گرگور Chisholm: اسلحه تجمع کرده منتظر Blue Jays استارت مت کفاش و مقابله پیرسون

جیز آبی’ شروع چرخش مواجه خواهد شد با یک مجموعه منحصر به فرد از شرایط و هر زمان که لیگ اصلی بیس بال رزومه بازی پس از همه گیر جهانی ناشی از کوروناویروس.

کوزه از هر تیم باید با بلند اخراج. وجود خواهد داشت و اثرات منفی بر قدرت بازوی دوام و کارآیی کلی برای فقط در مورد هر کس با روال تمرین بودن محدود به پرتاب برنامه و شبیه سازی شده bullpens.

در تورنتو این وضعیت حتی بیشتر مشکل به دلیل شرایطی که قبل از این ویروس مرگبار است. این بود که شکل دادن به یک مهم فصل برای حداقل یک زن و شوهر شروع کوزه که به شدت مورد نیاز به کار می کنند. آنها در حال انتظار در اطراف مانند هر کس دیگری.

پس از شروع سال 2017, right-hander مت کفاش به پرتاب فقط 137 1/3 نوبت به دلیل صدمات. بالا چشم انداز Nate پیرسون هرگز پرتاب بیش از 101 2/3 نوبت در یک سال. این قرار بود در این سال و هر پسر را کشیده به اندازه کافی است که نوبت محدودیت دیگر نمی خواهد یک نگرانی پس از سال 2020 است. دیگر نه.

“همین دلیل است که ما نیاز به ارتباط مستمر با این بچه ها را به مطمئن شوید که آنها در حال انجام آنچه در آن طول می کشد به ماندن در شکل” Blue Jays مدیر چارلی Montoyo گفت که در مورد خواسته خود را استارت در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران پنج شنبه. “کفاش او یک کارگر, بنابراین من مطمئن هستم که او را به انجام آنچه در آن طول می کشد به در شکل باقی بماند چرا که این مرد یکی از سخت ترین کارگران من شده است و من می دانم که او خوب میشه.

“برای مقابله. Nate را در فلوریدا و او را از کار کردن با بچه ها پایین وجود دارد … در (جیز’ minor-لیگ) پیچیده و او را نیز به خوبی انجام می دهند. بنابراین تا آنجا که من می دانم, خوب, من می دانم که همه ما بچه ها ماندن در شکل و یا تبادل.”

کفاش به نظر می رسد یکی از آنهایی که خوش شانس. Montoyo گفت: 33 سال است اغل گاو یا حشم در نزدیکی خانه اش شده است و قادر به گرفتن برخی از کار به طور منظم در با وجود عدم سازماندهی بیس بال.

این وضعیت می تواند بدتر برای جیز اما آن را به دور از ایده آل است. تیم نیست که یک تعداد دقیق نوبت آن بود که انتظار از هر دو پارچ اما حداقل جیز می خواستم به آنها را دریافت کنید تا 130 یا 140 نوبت اگر نه بیشتر. حتی اگر بیس بال بازگشت, این سال, کسانی که اهداف به احتمال زیاد دیگر در دسترس است.

کفاش ممکن است کمتر از یک نگرانی است چرا که او واجد شرایط برای رایگان آژانس در پایان سال است. پیرسون هر چند در نظر گرفته است آینده ace از این کارکنان است. هر گونه شکست در این سال تاثیر چقدر او قادر به کمک در سال 2021 و فراتر از آن. با یک دست این خوب هر احتیاط گرفته شود ممکن است به مطمئن شوید که او سالم باقی می ماند و نه overworked.

که یکی از دلایل شما در حال رفتن به شنیدن جیز و تیم های دیگر صحبت کنید کمتر در مورد تنظیم نوبت محدودیت در سال آینده است. این باشگاه را به جای تکیه بر فن آوری های پیشرفته برای شناسایی نشانه های اولیه از خستگی و تغییر مکانیک. این به آن معنا نیست پیرسون را از پرتاب 100 نوبت در سال 2019 به حول 175 پس از یک سال به دور از بازی, اما آن را نشان می دهد تورنتو نمی خواهد هر گونه مفاهیم preconceived قبل از نگاه کردن به داده ها.

“این تغییرات به 2020 فصل قطعا ما را مجبور به خلاق در ما چگونه بر روی سطح شیب دار و استفاده از کوزه در سراسر سازمان” Blue Jays مدیر کل راس اتکینز نوشت: در یک Q&A با ستاره خوانندگان این هفته است. “با همه ما کوزه ما به طور معمول تفکر کمتر در شرایط سخت نوبت محدودیت و بیشتر در نظر با استفاده از تمام منابع در دسترس برای مطمئن شوید که ما در حال نظارت و خستگی کار و تلاش برای مطمئن شوید که ما کوزه نیست غیرمنتظره.

“این یک تلاش بین بازیکن های مربیگری کارکنان و عملکرد کارکنان و در گذشته که همکاری منجر به تا حدودی غیر متعارف استفاده از الگوهای که به پایان رسید تا کار خوبی بود مقابله را در سال گذشته است.”

بازیکنان و مربیان باید در اصل بازگشت به حالت فصل در حالی که آنها سوار کردن بیماری همه گیر. تعداد محدودی از چشم انداز در حال کار کردن در فلوریدا, اما در بیشتر قسمت هر کس در این سازمان رفته و راه جداگانه خود را. در جلسات حضوری رد شده و به جای آن جلسات برگزار می شود از طریق زوم و کنفرانس تلفنی.

تبادل مربی پیت واکر همچنان به شدت درگیر و برنامه های فردی گرفته اند در افزایش اهمیت زیرا تقریبا هر بازیکن است که در مواجهه با یک وضعیت متفاوت است. برخی از مرفه بیشتر ورزشکاران باید امکانات در خانه های خود. دیگران در حال استفاده می شود به کار کردن در آزمایشگاه محلی است که پس از بسته شدن ترک آنها تقلا برای راه منحصر به فرد به ماندن در شکل.

“این همه بستگی دارد چه آنها که در آن زندگی می کنند” Montoyo گفت. “یک مثال تعقیب اندرسون که در آغاز ندارد کسی به پرتاب و سپس او فقط یک گیر و او شده است پرتاب bullpens. (اردن) رومانو و (توماس) Pannone ماندن با هم به طوری که آنها بازی گرفتن هر روز به طوری که فقط نمونه هایی از بچه ها که مسائل است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

“(رایان) Borucki شده است پرتاب در مجتمع, ساختمان, شدت و حجم و او احساس می کند بزرگ با موانع و گام بعدی ما خواهد بود با قرار دادن با هم یک اغل گاو یا حشم پیشرفت چرا که او یک اغل گاو یا حشم که در آن او است. پس از آن می رود از مرد به مرد اما من خوشحال می گویند که همه ماندن در شکل و همه پرتاب شده است.”

برای لحظه ای که تمام است که می توان انتظار داشت. آبی جیز مانند بسیاری از مردم در جهان در حال حاضر به سادگی شمارش پایین روز تا زمانی که آنها در نهایت می تواند بازگشت به کار.

Gregor Chisholm

تاریخ گفتگو

س:

چه چیزی شما فکر می کنم جیز’ تبادل وضعیت ؟ (در صورتی که تا کنون بازی این فصل)

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>