گرگور Chisholm: Bo ❄ همه ستاره پدر تعیین شده بت whisperer in Blue Jays اردوگاه

DUNEDIN, FLA.—کمتر از دو دقیقه به گفتگو با چهار بار all-star دانته ❄ معلوم می شود او موضوع را با همه-یا-هیچ چیز رویکرد اکثر hitters در بازی امروز را به صفحه.

❄ پدر Blue Jays ستاره بو یاد شده است برای قدرت خود را. او ضربه 274 صفحه اصلی اجرا می شود بیش از یک بزرگ-لیگ حرفه ای که میرسد 14 فصل است. فلوریدا بومی ساخته شده یک نام برای خود را به عنوان نقطه کانونی از یک حمله نیروی عظیم منهدم کننده در کلرادو در طی اواسط تا اواخر دهه 1990 در کنار Hall of Famer لری واکر و سوم baseman, Vinny, Castilla.

آنچه که مردم اغلب فراموش می کنیم که ❄ نبود فقط یک پسر که چرخش برای نرده ها. او دو بار led لیگ ملی در بازدید به پایان رسید و با یک .299 حرفه ای متوسط است. ❄ شد در بهترین حالت خود را با 40-هومر نجومی در سال 1995 اما او نیز تا به حال شش فصل با حداقل 25 دونفره در resumé. کنار Coors اثر میدان. ❄ را خیلی بیشتر از زیر شیروانی قرار دادن توپ را به هوا نازک. هر شب او تلاش برای پیدا کردن برخی از راه برای کمک, مهم نیست چقدر کوچک آن ممکن است شده اند.

❄ زده از بیش از 100 بار در یک فصل فقط دو بار. مقایسه هفت تورنتو بازیکنان برتر سه گانه رقم در سال گذشته به تنهایی. که یکی از دلایل بسیاری که چرا این مثبت است که جیز آبی دعوت ❄ به مهمان مربی در طول بهار آموزش. گوش دادن به این بحث در مورد هدف قرار دادن حتی برای یک دوره کوتاه از زمان و حداقل برخی از ذهنیت موظف است به مالش.

“دو تا سه هفته طول یک فصل که در آن مهم نیست که آنچه شما انجام — توپ بزرگ به عنوان یک بسکتبال و شما mash” ❄ گفت. “پس از آن وجود دارد احتمالا دو سه هفته که در آن توپ ناپدید شده است و شما نمی توانید ضربه. پل بین این دو زمانی است که شما باید به خود را انجام دهید (بهترین) هدف قرار دادن. شما در حال آسیاب کردن دو اعتصاب حالت شکار زمین های ارزان ضربه به نحوی — زنده ماندن تا زمانی که شما رسیدن به خط داغ. این زمانی است که شما را مجبور به انجام بهترین خود را هدف قرار دادن و این چیزی است که باعث شکستن و یا خود را در سال است.”

❄ عامل شده است در پشت صحنه در این سال را به کمپ و صرف بیشتر وقت خود را در پنبه حلاجی شده قفس کار با ضربه مربی گیلرمو مارتینز. سابق نقره مشت زن برنده به نظر می رسد آگاهانه از داشتن بیش از حد بزرگ حضور. او یک باشگاه کارمند و نمی خواهند به گام در هر پا. او فقط می خواهد برای کمک به در هر راه ممکن است.

این ایده برای اولین بار آمد تا در ادامه گفتگو با مدیر کل راس اتکینز. هر دو پدر و تیم می خواستم مطمئن شوید بو خواهد بود و راحت با این وضعیت. بیشتر مکالمات صورت گرفت و بو بعدها به نام تورنتو جنرال موتورز به او بدهد برکت. مارتینز امضا کردن بیش از حد و پس از آن درک درستی آمد و با هم به سرعت. همه هیجان زده بود در مورد اضافه کردن یکی دیگر از منابع.

نقش به نظر می رسد مناسب برای ❄ بود که در رشته کوه های راکی’ برخورد مربی در سال 2013. او تا به حال شده است در این کار در کلرادو برای کمتر از دو روز قبل از تحقق او تا به حال ساخته شده است یک اشتباه است. ❄ می خواستم به اطراف خود ، او نمی خواهید به دست در حال تماشای کودکان خود را رشد می کنند. در پایان سال از آن آسان بود تصمیم به کنار و او نیست آن را ابراز تاسف بار پس از.

شور و شوق برای مربیگری باقی مانده است. وجود دارد فقط هیچ تمایلی به در که خسته کننده مسئولیت دوباره. در طول فصل ❄ را به جای صرف زمان به عنوان یک پدر را بازی بچه ها — دیگر او را پسر دانته ❄ جونیور تقسیم فصل گذشته بین دو و اطلس لیگ. پیکور در بهار ، آن را به بهترین از هر دو جهان.

“هر بار که ما تعامل با او — از روز بو به عنوان یک تازه کار به او که در اطراف ما تسهیلات که در اطراف ما بازیکنان و مربیان — آن را بسیار مثبت” جیز مدیر کل راس اتکینز گفت. “شور و شوق خود را برای بازی بیس بال تجربه و تخصص خود را به پلت فرم به آموزش و مربی است که به خوبی به عنوان آن می شود. آن را تراز وسط قرار دارد با چیزهایی که ما اعتقاد داشتند. بیشتر ما به او صحبت کرد ما brainstormed … مفهوم او انجام آن را رسمی تر در راه است. او یک منبع فوق العاده برای بازیکنان ما است.”

❄ نیست تنها کسی که او را در حال کار با. وجود دارد نه یک هدف خاص. او به دنبال مارتینز سرب و ارائه مشاوره به عنوان بچه ها چرخه در داخل و خارج از قفس کمک به هر کجا که او می تواند. برخی از مردم به اندازه کافی شجره نامه است که آنها می توانند در قرعه کشی یک جمعیت فقط با صحبت کردن در مورد هنر و صنعت خود را. ❄ یکی از آنها را و او را مراقب باشید به انجام آن را در راه احترام.

جیز خواهد عاقلانه به گوش دادن به برخی از این توصیه به این دلیل که باشگاه می تواند با استفاده از همه کمک آن می توانید زمانی که می آید به گرفتن یک متعادل تر طرح به صفحه. هیچ کس پیشنهاد صفحه اصلی اجرا می شود بد — ❄ ساخته شده است میلیون ها نفر خود قدرت وجود دارد اما این کار باید انجام شود در موقعیتی هدف قرار دادن و گرفتن دو اعتصاب رویکرد است. نه هر در-bat باید هومر یا نیم تنه.

تورنتو پنجم رسید در لیگ آمریکا فصل گذشته با 247 صفحه اصلی اجرا می شود و در عین حال رتبه آخرین مرده در دمای (.236) دوم گذشته در پایه درصد (.305) و پنجم-اکثر strikeouts (1514). ❄ Lourdes Gurriel جونیور و ولادیمیر Guerrero جونیور تنها بازیکنان به ضربه بالا است .270.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

وجود دارد کار انجام می شود به خصوص در نیمه پایین صف که در آن Teoscar هرناندز دنی Jansen, Randal Grichuk و درک فیشر اغلب تلاش را سازگار تماس بگیرید. صف نیاز به دریافت بهتر است پس از سه بزرگ از❄, کون Biggio و گرررو و امید این است که برخی از این مذاکرات تاثیر.

“من فکر می کنم که احتمالا به همین دلیل من اینجا هستم” ❄ گفت: وقتی راجع به موعظه در تمام اطراف رویکرد است. “یک پسر است که به نوعی است از طریق ترانشه. این ممکن است در نهایت جوانترین شروع صف در بیس بال. قدیمی ترین پسر من فکر می کنم 27. من این رقم را تا زمانی که من 29 بود. هر یک از آنها هنوز هم در ” بدانند آن حالت ، به همین دلیل من اینجا هستم. امیدوارم که من می تواند کمک کند. من تمام وقت من در این زمینه و این که چگونه من می خواهم به آن را نگه دارید.”

Gregor Chisholm

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>