گرگور Chisholm: Blue Jays تلاش برای مطمئن شوید که هیچ یک ورقه از طریق ترک در طول توقف

جیز آبی استفاده می شود به صرف بخش عمده ای از وقت خود را به نگرانی در مورد فهرستی از حرکت و بازیکنان در این زمینه است. این روزها بسیاری از تمرکز خود را در اطراف مراکز behind-the-scenes کارکنان و ادامه داد: اقتصادی خرید اینترنتی از جهانی همه گیر.

بیس بال ممکن است آغاز شده به عنوان یک سرگرمی بیش از 100 سال پیش اما از آن زمان تبدیل به یکی از موفق ترین کسب و کار در شمال امریکا است. فصل گذشته به تنهایی لیگ اصلی بیس بال تولید شده بیش از 10 میلیارد دلار (آمریکا) درآمد و افرادی که زندگی را در ورزش گسترش به صدها هزار نفر.

عموم نیست در مورد از دست دادن خواب بیش از مشکلات اقتصادی از میلیون دلار بازیکنان و یا حتی غنی تر صاحبان ولی اکثریت کسانی که بستگی به ورزش نیست ثروتمند. آنها روزمره مردم ushers و امنیتی روپوش و مواد غذایی, سرور, بلیط عوامل و خدمه تمیز کردن. یک گروه از افراد که ندارد لوکس صرفه جویی برای یک روز بارانی.

کسانی هستند که مردم بسیاری نهفته بیس نبود و خود را نگران موقعیت سوالاتی در مورد اینکه آیا جیز آبی و تیم های دیگر در سراسر MLB انجام شد به اندازه کافی برای حمایت از کارکنان خود را. در زمانی که در کانادا بیکاری نزدیک به 10 درصد آن را بیش از 20 درصد در ایالات متحده آمریکا — شرکت های بیشتر جلوگیری از نظارت عمومی برای اخراج اما جیز نیست به عنوان خوش شانس. همه چیز آنها را از نزدیک بررسی شود.

“سازمان های ورزشی اغلب برگزار می شود به استاندارد های مختلف از دیگر کسب و کار” جیز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مارک شاپیرو میگوید. “ورزش وجود دارد در یک سطح که در آن پتانسیل و قدرت برای بلند کردن جوامع خود به احساسات و به مردم ارائه با یک مثبت حواس پرتی از زندگی روزانه و برخی از چالش های است که همه ما. بنابراین از آنجا که من فکر می کنم مردم انتظار بیشتر از ما از آنها انتظار می رود از کسب و کار دیگر.

“من قبول می کنم و در آغوش که نقش های ورزشی. من همیشه احساس کرده ام این یک مسئولیت برای یک تیم ورزشی به تاثیر مثبت جامعه ما در مورد ما این همه از کانادا. ما شده ایم متفکر در مورد چگونه به انجام این کار است.”

آن را نه همیشه کامل بوده است. هر روز به نظر می رسد با آن را مجموعه ای جدید از شرایط. MLB عمل در اوایل این بحران با هر تیم ارتکاب حداقل 1 میلیون دلار برای حمایت از بازی روز کارکنان. جیز متعهد به حمایت از حدود 850 پاره وقت کارکنان از طریق پایان مارس با شکوه خود را بیمه اشتغال.

پس از مدت دولت کانادا اعلام کرد که ایجاد کانادا امداد اورژانس بهره مند شوند. کارگران دریافت بالا پرداخت می شده اند فاقد شرایط لازم برای CERB بنابراین مجبور است که یک گروه از مردم به رها کردن برنامه کمک. سپس در اوایل این ماه با ستاره مشخص شده چگونه بیش از 1000 Aramark subcontracted کارکنان که در اجرای مواد غذایی و آشامیدنی (persian) عملیات در ballpark را شامل نمی شد در این طرح است.

نيز مسائل با پروندههای انباشته شده در سرویس کانادا. سوابق اشتغال مصرف شد دیگر ارسال می شود تا خارج از حد نرمال و باشگاه به سختی شناسایی که فصلی کارکنان واجد شرایط برای EI و آنهایی که نبودند. عدم اطمینان منجر به برخی شکایات از کارگران در مورد عدم پرداخت اما جیز به نظر می رسد ساخت یک تلاش واقعی برای دریافت همه چیز مراقبت از گرفته شده به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

یک نماینده اتحادیه برای Aramark کارکنان به تایید این ستاره که Shapiro ارسال کلمه در اوایل این هفته خود کارگران خواهد بود واجد شرایط برای تورنتو صندوق ایجاد شد توسط تیم محلی رئیس جمهور — از جمله Shapiro — برای حمایت از بازی روز کارکنان فراتر از پایان ماه آوریل است. جزئیات هنوز ناشناخته هستند اما این صندوق به درخواست کمک های مالی از بازیکنان و مربیان و جلو-پرسنل دفتر با پشتیبانی از سیستم انتظار می رود در اوایل ماه مه.

تمام پول مطرح شده توسط افراد وابسته به جیز آبی استفاده می شود در کارکنان خود را Aramark و کارکنان های مختلف COVID-19 مربوط به پروژه های جامعه. تورنتو نیز در تایید آن را صرف اصلی 1 میلیون دلار از مالکیت, اگر نه بیشتر, در, کارمند پشتیبانی با وجود CERB تنظیمات. علاوه بر این, Blue Jays را متعهد به پرداخت خود را به کارکنان تمام وقت حداقل تا پایان ماه مه.

بنابراین با آخرین تغییرات انجام جیز احساس مانند آنها پیدا کرده اند و هر کس که از طریق ترک سقوط کرد? نه دقیقا. خواهد بود که در کنار غیر ممکن است چون تورنتو نفوذ می رود فراتر از هر کسی در مستقیم خود را استخدام و یا حتی از طریق قرارداد کار.

“من اعتماد به نفس” شاپیرو گفت. “تعداد افرادی که در حاشیه نهفته با ما بازی نمی, آن را واقعا تحت تاثیر این بحران است. این جهانی است ، بنابراین آیا آن را یک بادام زمینی فروشنده در خیابان و یا شخص دیگری که منافع از ما بازی روز ترافیک (آنها نهفته).

“ما در حال انجام بهترین ما می توانیم به متفکر سعی کنید برای کمک به همه ما احتمالا می تواند کمک کند تا زمانی که ما احتمالا می تواند آن را انجام دهد. من 100 درصد مطمئن است که ما در حال انجام آن است. آیا ما می توانیم جهانی حفاظت از هر کسی که منفی نهفته است. من می خواهم به این باور است که ما قصد داریم به ادامه exhaustingly فکر می کنم در مورد آن. من مطمئن هستم این تلاش وجود دارد این انتظار وجود دارد از خودمان و حمایت شده است وجود دارد از مالکیت.”

یکی منطقه ای که Shapiro قادر به نشانی طی یک مصاحبه طولانی حول فروش بلیط. جیز و 29 تیم در سراسر MLB هنوز برای اجرای یک خط مشی بازپرداخت برای بازی هایی که قرار بود در سال 2020 و طرفداران شده اند قادر به دریافت پول خود را حتی اگر یک پر 162-بازی فصل است و رسما رد کرد.

تورنتو به احتمال زیاد نمی توانید می گویند بیش از حد در مورد آن چرا که تیم انتظار می رود به دنبال جهت از لیگ. MLB در حال حاضر در نظر گرفته تمام بازی ها به تعویق افتاد و نه لغو شده و بنابراین توصیه نمی شود بازپرداخت. یک اطلاعیه است که انتظار می رود به زودی و احتمالا در اوایل هفته آینده. شاپیرو نمی توانید بحث در مورد هر یک از آن اما تا زمانی که این وضعیت حل و فصل تورنتو رئیس جمهور گفت: Blue Jays هستند که به عنوان فعال به عنوان امکان پذیر است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

“ما باید به میدان فرستاد هر تماس و هر زمان که شده است وجود دارد مشکلات یا شرایط است که لازم بازپرداخت ما مسترد کسانی که بلیط” شاپیرو گفت. “ما ادامه خواهد داد برای دریافت آن تماس و ادامه رسیدگی به آن دسته از تماس های بسیار آشکارا و با هر روش یک فن می خواهد ما را.

“اگر هزینه مهم است که آنها ما را بازپرداخت آنها است. ما نمی جنگیدند هر یک از آن ادامه خواهد داد به انجام این کار است. ما احساس می کنیم بسیار نزدیک به دریافت اطلاعات از لیگ است که ما نیاز به توسعه گسترده تر سیاست در بازپرداخت و مبادلات.”

Gregor Chisholm

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>