گرگور Chisholm: جیز’ Randal Grichuk راحت است به عنوان مرکز-صحرا نورد از توجه

DUNEDIN, FLA.—Randal Grichuk است کمی زمان بیشتری برای آماده شدن برای مرکز میدان از او یک سال پیش.

Grichuk باز 2019 به عنوان جیز آبی’ شروع مناسب صحرا نورد. با کوین ستون در مرکز وجود دارد انتظار کمی بیشتر از نقطه وظیفه تا وسط. که طرح تغییر یک هفته به فصل زمانی که ستون معامله شد به غول.

این بهار Grichuk می داند چه به انتظار. جیز مدیر چارلی Montoyo اعلام کرد در آغاز بهار آموزش که Grichuk خواهد بود منینگ مرکز با Teoscar هرناندز رود شیفت به راست.

“من فکر می کنم همه که من احساس می کنم کمی راحت تر” Grichuk گفت: از پیش توجه کنید. “سال گذشته من رو به آتش انداخته پس به صحبت می کنند در مرکز.”

Grichuk آغاز شده 56 بازی در مرکز جیز آبی در فصل گذشته و او به وجود 250 بار در زندگی حرفه ای او. 28-در سال انباشته 14 دفاعی اجرا می شود ذخیره شده در مرکز در مقابل -7 DRS در 293 بازی در سمت راست. در فصل گذشته هر Statcast, Grichuk کمک دو outs بالاتر از حد متوسط در مرکز و چهار در سمت راست. هرناندز بود -1 OAA در مرکز.

  • تغییر نقش: حداقل یک نام را می توان از لیست حذف شده از کوزه آبی جیز با توجه به نقطه نهایی در چرخش است. Left-hander توماس Pannone که هفت شروع می شود برای تورنتو در سال 2019 را به رقابت برای یک کار در اغل گاو یا حشم و نه شروع کارکنان.

Pannone تنها lefty مسکن جیز آبی در حال حاضر در 40-مرد roster. او یک نامزد برای امداد رسانی در حالی که ارائه Montoyo با یکی دیگر از گزینه در اواخر بازی. ارائه می دهد که برخی از تطبیق پذیری است که کلید پس از MLB موظف تمام کوزه باید حداقل سه مورد در ظاهر به عنوان بخشی از آن های اخیر تغییر حکومت.

“من آرزو می کنم ما تا به حال یک متخصص اما اگر او می آید در او به صورت سه بچه” Montoyo گفت: صبح روز دوشنبه. “خوب است که برای Pannone. او واقعا یک متخصص او می تواند یک راست یا چپ است. او می تواند آمد تا اوایل از طریق نوبت و یا او می تواند در آمده و به صورت سه مورد و خارج.”

شده است وجود دارد مشابه بحث در مورد حرکت شان رید-فولی به اغل گاو یا حشم اما انتقال نیست و قریب الوقوع است. با توجه به Montoyo, رید-فولی است که رقابت برای شروع کار. حتی اگر او را ناموفق 24 ساله خواهد شد به گزارش بوفالو در همان نقش است.

  • Siskel & ایبرت: کون Biggio ممکن است خود بهترین منتقد چرا که بدون توجه به چگونه اعتماد به نفس او است و دوم-سال infielder آگاه است از کاستی های خود را بیش از حد. هیچ نفس با این مرد فقط یک مقدار زیادی از پاسخ صادقانه از یک پسر او دقیقا می داند که چه مناطقی از خود بازی نیاز به بهبود است.

Biggio اولین رسانه scrum بهار باز با یک سوال ساده در مورد او چگونه با نزدیک شدن به اولین اردوگاه به عنوان یک اتحادیه. اکثر بازیکنان جوان را صحبت در مورد چگونه بزرگ این بود که وجود دارد و یا که آنها نمی خواهید اجازه دهید به وضعیت معمول خود را تغییر دهید بهار رویکرد است. Biggio رو راست پایین به کسب و کار.

“من هنوز هم بسیاری از چیزهایی که به کار و دریافت بهتر در” Biggio گفت. “دفاع از من بدیهی است که من نیاز به ادامه به کار بر روی. آن را روزانه یک چیز برای من است. ادبانه فقط ادامه کار در نوسان و آن را آماده برای بازی. من فکر می کنم این بهار است که واقعا مهم فقط به من آماده است.”

  • کردنی: “آیا شما از شنیده Madden لعنت بیش از حد ؟ من فکر می کنم پاتریک Mahomes واقعا نمی مراقبت بیش از حد در مورد آن است. من نگران نباشید در مورد آن نوع از همه چیز.” — Biggio زمانی که در مورد خواسته دوم اسلامپ.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Gregor Chisholm

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>