گرگور Chisholm: جیز جالب دنی Jansen معتقد است قبل از بازی کار خواهد بود به ارزش وزن در بشقاب

DUNEDIN, FLA.—در عرض یک سال, دنی Jansen رفت و از بودن در نظر گرفته شود ممکن دفاعی مسئولیت به یک فینالیست برای جایزه دستکش طلا. در حال حاضر از آن زمان به مراقبت از خفاش.

یانسن در حال آمدن است یک فصل است که در آن او ضربه .207 با .279 بر پایه درصد اعداد است که در مقایسه paled به آنچه 24 ساله تولید شده خود را در طول شش فصل در افراد زیر سن قانونی. مردی که آمد از طریق سیستم با یک به علاوه بت ناگهان تلاش برای سازگار را در طول تماس طولانی مدت کشش برای اولین بار در زندگی حرفه ای او.

این عملکرد باعث یانسن به ایجاد برخی از تغییرات این فصل. او مجموعه های خارج برای ایجاد یک ضربه معمول برای تکمیل قبل از بازی کار او را در موضع دفاعی طرف. از آن زمان مدتی به آمده تا با چیزی است که ساخته شده حس اما یانسن معتقد است او در حال حاضر این سیستم به یک علم است.

“من همیشه گرفته برخورد بسیار جدی اما من همیشه احساس می کردم که من فقط نمی نیاز به سه راه کار” Jansen گفت: صبح روز سه شنبه. “من فقط می خواستم به من در زمان پایین بود که مهم ترین چیز برای من تا زمانی که من رفتم به این فصل و توسعه یافته است. من می خواهم به ضربه توپ را روی گوه در حال حاضر من در واقع می خواهم به و من به آن نیاز دارید. من شروع به درک من بدن و من نوسان است.”

یانسن توسعه یافته در روال خود را در رابطه با رایان Borucki پدر ریموند که صرف بخش از پنج فصل در لیگ کوچک در اواخر 1970s و اوایل 1980s. هدف این بود برای پیدا کردن یک برنامه است که یانسن می تواند به دنبال قبل از هر بازی و که باعث شد یک پیشنهاد از Borucki پدر برای شروع کار با وزن توپ. این یک مفهوم مشابه به یک سابق آبی جیز کوزه استیو Delabar و برت سیسیل استفاده می شود در اوایل این دهه اما به جای استفاده از وزن اضافی برای ساخت بازوی قدرت به توپ کمک به اشاره به نقص در نوسان است.

یانسن شروع به زدن وزن توپ یک توپ را روی گوه در هر روز است. او در حال حاضر به ثبت آن به روال صبح این بهار و آن را تبدیل به بخشی از خود را قبل از بازی زمانی که رژیم گریپ فروت لیگ فصل انتخابات عراق در فلوریدا در اواخر این هفته. آن را یک ماده از رفتن به پنبه حلاجی شده قفس گرفتن یک زن و شوهر از پرتاب و سپس حرکت. آن را در مورد تمرین روش های مختلف در حالی که حفظ مداوم مسیر با خفاش تکرار هر مرحله تا زمانی که او احساس راحت و آماده برای روز.

راه Jansen آن را می بیند وزن توپ هرگز نهفته است.

“آن چیزی که در آن … اگر شما با استفاده از بدن خود را به درستی و اقامت از طریق وزن توپ آن را به بیش از رول بر روی زمین” گفت: Jansen که به پایان رسید با 13 homers و 43 RBIs فصل گذشته. “شما می خواهید طرح. من واقعا آن را دوست دارم. بسیاری از بچه ها صحبت کردم می خواهم به آن را انجام دهد, و آن را واقعا به شما می دهد بازخورد فوری. آن را به نقطه در حال حاضر که در آن من باید برای انجام این کار و دوست دارم که.”

این منطقه آبی جیز می خواستم برای دیدن یک بیت از بهبود از Jansen او بود کلی مطبوع. هدف این بود تا این حد در مورد از دست دادن وزن به عنوان آن را در مورد بهبود قدرت هسته ای. تورنتو می خواست او را ببیند اضافه کردن یک بیت از توده عضلانی افزایش قدرت و محافظت در برابر خستگی. او به دنبال یک برنامه تنظیم شده توسط جیز قدرت مربی اسکات وبر و در روز سه شنبه مدیر چارلی Montoyo ستایش کار Jansen قرار داده است.

بازیکنان هرگز وارد در لیگ های بزرگ به عنوان محصولات به پایان رسید. نقص در بازی های خود را اغلب در معرض دریافت کنید هنگامی که آنها در صورت بالا کوزه بازی را ارائه کرده است. تیم مخالف پیدا کردن نقاط ضعف و بهره برداری از آنها بدون توقف تا hitter وظیفه باعث می شود تنظیمات. برای یانسن که اغلب درگیر بودن کمی بیش از حد جلو مبارک. زمانی که سال سوم جالب توجه این است که در بهترین حالت خود, او معمولا رانندگی توپ وسط که اتفاق نمی افتد تقریبا به اندازه کافی در سال گذشته است.

برخی از افراد ممکن است در نگاه Jansen شماره از فصل گذشته و فکر می کنم این یک شکست بود. اما این نادیده چقدر بهبود او نمایش داده می شود در مهم ترین کار او به دست زدن به یک تبادل کارکنان. و او رفت و از جای خود غلت بزنید و تنها 23 درصد از baserunners برای بوفالو و 15 درصد به صورت آبی جیز در سال 2018 به پرتاب از 31 درصد سال گذشته است.

اگر Jansen رشد داشته است که بسیار دفاعی در یک سال او سزاوار به نفع شک که توهین آمیز اعداد را بهبود بخشد و همچنین. برای همه بحث در مورد ریس مک گوایر در سپتامبر گذشته و به خارج از فصل باقی مانده است یانسن گیر از حال و آینده. شک او را همه شما می خواهید, اما ابزار وجود دارد و اخلاق کاری است بیش از حد. او نوع مرد Blue Jays می توانید احساس خوبی در مورد شرط بندی در.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“ما بسیار هیجان زده در مورد او من فکر می کنم چون از خود انعطاف پذیری و چقرمگی و چگونه او به کار گرفته همه چیز در سال گذشته” جیز مدیر کل راس اتکینز روز سه شنبه گفت. “در حال حاضر (وجود دارد) تعهد خود به خود خاموش-فصل جسمی و هجومی در حال توسعه کامل تر major-لیگ معمول است که شامل هر جنبه ای از بازی خود را از جمله آماده سازی و بهبود و رسیدن به نقطه.

“این به هیچ وجه دیر, گاهی اوقات بزرگترین یادگیری اتفاق می افتد که در طول, انتقال, است که واقعا هیجان انگیز برای ما است. بزرگترین چیزی است که فقط یک رویکرد بیشتر سازگار که در آن او با استفاده از کل درست است.”

Gregor Chisholm

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>