گرگور Chisholm: Randal دارای یک دسته در مرکز میدان به عنوان جیز آبی آماده برای راه اندازی

DUNEDIN, FLA.—جیز آبی به نظر می رسد به حل و فصل در Randal Grichuk به عنوان شروع خود را مرکز fielder.

این تصمیم نیست حک شده در سنگ و سازمان به خودی خود به اندازه کافی راه گریز برای ایجاد یک تغییر بعد از این بهار. اما اگر فصل آغاز شد و امروز Grichuk خواهد بود که یک ارسال به پرسه زدن تا وسط.

تورنتو باقی مانده غیر بخواهيد در طول خارج از فصل در مورد آن outfielder خواهد بود مورد استفاده در مرکز. Teoscar هرناندز صرف بیشتر از نیمه دوم در موقعیت اما Grichuk بازی های برگزار شده است وجود دارد مقدار زیادی از زمان قبل از اینکه در حرفه خود از جمله 62 بازی در سال 2019 و او به نظر می رسد ترجیح نامزد شده است.

“من فکر می کنم محتمل ترین سناریو است Randal Grichuk,” جیز مدیر کل راس اتکینز گفت: صبح روز جمعه. “ما می مانم روشنفکر که در مورد خواهد شد و این مهم اردوگاه برای برخی از بچه های دیگر خواهد شد که در ترکیب … ما را ببینید که چگونه همه چیز تکامل بیش اردوگاه چگونه او احساس. من فکر می کنم که خواهد بود که به احتمال زیاد سناریو.”

آنچه که به معنی برای هرناندز نیست کاملا روشن است. دومینیکن بومی است که انتظار می رود برای دریافت به طور منظم در خفاش اما حداقل برخی از کسانی که به احتمال زیاد رخ می دهد در تعیین نكند. او همچنین آمار و ارقام برای دریافت مقدار زیادی از زمان بازی در سمت راست میدان با لورد Gurriel جونیور بی چون و چرای استارت در سمت چپ. دیگر خود نامزدها شامل درک فیشر و آنتونی Alford.

“من فکر می کنم چندین سناریو دارد و ما نمی خواهید برای دریافت بیش از حد جلوتر از خودمان اما ما باید تعداد زیادی از گزینه های” اتکینز گفت. “بدیهی است که لورد ایجاد کرده است خود را به خوبی در سمت چپ میدان و ما احساس خوبی در مورد Teoscar هرناندز, شما می دانید در حال اجرا در اطراف در موقعیت های مختلف. او در ادامه به کار بسیار سخت در دفاع از او. او پرشور در مورد آن و سپس ما برخی از جایگزین های دیگر به تواند در ترکیب برای تیم ما است.”

  • قانون و نظم: ریس مک گوایر را مسائل حقوقی در فلوریدا تحت تاثیر قرار نمی خواهد شانس خود را از ترک خوردگی تورنتو روز افتتاحیه فهرستی با توجه به اتکینز. مک گوایر دستگیر شد هفته گذشته و چهره اتهام تخطی از قانون پس از او گفته بود کشف افشای خود را در یک SUV پارک شده در خارج از Dunedin, مرکز نوار. او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه مارس 16.

“او نمی خواهد نهفته از بیس بال نظر به عنوان چیزهایی که امروز ایستاده گفت:” اتکینز که اضافه شده مک گوایر در نظر دارد به آدرس جیز’ فن پایه هنگامی که مسائل حقوقی و قانونی حل و فصل شود. “آنچه من می توانم به شما بگویم در مورد ریس است که ما درک می کنیم این است که یک وضعیت بسیار دشوار است برای همه درگیر. آن است که آسان برای هر کسی که به رفتن را از طریق. امیدوارم مردم می توانند درک کنند که چرا از روند قانونی ما واقعا محدود به آنچه که ما می دهید و می خواهید به احترام این روند.”

مک گوایر است که انتظار می رود به تقسیم زمان در پشت صفحه با دنی یانسن در این فصل است. جانباز کالیب یوسف و چشم انداز Alejandro کرک در حال حاضر جایگزین در افراد زیر سن قانونی.

  • دیر رسیدن: به تازگی امضا right-hander تنر Roark را وارد برنامه ریزی شده در دوندین در برخی از نقطه در جمعه. او از دست رفته اولین روز از بهار آموزش به دلیل “کسب و کار شخصی” با توجه به مدیر چارلی Montoyo اما آمادگی خود را برنامه ریزی نمی شود … مسکن رافائل Dolis که با امضای یک قرارداد یک ساله هفته گذشته است که هنوز هم در برخورد با مسائل مربوط به ویزا و برنامه ریزی شده است به گزارش تا روز یکشنبه یا دوشنبه … موقعیت بازیکنان را تحت physicals روز یکشنبه با تیم کامل تمرین برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Gregor Chisholm

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>