گرگور Chisholm: او در یک کار جدید و قوانین هنوز هم در حال تغییر است اما جیز تازه سراغ مدیر Sean فارل نیست تاکید کرد

Sean فارل کار شده اند که به سختی به اندازه کافی تحت شرایط عادی است. نقش جدید خود به عنوان جیز آبی’ مدیر تازه سراغ باید در نظر گرفته شود حتی بیشتر دلهره آور با توجه به وضعیت فعلی امور در ورزش حرفه ای.

تورنتو جدولبندیشده فارل پسر سابق جیز مدیر جان فارل برای نظارت بر پیش نویس آن عملیات در اواخر ماه دسامبر. او را استخدام کرد تا به جای بسیار مورد احترام استیو ساندرز که در سمت چپ این سازمان در ماه نوامبر برای پیوستن به بن Cherington مقابل دفتر در پیتسبورگ.

اواخر ورود ایجاد یک مجموعه منحصر به فرد از شرایط. فارل تا به حال شش ماه به خود را آشنا با یک سازمان جدید آن پیشاهنگی و تجزیه و تحلیل بخش همراه با لیست از چشم انداز است که تبدیل به پیش نویس واجد شرایط در ماه ژوئن. همه این اتفاق می افتد در زمانی که تورنتو دارای بالاترین سطح خود انتخاب کنید در بیش از دو دهه ساخت در این سال مهم تر از طبیعی است.

فارل بود به سختی به سوم ماه در هنگام مرگبار coronavirus شروع به گسترش در سراسر شمال امریکا است. به عنوان عمده-لیگ فصل در انتظار قرار داده شد, بنابراین بیش از حد شد برنامه ریزی برای تابستان پیش نویس است. کالج و دبیرستان بازی ها به تعویق افتاد. پیشاهنگی کشیده شد خاموش در جاده ها و تمام اشکال ارتباطی بین تیم و پیش نویس بازیکنان واجد شرایط بودند به طور موقت ممنوع است.

همین وضعیت شده است بازی در سراسر بیس بال اما اکثر تیم های لوکس از بازگشت همان پرسنل و نمی توان با آن مواجه کاملا به عنوان بسیاری از چالش است. جیز در برخورد با مجموعه ای متفاوت از شرایط اما فارل کند که برخی از جانبازان چاشنی تکیه به هنگامی که در تلاش برای حرکت از طریق ناشناخته است.

“من فکر نمی کنم آن را واقعا می افزاید: هر گونه استرس و شناخت مردم من در اطراف من مردم من قادر به در تکیه و تلاش جمعی است که در آن طول می کشد برای اجرای موفق طرح” فارل گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با تورنتو رسانه ها. “داشتن تونی LaCava در کنار من برای هر مرحله در طول بهار و در طول سال چیزی است که برای من بسیار مهم است و یک عامل رانندگی در من پذیرش و تمایل این موقعیت است.

“با تکیه بر بچه ها می خواهم که زیرساخت های ما و ما پیشاهنگی داخلی … دانستن است که ما قصد داریم برای انجام کار ما کنترل آنچه که ما می توانید آن را قطعا تسکین برخی از استرس است که شما انتظار می رود در این وضعیت است.”

فارل هنوز هم ندارد تصویر کامل از آنچه که او مجبور خواهد شد برای مقابله با این تابستان. MLB به تازگی برداشته آن ارتباطات ممنوعیت بین تیم و پتانسیل خود را بر میدارد اما وجود دارد نه هر بازی برای دیده بانی هیچ تمرینات برای نشان دادن وجود دارد و هنوز هم نشده است هر گونه اعلام رسمی در مورد چگونگی پیش نویس عمل خواهد شد در طول یک بیماری همه گیر.

در توافق اخیر با بازیکنان ارتباط MLB امن حقوق را در مقیاس گسترده ای از تغییرات برای سال جاری پیش نویس و بسیاری از آنها هنوز برای نهایی شود. پیش نویس است و انتظار می رود در هر نقطه از پنج به 10 دور به جای آن از حد معمول 40 و آن را می تواند تحت فشار قرار دادند از ماه ژوئن تا جولای. Undrafted بازیکنان باقی خواهد ماند واجد شرایط برای ثبت نام به نمایندگی رایگان اما امضای خود را پاداش خواهد پوش می شود در $20,000 (ایالات متحده).

آن را برای رفتن به مدتی قبل از جیز می دانید که چگونه بسیاری از بازیکنان آنها را انتخاب و چقدر پول آنها می تواند صرف. که ایده آل نیست اما بر خلاف یکپارچه سازی جدید رژیم این چیزی است که هر تیم باید به مقابله با. بیس بال کارکنان در همان قایق به تقریبا هر کس دیگری در تلاش برای اطمینان بیشتر از وضعیت بد.

“پیشاهنگی می تواند تمایل به موجودات عادت بنابراین به یک دیده بانی او برای گذراندن شب جمعه در خانه در مارس آوریل و مه که فقط چیزی نیست که ما عادت کرده اند به گفت:” فارل که قبلا بود یک طلایه دار برای توله. “ما صرف یک تن از زمان برقراری ارتباط که آیا آن phone calls, texts, ما در حال اجرای بسیاری از زوم تماس.

“ما با داشتن منطقه ای برک آوت گروه در صحبت کردن از طریق بازیکنان و چیزهایی مانند آن. توجه به جزئیات تغییر نمی کند اما راه ما در مورد مصرف اطلاعات و جمع آوری آن تغییر خواهد کرد. که بزرگترین غذای آماده در حال حاضر. ما هنوز در حال کار را از طریق برنامه های احتمالی فقط برای باقی مانده از بهار نشست سبک و چیزهایی مانند آن.”

یکی از تنها راه برای کاهش درد از 95-از دست دادن فصل است که از طریق پیش نویس است. تورنتو ناامید کننده رکورد فصل گذشته منجر به پنجمین کلی انتخاب جیز’ بالاترین از آنها در زمان Vernon Wells در همان نقطه در سال 1997. یکی از مزیت های برای چیدن زود است یک انتخاب بهتر از بازیکنان وجود دارد اما ملاحظات مالی در بازی در اینجا بیش از حد. بالاتر انتخاب کنید, بزرگتر باشگاه, جایزه, استخر سهم می شود, فراهم می کند که پول بیشتری برای استفاده در جای دیگر در یک بازیکن که ممکن است در نظر گرفته شود سختی ثبت نام.

پیش نویس به طور معمول نمی تواند در نظر گرفته شود تا این بازیکنان را برای یک فرایند است که طول می کشد بیش از سه یا چهار سال. که دلیل اصلی وجود دارد که کمتر از یک مکان تمرکز بر روی بیس بال پیش نویس در مقایسه با دیگر ورزشی مهم اما آن را ندارد به هر رویداد قابل توجهی کمتر. در حالت ایده آل بازیکنان جیز را انتخاب کنید در این تابستان خواهد بود آماده برای انتقال به لیگ های بزرگ در اطراف همان زمان فعلی خود را جوان هسته بازدید داوری و رویکردهای رایگان آژانس.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

زمانی که حقوق شروع به بالا رفتن وجود خواهد داشت افزایش نیاز به مقرون به صرفه حمایت از بازیگران. اغلب تفاوت بین گسترش یک پنجره از فرصت و یا اینکه مجبور به بازسازی. هر پیش نویس مهم است اما این نسخه اصلاح شده است یکی جیز نیاز به گرفتن حق است.

“ما به طور معمول تمایل دارند که واقعا خوب درک دبیرستان محصول در پایان (قبلی) تابستان زیرا همه آنها بازی در مقابل همسالان خود شما در حال دیدن کل کلاس پیش نویس در یک زمینه و یا زمینه های متعدد در منطقه” فارل گفت. “بنابراین ما در حال آشنایی با این گروه است. ما البته خیلی دوست دارم بی نهایت زمان برای دیده بانی و ارزیابی و دریافت به دانستن این بچه ها اما این است که نه تنها مورد در این سال و ما با آنچه که ما در حال حاضر است.”

Gregor Chisholm

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>