گرگور Chisholm: جیز آبی در حال تبادل در هر کجا که آنها می توانند با روز افتتاحیه به احتمال زیاد ماه دور

لیگ اصلی بیس بال است برخورد با بحران های بی شماری در طول سال اما همه آنها کم رنگ در مقایسه با آنچه در لیگ مواجه شده است امروز.

مرگبار coronavirus است مبتنی حرفه ای ورزشی متوقف شد. استادیوم باقی می ماند, تاریک, بازیکنان فرستاده شده اند به انزوا و هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید که این وقفه طولانی به پایان خواهد رسید. اقدام بی سابقه ای به صورت بی سابقه ای بار.

امریکا سرگرمی ملی هرگز نهفته کاملا شبیه به این با هر رویداد جهانی است. حتی در طول جنگ جهانی اول این ورزش را متوقف نکرده است. بیس بال ادامه داد: تقریبا به طور کامل بی وقفه به جز اندکی خلاصه شده فصل به فصل در 1918-19. عملیات انجام شده در طول جنگ جهانی دوم حتی به عنوان بازیکن وارد خدمت شد و آن کسب و کار به صورت عادی در طول جنگ در کره و ویتنام است.

این یک ورزش است که هرگز از بین رفت به راحتی انتخاب به جای خدمت به عنوان یک حواس پرتی در زمان جهان, اختلال, اما که به سادگی امکان پذیر نمی باشد در این زمان. COVID-19 مطمئن ساخته شده که. به عنوان یک نتیجه جیز آبی در حال تلاش برای تمرکز بر روی چیزهایی که آنها می توانید کنترل به جای گرفتار با ناشناخته است.

“من فکر می کنم اولویت فوری فقط مطمئن شوید OK آیا ما (قانع کننده) مجموعه ای از سیستم در محل است که اجازه می دهد تا ما را به اطمینان حاصل شود همه امن است, همه, احساس, متصل, همه رسانه ها به این سوال جواب داد:” جیز جمهور مارک شاپیرو گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با تورنتو خبرنگاران در روز یکشنبه.

“است که مردم با وجود این واقعیت که آنها به طور فیزیکی جدا نمی احساس عاطفی و ذهنی جدا نشستن در خانه و با پرسش ها و نگرانی. ما در حال رسیدن به کارکنان به صورت روزانه انجام کارهایی مانند مجازی تاون هال گرفتن از ایمیل ها و مکاتبات و فقط با برداشتن تلفن و اتصال با یکدیگر به عنوان اغلب به عنوان ممکن است آیا که بازیکنان یا کارکنان.”

به عبارت دیگر جیز درست مثل هر کس دیگری. آنها در حال تلاش برای پیدا کردن یک حس عادی در یک جهان که در آن دیگر وجود ندارد. روال تمرین پرتاب برنامه ها و آماده سازی برای فصل بودند را در خود نگه دارد حداقل به طور موقت با اولویت تغییر به جابجایی حدود 450 بازیکنان و کارکنان که به طور موقت در مرکز فلوریدا در این بهار.

با توجه به شاپیرو, Hyun-Jin Ryu اجتناب یاماگوچی و رافائل Dolis تنها بزرگ-لیگ جیز که باقی می ماند در Dunedin — بیشتر در مورد برخورد با مسائل مربوط به مهاجرت از بسته های مرزی است. پس از آن وجود دارد این واقعیت است که Ryu است که با او در فلوریدا است که هفت ماهه باردار است و نیاز به یک محیط پایدار او به عنوان روش تاریخ به علت.

جزئی لیگ عملیات تعطیل شده اند اما حدود 30 بازیکن از جمله 18 ونزوئلا باقی می ماند در این منطقه از آنجا که آنها تا به حال هیچ جای دیگری برای رفتن. آنها باقی می ماند در تیم هتل در ویکی همراه با چهار عضو هیات. هر شاپیرو آن دسته از افراد هستند خود جدا با سه وعده غذا در روز تحویل به درب.

جیز دنبال دستورالعمل همان هر کس دیگری که آن را به حال آزمایش ویروس. از بعد از ظهر یکشنبه هیچ بازیکن و یا کارکنان در حال توسعه علائم برای توجیه مصرف آن مرحله است. که خبر خوبی است. خبر بد این است که این پیام به نظر می رسد به حل و فصل و راحت به دلیل این اخراج در حال رفتن به ،

“واقعیت قطعا به نظر می رسد مانند ما در حال برخورد با روز و به احتمال زیاد هفته نیست اما نزدیک به ماه” شاپیرو اذعان کرد.

تورنتو بازی روز کارمندان و کارکنان پاره وقت زیادی را به راحتی در آن پیش بینی, حتی اگر آن را احتمالا دقیق است. شاپیرو تایید حدود 800 کارگران دریافت کرده اند به طور موقت از اخراج راجرز مرکز. MLB قبلا اعلام شده هر تیم setting up a $1 میلیون (آمریکا) به صندوق حمایت از gameday کارکنان با شکوه استخدام بیمه تا مارس 30. اطلاعات فراتر از آن مبهم باقی می ماند.

شاپیرو همچنین کمک در راه اندازی یک جریان جداگانه حمایت مالی برای ورزشگاه کارگران با پیوستن به نیروهای با دیگر تیم رئیس جمهور در شهرستان — برندان Shanahan (Maple Leafs), Masai Ujiri (Raptors) و لایحه منینگ (Argonauts/Toronto FC) — به ویژه ایجاد صندوق کمک.

کمی دیگر از خبر خوب: Shapiro تایید یکشنبه که وعده های غذایی بر روی چهار چرخ کانادا خواهد شد دریافت چک از MLB و بازیکنان MLB’ Association. این سازمان قبلا اعلام مشترک $1 میلیون دلار کمک مالی به وعده های غذایی بر روی چهار چرخ امریکا و تغذیه امریکا است. کانادا نبود ذکر شده اما شاپیرو گفت: آن نشده است نادیده گرفته شود.

“من در فراخوانی که اعلام شده با کمیسر و واکنش من دقیقا سوال شما” شاپیرو گفت: پس از اینکه از او خواسته در مورد این صندوق توسط ستاره. “من بلافاصله به نام معاون کمیسر و گفت:” به گمان من اگر چه هیچ اشاره ای کانادا است که ما نیاز به اطمینان از نسبت 1/30 از وجوه آن نیز می رود به گروه های مشابه در کانادا است.’ من مطمئن بود و از آنجا که به دنبال وعده های غذایی بر روی چهار چرخ عمل در کانادا و 1/30 از وجوه را به آنها.”

هر زمان که MLB دریافت ترخیص از مراکز کنترل بیماری به سر بازی شاپیرو برآورد تیم باید در حدود چهار هفته از بهار آموزش قبل از فصل به طور منظم می تواند آغاز خواهد شد. اگر سایر تیم ها و بازیکنان به توافق برسند که به احتمال زیاد به معنی اولین بازی بیس بال سر گرفته خواهد شد که در ماه ژوئن یا جولای.

“بخش عمده ای از آنچه در جریان است در حال حاضر ما نمی تواند کنترل” شاپیرو گفت. “ما می توانیم کنترل ما واکنش ما می تواند به کنترل افکار ما و من فکر می کنم صرف نظر از میزان تنگی و خبر بد ما رو با به صورت روزانه وجود دارد نیاز به خوش بینی باقی می ماند.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“برای من این سوال دقیقا اشاره به توانایی به فکر می کنم در مورد افق و نقشی که بازی بیس بال, بازی های برگزار شده است در طول تاریخ در آمریکای شمالی و کشور ما از کانادا و ایالات متحده به عنوان ما غلبه بر فاجعه مانند 9/11. ما در غلبه بر جنگ افسردگی. بازی بیس بال, بازی های برگزار شده است نقش مهمی را در درمان است.”

و در برخی از نقطه آن را دوباره. ما فقط نمی دانم زمانی که.

Gregor Chisholm

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>