هری رید نتواند جورج دبلیو بوش و همیشه نوع دوست برنی ساندرز

Harry Reid.
عکس کسیدی Araiza برای نیویورکر

هری رید به ندرت بودن متهم کاریزماتیک او در زندگی عمومی است. اما او به مردم گفت آنچه که او فکر می کردم. او به نام جورج دبلیو بوش یک “بازنده” کلارنس توماس یک “خجالت” و آلن گرینسپن یک “هک.” او برای اولین بار انتخاب به نمایندگی نوادا در سنای آمریکا در سال 1986 و او نماینده دموکرات در اتاق هجده سال بعد در یک لحظه دلخراش برای حزب خود را. در سال 2004 دموکرات نه تنها موفق به جلوگیری از بوش reëlection اما از دست صندلی در خانه و در مجلس سنا. “من به دست آورده سرمایه در این کمپین سیاسی سرمایه” بوش در آن زمان گفت. “و در حال حاضر من قصد دارم برای آن صرف شده است.” رید به کمک ضرب و شتم به عقب بوش تلاش برای خصوصی سازی تامین اجتماعی و پس از آن به رهبری حزب دموکرات را از طریق انتخابات از باراک اوباما و عبور از مهم ترین سری از لیبرال قوانین تصویب شده در نیم قرن: قانون مراقبت مقرون به صرفه اقتصادی محرک مالی داد-فرانک-اصلاحات لایحه خودکار از اتحادیه اروپا ، او تصمیم گرفت به دنبال reëlection در سال 2016 پس از درد و رنج عجایب بدنسازی تصادف و چپ واشنگتن فقط به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد شده است. در سال 2018 شد که او مبتلا به سرطان لوزالمعده است.

رید بزرگ در رونق و رکود شهر افکن نوادا و پس از لشکرگاه رخ داده است. پدر او یک معدنچی و خانواده اش در خانه ساخته شده بود از کرئوزوت خیس روابط راه آهن. “ما تا به حال یک درخت کوچک در حیاط ما در حالی که” رید نوشت: در خاطرات خود از سال 2008. “آن درگذشت.” در سال 1977 او منصوب شد رئیس نوادا, بازی, کمیسیون, کار که در آن هیچ کس می خواست. به عنوان داستان می رود او صرف چهار سال آینده tangling با مافیا حکیم بچه ها. در طول یک F. B. I. نیش است که او به ترتیب در سال 1978 او معروف فریاد زد یک تاجر “شما son of a bitch, شما در تلاش برای رشوه به من!” سپس او سعی کرد به خفه کردن مرد.

نوادا قفقاز در روز شنبه خواهد بود و در سومین مسابقه از سال 2020 نامزدی ریاست جمهوری نژاد. روز چهارشنبه من پیوست رژه از روزنامه نگاران که در آمد برای مخاطبان با رید در دفتر او را نگه می دارد در به خوبی منصوب روده Bellagio هتل و کازینو در لاس وگاس. نشسته در پشت میز خود او عینک سیاه فدورا و pinstripe کت و شلوار. اگر ساز و برگ بود و یک چشمک به انجمن او کمک کرد تا فشار را از او نمی گویند. زمانی که من تمدید دست من در پیام او پیشنهاد یک مشت گره کرده. ما مشت ضربه. در طول یک ساعته که ویرایش شده و تغلیظ شده ما صحبت در مورد انتخابات, حزب دموکرات, سنا استیضاح و U. F. O. s. رید است و هشتاد و با استفاده از یک صندلی چرخدار اما او هنوز پاسخ سوالات nimbly در gravelly, deadpan صدای. “من نمی دانم آنچه من بد نامی بود, اما من تا به حال یک زمان خوب کار من حزبی” او گفت: از وقت خود را در مجلس سنا. “من فکر می کنم ما بسیاری از چیزهایی که انجام می شود.”

دو راه وجود دارد که دموکرات ها به نظر می رسد به بحث در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. یکی از راه های است که در طول تاریخ به عنوان یک ضعف حریف که رفتار خاموش می شود تعداد زیادی از رای دهندگان که در حال آمدن است خاموش ضرر و زیان بزرگ در یک دورۀ انتخابات. راه دیگر این است که به عنوان یک بسیار قوی هيأت نظارت بر رشد اقتصاد بالا بردن مبالغ هنگفتی از پول حاضر به انجام هر کاری برای ماندن در قدرت است. که از این دیدگاه شما به اشتراک?

من فکر می کنم این یک مخلوط. من باور دارم که تهمت است نه محکوم به از دست دادن. من فکر می کنم که او می تواند برنده. من امیدوارم که او نمی کند. من فکر نمی کنم او خواهد شد. اما ما نمی توانیم آن را برای اعطا. و همین دلیل است که شما باید به یک کمپین است که بر اساس بیش از چقدر بد مغلوب ساختن پیشی جستن است. آن را به یک کمپین است که مربوط به آنچه که مردم در مورد مراقبت. افراد جوان در مورد مراقبت از آب و هوا. هر کس در مورد مراقبت از مراقبت های بهداشتی است که پس از آسیب دیده توسط جمهوری خواهان بسیار عظیم Obamacare هر فرصتی آنها را دریافت کنید. بنابراین ما باید به بحث در مورد مسائل مهم هستند که به مردم در امریکا نیست چقدر بد مغلوب ساختن پیشی جستن است.

شما پر کردن اولیه خود-رای گیری حزبی کارت غیر متعهد. چرا ؟

پس ما رو زود حزبی در اینجا من گرفته هرگز در موقعیت اولیه. هرگز. نه زمانی که اوباما وجود دارد—من دوست عزیز. نه زمانی که هیلاری وجود دارد. من هرگز بدست درگیر است. من قصد ندارم برای.

شما مسئول نوادا رفتن سوم در زمان اولیه سیستم—

باید اول اما در اینجا که در آن ما هستند.

من تعجب اگر شما فکر می کنم این سیستم در حال حاضر در حال کار است. آیا این بهترین راه برای دموکرات ها برای انتخاب یک نامزد?

من فکر می کنم که این سیستم در حال حاضر خوب نیست—با این افتضاح ما تا به حال یک آیووا. و رای ما تا به حال در نیوهمپشایر. کسانی که در دو مکان ما باید شروع به. زیرا این دو کشور را نمایندگی امریکا است. آنها می گوید که سفید هستند. ما باید اوایل رای یک دولت مانند نوادا که متنوع است که توسط یک دولت که در آن سازمان کار قوی است یک وضعیت که در آن ما دیگر چیزهایی که افراد دیگر می تواند مربوط به. برای مثال گردشگری. ما شماره 1 محل در کشور برای گردشگری است. اما در هر کشور در اتحادیه اروپا یکی از اقتصادی رانندگان گردشگری است. بنابراین نوادا است که واقعا یک جای خوب برای شروع است.

می کند این واقعیت است که در آیووا و نیوهمشایر آنقدر سفید توضیح دهد که چرا دموکرات ها در حال حاضر به یک گروه سفید نامزد ؟

من فکر نمی کنم شما می توانید آن را سرزنش در کامالا هریس خنگ بودن یا داشتن وحشتناک مبارزه است. همین کار را با Cory Booker. مادر خود زندگی می کند در نوادا پدرش درگذشت در اینجا. من فکر می کنم که آن دو کشور فقط واقعا آن را دشوار است برای یک فرد از رنگ برای به دست آوردن کشش. آنها می تواند در اینجا.

آیا چشم انداز بیرون کشیده شده مسابقه در اولیه مشکل شما ؟

هیچ. من فکر می کنم رقابت خوب است, آیا آن را در یک مسابقه فوتبال و یا در یک مبارزه. من فکر می کنم این مهم است که ما باید برخی از رقابت.

شما انتقاد مدیکر برای همه و سبز قرارداد جدید به عنوان unpassable. اما شما همچنین با انتقاد کنگره برای ناکارآمد است. چرا باید دموکرات ها محدود شود در آنچه آنها پیشنهاد بر اساس آنچه که می تواند کار در یک ناکارآمد محیط زیست ؟

چون من فکر می کنم ما یک وضعیت که در آن دموکرات ها می تواند کنترل سنا. من فکر می کنم که یک کشش. من فکر می کنم ما در حال رفتن به برنده شدن در کلرادو پیروزی در آریزونا ما میخوایم برنده, New Hampshire. من فکر می کنم ما باید یک شات واقعی در کارولینای شمالی. من فکر می کنم که داگ جونز در حال رفتن به تعجب مردم در آلاباما. بنابراین من فکر می کنم ما می توانیم پس گرفتن سنا. و به رغم آنچه خواهان انجام داده اند به آن با کمی شانس خوب ما دور می تواند برخی از آسیب آنها انجام داده ایم.

اما با مدیکر برای همه به طور خاص اگر تصویب شد و مطمئن باشید که شما فکر می کنم آن را یک ایده خوب است ؟

مدیکر برای همه—برای مثال در اینجا در نوادا است. بسیار بزرگ و قدرتمند و شصت هزار عضو آشپزی اتحادیه آمد و گفت نه تنها هیچ اما جهنم ندارد. آنها آن را دوست ندارم. مدیکر برای تمام طول می کشد دور بسیاری از طرح های بیمه است که مردم برای سودا و تا به حال برای یک زمان طولانی. مدیکر برای همه—من صحبت کردن در برابر آن در گذشته من صحبت کردن در آن را دوباره. من قصد ندارم به زندگی در برخی فرضی جهان که در آن ما هیچ مشکلی گرفتن همه چیز گذشت. این شپشو راه برای رویکرد مراقبت های بهداشتی.

یکی از استدلال است که برنی ساندرز می سازد این است که اگر او را انتخاب, او را وادار خواهد کرد که کنگره به عمل در دستور کار خود با استقرار هواداران خود در مناطق و ایالات متحده از قانونگذاران. آیا شما فکر می کنم که نوع فشار استراتژی است که ساندرز است که صحبت کردن در مورد—که خواهد کار بر روی سناتور?

آن ممکن است در گذشته اتفاق افتاده اند من فقط نمی دانم چه زمانی. رئیس جمهور می تواند یک مسئله و مقابله با یک موضوع است. اما فکر می کنم شما می توانید تغییر جهت کامل از حزب با داشتن مردمی قدرت ؟ من فقط فکر نمی کنم این امکان وجود دارد.

شما گفت که شما فکر می کنم که شانس خوبی برای دموکرات ها را به مجلس سنا. آیا نامزد در بالای بلیط تغییر است که چشم انداز?

من فکر می کنم هر کسی که می شود نامزدی, مردم را تمرکز می که فرد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و پاسخ این است که بله. هر نظرسنجی شما می توانید پیدا کردن شما می توانید هر یک از ریاست جمهوری حزب دموکرات wannabes همه آنها را ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما آیا آنها برای کمک کردن بلیط ؟

ما از شنیدن این هر انتخابات ریاست جمهوری چرخه. حداقل هر یک من درگیر شده ام در این چند دهه است. “حزب حرکت بیش از حد به سمت چپ. آن را فقط افتضاح است. چه می خواهیم در مورد آن انجام?” هنگامی که این شرکت بیش از, نامزد, حرکت بازگشت به میانه. این است که چگونه آن کار می کند.

هیلاری کلینتون اخیرا به نقل کرد و گفت که هیچ کس در سنا را دوست دارد برنی ساندرز. آیا این درست است ؟

من نمی دانم چرا هیلاری گفت که. من همیشه سعی کنید به توافق با هیلاری اما من همیشه نوع دوست برنی. او به خوبی درمان در خانه. هنگامی که او آمد به سنا رفت از راه خود را به مطمئن شوید که او احساس راحت است. و من فکر می کنم او. من به او خوب کمیته تکالیف. بنابراین من مانند برنی. او هرگز به من باعث هر گونه مشکل.

چرا شما فکر می کنم سناتور جمهوریخواه هستند تا ترس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?

من فکر می کنم که سناتور جمهوریخواه به غیر از میت رامنی هستند بیشتر نگران بودن reëlected از انجام کار درست. من نمی توانم تصور کنید که آنها می تواند ایستادن در حالی که این amoral مرد آیا چنین چیز افتضاح. از جمله یک پسر قلدر است. آنها فقط رفتن همراه با جمعیت است. آنها نمی خواهند به او را ناراحت. منظورم این است که برای من, آن را سخت به درک چگونه یک سناتور مهم تر از انجام کار درست.

پس از انتخابات 2016 زمانی که رامنی بود ارسالیهای به مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر امور خارجه به شما گفت که شما تا به حال از دست همه احترام به او. فقط یک زن و شوهر از هفته پیش او تنها جمهوری خواه به رای گیری برای استیضاح. چه شما را از آن ؟

من فکر می کنم که رای خود را خواهد شد در تاریخ. او تنها کسی که رای به استیضاح یک رئیس جمهور از حزب خود. بنابراین من باید به تحسین آن است. من با ارسال یک پیام به کلمه به میت است که من بسیار افتخار از رای او.

آیا این تعجب شما چقدر از یک متحد میچ مک کانل تبدیل شده به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?

خوب میچ می رود که در آن او احساس می کند قدرت است و آنچه خواهد به او کمک کند. او ساخته شده محاسبه و تصمیم گیری است که این چیز خوبی است برای او. او نمیخواهد مغلوب ساختن پیشی جستن از آمدن به کنتاکی در طول reëlection مسابقه. او یک حریف خوب این زمان. او نمیخواهد مغلوب ساختن پیشی جستن در آینده وجود دارد گفت: کارهای بد در مورد او. او فقط در تلاش برای نجات خود.

هنگامی که جورج دبلیو بوش رئیس جمهور شما گفتید که نگران او زیر پا گذاشتن هنجارهای کشیدن امریکا از جهان و تقسیم کشور است که تمام چیزهایی که دموکرات ها در حال حاضر می گویند در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. چگونه شما مقایسه دو تا از آنها را ؟

وجود ندارد یک روز که می رود—خوب, من حدس می زنم وجود دارد اما بسیاری از—که من نگاه نکن و بگو: “پسر من آرزو می کنم بوش بودند در اینجا در حال حاضر است.” من فقط فکر می کنم که هنجار شده است که در مجموعه ای توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خیلی بد است که یک رئیس جمهور مانند جورج دبلیو بوش واقعی به نظر می رسد خوب به من امروز. او یک وطن پرست است. من مخالف با او. اما او کسی به شما صحبت می تواند به, شوخی, با, تا به حال یک شخصیت خوب. من آرزو می کنم برای بوش امروز. یا پدرش.

Ellen DeGeneres خشم بسیاری از دموکرات ها هنگامی که او نشسته با جورج بوش در یک جعبه در یک بازی فوتبال است.

من فکر می کنم رفتن به یک توپ بازی با جورج بوش خواهد بود مقدار زیادی از سرگرم کننده است. او متعلق به یک تیم بیس بال. او را دوست دارد ورزش. درک خوبی از حس شوخ طبعی است. من استفاده می شود به او یک زمان سخت در مورد خود کمی تریر اسکاتلندی, بارنی. من به او گفت: “بارنی او را.” من به یک جلسه در دفتر بیضی شکل و به من گفت: “کجا بارنی?” او گفت: “او را بر روی تردمیل او در تلاش برای از دست دادن وزن کمی است.” من مانند جورج بوش است.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم نانسی پلوسی به کار گرفته استیضاح?

من خدمت با نوک اونیل وقتی که من در خانه بود. من یک دانش آموز هستم از سخنرانان از خانه. و من اعتقاد دارم که بدون هیچ سوال که در کتاب های تاریخ نوشته شده است, Nancy Pelosi تلقی خواهد شد بهترین مجلس در تاریخ است. او انجام یک قابل ملاحظه ای کار خوب. او مغلوب ساختن پیشی جستن ترس از او. من فکر می کنم که او تنها شده است قابل ملاحظه ای صدا.

افکار خود را در تیم ملی?

آنها در خدمت یک هدف. وجود دارد هیچ کار اشتباهی با داشتن—شما می توانید آن را در یک جلسه آن را هر آنچه شما می خواهید—برخی از مردم که در حال تلاش برای انجام کاری کمی متفاوت است. وجود دارد هیچ مشکلی با آن. من سعی کنید به دنبال توییت های خود را و چیزهای دیگر را انجام می دهند. اظهارات آنها را. خوب! آن را خوب است برای این حزب به یک رقابت کمی.

اسکندریه Ocasio-کورتز به تازگی گفت که در اروپا و او و جو بایدن نمی خواهد حتی در حزب است. این است که حزب دموکرات به اندازه کافی بزرگ برای این دو جناح که در حال حاضر مبارزه برای کنترل آن ؟

اما شما ببینید ما در اروپا, ما اینجا در آمریکا است. کاملا متفاوت طرز فکر. قوانین و مقررات مختلف. آنها را به نظام پارلمانی. ما نمی.

شما رو از شر برخی از جنبه های filibuster. شما نگه داشته و دیگران. در حال حاضر شما در حمایت از انجام دور با آن به طور کامل. بحث من از طریق چه چیزی تغییر ذهن خود را.

O. K. اجازه رفتن به عقب و پیدا کردن که چرا من تغییر قوانین. در حال حاضر قوانین بوده و تغییر بسیاری از زمان قبل از من آنها را در حال تغییر. اما اوباما رئیس جمهور شد. ما تا به حال بیش از یک صد نفر از قضات که اوباما نمی خواهد اجازه دهید ما را تایید می کنند. ما تا به حال سی مدار دوم مهم ترین دادگاه در کشور—چهار یا پنج جای خالی وجود دارد. کابینه و فرعی کابینه است که ما نمی تواند تایید. برای اولین بار در تاریخ این کشور آنها filibustered وزیر دفاع. آنها نمی تواند حمله سازمان یافته کار به طور مستقیم به طوری که آنها آن را به طور غیر مستقیم: آنها رفت و پس از ملی روابط کار هیئت مدیره. آنها را متوقف و آنها را از حد نصاب جلسه. بنابراین من تا به حال هیچ انتخاب است. و به همین دلیل ما تغییر این قوانین است. ما قضات است. ما کابینه نقاط پر شده است. ما نجات ملی روابط کار هیئت مدیره و انجام دیگر چیزهای خوب است. ما آن را به دلیل آن را برای کشور و من هیچ پشیمانی ندارند.

برخی از مردم می گویند که شما حرکت می کند ساخته شده است در را باز کرد به مک کانل انجام دور با تمام قضایی filibusters. دیگران می گویند خوب مک کانل بود که رفتن به آن را انجام دهد به هر حال, بنابراین شما باید فقط رفته همه راه و انجام آنچه شما می خواهید.

من نمی توانید کنترل کنید چه مک کانل به انجام ظروف سرباز یا مسافر تا سنا. اما آنچه که من بود درست به انجام این کار برای کشور است. و مک کانل یک تصمیم و توافق, حمایت از او همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن—به سنا یک nonentity. که هیچ ربطی به آنچه من انجام داد.

شما نوشته اید که بدون خلاص شدن از filibuster چشم انداز مقابله با تغییر آب و هوا از طریق قانون است واقعا باریک است.

شماره یک مسئله رو به امریکا در مواجهه با جهان امروز است آب و هوا. و هیچ کس احساس می کند که به شدت بیشتر از افراد جوان است. و با سنا راه آن است که در حال حاضر هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد. و این بد است.

شما نمی مانند سبز معامله جدید است. شما می توانید از طرح آنچه شما فکر می کنم قانونی مسیر رو به جلو باید باشد ؟

آن ساده است. ما فقط نیاز به تمرکز بر روی سوخت های فسیلی است. و ما انجام دادیم یک کار خیلی خوب در نوادا و چند مکان دیگر در زغال سنگ. اما ما باید برای انجام یک کار بهتر در سوخت های فسیلی و سپس مطمئن شوید که ما همچنان به انجام کارهای خوب برای انرژی های تجدید پذیر. تجدید اعتبار مالیاتی تمدید به آینده است. ما قادر به دریافت ده سال با اعتبار مالیاتی برای خورشیدی اما آنها در حال رفتن به محو شدن خیلی زود است. و این خوب نیست.

آیا هیجان که سبز قرارداد جدید که قادر به تولید تعجب شما ؟

من تعجب نیست در همه. آن را برای تلفن های موبایل خوب تا زمانی که شما نگاه در آنچه که آنها در حال انجام است. همان مدی برای همه است. برای تلفن های موبایل بزرگ تا زمانی که شما با قرار دادن یک مداد در آن و دیدن آن را به همه در سراسر کشور است. بنابراین ما باید برای انجام کاری در مورد آب و هوا. اما سبز معامله جدید است که پاسخ ندارد.

شما صحبت چند دقیقه پیش در مورد آشپزی اتحادیه پاسخ به مدیکر برای همه پیشنهاد. بدیهی است که آنها با افتخار از مزایای که آنها را به اعضای خود را. در همان زمان, آنها کاهش یافته است به حمایت از یک نامزد. چه چیزی شما را از چگونه آنها متعادل منافع خود را?

خوب D. Taylor که منجر فرد در این اتحادیه است, او نه نوچه. [تیلور سابق وزیر خزانه آشپزی, اتحادیه اروپا, در حال حاضر رییس جمهور آشپزی اتحادیه پدر و مادر, union, UNITE HERE.] او می داند سیاست بسیار خوبی است. آشپزی برای اولین بار در نوادا به صحبت کردن در هر راه نامطلوب به برنی. ما در نوادا به خصوص جنوب نوادا که در آن هشتاد درصد از مردم زندگی می کنند ما گوش بسیار نزدیک به آنچه که آشپزی می گوید. آنها انجام یک کار فوق العاده از سازماندهی برای کارگران خود را, اما در این روند آنها را نیز انجام یک کار خوب از آرام عظیم هتل های ما به طوری که آنها باید خیلی خوب همکاری است. ما تا به حال نشده در برخی از زمان عمده اعتصاب. و بنابراین ما—من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند—درک آنچه رفته در بین نیروی کار و مدیریت در صنعت هتل در اینجا در نوادا است.

مایکل بلومبرگ صرف چند صد میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی خود در حال حاضر. چه چیزی شما را از میلیاردرهای خود تامین مالی ؟

من حریف—underline تاکید علامت تعجب—از شهروندان آمریکا. من فکر می کنم این یکی از بدترین تصمیمات دیوان عالی کشور تا کنون ساخته شده است. اما ما در گیر شدن با آن است. در حال حاضر چه تام Steyer و بلومبرگ در حال انجام است که در چارچوب قانون. آنها در انجام هر چیزی نادرست است. آنها حق دارند به انجام آنچه آنها انجام می دهند. من فکر می کنم که پول نقش بیش از حد بزرگ از یک شرکت در انتخابات است. به همین دلیل من خیلی مخالف به شهروندان ایالات. اما ما باید به مردم آمریکا به پا می خیزند و می تواند بیشتر از یک حمایت نیروی در آن موضوع نسبت به آنها شده است.

آیا شما فکر می کنم قانون از نظر بودجه مبارزات انتخاباتی اصلاحات است امکان پذیر است ؟

من می تواند به شما برخی از نظری پاسخ, اما واقعیت این است: مک کانل خود No. 1 مسئله مالی مبارزات انتخاباتی. و تا زمانی که جمهوریخواهان دارای اکثریت در مجلس سنا ما در مشکل. و حتی اگر ما اکثریت ما هنوز دچار مشکل است زیرا او خواهد filibuster جهنم را از همه چیز. به همین دلیل من صحبت در مورد—شاید filibuster نیست راه رفتن در آینده است.

بدیهی است که بلومبرگ در یک موقعیت منحصر به فرد به دلیل پول او است. اما او پیوست این مسابقه واقعا دیر و در عین حال او شده است قادر به جذب حمایت قابل توجهی. من تعجب می کنم اگر که نشان می دهد که شاید ما کمپین های بیش از حد طولانی ؟

امین برادر. مبارزات بیش از حد طولانی است. پول جمع آوری می رود در کل چرخه انتخابات. دو سال همه آنها جمع آوری پول. آنها شروع به بالا بردن آن قبل از انتخابات چرخه می آید. من فکر می کنم ما باید سعی کنید به کشف کردن برخی از راه برای کوتاه شدن انتخابات است. این نظری در این زمان, اما من فکر می کنم آن را واقعا مهم برای کشور ما است.

شما را تشویق الیزابت وارن به اجرا برای رئيس جمهور. در زمان او شبیه یک جبهه-دونده. اما در حال حاضر همه چیز نگاه کنید واقعا سخت است برای او. من تعجب اگر شما باید یک نظریه از آنچه اتفاق افتاده است.

ما واقعا خوب دسته از داوطلبان در حال اجرا برای رئیس جمهور که دموکرات ها. هر یک از آنها خوب خواهد بود رئیس جمهور. همه فکر می کردند که ctq بود و همه از طریق این چیزی است که مردم نوشت: یک یا دو ماه پیش. در حال حاضر آنها در حال گفت و او را به خوبی انجام می شود در این بحث و در حال حاضر او در نظر گرفته به عنوان یکی از جلو دونده. پس از آن راه خیلی زود به تعداد الیزابت وارن و یا هر کس دیگری.

شما اشاره در پاسخ به این, اما, نظر شما پشتیبانی برنی ساندرز اگر او نامزد?

بله.

و آنچه را که به شما می گویند به دموکرات ها که می گویند که آنها نمی خواهد بود قادر به حمایت از او اگر او نامزد?

خوب, من می خواهم به آنها می گویند شما می خواهید تهمت?

اقیانوس اطلس* گزارش کرده است که در تابستان سال 2011, شما در حال گفتگو با ساندرز به او هشدار می دهند در برابر نصب اولیه کمپین در برابر اوباما.

آره من دیده ام که داستان شناور در اطراف, اما در اینجا معامله است. من کاملا مطمئنم که من حق هستم. برنی در آن زمان در حال اجرا بود برای reëlection. برنی است که بسیاری از چیزهایی که او احمق نیست. چرا که او حتی در نظر اولیه هنگامی که او را در حال اجرا برای reëlection? من را قبول نمی کند که.

بنابراین شما لازم نیست که گفتگو ؟

من را قبول نمی کند که. هیچ. در طول زمان هنگامی که او در حال اجرا بود برای reëlection, primarying اوباما شده اند اشتباهترین چیزی که او می تواند فکر می کنم از انجام این کار.

اما “من را قبول نمی کند که” “ما نمی اند که گفتگو”?

هیچ.

شما به عنوان کسی که بیشتر لیبرال از نظر برنامه های دولت نسبت به مسائل اجتماعی. شما مخالف ازدواج همجنسگرایان و سقط جنین, کنترل اسلحه. اینها مسائلی است که حزب دموکرات در حال حاضر بیشتر یا کمتر موافقت كرد. و دعوا هستند, همه چیز در مورد هزینه و برنامه های دولت است. می کند که تعجب شما ؟

اجازه دهید من پاسخ سوال شما در این راه. من فکر می کنم صفت کسی است که یک سیاستمدار موفق موفق سناتور کسی است که قفل شده است و به گذشته است. من باور دارم که من شیفت در ازدواج همجنس حیاتی بود. من فکر می کنم که من پیشرفت در اسلحه بسیار مهم بود. من بسیار علنا به من سنا حرفه ای رفت و گفت وجود دارد بیش از حد بسیاری از اسلحه در جامعه ما است. در سقط جنین, من به شدت قوی ترین پشتیبانی در حال نهایی انتخابات شد از والدین. بنابراین کسی که قفل شده است را به یک موقعیت و هرگز تغییر که نیست که من بود و من با افتخار از این واقعیت است که من را تغییر داد.

کجا که تغییر آمده است ؟

من امیدوارم که برخی از این تغییرات که من در خود من محاسبه شد مفید در تغییر بحث ملی در این. برای مثال ازدواج همجنس. من می دانستم که زمانی که من آمد در حمایت از آن من تعجب همه. اما من فکر می کنم به عنوان یک نتیجه از که من برداشت تا دیگر سناتور که گفت: اگر رید می توانید آن را انجام دهید من می توانم آن را انجام دهد. من خوشحالم که من آن را انجام داد. مردم یاد بگیرند. من می توانم به یاد داشته باشید چند روز بعد من تا به حال یک دسته کامل از روحانیت—من یک تماس تلفنی با آنها. آنها گفتند: “چگونه شما انجام این کار؟” و به من گفت: اجازه دهید در مورد آن فکر می کنم. من در زندگی یک upper-middle-class محله قبل از من به واشنگتن رفت و در یک کوچه بن بست. من می توانم به یاد داشته باشید در سراسر خیابان را از من وجود دارد یک زن و شوهر از بچه ها—ما آنها را به نام لیسانس. آنها را نگه داشته و خود را به حیاط بزرگ. “حال شما چطور است ؟” این نوع از چیزی. من گفتم که من به عقب نگاه من شرط می بندم این دو بچه همجنسگرا بودند. و اگر آن دو بچه ازدواج کرده بودند, جهنم چیست و تفاوت آن را به من یا خانواده ؟ بنابراین من پیشرفت در آن و تعدادی از دیگر مسائل و من خوشحالم.

آیا آن را به شما تعجب چقدر اوباما میراث شده است باز موضوع بحث در میان دموکرات ها?

من نمی دانم در آن بود. تا آنجا که من نگران هستم که او انسان از استانداردهای بالا. او در تاریخ به عنوان یکی از ما بسیار خوب رئیس جمهور بود و او رسوایی-کمتر است. سیاست خارجی—کتاب های تاریخ ارسال خواهد شد در مورد آنچه که بخش مهمی از تاریخ ریاست جمهوری خود آورده در جهان است. او مورد احترام در سراسر جهان حتی امروز. و هیچ دو محبوب تر مردم در امریکا امروز و شاید جهان از باراک اوباما و همسرش میشل.

حق با شماست اکثر دموکرات ها به خاطر اوباما به عنوان یک رئیس جمهور. آیا شما فکر می کنم در برخی از راه های که حافظه او و این واقعیت است که هیلاری کلینتون شد به موفقیت او و پس از آن نیست که بخشی از مشکل این است که این حزب در انتخاب که رهبر آن باید در حال حاضر ؟

شما می دانید ما می شنوید زیادی در مورد توانمند سازی زنان اما در نوادا تنها مخالف اتفاق افتاده است. زنان در قدرت ما است. در نوادا اکثریت قوه مقننه—مجلس و سنا—زنان هستند. اکثر ما در دیوان عالی کشور است و زنان است. من فکر می کنم که هیلاری کردم وضعیت بد. من فکر می کنم که ما آماده بودند برای یک زن است. و من فکر می کنم که بیش از حد بد است. او می شده اند خوب جمهور.

ساندرز و وارن تا به حال بحث در مورد گفتگو قرار گرفت که بین آنها در مورد چشم انداز یک زن رئیس جمهور. چه چیزی شما را از این بحث ؟

آره من در مورد آن شنیده ام. من نمی دانم که در آن حقیقت بود. من آمد به مجلس سنا هنگامی که ما تا به حال یک زن Barbara Mikulski. او و من با هم. و من به تماشای همه چیز را تغییر دهید. ما رو سناتورها بیشتر سناتورها بیشتر سناتورها بیشتر سناتورهای. سنا و مجلس تبدیل شد به مکانی بهتر است. من فکر می کنم این کشور خواهد بود در یک وضعیت بهتر است با یک زن به عنوان رئیس جمهور. این امر می تواند خوب برای ما به یک رئیس جمهور زن.

من نمی توانم اجازه دهید از این فرصت رفتن بدون درخواست در مورد U. F. O. s. شما مجموعه ای از میلیون ها نفر در کنار آنها را به مطالعه هنگامی که شما در سنا و من تعجب اگر شما می توانید به من بگویید که چرا دولت ایالات متحده باید به دنبال آنها.

اینجا جایی که من کار را شروع کردم با این. یکی از دوستان من در اینجا در نوادا یک تاجر گفت: “من یک نامه از شما می خواهم نگاه.” او بسیار مرموز است. او این خبر را با یک پیک به دفتر من. و من آن را بیش از آن را بخوانید. در این نامه از کسی در آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع دکترا فیزیکدان. و پس از خواندن نامه من توافق کردند که ملاقات با آن مرد است. او نمی خواهید برای آمدن به دفتر من. من برای رفتن به. بنابراین من او را ملاقات نمود در خانه من.

و در اینجا در واقع آنچه او به من گفت. او گفت: “من یک دانشمند. من یک متخصص در موشک. من می دانم که در آن آنها آغاز شده است. من می دانم که در آن آنها در حال حاضر. و من می دانم که آنها در حال رفتن به ده و بیست سال از هم اکنون.” اما او گفت: “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در این دنیا که من را درک نمی کنند. و ما باید به انجام کاری درباره آن.” و بنابراین من شروع به دنبال در تمام این مسائل. من کارکنان درگیر در آن است. و من به این نتیجه رسیدم که ما باید یک زن و شوهر از goofballs ها گفت: آنها تو را دیدم چیزی در آسمان است. هزاران نفر از مردم گزارش چیزهایی در هوا است که آنها را درک نمی کنند. برای مثال من پرسید: John Glenn وقت پیش. او گفت: “من نمی دانم که وجود دارد احتمالا چیزی به آن.”

در حال حاضر زمانی که من پول برای انجام این کار من به نام دو نفر است که کنترل بودجه دفاعی: Daniel Inouye و تد استیونس یک دموکرات و جمهوری خواه. به من گفت: “شما بچه ها من برخی از اطلاعات است. من می خواهم به بررسی کنید برای پیدا کردن اگر وجود ماده ای به تمام این اشیاء پرنده ناشناس.” استیونس قطع است. او گفت: “هر آنچه شما می خواهید, شما می توانید آن را از من است.” او گفت: “زمانی که من در پرواز هواپیما در جنگ جهانی دوم, من تا به حال فرصتی که در آن چیزی وجود دارد من جناح چپ. من می خواهم تا آن را هنوز هم وجود دارد. من همه چیز را من می توانم به خلاص شدن از شر آن. پایین سوخت ، من تا به حال برای رفتن به عقب و زمین است. رو به پایین به زمین کنترل من گفت: “چی شد که من بال?” آنها گفتند: “چه شما در حال صحبت کردن در مورد؟” او گفت: “بنابراین شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواهید به انجام, ما نیاز به نگاهی به این.”

بنابراین برای بیست و دو میلیون دلار است که ما صرف ما اطلاعات زیادی به دست آورده. ما در بر داشت که وجود دارد بسیاری از چیزهای ناشناخته در مورد این کارها چیست. در حال حاضر من نمی دانم که آنها چه هستند. من نمی دانم O. K.? من هیچ نظری ندارم. اما من نمی دانم ما باید ادامه تحصیل. من خوشحالم که ما صرف که پول ما باید در ادامه انجام آن است. برای درک بهتر. از آنجا که تعدادی از ما حتی می توانید می گویند بسیاری از مردم ادعا می کنند که آنها را ببینید چیزی که نوشتن آن را خاموش. اما ما تا به حال موشک های پایگاه های آن بسته شده چرا که آنها نگاه کردن وجود دارد و پرواز در اطراف وجود دارد. اگر آنها می خواستند برای تنظیم کردن یک موشک آنها نمی تواند—ارتباطات خود را خاموش بسته شدند. ما به نیروی دریایی در سواحل سن دیگو که در آن وجود دارد چیزی در آب, و آنها در حال تلاش برای کشف کردن آنچه در آن است و ارتباطات خود مرده اند. در حال حاضر من نمی دانم این است همه چیز در مورد O. K.? اما من نمی دانم که ارتش در حال حاضر — و من فکر می کنم این یک گام در مسیر درست—درخواست خلبانان خود را و کشتی های خود را به گزارش این رخداد. در گذشته آنها نمی تواند آن را انجام دهد. آنها صدمه دیده است شانس خود را برای تبلیغات. بنابراین من هیچ تاسف. مالیات دهندگان پول ما صرف این پول و صرف. تنها امید من این است که ما در ادامه به این نگاه کنید.

نوادا است که در یک محل فوق العاده تغییر کرده در طول عمر خود را. چگونه است که دولت در برخورد با آن تغییر دهید ؟

من دیدم دست اول چگونه نوادا تغییر کرده است. ما تا به حال—و من یک متخصص در این اراذل و اوباش را تحت تاثیر قرار ما در صنعت بازی است. آنها قرار داده شده و یک بمب در ماشین من. من می دانم همه چیز در مورد تغییراتی که صورت گرفته است در نوادا است. وجود دارد هر گونه اوباش نفوذ در نوادا کنه ؟ اما هرگز نگویید هرگز, به این دلیل که کالای ما پول نقد است. ما شاهد تغییرات بزرگ آمده به نوادا. یکی از شرکت های بزرگ بازی است که باعث می شود آن را آسان تر برای کنترل. این عظیم شرکت های بزرگ که نقل مکان کرده اند. آنها بسیار آسان تر برای کنترل. ما باید یک اقتصاد که حسادت بقیه کشور است. ما در حال رشد سریع دولت است. که قبل از اتفاق افتاده است. ما انجام شد همان زمانی که ما تا به حال بزرگ اقتصادی سقوط. ما باید دو میلیارد دلار استادیوم فوتبال. ما یک هتل جدید که چندین میلیارد دلار است. و با تمام چیزهای خوب است. ما—رای ما خواهد بود یک نیم اقلیت. ما رای ما توزیع در اسپانیایی, زبان انگلیسی, و تاگالوگ.

شما مبتلا به سرطان لوزالمعده دو سال پیش و بسیاری از آمریکایی ها در مبارزه با متعادل مطالبات سیاسی با خواسته های دیگری از زندگی است. من تعجب اگر شما فقط می تواند می گویند که چگونه شما نزدیک است که دو سال گذشته است.

خوب من تا به حال برخی از مسائل مربوط به سلامت. من تا به حال یک زن و شوهر از پشت عمل جراحی. بنابراین شما می دانید, من در حال اجرا ماراتن کنه. من در برخورد با سرطان است. اما من می گویم به هر کس که سرطان: این نه پایان جهان است. وجود پیشرفت های فوق العاده ای ساخته شده در آشنایی با سرطان است. من آن را دیده ام من در طول travails با سرطان است. و شما می دانید سرطان موذی. شما می دانید من تا به حال یک اسکن آخرین پنج شنبه و روز جمعه. آنها هر دو تمیز. اما من هنوز هم انجام شیمی درمانی. این باعث می شود من بیمار برای چند روز. من بسیار خوش شانس پزشکان من. آنها بر این باورند که بدن انسان می تواند کمک به مبارزه با این بیماری است. من می خواهم همه بدانند که من سرطان, اما آن را نه پایان جهان است. من همچنان به سعی کنید به کار و می خواهید همه بدانند که اگر شما سرطان نمی پرتاب در حوله. من نه جبری در مورد آن. من فکر می کنم که من همیشه علاقه بسیار زیادی در سیاست و تشخیص سرطان تغییر نمی کند که. من فقط خوشحالم که من قادر به انجام تا آنجا که من انجام دهد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>