گرگور Chisholm: Blue Jays طرح به اجتناب بازکن استراتژی برای شروع

DUNEDIN, FLA.—Never say Never, but Blue Jays مدیر چارلی Montoyo می کند پیش بینی نشده است و اجرای درب بازکن استراتژی در این فصل است.

تورنتو وارد سال گذشته با شبیه نیت. جیز آبی سمت چپ فلوریدا با یک چرخش مارکوس بود و هارون سانچز مت کفاش کلیتون ریچارد و ترنت Thornton قبل از برخورد با یک راش از صدمات.

بر اساس عدم در دسترس شروع اسلحه جیز ظاهرا تا به حال فقط به عنوان بسیاری از اغل گاو یا حشم روز به عنوان آنها افتتاحیه در 2019 — بازی که در آن باشگاه تا به حال به قطعه نوبت همراه با کشت و از بین برنده جای استفاده از یک پسر برای شروع بازی و پس از آن در آوردن خاص پارچ به بازی شیر یا خط استارت-مانند نوبت در امداد.

وجود دارد نمونه هایی از سنتی افتتاحیه بیش از حد. Rookies های آنتونی کی و T. J. Zeuch ساخته شده برخی از طولانی حضور در خارج از اغل گاو یا حشم و یک استراتژی مشابه اجرا شد که این باشگاه می خواست به سهولت تورنتون حجم کار در اواخر سال. آن شرایط نیست که به طور کامل رد کرد و ممکن است یک بازی گاه به گاه که در آن باشگاه فکر می کند در خارج از جعبه به رسیدگی خاص matchups اما باز به نظر نمی رسد به یک اولویت است.

“همانطور که از در حال حاضر, من پیش بینی با استفاده از درب بازکن” Montoyo گفت. “من فکر می کنم ما به اندازه کافی تبادل است که ما نباید به. من قصد ندارم بگویم هرگز. چیزی که با این نسخهها کار به عنوان در حال حاضر ما رو چرخش تنظیم شده است.”

تورنتو است که انتظار می رود برای شروع فصل با Hyun-Jin Ryu تنر Roark, کفاش و تعقیب اندرسون در شروع چرخش است. که برگ تورنتون و اجتناب یاماگوچی رقابت برای نهایی اسلات. نام های دیگر مانند کی Zeuch و شان رید-فولی بوده به عنوان نامزد شماره 5 نقطه اما هیچ کدام واقعا در مخلوط برای شروع سال.

  • باران تاخیر: گریپ فروت بازی های لیگ نمی شروع تا اواخر این هفته, اما هنوز هم وجود دارد بسیار پیش بینی شده matchup در اردوگاه شنبه صبح. تورنتو مشت ولادیمیر Guerrero جونیور پا به جعبه به صورت Ryu برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. در بت به طول انجامید پنج رزین با Guerrero نوسانی از طریق موبایل و کامپیوتر, ظاهر کردن توپ به پایه اول و ساخت ضعیف در تماس با یک زن و شوهر بیشتر پرتاب. گرررو شانس بهتر در رقابت با کی ضربه اجرا خانه که افزایش یافت و بیش از دیوار در سمت چپ-مرکز زمینه.

چهار عمل تقریبا تا به حال به تعویق افتاد به دلیل باران. آسمان پاک فقط به اندازه کافی به جلسه صبح به پایان رسید. Ryu پرتاب 20 رزین در اغل گاو یا حشم, 25 در طول زندگی تمرین پنبه حلاجی شده و 10 بیشتر در اغل گاو یا حشم قبل از فراخوانی آن در روز است. تورنتو هنوز اعلام زمانی که Ryu خود را در بهار اولین اما کره ای ستاره گفت: او معمولا دوست دارد به سهولت به اردوگاه قبل به تدریج ساخت تا. او بیش از یک ماه برای رسیدن به 85-به-90 زمین هدف برای تفرج پایان بهار.

“من واقعا مطمئن نیستم که دقیقا آنچه که من آموخته ام در مورد این تجربه اما یکی از چیزهایی است که من بسیار نگران در مورد زمانی که من هستم رو من هم تیمی است که مطمئن شوید من نمی رسید آنها” ریو گفت: از طریق مترجم خود. “این سخت است برای رفتن بر روی آنها و این چیزی بود که من فکر کردن در مورد امروز دوباره.”

  • وسط امداد: یکی از Montoyo بزرگترین چالش در اوایل سال خواهد بود تا بدانند چگونه به پل شکاف به نزدیک کن جایلز در نهم زمین باز یافته. تورنتو کشت از نامزدها در مخلوط برای میانه امداد نقش و به نظر می رسد اجتناب ناپذیر وجود خواهد داشت برخی از آزمون و خطا تا زمانی که مدیر حل و فصل در نقش های تعریف شده.

Montoyo خاص right-hander آنتونی باس به عنوان یک راه حل ممکن است. به تازگی امضا رافائل Dolis و اردن رومانو دو نامزد دیگر در حالی که Wilmer فونت استفاده خواهد شد برای یک یا دو زمین باز یافته نانامی به بازی کمی پیش از آن در بازی. غیر-فهرست invitee مسکن A. J. Cole همچنین آمار و ارقام به یک شرط بندی قوی برای باز کردن روزه فهرستی اما باس ممکن است اوایل لبه برای هشتم نقش زمین باز یافته.

“که خوب بود وانت برای ما” Montoyo گفت. “او یک پسر دیگر من به دنبال به جلو به دیدن زمین, اما من در حال حاضر می دانیم از آنچه که او در سال گذشته است که او می تواند زمین را در پایان بازی. او مرد دیگری که ما در مقابل دفتر انجام یک کار خوب چیدن او را. او به ما کمک زیادی.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Gregor Chisholm

تاریخ گفتگو

س:

آنچه از شما انتظار از جیز در سال 2020 فصل ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>