گرگور Chisholm: آبی جیز انتظار می رود بسیاری از Hyun-Jin ریو برای $80 میلیون — او را به کار گرفته و چالش های سخت تر از این قبل از

Hyun-Jin ریو انجام شده بسیاری از چیزهایی که در طول شش فصل در لیگ های بزرگ. او شده است یک همه ستاره های لیگ ملی دوره قهرمان و نفر دوم برای Cy جوان جایزه. در چهار فصل Ryu نوشته شده عصر 3.38 یا زیر. هنگامی که او در بهترین حالت خود, Ryu است که در میان بازی نخبگان.

با وجود تمجید یک چیز Ryu هرگز آس است و این مورد را تغییر دهید. در لس آنجلس Ryu اغلب کار می کرد در سایه, ستاره چپ دست کلیتون Kershaw و اخیرا جوان right-hander واکر Buehler. وجود دارد نمی توان همان لوکس در تورنتو نه با اسلحه در حال حاضر در اطراف او و نه پس از امضای بزرگترین رایگان-عامل قرارداد در تاریخ حق رای دادن.

وجود خواهد داشت نه بیشتر ترکیب و آن را به یک مفهوم Ryu است که حداقل آشنایی با. 32 سال است که یک فرقه قهرمان در کره جنوبی وجود دارد و یک گروه از خبرنگاران که از آن طرف دنیا در اردوگاه با Blue Jays در روز پنج شنبه. ریو به آن استفاده می شود. چه او استفاده نمی شود برای این است که فشار اصلی بودن پسر یکی از تیم خود استفاده می کند برای پایان دادن به یک دست خط و یا ارائه بقیه به اغل گاو یا حشم.

Ryu است که مجموعه به کسب درآمد $80 میلیون دلار (آمریکا) بیش از چهار سال آینده. انتظارات خود را برای فصل هرگز بالاتر بوده است و از آن خواهد شد تا او را برای دیدار با آنها. نکته خوب این است که او به طور کامل آگاه از این وضعیت و به نظر نمی رسد بیش از حد در مورد آن نگران.

“برای اینکه کاملا صادقانه, من در تلاش برای قرار دادن بیش از حد فکر به این که” ریو گفت: از طریق یک مترجم در اولین روز رسمی از بهار آموزش. “البته این را به خوبی می توان در شمارش به عنوان یک ace اما صادقانه باشد من فقط یک بازیکن دیگر. ما برنده بازی با داشتن تمام بازیکنان را در تلاش خود را. در همان زمان من متوجه انتظار و وزن است که می آید با استفاده از این نوع قرارداد و من می دانم که دقیقا چه آبی جیز می خواهم از من است.”

آبی جیز زیادی می خواهند. هیچ کس انتظار Ryu تواند کاملا به عنوان خوب به عنوان آخرین فصل, اما آنها هنوز هم معتقدند او خواهد بود در میان کوزه در لیگ. پس از رفتن 14-5 با 2.32 عصر در 29 شروع می شود وجود خواهد داشت برخی از رگرسيون استفاده شده است. ریو دیگر لوکس از دیدن یک پارچ در جعبه خمیر را دو یا سه بار در یک بازی. Ballparks در AL شرق نیز به شدت مضروب دوستانه با کوتاه تر ابعاد منجر به تعداد زیادی از صفحه اصلی اجرا می شود.

انتقال آسان نخواهد بود اما آن را به عنوان سخت به عنوان یکی از ریو ساخته شده در سال 2013 با حرکت از بیس بال کره ای سازمان در سن 26. در آن زمان Ryu تا به حال برای مقابله با شوک فرهنگی مرتبط با تعویض قاره تنظیم به بازی بیس بال به علاوه مختلف روال و انتظارات بیش از وجود دارد در کشور خود. Ryu آمار زمین در حال اجرا با یک 3.00 بیش از 30 شروع می شود اما تعدادی سوئیچ نگاه بسیار ساده تر از آن بود.

با مقایسه این حرکت به تورنتو ساده است. Ryu ندارد مقدار زیادی از تجربه در AL اما او تن به تن به طور منظم در interleague بازی و نباید برای بیش از حد بسیاری از شگفتی زمانی که او طول می کشد تپه برای جیز در روز افتتاحیه در برابر Red Sox.

“در ابتدا همیشه وجود دارد ارتباطات مسائل اما ما یک مترجم” جیز تبادل مربی پیت واکر گفت. “او شده است در اطراف متحده بازی بیس بال در لیگ های عمده ای بنابراین بدیهی است که وجود دارد بسیاری از شرایط او را درک و او احتمالا درک بیشتری نسبت به او اجازه می دهد تا در. خیلی خوب. بزرگ بحث. او هیجان زده می شود در اینجا من می دانم که من هستم. کارکنان برای او هیجان زده می شود در اینجا.”

جیز انجام مشق شب خود را بیش از حد. واکر شده است در تماس با چند نفر از اعضای داجرز سازمان به انتخاب مغز خود را در مورد آنچه که بهترین کار برای Ryu در گذشته است. او گرفته شده همان رویکرد با پارچ اردوگاه به عنوان به خوبی. این طرح در حال حاضر به نظر می رسد: اگر آن را شکسته نمی, آن را تعمیر کنند. در سن 32 Ryu جانباز می داند که در روال خود را بهتر از هر کسی. او در حال حاضر نشستم با واکر و آنها به نقشه برداری از برنامه های خود را برای بقیه بهار با فرض سلامت خوب است.

ریو را به سهولت در درست مانند او در هر سال می کند. او انداخت 33-زمین اغل گاو یا حشم جلسه در روز پنج شنبه اما چند گردش گریپ فروت لیگ فصل خواهد بود مختصر به عنوان او به تدریج می سازد تا. این یک پسر است که در برخورد با گردن و کشاله ران پا, مفصل ران, آرنج و شانه و صدمات گذشته بیش از چهار سال به همراه. او یک کیفیت پارچ, اما او را بیشتر با دوام بنابراین جیز باید انتظار داشت به هر احتیاط های اولیه در اردوگاه به مطمئن شوید که ریو آماده رفتن است.

“من بسیار هیجان زده هستم که در مورد بچه” Blue Jays مدیر چارلی Montoyo گفت. “او یکی از بهترین کوزه در سال گذشته در بیس بال. هنگامی که ما او را هیجان زده شدم. ما ace. او تک خال. آنچه که بدان معنی است که هر بار که او طول می کشد تپه ما یک شانس برای برنده شدن. که همه شما می توانید بپرسید برای به عنوان یک مدیر و به عنوان یک تیم است.”

Aces معنی چیزهای مختلفی را برای تیم های مختلف. در اطراف این قطعات اخیر خاطرات واقعی آس شامل نام هایی مانند دیوید قیمت و روی Halladay اما وجود دارد یک کشش در هنگام درو Hutchison اقدام به حمل آن گوشته. جیز امید Ryu می افتد در سابق و نه دومی اما در هر صورت آنها حداقل در نهایت باید یک رهبر واقعی برای کارکنان.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

Gregor Chisholm

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>