از کشور شده است تا حدودی طبیعی است. تایوان شروع فصل در آوریل 11, و او در حال حاضر ساخته شده یک زن و شوهر شروع می شود برای تیم جدید خود را. بازی ها بدون فن و با وجود افزایش محدودیت برای محافظت از بهداشت عمومی اما در زندگی روزمره شده است سمت چپ نسبتا بدون تغییر باقی ماند.

“با همه چیز در رفتن با COVID-19 ما خیلی خوش شانس می شود قادر به بازی بیس بال قادر به ارائه برای خانواده های ما” 34 ساله Feierabend که صرف بخش از پنج فصل در این رشته گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “این باور نکردنی به فکر می کنم که بسیاری از بچه ها در خانه که تکیه بر این کار است.

“بچه ها در دو-یک سه گانه-A که پول ندارم و ذخیره آن را مانند ‘در حال حاضر من قصد دارم را به من آموزش چون من باید برای حمایت از خانواده من است.’ ما فقط بسیار خوش شانس — ما بحث در مورد آن در همه زمان ها — هنوز هم به بازی بیس بال, هنوز هم پرداخت می شود و (رفتن) مورد تا حدودی عادی زندگی روزمره بیش از اینجا.”

Feierabend پیوست جیز بهار گذشته در یک جزئی-لیگ معامله پس از چهار فصل کره جنوبی ، روی لئامت دادن خود را در تورنتو به طول انجامید فقط دو ظاهر اما او تاریخ را با تبدیل شدن به اولین lefty knuckleballer به نظر می رسد در یک بازی لیگ در بیش از 20 سال است.

یک مصدومیت سپس از خط خارج بقیه اش 2019 فصل است. او برای بازگشت بوفالو نهایی بازی به پرتاب یک زمین باز یافته از اغل گاو یا حشم اما خیلی دیر شده بود به زمین دیگری معامله در شمال امریکا است. در عوض او تبدیل به تایوان که در آن تیم قبلا ابراز علاقه و در ماه ژانویه او تا به حال یک معامله در محل برای سال آینده.

Feierabend پرواز در خارج از کشور در اوایل ماه فوریه قبل از coronavirus اعلام شده بود یک بیماری همه گیر. او گزارش به اردوگاه پیوست و هم تیمی های خود در دو هفته سفر به شرق بخشی از دولت است. همه چیز خوب به نظر می رسید که آنها به سمت چپ اما در زمان این تیم بازگشت و بخش های زیادی از جهان رو به رو شد شرایط وخیم.

این CPBL است که قابل مقایسه با دو یک دو بار به تعویق افتاد شروع فصل آن به دلیل نگرانی های بهداشتی قبل از بازی رو در جریان است در اواسط ماه آوریل است. لیگ بیس بال کره ای نجومی است که به طور آزمایشی مجموعه ای برای شروع ممکن است 5 اما در حال حاضر تایوان تنها جایی است که با به طور منظم فصل بیس بال بازی.

“من احساس می کنم در یک محیط بسیار امن آنها را در حال مراقبت از ما در اینجا” Feierabend گفت. “من و همسرم و بچه ها در خانه گیر کرده در جداسازی و قرنطینه. بچه ها من فقط متوجه بقیه سال تحصیلی لغو شده است. به صداقت, من احساس راحت تر اگر آنها در اینجا با من در حال حاضر (به جای آمریکا) با همه چیز در رفتن. من نمی خواهم برای به دست آوردن سیاسی یا هر چیز دیگری اما من فکر می کنم (تایوان) مانند یک مدل برای آنچه در کشورهای دیگر احتمالا می تواند انجام دهد برای کمک به صاف منحنی.”

تایوان دریافت کرده است تحسین جهانی را برای دست زدن به آن بحران است. این جزیره کوچک کردن سواحل جنوب شرقی چین است که خانه را به بیش از 23 میلیون نفر و در عین حال این بیماری کشنده نیست ساخته شده بسیاری از تاثیر. کسب و کار و مدارس باز مانده است و شده اند وجود دارد کمتر از 500 تایید موارد با مرگ کل گزارش محدود به تک رقمی.

وجود دارد حداقل چند نظریه به همین دلیل است. مقامات دولتی شروع به تست ماه قبل از یک بیماری همه گیر اعلام شد, شده اند وجود دارد سختگیرانه قرنطینه اقدامات و بیشتر بحث برانگیز تلفن همراه داده ها استفاده شد برای پیگیری شهروندان که تست مثبت است.

Feierabend زندگی می کردند از طریق آن همه است. قبل از ورود به ورزشگاه برای خانه, بازی, بازیکنان درجه حرارت خود را چک کنید. در جاده پروتکل های مشابه به دنبال دارد قبل از هر کسی مجاز است در اتوبوس. ماسک پوشیده شده است باید در داخل خانه و مادون قرمز دماسنج استفاده می شود قبل از هر کسی مجاز است به, رستوران ها, مراکز و یا حمل و نقل عمومی. ضد عفونی کننده دست را می توان فقط در مورد همه جا.

در میدان توپ, زندگی, می رود. Feierabend هنوز مشت ضربه هم تیمی در طول بازی و پس از اغل گاو یا حشم جلسات. Catchers هنوز هم پرتاب توپ در اطراف زمین زیر کشت پس از strikeout. دست دادن و بالا و سپاس پس از صفحه اصلی اجرا می شوند اما بیشتر تغییرات شدید رها شده اند.

“آنها حتی نمی خواهید ما را به تف در این زمینه و آن را مانند” خوب به عنوان یک بازیکن بیس بال است که یک عادت طبیعی,'” Feierabend سوم-انتخاب دور در سال 2003 پیش نویس گفت: با خنده. “شما آن را انجام دهد حتی بدون فکر کردن در مورد آن است. آنها نمی خواهید ما را به انجام هر یک از آن اما در نهایت آنها تکیه کردن بر بسیاری از آن چیزهایی که دانستن بخشی از بیس بال.”

گذشته از اینکه جدا از خانواده اش به او می گوید: او با بهره گیری از تجربه و چیزی جز ستایش برای CPBL و دولت های محلی. مادری از اوهایو دیده است دست اول چگونه ورزش را می توان با خیال راحت هنگامی که پروتکل های مناسب در محل هستند.

که ممکن است به خوبی جواب برای MLB بازگشت در برخی از نقطه در تابستان امسال اما Feierabend کمتر اعتماد به نفس در مورد آن است. او احساس می کند وجود دارد که فقط بیش از حد بسیاری از عوامل دیگر در بازی.

این CPBL باید جدا فقط چهار تیم در مقابل 30 در آمریکای شمالی به عنوان مثال و بازیکنان در تایوان نیست به نمایندگی از اتحادیه. آنها هم نشان می دهد و یا آنها نمی پرداخت می شود در حالی که بازیکنان MLB انجمن مذاکره پرداخت بخشی از قراردادها و انباشت زمان سرویس برای کمک به کاربران.

هنوز هم بسیار وجود دارد شکی نیست که MLB است که نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی آنچه اتفاق می افتد در تایوان و چه در مورد به جریان در کره جنوبی. متوسط چک و COVID-19 تست روش می توان کپی و لیگ می تواند به دنبال راهنمایی در تسهیل اجتماعی فاصله نگرانی در ballpark.

“همانطور که شما نگاه در آنچه اتفاق افتاده در کره جنوبی و تایوان و من فکر می کنم مدل وجود دارد برای ما” جیز جمهور مارک شاپیرو گفت. “درک که handshakes ها نمی شود همین کار را برای هر یک از ما در جامعه ما فرهنگ و اجازه دهید به تنهایی برای بازیکنان بیس بال بیش از حد وجود دارد بسیاری آموخته می شود وجود دارد.”

همانطور که برای Feierabend این است که نه کاملا آنچه که او برای امضا. خانواده او قرار بود برای بازدید در تابستان امسال اما این برنامه در حال حاضر در خود نگه دارد. 120-بازی فصل برنامه ریزی شده است برای قرار دادن تا اکتبر, اما او می داند که می تواند تغییر کند اگر این منطقه با موج دوم ویروس.

در اوایل این ماه, تایوان یک دوز چگونه مخاطره آمیز این وضعیت باقی می ماند. یک ناوگان از کشتی های مستقر در منطقه و گروهی از ملوانان اجازه داده شد برای پیاده. از آن گروه 28 بعد از آزمایش مثبت به ارمغان آورد که تمدید ترس از شیوع.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

آینده این ویروس را نمی توان پیش بینی کرد اما با قطعیت Feierabend به نظر می رسد محتوای مناسب که در آن او است. این southpaw با 119 عمده-لیگ نوبت زیر کمربند خود را هنوز هم زندگی را با پرتاب توپ بیسبال و نه بیش از حد بسیاری از مردم می گویند که در حال حاضر.

“این همه پایین می آید به همسرم. او این سنگ از خانواده ما” Feierabend گفت. “او آن را نگه می دارد همه با هم شده است و او بود که پس از یک روز. او به من اجازه داد به دنبال رویای من از بازی بیس بال, و آن را ارائه برای خانواده من بسیار خوب برای چه می گذرد بر من 18 سال بازی در حال حاضر.

“این قربانی بودن و دور از خانواده من است. نیاز به مقابله با آن است در حالی که این بیماری همه گیر است که در آن قطعا استرس زا باشد. آن اضطراب در زمان. اما همسر من, سارا نشانی از یک کار بزرگ از من نگه داشتن آرام و دانستن چیزهایی که خوب هستند.”

Gregor Chisholm

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>