Hall of Famer داوسون معاملات با کروناویروس به عنوان یک mortician

میامی—مرد تسلی عزاداران و کارگردانی کارکنان خود را در بهشت یادبود مراسم تشییع جنازه خانه ممکن است نگاه آشنا اگ

توسط NEWS-SINGLE در 12 اردیبهشت 1399

میامی—مرد تسلی عزاداران و کارگردانی کارکنان خود را در بهشت یادبود مراسم تشییع جنازه خانه ممکن است نگاه آشنا اگر او نبود پوشیدن ماسک.

این baseball Hall of Famer Andre داوسون.

داشتن یک کفن در زمان برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به داوسون گفت: روز شنبه و در حال حاضر او تنظیم به زندگی به عنوان یک mortician در جهانی همه گیر.

بنابراین ماسک. او می پوشد, دستکش, بیش از حد, و توضیح می دهد که به مشتریان است که خدمات در نمازخانه باید خیلی کوتاه تر از حد نرمال و محدود به 10 نفر.

"این بسیار غم انگیز است." "این بسیار غم انگیز است. چرا که مردم سوگواری و غمگین, متفاوت, و آنها در حال گرفتن از طریق این فرآیند به عنوان آنها را تحت شرایط عادی است. شما ببینید بسیاری از صدمه و درد است."

داوسون و 65 وارد کسب و کار در سال 2003 زمانی که او یک سرمایه گذار در برادر کوچکترش را کفن. یک فرصت برای خود و عمل بهشت یادبود به وجود آمد و 12 سال پیش.

"این نوع از سقوط به دامان من," او گفت:. رشد "من می توانم هرگز پیش بینی این. من در واقع ترس از مرده وقتی که من بچه بودم.

"هنگامی که آن را به خانه های مراسم تشییع جنازه و دیدن کسی که در تابوت آن را به من یادآوری جوان بودن و رفتن برای دیدن واقعی ترسناک فیلم ترسناک و قادر به خواب در شب. که در آن من بود. اما شما رشد و تغییر با زمان."

این بار به خصوص به چالش کشیدن این روز است. بروکلین کفن شد تا ضعف های کروناویروس در آن ذخیره می شود ده ها تن از بدن بر روی یخ در اجاره کامیون ها تا یک رهگذر شکایت این هفته در مورد بوی, مقامات گفت.

بهشت امید است برخورد با شش مرحوم COVID-19 قربانیان داوسون گفت. او در دیدار با کارکنان روز شنبه به اطمینان حاصل شود آنها آماده هستید اگر caseload سنگین تر می شود.

همسر خود را از 42 سال ونسا, توسط مدیر دفتر در حالی که عموی خود را اجرا می شود روز به روز بهره برداری است. کارکنان بالغ بر 23 و آنها با پوشیدن ماسک و رفتن را از طریق بسیاری از ضد عفونی کننده دست.

"آن را استرس زا به دلیل زمان و قطعیت" داوسون گفت. "اما این چیزی است که ما برای امضا. به عنوان چالش به عنوان آن می تواند ما فقط دعا می کنم و امیدوارم که ما در حال آماده شده برای آن است."

Dawson, میامی, مادری خود را به پایان رسید 21 سال لیگ حرفه ای در سال 1996 و او هشت بار All-Star با وجود صدمات زانو که منجر به بیش از ده عملیات. او بهترین راه حل برای او 49-هومر فصل با توله شیکاگو در سال 1987 زمانی که او رای دادند و لیگ ملی با ارزش ترین بازیکن.

داوسون القاء شد به سالن از شهرت در سال 2010. او نشان داد صفات به عنوان یک بازیکن است که او را ساخته اند موفق mortician گفت: او برادر وینسنت قهوه ای است که درگیر در مراسم تشییع جنازه کسب و کار از سال 1985.

"او از طریق صدمات هنگامی که هر کس دیگری داد تا بر او" براون گفت. "او نشان داد که چگونه اختصاص داده شده و پرشور او در مورد همه چیز او می کند. او می خواهد برای خدمت به او شفقت برای کسانی که او را خدمت."

Dawson, که همچنین دارای یک کار به عنوان یک توله دستیار ویژه شد و در بهار آموزش در آریزونا در اواسط ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر رسید. مانند هر کس دیگری او شگفتی که آیا 2020 فصل اتفاق خواهد افتاد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

"من معمولا به عقب و جلو به شیکاگو در فصل," او گفت:. "هنگامی که آن را به آنچه شما بزرگ دانستن همه زندگی خود را به شما از دست رفته بازی. اما اگر بیس بال می کند و سر آن را می تواند متفاوت باشد."

این روزها همه چیز را متفاوت — برای ballplayers و undertakers به طور یکسان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب