گرگور Chisholm: Toronto Blue Jays افسانه تونی فرناندز می میرد در 57

DUNEDIN, FLA.—تونی فرناندز یکی از بهترین بازیکنان برای قرار دادن در یک جیز آبی, یونیفرم, درگذشت در سن 57 بعد از یک نبرد طولانی با مشکلات کلیوی.

فرناندز شده بود در برخورد با سندرم بیماری کلیوی پس از 2017. او دچار سکته مغزی در اوایل فوریه و قرار داده شد, در القاء کما به ثبات سلامت خود را. وجود نشانه هایی از بهبود در روزهای اخیر اما او بنا به گزارش یک تجربه شکست و در نهایت مجبور می شود پشتیبانی می کند.

دومینیکن بومی به نظر می رسد در بخش هایی از 12 فصل برای آبی جیز در طول یک لیگ حرفه ای که میرسد از سه دهه. فرناندز بود که یک حرفه ای .288 hitter و او همچنان تورنتو تمام زمان رهبر در بازدید (1,583), بازی, بازی های برگزار شده (1,450) و سه (72). پنج-زمان all star موفق به کسب چهار طلا و دستکش و او ابزاری در کمک به Blue Jays دفاع از جهان خود را عنوان سری در سال 1993.

“این بسیار غم انگیز” تیمی سابق باک مارتینز گفت: صبح روز یکشنبه. “ما همه می دانستند که تونی بیمار برای مدتی که او در عدم سلامت. تونی فرناندز یکی از بهترین مردم من تا کنون ملاقات در بیس بال. او یک فرد فوق العاده اولین و مهمترین بزرگ و پدر بزرگ شوهر و یک هم تیمی و یک جهنم از یک بازیکن است. من همیشه به یاد داشته باشید چقدر شادی او هنگامی که او با بازی این بازی.”

فرناندز شکست را به لیگ های بزرگ با آبی جیز در سال 1983. در عرض دو سال شد که باشگاه تمام وقت shortstop و در سال 1986 او یک ستاره است. استعداد مدافع برای او شناخته شده بود اسلحه کمری تلنگر از پایه سوم سمت الماس و توانایی های خود را به پخش کردن توپ بیش از همه در این زمینه در صفحه.

تورنتو ساخته شده پس از فصل دو بار در طول فرناندز زمان با Blue Jays در طول 1980s. پس از سال 1990 نجومی مدیر کل پت Gillick ارسال دو تن از بزرگترین ستاره ها — فرناندز و فرد McGriff — به Padres جو کارتر و روبرتو Alomar. که پایان دادن به فرناندز هشت سال اجرا در تورنتو, اما آن را نمی خواهد آخرین بار او ملبس به یک جیز آبی لوگو.

فرناندز بازگشت و در سال 1993 به عنوان بخشی از اواسط فصل تجارت با متس. او ضربه .306 برای Blue Jays در طول فصل به طور منظم و .326 در پلی آف برای کمک به تورنتو دفاع از آن مجموعه جهان عنوان شده است. فرناندز سپس اطراف منعکس بین چند تیم در اواسط-90s قبل از اینکه دوباره جیز آبی در سال 1999 و دوباره در سال 2001 قبل از اینکه رسما بازنشستگی.

“هنگامی که او در بهترین حالت خود, من نمی خواهم به بازی در برابر او گفت:” سابق outfielder دوون سفید بود که هم تیمی های با فرناندز در سال 1993. “من با فرشتگان در آن زمان است. هنگامی که او آمد با تورنتو بودیم به طوری دفاعی قوی تا وسط تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید بازی با بلو جیز.

“زمانی که من در برابر او, من فقط نمی خواهم او را به من پرتاب کردن از سوراخ. این چیزی است که او شناخته شده است — پرتاب کردن تعادل پرتاب فراروی به پایه اول. کسانی که با چالش های مانند شما در حال رفتن به دریافت من است که می خواهم.”

کلمه فرناندز مرگ آغاز ساخت دور در رسانه های اجتماعی در اواخر شب جمعه. تاد Stottlemyre, thecubreporter و دیوید ولز در میان کسانی که سریع به پرداخت ادای احترام به هم تیمی سابق خود. کانادا Baseball Hall of Fame ارسال شده یک عکس از فرناندز در پلاک از سال 2008 القای مراسم است.

جیز آبی نیز منتشر شد بیانیه ای صبح روز یکشنبه به افتخار مردی که به نام این باشگاه را به سطح تعالی در سپتامبر. 23 سال 2001.

“تورنتو بلو جیز عمیقا متاثر شده عبور تونی فرناندز امروز یکی از باشگاه ما جشن ترین و مورد احترام” بیانیه ای گفت:. “مندرج forever in Blue Jays سابقه در سطح تعالی تونی چپ به همان اندازه علامت پاک نشدنی در قلب یک نسل از Blue Jays طرفداران خود را در طول 12 فراموش نشدنی فصل با این تیم است. تاثیر او بر جامعه بیس بال در تورنتو و در سراسر کانادا بی اندازه است. ما عمیق ترین تسلیت ها با فرناندز خانواده در طول این زمان.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

گرگور Chisholm یک تورنتو مبتنی بر بیس بال ستون نویس ، او در توییتر دنبال: @GregorChisholm و یا رسیدن به او از طریق ایمیل: [email protected]

تاریخ گفتگو

س:

چه خاطرات خود را از تونی فرناندز? به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>