گرگور Chisholm: آموزش بهار تا به حال ارزش خود را به عنوان Blue Jays را پیدا خواهد کرد در زمان

آموزش بهار بی معنی است به اندازه کافی در بهترین زمان اما پس از coronavirus جهانی شد همه گیر آنچه در فلوریدا ماه گذشته هرگز احساس کمتر مرتبط است.

هنگامی که خبرنگاران فرود بر Dunedin, Fla., در اواسط ماه فوریه آنها متمرکز معمولی خبری که پر نوت بوک خود را. Nate پیرسون نوبت حد بالا بود نگرانی بنابراین بیش از حد بود و آرنج آسیب به چپ دست Ryan Borucki. حتی Teoscar هرناندز درد کشاله ران و رافائل Dolis را از پیوست دریافت توجه است.

وجود دارد تجزیه و تحلیل در مورد هر مسئله به معنای برای فصل آینده و غواصی عمیق به بهار اجرای برنامه و چگونه آنها ممکن است تاثیر 26-مرد roster. این همه احساس کمی بی معنی در حال حاضر که لیگ اصلی بیس بال می خواهد از عمل حداقل تا اواسط ماه مه و به احتمال زیاد بسیار طولانی تر از آن است.

جهان بسیار بزرگتر مسائل مربوط به مقابله با از نگران بودن در مورد ورزش. بخش های زیادی از شمال امریکا که قرار است در داوطلبانه مستند و اقدامات بیشتری گرفته خواهد شد در روزهای آینده برای مبارزه با ویروس مرگبار است. اما بسیاری از ما می تواند با استفاده از حواس پرتی و ورزشی است و همیشه خیلی خوب در ارائه آن. وجود ندارد هر بازی به بازی و یا حتی هر گونه نشانه و یا معاملات را در نظر بگیرید اما گفتگو در مورد چه می آید بعدی را می توانید در ادامه.

بین ثابت شستن دست و جستجو برای آخرین اخبار و به روز رسانی زندگی می رود. بیس بال گنجانده شده است. بازیکنان بازگشت به خانه خواهد بود وظیفه با راه های خلاقانه برای بهبود بازی خود را. مقابل دفاتر را با استفاده از زمان اضافی برای انجام داخلی بررسی و رئوس مطالب اهداف برای آینده است. هیچ کس نمی داند که در روز افتتاحیه وارد خواهد شد اما این به آن معنا نیست مردم توقف برنامه ریزی برای آن است.

در این معنا این سال را به بهار آموزش نبود یک اتلاف وقت است. جیز آبی تا به حال یک ماه برای ارزیابی بازیکنان خود را و آنها یادگیری چند چیز در طول راه. آن را نمی کند تعداد بسیار اما حداقل این چیزی است.

  • جیز دیدم به اندازه کافی از جو Panik به تصمیم او ارزش نگه داشتن در اطراف. 29 ساله خود را صرف کل شش سال کار حرفه ای تقریبا به طور انحصاری در پایه دوم اما او به کار گرفته شده خود را به خوبی در shortstop این بهار و نمایش به اندازه کافی همه کاره برای برنده شدن در یک نقطه به عنوان ابزار infielder. تورنتو اضافه شده Panik به 40-مرد فهرستی از این هفته و پس از او ضربه .381 با 1.223 OPS در 21 در خفاش. هر یک بند در قرارداد او Panik مجموعه به کسب درآمد $2.85 میلیون (آمریکا) در این لیگ سطح.
  • تورنتو نیز که در این فهرست اسامی گسترش از 25 به 26 بازیکن ممکن است ایجاد نقش مفیدی برای outfielder آنتونی Alford. 25 ساله به سرقت برده و چهار پایگاه در بخش هایی از 12 بازی و رقابت برای یک کار به عنوان یک ذخیره outfielder و در اواخر بازی خرج کردن دونده. سوال باقی می ماند در مورد حمله صعودی — الفرد تا به حال فقط چهار بازدید در 24 بهار در-خفاش — اما او می تواند با ارائه ارزش حتی در حالی که بدانند که از.
  • پس از آن وجود دارد Nate پیرسون بود که به نام چشمگیر ترین بازیکن بیس بال در بهار امسال توسط ESPN جف Passan. تورنتو را بالا چشم انداز به نظر می رسد در چهار بازی قابل توجه 11 بیش از هفت نوبت. پیرسون راه می رفت سه اجازه دو بازدید و مرزی گسسته با upper-90s سرعت به علاوه یک نوار لغزنده و بهبود changeup. بدیهی است که پيرسون مسائل آماده است برای رسیدن به سطح بعدی و تنها راه باقی مانده سوالات در مورد خدمات زمان و حجم کار.

برخی از مناطق از نگرانی نیز پدید آمده در اردوگاه:

  • Right-hander تعقیب اندرسون بود که به دست آورد در تجارت با میلواکی این فصل اجازه 13 اجرا می شود بیش از 9 1/3 نوبت. که پس از یک سال که در آن او از دست رفته خود را نقطه در تخمیر شروع چرخش و چپ کردن پست های نجومی فهرست. اندرسون احساس مانند یک بیت از یک حفره یا سوراخ برای خرید زمان برای جوانتر کوزه و دیگر این اخراج همچنان کمتر به احتمال زیاد از آن می شود که او را در یک نقش است.
  • به تازگی امضا right-hander اجتناب یاماگوچی نیز تلاش خود را در انتقال به شمال امریکا است. 32 ساله جانباز تسلیم نه قابل اجرا بر روی 12 بازدید بیش از نه نوبت در حالی که از دست دادن تعداد زیادی از تماس با. زمان کمپ قرار گرفت مکث, Yamaguchi به نظر میرسد که در حال حاضر از دست داد رقابت برای نقطه نهایی در چرخش است و به نظر می رسید به مقصد اغل گاو یا حشم.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

اجرای برنامه های دیگر ذکر شده شامل infielder سانتیاگو اسپینل که کاهش .417/.462/1.000 در 12 بازی و ممکن است تبدیل به تورنتو بهترین خط دفاعی در برابر آسیب به بو❄. مت کفاش اجازه نمی دهد یک اجرای بیش از 6 2/3 نوبت و نگاه هر بیت به عنوان موثر به عنوان او در سال گذشته قبل از رفتن به پایین با یک مصدومیت زانو. هیون-Ryu Jin نگاه بخشی از یک خط استارت و right-hander A. J. Cole به عنوان یک گزینه قابل دوام در میانه امداد با پنج strikeouts به بیش از شش بدون گل قاب.

بسیاری از تحولات در این بهار به این معنی نیست زیادی در طرح بزرگ از چیزهایی وجود دارد اما هنوز هم دانش به دست آورده از چه برخوردی. بازی ممکن است از سر تا خرداد یا حتی بعد از آن و زمانی که آن را آخرین نقطه مرجع خواهد بود از آنچه صورت گرفت در فلوریدا. وجود دارد حداقل چند مزایای بهار, حتی اگر آن را احساس نمی کند که راه راست در حال حاضر.

Gregor Chisholm

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>