گرچن Whitmer: ‘وجود دارد رفتن به یک وحشتناک هزینه’

فرماندار گرچن Whitmer میشیگانپل Sancya / AP

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبادلات با سیاستمداران دموکرات معمولا چیزی شبیه به این: او میدارد مبارزه خرده تقریبا همیشه lobbing یک صدای جیر جیر با یک درجه پایین معلمان و دانش آموزان و طعنه زدن. سیاستمدار او هدفمند باعث می شود برخی از مطلوب بیانیه ای در مورد درگیر نشده اما ورقه در چند منفعل-تهاجمی نظرات به سوزن او را به عقب. سیاسی خبرنگاران دامان آن.

این چیزی است که شده است بازی از بین تهمت و فرماندار میشیگان گرچن Whitmer طی هفته گذشته.

به جز این زمان متفاوت است Whitmer می گوید. این بار مغلوب ساختن پیشی جستن روال در حال رفتن به منجر به آمریکایی ها در حال مرگ است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است گرفتن عکس از کاخ سفید Whitmer به من گفت: “بیشتر مردم در حال رفتن به مریض و زندگی بیشتر می رویم به از دست چون ما نمی باید به اندازه کافی تست چرا که ما به اندازه کافی ندارد [تجهیزات حفاظت شخصی] به دلیل وجود کافی نیست هواکش چون ملی ذخایر من درک است که نزدیک شدن به حال تخلیه شده است. و ما حتی نزدیک به رفع نیازهای مردم است که در حال حاضر بیمار و بیشتر و بیشتر در حال رفتن به مریض.” این نیست عادی سیاسی مبارزه, او گفت:. “وجود دارد رفتن به یک وحشتناک هزینه.”

Whitmer در تلاش است به دیپلماتیک و حتی به عنوان او تلاش می کند به مذاکره برای نجات بخش تجهیزات با رئیس جمهور که به نظر می رسد آماده به اجازه شخصی خود توپ لیس راهنمای عمومی-بهداشت پاسخ. او را نه فقط به عنوان فرماندار دولت شده است که shorted اما به عنوان دختر یک مرد با COPD که زندگی در فلوریدا و که به طور بالقوه در معرض خطر بیشتری توسط فرماندار وجود دارد ران DeSantis که تا اوایل این هفته بود که مصرف بیش از یک اعتماد-خود-روده رویکرد به این بیماری همه گیر. Whitmer گفت که او نگران “متناقض و پیام ها نازدار نگرش در سطح ملی [که] واقعا تضعیف جدیت این موضوع برای بسیاری از مردم” و “مبهوت پاسخ های متناقض دیده ایم در سراسر کشور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب تحت تاثیر خام خود را علاقه مند به سیاست است. او به دنبال رای برنده در میشیگان در ماه نوامبر اما در حال حاضر او را محروم Michiganders از کمک آنها نیاز به دلیل احساسات خود را در مورد فرماندار. چگونه او را حس کند ؟

“من مطمئن هستم که چگونه برای پاسخ به سوال” Whitmer گفت.

ما مصاحبه کامل شنیده می شود در آخرین قسمت از بلیط.

اشتراک بلیط: اپل پادکست | Spotify | Stitcher (چگونه به گوش دادن)


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.


ادوارد-اسحاق Dovere: آیا شما به یاد داشته باشید اولین بار شما شنیده در مورد کوروناویروس?

گرچن Whitmer: شما می دانید در ماه های ژانویه و فوریه [تفکر] این یک پدیده جهانی است که آن را واقعا فقط یک موضوع از زمان. در ماه فوریه خواهر من واقعا شروع صدایی زنگ. او از تماشای آن بسیار نزدیک است. بابا ما این است که در فلوریدا و ما شده است به طور مداوم برای یک زن و شوهر از ماه ها تلاش برای به دست آوردن او را به بازگشت به میشیگان — رک و پوست کنده چون ما خیلی نگران توانایی خود را برای دریافت مراقبت های او ممکن است نیاز به. او COPD. و ما واقعا شروع به کار بر روی او. ما هنوز موفق نشده اند. و این که چرا من به تماشای آنچه که فرماندار نه انجام شده است به طور فزاینده نگران.

Dovere: آنچه که ممکن است تبدیل به نهایی “عادی” رالی از مبارزات انتخاباتی اتفاق افتاده در دیترویت در مارس 9, شب قبل از میشیگان اولیه. این یک جو بایدن رویداد و شما وجود دارد حمایت او. روز بعد همه چیز شروع به تعطیل. چرا که تجمع به در ؟

Whitmer: ما بسیار متناقض پیام از دولت فدرال و ما تا به حال آن را دیده رخ می دهد در میشیگان در آن مقطع. در حال حاضر روز بعد شد دو مورد اول. و این زمانی است که همه چیز رفت و به بیش از حد سرعت. اما, شما می دانید, من فکر کردم آن شب به خاطر من می خواهم به مردم گفت: “ما رو این ویروس. ما باید برای جلوگیری از دست دادن.” ما در حال انجام مشت ضربه های آرنج ضربه. شما می دانید, مردم نوع از اذیت کردن من در مورد آن چرا که آنها می گویند “من می توانید با تکان دادن دست خود را,” شما می دانید ؟ من فکر می کنم که متناقض و پیام ها نازدار نگرش در سطح ملی واقعا تضعیف جدیت این موضوع برای بسیاری از مردم است. من فکر می کنم آن را هنوز هم است.

Dovere: اگر شما می تواند در زمان به عقب بروید و به خودتان صحبت کنید به صبح که تجمع را به شما گفته اند به انصراف از آن ؟

Whitmer: به من می گویند: شروع به خرید هر N95 ماسک من می توانم دست من. من می گویند: شروع به بستن همه چیز را بلافاصله. شما می دانید با وجود تمام است که ما شده ایم بیشتر در تهاجمی سمت و نقل سریع تر از بسیاری از کشورهای. و هر یک از این تصمیمات است صدمه دیده است. وزن آن بر شما. شما نگران مردم از دست دادن شغل خود و نداشتن پول و کسب و کار است که ممکن است باز دوباره بچه ها که شما در حال کشیدن از مدرسه است. و حتی در آن مقطع وجود داشت متضاد مشاوره حتی در جامعه پزشکی است.

Dovere: در سال 2018 زمانی که شما در حال اجرا در اولیه خود را تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی موضوع بود. شما نمی شد برای آن است. اولیه خود را به حریف چه کسی به شما ضرب و شتم بسیار زیادی برای آن. چیزی بیش از چند هفته شما فکر می کنم متفاوت در مورد این سوال یا سوالات دیگر در مورد دسترسی به مراقبت های بهداشتی از جایی که شما قبل از این شیوع شروع شد ؟

Whitmer: من همیشه برای گرفتن هر کس تحت پوشش. بحث اصلی من با خودم فکر کردم نمی شد صادقانه یکی به این دلیل که دولت قصد ندارم برای انجام این کار در خود ما است. توانایی برای یک فرماندار که رفتن با یک جمهوریخواه مجلس قانونگذاری—من نمی تواند بگوید مردم من می توانم به تنهایی چیزی را که من می دانم که من نمی تواند انجام دهد. من فقط فکر نمی کنم آن را از نظر فکری صادق است. و این دقیقا به همین دلیل من در زمان یک رویکرد اندیشمندانه تر به هدف همان است که بیشتر افراد تحت پوشش.

Dovere: این غیر ممکن است به صحبت کردن با شما در مورد آنچه که در اینجا بدون وارد شدن به آنچه در رابطه شما شده است با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او نمی خواهید به صحبت کردن با شما. اگر شما در یک تماس با او درست بعد از این چه خواهد شما به او می گویند سعی کنید به از طریق شکستن?

Whitmer: شما می دانید, آن را جالب. او با من تماس در روز سه شنبه. و شما می دانید من فقط تصریح کرد: من نمی خواهم به مبارزه با. ما نیاز به هم پیوستن در مبارزه با COVID-19. ما نمی توانیم به مبارزه با یکدیگر. همه ما باید به مبارزه با این ویروس. و بنابراین من می گویند: با تشکر از شما برای 400 هواکش که FEMA ارسال می شود. من می خواهم بگویم: من نیاز به حدود 5000 بلافاصله. هر یک از ما یک کار برای انجام در اینجا. و دولت فدرال من فکر می کنم واقعا باید مصرف بیشتر از یک استراتژی ملی. این چهل تکه از سیاست باعث می شود آن را بیشتر متخلخل از نظر توانایی ما برای مبارزه با COVID-19 به عنوان یک ملت است. ما نیاز به تمرکز بر روی آوردن به تولید بازگشت به ایالات متحده است. ما در حال انتظار در سواب از ایتالیا و ماسک از چین است. تجارت جهانی همه بد نیست اما واقعیت این است که ما در یک نقطه ضعف در نظر مبارزه با COVID-19. و من می گویند ما نیاز به استقرار دفاع تولید عمل در معنی واقعی راه برای پاسخگویی به نیازهای از آمریکایی ها در حال حاضر. این چیزهایی که من گفته ام به طور مداوم در تلویزیون. من دیده ام دیگر فرمانداران می گویند اساسا همان چیزی نیست که همان واکنش. من نمی خواهید به صرف مقدار زیادی از انرژی تجزیه و تحلیل تفاوت وجود دارد. اما من فقط به این می گویند: من کار من و من انجام همان کار است که فرمانداران سراسر کشور در حال انجام است. ما در حال تلاش در این غیرقابل دفاع محیط زیست برای انجام تا آنجا که ما می تواند برای مردم ما خدمت می کنند.

Dovere: مردم در حال رفتن به می میرند چرا که دولت کمبود?

Whitmer: بیشتر مردم در حال رفتن به مریض و زندگی بیشتر می رویم به از دست چون ما نمی باید به اندازه کافی تست چرا که ما به اندازه کافی ندارد PPE به دلیل وجود کافی نیست هواکش چون ملی ذخایر من درک است که نزدیک شدن به حال تخلیه شده است. و ما حتی نزدیک به رفع نیازهای مردم است که در حال حاضر بیمار و بیشتر و بیشتر در حال رفتن به مریض. و بنابراین من فکر می کنم که وجود دارد رفتن به یک وحشتناک هزینه به دلیل تمام این قطعات.

Dovere: جو بایدن شده است صحبت کردن با بسیاری از مردم در مورد آنچه در جریان است. یکی از چیزهایی که شما را به مکالمه است که شما در مورد به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر برای او. او گفت که او را برای رفتن انتخاب کنید ، شما از یک نوسان دولت است. حتی گذشته از آن شما تولید بسیاری از ملی منافع سیاسی است. اگر او نامیده می شود و از شما خواسته به انجام آن چه خواهد جواب شما بود ؟

Whitmer: من فقط به این می گویند: من 15 ماه به کار من به عنوان فرماندار. من برای دو سال برای به دست آوردن فرصت برای این کار است. و هیچ کس می تواند پیش بینی کرده اند که ما در اینجا خواهد بود در این لحظه. من هیچوقت دنبال ملی در کانون توجه است. من می دانم که مهم ترین چیزی که من صرف تمام انرژی من در حال حاضر در تلاش است برای کمک به من در خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و تلاش برای آموزش Michiganders به طوری که ما می تواند سرعت گسترش COVID-19. من نمی خواهم در مورد حمله در اخبار ملی. من هیچوقت از راه من به دنبال همه از این گفتگو. من فقط می دانم که من نیاز به کمک من نیاز به استفاده از صدای من در هر فرصت را به سعی کنید به برجسته کردن آنچه اتفاق می افتد در میشیگان به طوری که من می تواند کمک به پرستاران و پزشکان و درمانگران تنفسی که در حال انجام ابرقهرمان کار می کنند.

Dovere: رئیس جمهور شما را به نام “آن زن از میشیگان.” هنگامی که شما خود را روزانه نشان می دهد مصاحبه شما با پوشیدن یک تی شرت بود که که بر روی آن نوشته شده. بنابراین برخی از این مبارزه است که شما به نظر می رسد با شناسایی.

Whitmer: من نامیده شده است بسیاری از چیزهایی که در طول عمر من است. و من می دانم که اگر شما می توانید سعی کنید به نگه داشتن آن را در چشم انداز … کسی که مرا فرستاده است که پیراهن و من فکر کردم این نوع گفت: این چیزی است که رفتن به نگه دارید من. من قصد دارم برای حفظ تلاش برای ایجاد هر داد من می توانم آیا آن را با دولت و یا آن را با یک میشیگان کسب و کار است که می تواند تولید برخی از این چیزهای مورد نیاز و یا آن کسی است که خواهد برسد و قرارداد با من برای کمک به من این مهم تجهیزات در. ما قصد داریم به نگه داشتن چشم انداز چرا که آنچه مهم است. و این بدان معناست که ما یکی دیگر از دشمنان. دشمن COVID-19.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>