گرگور Chisholm: رپتورز رفت و برگشت فصل سری از کاوالیرز در all-star nod برای خود مربی

هیچ Marc Gasol, هیچ مشکلی برای افزایش رپتورز که تمدید خود را به پیروزی و نه بازی — و راه خود را به پیروزی و هشت — با 115-109 پیروزی کلیولند کاوالیرز در روز پنج شنبه.

هنجار پاول به ثمر رساند و هشت امتیاز در فینال 90 ثانیه و برداشت یک کلید سرقت برای کمک به امن برنده شوید. Serge Ibaka led تمام تورنتو گلزنان با 26 امتیاز در حالی که کایل لوری به نام NBA all-star game به عنوان یک ذخیره پیش از آن در شب سون با 23 امتیاز پنج کمک و پنج ریباند.

نه متوالی برنده یک فصل بالا برای رپتورز که از دست رفته نیست پس Jan. 12 برابر سن آنتونیو. آنها رفت 3-0 مقابل کلیولند در این فصل به انتخاب کنید تا برای اولین بار رفت و برگشت از Cavs پس 2000-01. و مهمتر از آنها بهبود یافته به 34-14 در این فصل و مستحکم خود را نگه دارید و در جایگاه دوم قرار گرفتن سر مربی نیک پرستار نزدیک به یک all-star nod کنار لوری و استارت پاسکال Siakam.

مایک Budenholzer مربی از اول جای دلار است که فاقد شرایط لازم برای این سال بازی در شیکاگو زیرا او مربی یک سال پیش. این بدان معناست که این مربی از مکان دوم تیم در شرق را دریافت خواهد کرد افتخار به جای. و اگر رپتورز می توانید ضرب و شتم دیترویت در روز جمعه و یا گاو در روز یکشنبه خواهد بود که پرستار است.

تورنتو وارد شده و پنج بازی بدون خدمات Gasol که از دست داده است و به سمت چپ مصدومیت همسترینگ برای دومین بار در این فصل است. Gasol رفت در روز سه شنبه پیروزی بر شاهین و در حالی که او نمی رود به دست یک مقدار قابل توجهی از زمان اسپانیولی را ندارد سفر به کلیولند. او همچنین بعید است که به بازی در دیترویت.

Gasol عدم حضور به معنای Ibaka شد reinserted به صف شروع و اضافی نیمکت دقیقه اختصاص داده شد به کریس بوچر. هر دو بازیکن در پاسخ با بازی های بزرگ. Ibaka آمار 10 از 14 عکس از زمین از جمله 3 از 6 از سه حالی که با اضافه کردن چهار پاس گل و یک بلوک. بوچر ارائه شده انرژی خود را در 15 دقیقه خاموش نیمکت با 10 امتیاز و چهار ریباند.

تورنتو انجام 12-نقطه منجر به چهارمین اما بی تجربه کاوالیرز رنده دور کردم و کسری به عنوان کم به عنوان یکی از با کمی بیش از یک دقیقه به رفتن. که زمانی که پاول در زمان بیش از سه کلیدی سرقت و کینگ غوطه دادن شکر و تخم مرغ قبل از بازی با یک جفت رایگان می اندازد. پاول به پایان رسید و با 16 امتیاز زمین در 25-به علاوه دقیقه است.

  • McCaw گرداند: پاتریک McCaw بود پشت در رپتورز’ صف پس از سه بازی غیبت به دلیل شکستگی بینی. 24 ساله بود قادر به بازی از طریق آسیب با پوشیدن ماسک محافظ و او به پایان رسید و با چهار امتیاز در 2-از-2 تیراندازی. به جلو Rondae Hollis-Jefferson باقی مانده برای دومین بازی متوالی با یک رگ به رگ راست مچ پا.
  • کانادا اتصال: برامپتون بومی تریستان تامپسون مناسب در برابر زادگاه خود رپتورز برای 29th زمان در حرفه خود. تامپسون آمار فقط یکی از چهار عکس از کف به پایان برساند با دو امتیاز اما او نیز در چیپ با 12 ریباند و یک کمک 26-به علاوه دقیقه است. تامپسون می تواند نزدیک شدن به پایان اجرا خود را با ترجمه او به عنوان یک نامزد به توان قبل از ماه آینده مهلت.

  • بعدی: رپتورز را کامل پایان دم از یک back-to-back مجموعه در جاده ها هنگامی که بازدید Dwane کیسی و پیستون در روز جمعه. اولین نکته این است که برنامه ریزی شده برای 7 p. m.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Gregor Chisholm

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر