میامی—ناراحت و تحت فشار برای خیلی از بازی پاتریک Mahomes ناگهان دوباره موجو خود را برداشته و اندی رید و اشراف به یک سوپر باول پیروزی این تیم اولین قهرمانی NFL در نیم قرن.

همه آن را در زمان سقوط توسط دو رقمی در این پست فصل دوباره. سپس Mahomes رهبری اشراف به 21 مستقیم امتیاز در فینال 6:13 هدف قرار دادن دو پاس های بلند بر روی زمین نشستن کامل هواپیما درایو برای یک 31-20 پیروزی یکشنبه بیش از سان فرانسیسکو 49ers.

“ما هرگز از دست ایمان” Mahomes گفت. “این بزرگترین چیزی است. همه در این تیم هیچ کس تا به حال سر خود را پایین. ما بر این باور بودند در هر یک از دیگر. این چیزی است که ما موعظه در تمام طول سال های طولانی.”

روسای ازمایش کرده 24-0 و 17-7 قبلی خود را در بازی حذفی. این بار کانزاس, شهرستان حدود آیا زمان برای باز گشت.

Kansas City Chiefs' Travis Kelce (87) scores against the San Francisco 49ers during the second half of the NFL Super Bowl 54 football game Sunday, Feb. 2, 2020, in Miami Gardens, Fla.

کانزاس, شهرستان طرفداران در جمعیت 62,417 در Hard Rock ورزشگاه کردم فرصت کمی به شعار و انجام tomahawk ریز ریز کردن به عنوان K. C. پشت افتاد 20-10 در سه ماهه سوم. Mahomes حتی پرتاب دوم خود را رهگیری شب پس از پشت افتاد.

اما vaunted 49ers دفاع پژمرده دیر و Mahomes به ارمغان آورد سحر و جادو است که باعث می شود او خاص است.

او به پایان می گذرد از 44 متری به Tyreek تپه و 38 به سامی Watkins. این touchdowns آمد در کوتاه مدت می اندازد به تراویس Kelce برای کاهش کسری بودجه به سه و به دامین ویلیامز برای منجر شود. اولین NFL عنوان در ستاد مربی رید دو دهه حرفه ای بود مسجل توسط ویلیامز’ 38-حیاط TD اجرا, ارسال, قرمز چادری ستاد طرفداران به شعارهای “اندی!” اندی!”

رید 61 برنده یک حلقه کاسه فوق العاده با سال 1996 هکرها در حالی که در اتهام از تنگ به پایان می رسد. او شده است به دنبال یک به عنوان یک سر مربی پس از استخدام توسط فیلادلفیا در سال 1999. عقاب از دست رفته خود را در تنها سفر را به بازی پس از فصل 2004.

“این است آنچه در آن همه مورد” رید گفت. “آنچه که یک تیم بزرگ مربیان بزرگ. درک هر بیت از آن.”

Mahomes یافت هیل که مرتکب خطا شدن منجر به دوم سان فرانسیسکو انتخاب برای 44 متری در یک سوم-و-15 — اولین پاس بلند به اتمام کانزاس سیتی است. 20-حیاط عبور دخالت تماس در Tarvarius مور که بود که زودتر انتخاب کنید قرار دادن توپ در یک و Kelce بود باز برای نمره.

اشراف دفاع سر در گم توسط Niners’ گمراهی خیلی از بازی ها رو ناشی از خست و سه-و-است. Mahomes به زودی آمار واتکینز پایین سمت راست حاشیه پشت ریچارد شرمن برای 38-حیاط به دست آوردن منجر به ویلیامز اولین نمره.

سان فرانسیسکو تا به حال هیچ چیز در سمت چپ در سه ماهه چهارم و مربی آن کایل Shanahan دیدم و در عین حال یکی دیگر از اواخر بازی meltdown توسط تیم خود را. سه سال پیش به عنوان توهین آمیز هماهنگ در آتلانتا او بخشی از شاهین’ Super Bowl سقوط و از دست دادن در وقت اضافه به انگلستان جدید.

Kansas City, اصلی AFL حق رای دادن برنده نهایی سوپر باول قبل از ادغام کامل, ضرب و شتم, مینه سوتا در سال 1970. روسای صاحب Lamar شکار حتی ابداع عبارت سوپر باول.

در حال حاضر شکار خانواده می تواند اضافه کردن یک وینس لومباردی جایزه به Lamar شکار تروفی به دست آورده با کنفدراسیون فوتبال آسیا تاج.

“این یک جایزه” روسای صاحب کلارک شکار گفت. “من خیلی خوشحال هستم که برای بازیکنان ما مربیان و طرفداران. و به خصوص اندی رید. هیچ کس سزاوار این جایزه بیش از اندی رید.”

سان فرانسیسکو رفت 4-12 در سال 2018 و Shanahan بود چیزی از صندلی داغ در این فصل است. او آمد نزدیک به یک حلقه یک بار دیگر اما پایین کشش Niners نمی کند بدون ازدحام حمله که در آن Mahomes Hill Kelce ویلیامز و دیگر سران اکسل.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“ما باید قلب” Mahomes گفت. “ما هرگز و کسانی که بچه ها در اطراف ما رهبران در این تیم که طرز فکر که ما هرگز.”

در سه ماهه چهارم آتش بازی توسط اشراف بودند در امتداد خطوط از انتظار و توهین آمیز و انفجار. قبل از آن وجود دارد برخی از قوی درایوهای اما هنوز بسیاری از بزرگ بازی می کند.

The 49ers استفاده می شود تا نزدیک به شش دقیقه در باز کردن درایو در عین حال کردم فقط رابی گولد 38-حیاط زمینه هدف است. کانزاس سیتی در زمان 7:26 خود را برای ماه مارس آینده از جمله یک چهارم و یک اجرا توسط ویلیامز مستقیم ضربه محکم و ناگهانی به 49ers یکی. تمام چهار ستاد در backfield به اطراف چرخید قبل از ضربه محکم و ناگهانی.

Mahomes آن را در زمان به پایان 15-بازی سری بر روی گزینه run.

این 7-3 کسری برای اولین بار در سان فرانسیسکو پس از بازی 15. آن را به زودی 10-3 پس از جیمی Garoppolo را بیمار توصیه تنبلی و سنگینی حرکت کردن تحت فشار بود ره با Bashaud Breeland. یکی دیگر از چهارم به پایین قمار پرداخت برای K. C. با ویلیامز به دست آوردن سه در یک pitchout. اما این ستاد متوقف شده و هریسون Butker لگد 31-حیاط زمینه هدف است.

San Francisco نیاز به یک جرقه و آن را به عنوان اغلب این فصل بازی در حال اجرا ارائه شده آن است. درآوردن این ستاد در ترانشه the 49ers به دست آورد 53 متری در پنج مستقیم سراسیمه قبل از Garoppolo ضربه بر روی یک جفت عبور می کند. دوم تکمیل بیش از وسط به کایل Juszczyk دیدم جای عقب شبیه هر چیزی اما با بسیار خوب باز میشه حرکت گذشته ایمنی دانیل Sorensen — شاید کانزاس سیتی بهترین مقابله با. Juszczyk رسید به پایان منطقه 15-حیاط TD به آن گره در 10.

یک بار دیگر Garoppolo درخشان بود بر روی یک درایو پس از برداشت. او بهبود یافته 39 42 برای 461 متری سه touchdowns و هیچ interceptions با 136.2 امتیاز در چنین سری بعد از فلش.

گولد 42-yarder داد Niners اولین سرب دربندی باز کردن درایو از نیمه دوم. دوباره خود را به گمراهی نقش داشته روسای تعادل در دفاع.

به عنوان Garoppolo را در نیمه اول Mahomes انداخت و سپس به پوشش سنگين در تلاش برای ضربه هیل و بود و توسط فرد وارنر. این اولین رهگیری از Mahomes در پنج پست-فصل بازی.

و آن را پرداخت کردن با دیگر کارآمد سری برای Niners, کوک توسط 26-حیاط اتمام به Kendrick بورن در سوم پایین. Raheem eagles report ستاره از NFC عنوان بازی رسید از یکی برای 20-10 لبه.

به سختی قلمرو ناآشنا برای کانزاس سیتی که ازمایش کرده هوستون 24-0 و تنسی 17-7 در پلی آف. هر دو از آن سوراخ حفر شد در نیمه اول. این یکی آمد با 171/2 دقیقه باقی مانده.

Mahomes, رید و شرکت صرفا شانه ای بالا انداخت بسیج آورده و اولین قهرمانی از سال 1970 به کانزاس سیتی است.

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

چگونه می توانم به شما فکر می کنم این تیم بازی کرد ؟ آیا شما فکر می کنم حق تیم برنده ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی