گرگور Chisholm: یاماگوچی اعتصاب در باز کردن زمین برای Blue Jays چرخش

DUNEDIN, FLA.—اجتناب یاماگوچی را استماع نقطه نهایی در بلو جیز’ چرخش به صخره برخورد شروع به پس از او نمی تواند زمین راه خود را از اولین ورود در 4-3 به پیروزی آتلانتا بریوز روز دوشنبه بعد از ظهر.

یاماگوچی متهم شد با سه اجرا می شود در سه بازدید یک پیاده روی و ضربه ضربه در حالی که ضبط فقط دو outs. 32 ساله right-hander انداخت 16 از 29 زمینهای برای اعتصاب و داد تا تعداد زیادی از تماس با طول کوتاه تفرج.

پس از ظاهر خود را یاماگوچی بستری او هنوز تنظیم به یک لیگ جدید. در ژاپن او استفاده می شود به پرتاب با بیس بال و قبل از آموزش فصل نیز طول می کشد بیش از آن در شمال امریکا است. او باید یک ماه دیگر به تنظیم قبل از فصل به طور منظم.

“توپ خود را کمی بزرگتر و همچنین درز است که کمی پایین تر در مقایسه با آنهایی که در ژاپن” یاماگوچی گفت: از طریق یک مترجم. “من در تلاش برای ایجاد تنظیمات وجود دارد. همچنین بسته به آب و هوا, اگر آن را خشک آب و هوا توپ می شود کمی لغزنده بنابراین من سعی می کنم به تنظیمات نیز وجود دارد.”

جالب است که رقابت برای شماره 5 نقطه ای در چرخش است اما او به احتمال زیاد در پشت right-hander ترنت تورنتون در عمق نمودار. اگر یاماگوچی نمی crack پنج شروع خواهد كرد تا زمین را از اغل گاو یا حشم.

  • سلام به Z: جیز امضا جانباز lefty مارک Rzepczynski به یک جزئی-لیگ معامله که شامل دعوت به بهار آموزش. او در حال حاضر در کمپ خواهد شد و به احتمال زیاد فقط نیاز به یک زن و شوهر از اغل گاو یا حشم جلسات قبل از وارد شدن به یک بازی است.

Rzepczynski شد پیش نویس توسط تورنتو در دور پنجم در سال 2007. او عرضه در سال 2009 و صرف بخش از سه فصل با این باشگاه قبل از او معامله به سنت لوئیس در سال 2012 به عنوان بخشی از معامله برای outfielder Colby Rasmus.

34-در سال صرف تمام فصل گذشته در افراد زیر سن قانونی که در آن او نوشته شده 5.04 عصر در ساحل اقیانوس آرام در لیگ. آخرین موثر فصل 2016 زمانی که او به پایان رسید با یک 2.64 دوران بیش از 472/3 نوبت برای یک و اتباع. Rzepczynski را در رقابت برای یک نقطه در اغل گاو یا حشم همراه با چپی توماس Pannone و تراویس برگن.

“شاید به که او در ’16 — ’15 بود باور نکردنی” جیز مدیر کل راس اتکینز گفت: از انگیزه برای معامله. “اگر او می تواند بازگشت به این مدل وجود دارد دلیل به باور او ساخته شده است برخی از تنظیمات و خواهد بود بیشتر سازگار است. که دلیلی برای امضای.”

  • نقطه شروع: راست دست مت کفاش و تنر Roark انداخت اغل گاو یا حشم جلسه در صبح روز دوشنبه به ارمغان می آورد که آنها را یک گام نزدیک تر به ساخت خود را در بهار آغاز بکار. هر دو استارت در حال پشت برنامه پس از آنها گرفتار آنفولانزا است که گردش تورنتو محل باشگاه وانجمن چند هفته گذشته.

هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که هر دو پارچ خواهد شد را به یک بازی است, اما اگر آن اتفاق می افتد نسبتا به زودی آنها باید خوب برای روز افتتاحیه. همین نمی توان گفت در مورد چپ دست Ryan Borucki که به بازی گرفتن جمعه است اما هنوز یک راه طولانی از بازگشت و رد شده را برای روز افتتاحیه.

“این فقط اینکه آگاه از این واقعیت است که او فقط تعطیل, او در حال آمدن است خاموش آسیب و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما نمی مصنوعی ramping که به طوری که او و پنجم شروع فصل” اتکینز گفت: از Borucki است که با درد آرنج چپ. “در این مرحله ما فقط در حال رفتن روز به روز. امروز یک روز بسیار خوب است.”

  • بعدی: بالا چشم انداز Nate پیرسون را دریافت کنید شروع به جیز میزبان یانکی ها در روز سه شنبه با اولین گام برای برنامه ریزی 1:07 بعد از ظهر آن را تقسیم-بازی تیم ملی که بدان معنی است که دیگر جیز مراجعه کنید فیلیز برای یک بازی راه. Right-hander تعقیب اندرسون شروع خواهد شد که بازی به دنبال T. J. Zeuch و اردن رومانو.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Gregor Chisholm

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>