گرگور Chisholm: اگر Nate پیرسون اوج رو به رشد خود را مجموعه ای از رزین آبی جیز اردوگاه ولاد نیست گفتن

DUNEDIN, FLA.—Nate پيرسون غالب fastball و تیز کشویی تقریبا کامل. در حال حاضر او در تلاش برای انجام همین کار را با او changeup و موبایل و کامپیوتر.

نه خاموش-سرعت زمین جدید است. جیز آبی’ top چشم انداز شده است پرتاب هر دو در حالی که برای, اما آنها دور سوم و چهارم به بالا ارائه شده است. بهار آموزش زمان ایده آل برای کار کردن تاب برداشتن در یک محیط آرام و ساخت هر زمین بیشتر قابل اعتماد است که یک هدف در این بهار.

در صبح روز جمعه پيرسون انداخت زندگی تمرین پنبه حلاجی شده برای اولین بار در این بهار. او پرتاب 30 رزین بیش از دو شبیه سازی شده نوبت با ولادیمیر Guerrero جونیور, Randal Grichuk و Teoscar هرناندز در میان کسانی که پا به این صفحه.

“من کشویی همواره راه جلوتر از من curveball, اما من تلاش به سطح خارج و تمام زمین خیلی نخبگان” گفت: Pearson رفت 5-4 با 2.30 عصر بیش از 100-به علاوه نوبت فصل گذشته در افراد زیر سن قانونی. “من واقعا از کار کردن بر روی آن و … آن را یکی از اولویت های. آن را قطعا چهارم من-بهترین زمین, اما آن را به یک راه طولانی و من قطعا راحت تر پرتاب آن به batters.”

مکانیک یک نگرانی اصلی برای پیرسون در ابتدا از اردوگاه. او می خواهد به مطمئن شوید که خود را تحویل صاف و بدون آشکار می گوید که تیم مخالف ممکن است انتخاب کنید تا. بود که یک موضوع را در گذشته مانند آن است که با بسیاری از جوان کوزه و او در هشدار برای آن در Englebert پیچیده است.

گرررو به او کمک کرد که با روند در روز جمعه. گرررو ممکن است تنها یک سال از لیگ برتر تجربه زیر کمربند خود را, اما او یک چشم مشتاق وقتی که می آید به تنگ. شاید دستکش است که کمی پایین تر برای fastball شاید آن طول می کشد برای گرفتن changeup. اگر چیزی متفاوت است, Guerrero اغلب متوجه خواهد شد.

“Vladdy واقعا خوب در مورد چیدن آیات من و برداشت من دستکش, اگر من نمایش” پیرسون گفت. او گفت: “من بسیار خوب است. من نشان من نشانه. او قادر به انتخاب کنید تا هر چیزی. که یکی از اصلی تمرکز برای امروز.”

  • ریو اولین: Blue Jays left-hander Hyun-Jin Ryu خود را در بهار اولین بازی روز شنبه در برابر ، او انتظار می رود به پرتاب یک یا دو نوبت پس قبلا حول یک زن و شوهر از bullpens و یکی زنده پنبه حلاجی تمرین جلسه به آماده شدن.

هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که راست دست مت کفاش یا تنر Roark خود را بکار. کفاش تحت عمل جراحی زانو در فصل گذشته و مانند Roark کرده و پس از پایین آمدن با یک مورد از آنفولانزا.

“او تا به حال معده بد دیروز تا او به خانه رفت” Blue Jays مدیر چارلی Montoyo گفت: از کفاش. “او تا به حال آنفولانزا کمی, اما دیگر از آن او خوب است. او امروز در اینجا.”

  • بعدی: جیز خواهد خود را باز گریپ فروت لیگ فصل بعد از ظهر روز شنبه در برابر یانکی ها. Right-hander ترنت تورنتون را دریافت کنید شروع در برابر سابق تورنتو lefty J. A. Happ. اولین گام برای برنامه ریزی 1:05 بعد از ظهر

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Gregor Chisholm

تاریخ گفتگو

س:

انتظارات شما از جیز در سال 2020 فصل ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>