به تهمت درباره دروغ گفتن-به-خود-و-باور-این مرحله از بیماری همه گیر کوروناویروس?

A hands holds a facemask next to President Donald Trump
به عنوان بسیاری از کشورهای بازگشایی تهمت نیست حداقل در حال حاضر حتی به پنهان کردن این واقعیت است که بیشتر آمریکایی ها ممکن است به مرگ به عنوان یک نتیجه از این تصمیمات.عکس توسط معاونت / گتی

روز سه شنبه بعد از ظهر گرچن Whitmer فرماندار میشیگان آمد روی خط با شکستن-بولتن اخبار. فقط قبل از ما مصاحبه Whitmer شنیده بود که رئیس جمهور تهمت بود صحبت کردن در مورد از بین بردن coronavirus نیروی کار او تا به حال مونتاژ برای نظارت بر پاسخ ملی به این بیماری همه گیر. Whitmer به نظر می رسید مبهوت از این اطلاعات—ایالات متحده عفونت از COVID-19 بودند و بیش از یک میلیون روزانه ملی تلفات بود که اغلب بیش از دو هزار و, در Whitmer سخت-آمار دولت, بحران در حال حاضر ادعا کرد بیش از چهار هزار ترکیبات او زندگی می کند. “این فقط تکان دهنده,” او گفت که ما هر دو سعی در جذب اخبار. “چیزی جدید هر روز اتفاق می افتد.”

از صبح روز بعد تهمت بود, یک بار دیگر تغییر ذهن خود را. او به خبرنگاران گفت که او تا به حال هیچ ایده چگونه “محبوب” coronavirus نیروی کار بود و آن باقی خواهد ماند و در عمل در حالی که تغییر آن تاکید نسبت به بازگشایی اقتصاد و به دور از بهداشت عمومی فاجعه ای که در حال حاضر باعث بیشتر ایالات متحده و میر ناشی از جنگ در ویتنام و افغانستان و عراق ترکیب شده است. اینها دیوانه بار در سیاست آمریکا است. چه یک فرماندار و یا هر کسی که در تلاش برای ایجاد حس از مغلوب ساختن پیشی جستن در دوباره خاموش-دوباره جنگ با این ویروس قرار است به می گویند ؟

Whitmer اول-اصطلاح دموکرات در نوسان دولت کمک کرد که صدای شیپور پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 تبدیل به یک میله رعد و برق برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او که رئیس جمهور داده است Whitmer خود موهن توییتر نام مستعار. بعد از مدت ها-تفنگ-toting معترضان مخالفت خود را اقامت در خانه سفارش وارد میشیگان در کنگره در هفته گذشته—که برخی از آنها با پوشیدن تهمت کمپین لباس شاهانه یا فاخر و برخی از حمل مؤتلفه پرچم nooses و صلیب های شکسته—رئیس جمهور ستایش آنها را به عنوان “بسیار خوب مردم است.” به عنوان دموکرات ها در سراسر کشور جشن Whitmer را سرکش واکنش به جو بایدن در نظر او به عنوان همسر در حال اجرا هر دو حزب جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی و یک عضو جمهوری خواه کنگره در حال حاضر شکایت کرد او با استفاده از قدرت اضطراری برای حفظ دولت بسته در طول بحران. در همین حال به شدت دموکراتیک به شدت آفریقایی-آمریکایی در دیترویت مراقبت های بهداشتی کارگران در حال تلاش برای مهار یکی از بدترین شیوع بیماری در کشور است.

نظر سنجی عمومی نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق Michiganders حمایت اجتماعی-فاصله اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر (به عنوان درست است در سراسر کشور) و همچنین Whitmer را از دست داده و وضعیت. در یک دولت است که مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به پیروزی در این سقوط را تصویب رتبه بندی کاهش یافته است در حالی که Whitmer را افزایش یافته است. Whitmer به من گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن hyper-رویکرد حزبی نیست حس را در شرایط یا بهداشت عمومی یا سیاست زدگی. “دشمن یک ویروس است و آن را نمی مراقبت از آنچه که حزب شما در آن نمی مراقبت از آنچه دولت شما در” او گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن اما نه تنها همچنان در انتقادات خود را از “آن زن از میشیگان” اما ملی خود را مبارز رویکرد با یک سیاست برای “دموکرات متحده” را به عنوان او به تازگی به نام آنها که بدترین آسیب دیده توسط ویروس و دیگری برای حزب جمهوری خواه هستند.

زودگذر تصویر گرفته شده بر روی C-SPAN داخل کنگره این هفته برجسته تفرقه پوچی لحظه: میت رامنی با پوشیدن یک ماسک راه می رفت از جمهوری خواه مجلس سنا کنفرانس هفتگی جلسه ناهار toting زیادی پلاکارد با یک گراف بر روی آن. “آبی متحده نه تنها آنهایی که پیچ” خواندن این تیتر در placard. رامنی اگر چه اقلیت ، تنها جمهوری خواه در هر دو مجلس یا سنا به حمایت محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در اخیر استیضاح محاکمه رامنی که در انتخابات ریاست جمهوری نامزد در سال 2012 است که در حال حاضر یک پرت در یک مهمانی با یک ارادت به تهمت آنقدر قوی است که نمی شود حتی در صورت رئیس جمهور واقعیت هجوم پاسخ به همه گیر.

رامنی زمین در واقع به نظر می رسد به طوری unpersuasive که پنج شنبه شب, سیاسی گزارش داد که “جمهوری خواهان مجلس سنا در حال حل و فصل خود را همه گیر پیام به عنوان آنها مبارزه برای نجات اکثریت خود را: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام یک کار فوق العاده ای.” این اصلا اتفاقی است که موضوع یک تبلیغ جدید در حال اجرا در سراسر کشور با مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین است که در آن رئیس جمهور را به تصویر کشیده است به عنوان یک رهبر قهرمان است که به مبارزه طلبیده دموکرات ها و رسانه ها و صاحب نظران و خاموش کردن این کشور از ویروس و منجر امریکا cratering اقتصاد به بهبود است. در مورد پیام بیش از حد ظریف, آگهی جادوها آن را در همه حروف بر روی صفحه نمایش: “بزرگترین داستان باز گشت.”

زمانی که من به دانشگاه رفت و ما استفاده می شود به شوخی در آزمون دوره که شما واقعا در مشکل زمانی که شما شروع به دروغ به خودتان و به آن اعتقاد دارند. رئیس جمهور و حداقل برخی از پرشورترین حامیان به نظر می رسد در حال حاضر به دروغ گفتن-به-خودتان-و-باور-این مرحله از بیماری همه گیر. حقیقت آنقدر ناخوشایند است که بهتر است سمت چپ کنار برخی متناوب کمتر ناخوشایند واقعیت است. این البته نخستین بار نیست که در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و یا حتی اولین بار در طول این همه گیر شده است که این شکاف اما به نظر می رسد لحظه ای که وجود دارد این است که گسترش و به احتمال بسیار زیاد ناپایدار خلیج فارس بین Trumpian حقیقت و آنچه که در واقع اتفاق می افتد.

چرا که اعداد اعداد هستند و برای مغلوب ساختن پیشی جستن و برای امریکا آنها نگاه وحشتناک است. در روز چهارشنبه وجود دارد برخی از بیست و شش صد مرگ و میر در ایالات متحده از COVID-19 و در روز پنج شنبه وجود دارد و حتی بیشتر: حدود بیست و هفت صد. به بیرون درز پیش بینی ها از دولت های دانشمندان نشان می دهد افزایش در ماه ژوئن 1st, برای سه هزار مرگ و میر به طور متوسط هر بیست و چهار ساعت است. به عنوان Whitmer اشاره کرد به من که به مقدار اساسا یک 9/11 ارزش از قربانیان در روز است. حتی پس از هفتاد و پنج هزار کشته و چند ماه اجتماعی-فاصله بهداشت عمومی اقدامات نمودار به وضوح نشان می دهد که ملی منحنی است و نه ناقص با تدبیر و ثبت نام فقط در نیویورک و نیوجرسی—که در حال حاضر از طریق این کشور را بدترین مصیبت و یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر است. بیش از نیمی از ایالت باید حداقل تا حدی برداشته سخت اقامت در خانه, سفارشات, اگر چه هیچ یک از کشورهای که اعلام reopenings—یکی نیست—ملاقات با معیارهای ایجاد شده توسط برگ برنده دولت برای انجام این کار است. در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در این هفته دقیق هفده-صفحه راهنمای برای چگونه برای بازگشت با خیال راحت به محل کار و مدارس لغو شد, کاخ سفید و نویسندگان آن گفته شد آن را “هرگز نور روز” آسوشیتد پرس گزارش روز پنج شنبه. قابلیت تست هیچ وجه نزدیک به میلیون ها نفر از آزمون های اضافی مورد نیاز برای از سرگیری منظم روزانه زندگی با توجه به کارشناسان و نه وجود دارد گسترده ظرفیت برای انجام تماس با ردیابی یکی دیگر از پیش شرط.

در عین حال بسیاری از کشورهای در حال بازگشایی به هر حال و تهمت نیست حداقل در حال حاضر حتی به پنهان کردن این واقعیت است که بیشتر آمریکایی ها ممکن است به مرگ به عنوان یک نتیجه از این تصمیمات. روز سه شنبه او پرواز کرد به یک ماسک کارخانه در آریزونا برای یک عکس, op, که در آن او به نظر می رسد با پوشیدن یک ماسک به عنوان Guns N’ Roses نسخه از آهنگ “زندگی کن و بگذار بمیرد” لعنتی بیش از این کارخانه بلندگو. در یک مصاحبه ضبط شده در کارخانه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من از مشاهده بزرگ ما شهروندان این کشور تا حد معینی و تا حد زیادی به رزمندگان. آنها رزمندگان. ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته است. ما باید برای باز کردن در کشور ما. برخی از مردم بود به شدت تحت تاثیر قرار? بله.” روز چهارشنبه شفافی به عنوان به آنچه که او به معنای “شدت تحت تاثیر قرار.” پرسید: اگر بیشتر آمریکایی ها ممکن است مرگ به عنوان یک نتیجه از بازگشایی بیش از حد به زودی او گفت: “امیدوارم که نخواهد بود.” اما او افزود: “این به خوبی می تواند در این مورد.” او همچنین استدلال در برابر تست بیشتر. “در راه, با انجام این تست ما را به خودمان بد نگاه,” او گفت:. روز پنجشنبه گزارش شد که حتی به عنوان برگ برنده شد و گفت: این یکی از شخصی valets که ارائه وعده های غذایی خود را تا به حال تست مثبت برای ویروس. در پاسخ به تهمت و گفت که در حال حاضر آزمایش می شود هر روز. واقعیت آن معلوم است و نه فقط یک موضوع سیاسی و اپتیک.

در گذشته زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن کردم خیلی دور از آنچه که در واقع اتفاق می افتد و به شخصی خود را در تالار آینه مطبوعات از وقایع است او را مجبور به ترک موقعیت خود را. او ماهر به اندازه کافی در خود بقا را وحشی در دوره اصلاحات که در آن لازم است. این مرد پس از همه, که گفت: در اواخر فوریه که coronavirus موارد به زودی خواهد بود را به صفر و فقط دو هفته بعد از اعلام ملی اضطراری و قول داد برای به راه انداختن جنگ مرگبار “نامرئی دشمن.” من دیده ام بسیاری از توضیح احتمالی برای مغلوب ساختن پیشی جستن, عجیب و غریب, واقعیت هجوم رفتار در روزهای اخیر. او خسته شدم. او clueless. او وحشت خود را در مورد reëlection. او نمی مراقبت در مورد هر چیزی به غیر از بازار سهام است. او می خواهم به جای بحث در مورد مرز دیوار و یا vanquishing به “دولت عمیق.” همه آنها ممکن است درست باشد. آن را نیز ممکن است که مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا بزرگترین در تمام دوران در چیزی: اعتقاد خود را اعتیاد به مواد مخدره. روز یکشنبه او خیره شد حق را به فاکس نیوز دوربین و اعلام کرد که او تحت درمان قرار گرفته بدتر از آبراهام لینکلن—در حالی که صحبت کردن در یادبود ملی به کشته رئيس جمهور. یا تهمت است بی باک سیاستمدار در خط طولانی از بی پروایی نشان دادن سیاستمداران آمریکایی و یا او به نوعی شستشوی مغزی شده است توسط B. S.

هنوز هم تهمت به من نظر می رسد به طور فزاینده ای وحشت زده در چشم انداز بسیار واقعی از دست دادن در ماه نوامبر به عنوان دو ملی نظرسنجی ها و نظرسنجی ها در میدان نبرد متحده در حال حاضر نشان می دهد او را به انجام است. شب دوشنبه و سه شنبه دوباره او اجازه دهید شل در مورد تبلیغ در حال اجرا در برابر او توسط یک گروه از هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوریخواهان به نام لینکلن پروژه. آگهی “عزاداری در آمریکا” نشان می دهد صحنه های فراموش نشدنی را ویران کشور “ضعیف تر و مریض تر و فقیر” پس از چهار سال تحت مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری است. رئیس جمهور در پاسخ با تماس با گروه “بازنده پروژه” و نرده در مورد بنیانگذاران آن و از جمله جورج کانوی مغلوب ساختن پیشی جستن-هجوم شوهر, کاخ سفید, مشاور کلیان کانوی. این نیست دقیقا به نظر می رسد مانند یک اعتماد به نفس عملکرد توسط مرد قدرتمند ترین در این سیاره است. به نظر می رسید مانند ترس بیهوده گویی از کسی که می داند که او ممکن است در نهایت به نام خود بیشتر مزخرف از اجرای برنامه.

حتی کوری Lewandowski—مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 مدیر کمپین و به عنوان پر باد یک وفادار به رئیس جمهور به عنوان وجود دارد—در حال حاضر علنا تصدیق کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است مجموعه ای فوق العاده خطرناک سیاسی البته در اعلام پیروزی بیش از یک هنوز هم مواج بیماری همه گیر. “این یک قمار بزرگ,” Lewandowski گفت: در مصاحبه منتشر شده در روز پنج شنبه با Christian Broadcasting Network دیوید برودی. او افزود: “اگر وجود دارد تجدید حیات . . . نه فقط در بعد چهار ماه یا شش هفته اما به عنوان آب و تبدیل دوباره, اگر, سقوط می آیند در ماه سپتامبر ما شاهد یک چشم انداز مثبت دوباره در COVID-19 همه گیر در آینده به دلیل ما نمی رسیدگی به آن را حق اولین بار—ما هنوز هیچ تست و ما لازم نیست که یک راه حل است که ویرانگر به عنوان یک رئیس جمهور کنونی ایالات متحده است.”

بیش از سه دهه پیش خود را به عنوان-گفت-به خاطرات “هنر معامله” مغلوب ساختن پیشی جستن bragged در مورد مطلق و اعتیاد آور اثربخشی دروغ گفتن—او آن را به نام “مبالغه”در خدمت اهداف خود. در عین حال او همچنین اذعان کرد: “شما نمی توانید مردم باهم حداقل نه برای مدت طولانی. شما می توانید ایجاد شور و هیجان شما می توانید ارتقاء فوق العاده و انواع فشار دهید و شما می توانید در کمی اغراق. اما اگر شما نمی تحویل کالا, مردم در نهایت گرفتن.” در نوامبر 3, ما به شما در پیدا کردن اگر آنها را انجام داد. در حال حاضر چشم انداز ترسناک است که مطمئن شوید که برای نگه داشتن برگ برنده برای بسیاری از شب آمده و نفرت-tweeting در تاریکی.


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>