درمان شکاف با بریتانیا یهودیان

جهانی انگلستان حزب کارگر جدید رهبر می خواهد به طرد جرمی Corbyn سمی میراث. مارتینا Badini / Shuttersto

توسط NEWS-SINGLE در 21 فروردین 1399
مارتینا Badini / Shutterstock / اطلس

زمانی که Keir Starmer انتخاب شد رهبر بریتانیا حزب کارگر در آخر هفته گذشته او را به دقت ستایش سلف خود. "من می خواهم به پرداخت ادای احترام به جرمی Corbyn که رهبری حزب ما از طریق برخی واقعا دشوار که انرژی جنبش ما و کسی که یک دوست به عنوان به خوبی به عنوان یک همکار او گفت:" در یک ضبط گفتار.

اما یک یا دو دقیقه بعد با استفاده از همان اندازه گیری لحن صدای او طرد Corbyn ترین میراث سمی. "یهودی ستیزی بوده است لکه ای بر حزب" Starmer گفت. "من دیده می شود غم و اندوه است که آن را به ارمغان آورد بسیاری از جوامع یهودی. به نمایندگی از حزب کارگر متاسفم. و من اشک آور از این سم توسط ریشه های آن."

Starmer شده است به عنوان یک "معقول رادیکال" ترکیب قوی در جناح چپ نمایش با آرامش حتی ثابت به شیوه ای. 57-ساله سابق وکیل انتخاب کلمات و مداخلات دقت کنید. در طول مسابقه رهبری او مراقب باشید به انتقاد Corbyn مستقیم—رهبر سابق هنوز هم دارای یک پایگاه قوی در میان این حزب عضویت. جدا از اظهارات در مورد coronavirus هر چند Starmer هفته اول در شارژ کار شده است در مورد یک چیز فقط: رسم یک خط در زیر این حزب قبلی شکست برای مقابله با یهودی ستیزی در میان اعضا و هواداران است. او می بیند و این موضوع به عنوان یک آزمون از هر دو اخلاق و اثربخشی خود را به عنوان یک رهبر.

بیش از چندین سال Corbyn خودش نشان داد که هر دو مایل و یا قادر به مقابله با این مشکل است. مدرن جناح چپ ستیزی است که اغلب حاوی (و ارائه ع) انتقاد از دولت اسرائیل. Corbyn یک مادام العمر ضد امپریالیستی و ضد استعمار, مقاومت, حزب, پذیرش در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و تعریف ستیزی است که شامل مقایسه اسرائیل به نازی ها خواستار آن وجود یک "نژادپرستانه تلاش" و به طور سنتی با استفاده از ضد سامی تصاویر یا استعارههای (مانند "خون افترا") به انتقاد از این کشور است. در برخی از محلی کار جلسات اعضای, به نام یهودی فعالان "Zios"—کوتاه برای "صهیونیست ها است." ضبط از ظاهر Corbyn خود گفت که صهیونیست ها "را درک نمی کنند زبان انگلیسی طنز." (او عذرخواهی کرد اما استدلال کرد که او با استفاده از اصطلاح "در دقیق هم از لحاظ سیاسی و نه به عنوان یک تعبیری برای مردم یهودی.")

این حوادث منجر به استعفای مشخصات بالا یهودی کار اعضای پارلمان. در انتخابات عمومی در ماه دسامبر یکی از کارگران قدیمی ترین وابسته جوامع یهودی جنبش کارگری حاضر به مبارزات انتخاباتی برای این حزب است. در روز قبل از رای خاخام اعظم بریتانیا نوشت سرمقاله این استدلال که "یک سم—تحریم از بسیار بالا گرفته است و ریشه در حزب کارگر." این لینک های عمیق بین کار و بریتانیا جامعه یهودی که در تاریخ به محبوبیت حزب در میان طبقه کارگر مهاجران به پایان شرق لندن در اوایل قرن 20 شکسته شده بود. کار خود تصویر اساسا به عنوان یک ضد نژادپرستانه حزب به شدت آسیب دیده بود.

Starmer مصمم است به تغییر است. او در حال حاضر در حال صحبت با نمایندگان چهار سازمان های یهودی—مشترک زوم جلسه با توجه به همه گیر و نوشته شده, op-eds, تصدیق این موضوع برای Evening Standard, The Sunday Times, و یهودی کرونیکل. "ما باید صادقانه بگویم که این یک مشکل فرهنگی است و تنها با گوش دادن و یادگیری می تواند به ما در تغییر است که" او نوشت: در کرونیکل. "این یک اخلاقی ضروری است و نه سیاسی است."

واقعا آن است که هر دو. Corbyn هرگز حاوی یک جواب قانع کننده به دلیل وجود پرونده های حل نشده انضباطی موارد مربوط به یهودی ستیزی و چرا حزب را درمان خبرچین موجب آنها به آن سو افترا. در یکی از Starmer انتخاباتی حوادث برای رهبری در جنوب لندن در فوریه 24, من شنیده ام او را در لیست دلایل کار از دست داده بود کلی انتخابات—نگرانی در مورد "رهبری" و مبارزه با تروریسم در اروپا بوده و توسط رای دهندگان در آستان او گفت:. "و من بسیار غم انگیز برای گفتن, من می ترسم ستیزی آمد. هر دو به عنوان یک ارزش موضوع و به عنوان یک صلاحیت موضوع است."

این دو واژه—ارزش و شایستگی—کلید Starmer طرح به بازسازی نیروی کار. بریتانیا یهودی جامعه کوچک است—0.5 درصد از جمعیت—اما موضوع یهودی ستیزی برش از طریق به طور گسترده تر در انتخابات عمومی ، برای بسیاری از رای دهندگان یهودی با این شکست به اخراج ضد سامی conspiracists و cranks شده است شخصا دردناک و حتی ترسناک است. به گسترده تر رای دهندگان آن ارسال این پیام است که Corbyn بود یا همدست و یا بی کفایت. نه پیشنهاد جذاب در هنگام انتخاب یک نخست وزیر است.

Starmer تلاش برای مقابله با مشکل فراتر از شخصی. و همچنین صحبت کردن با رهبران یهودی و صریح عذرخواهی از جامعه یهودی, او قول داده است به انجام اصلاحات نهادی از حزب. او می گوید او را دریافت گزارشهای هفتگی در موارد انضباطی ایجاد مستقل شکایات روند و هنگامی که این بیماری همه گیر است فروکش—ارائه آموزش در یهودی ستیزی برای همه, پارتی, کارکنان بر کار این ستاد.

این تمرکز بر تغییر فرهنگ سازمانی است که نمونه ای از Starmer به عنوان خود را به صورت جدی و تاکتیکی تعامل با این مشکل است. سابق حقوق بشر و وکیل بود که یک بار در این کشور بالا دادستان انتخاب شد به مجلس در سال 2015 چهار ماه قبل از Corbyn انتخاب شد به عنوان نیروی کار را کرد. (Starmer رو رایگان از انجمن های سیاسی با قبلی رهبران کارگری از جمله تونی بلر که بسیاری از اعضای متنفر هستند و نه رای در بحث مسائل مانند مهاجرت در پیش Corbyn عصر.) به عنوان کار را Brexit سخنگوی در حالی که این موضوع از crawled از طریق مجلس او سعی در هدایت یک دوره بین حزب را به شدت طرفدار اروپا عضویت و واقعیت انتخاباتي نقشه که در آن بسیاری از سنتی کار صندلی بود تحت سلطه Brexit رای دهندگان.

در رهبری نژاد Starmer موقعیت خود را به عنوان "وحدت نامزد" امیدوار کننده برای پایان دادن به پنج سال از جنگ داخلی بین حزب کارگر طرفدار و ضد Corbyn جناح. نهادی عضله از Corbynite ماشین آلات که شامل مبارزات انتخاباتی گروه حرکت بود کوچکتر اثر در این مسابقه از ابتدا انتظار می رود. Starmer به راحتی شکست Corbyn ترجیح نامزد شده است. در جریان انتخابات برای معاون رهبر ریچارد داگ burgon ترین استوار Corbynite انتخاب در آمد ناامید کننده سوم. روز بعد از آن مسابقه به نرم افزار-Corbyn نامزدها نیز موفق به تصرف سه مکان های خالی در کار ملی کمیته اجرایی حیاتی بدن است که مجموعه و اجرا را کتاب قانون. مقیاس Starmer پیروزی—او برنده در دور اول رای گیری با 56 درصد—به او می دهد امن حکم به تناقض سلف خود.

شایع ترین انتقاد از معرفی رهبر جدید این است که هیچ کس کاملا مطمئن است که در آن به جای او در آن طیف سیاسی اجرا می شود که از تنومند سوسیالیسم از طریق دموکراسی اجتماعی و به Blairism یک سهولت با سرمایه داری و خصوصی سازی خدمات عمومی. به عنوان یک وکیل Starmer زمان در محیط زیست, موارد, زمانی که آنها هنوز هم دیده می شود به عنوان حفظ هیپی و آنارشیستها و او یک بار ویرایش سوسیالیستی مجله. با اینحال Corbyn حامیان هرگز دیده می شود او را به عنوان یکی از آنها است. "Keir Starmer نیست فرومایه نئولیبرالی ارتجاعی استبدادی یا عاشق جنگ اما او نمی سوسیالیستی" جیمز اشنایدر Corbyn است رئیس سابق ارتباطات استراتژیک نوشت: این هفته است. "سخت به جای او به نظر می رسد در مترقی پایان اجتماعی اصلاحطلبی به بهترین ممکن است بخشی از استقرار. او هیچ قوی آلرژی به اینکه در نزدیکی ایده های سوسیالیستی نیست به سلیقه خود و یا سبک."

حزب کارگر ستیزی مسائل داده اند Starmer یک فرصت برای تعریف خود و نشان می دهد که منافع خود هستند به همان اندازه در مورد اصلاحات نهادی—چه حزب است و چگونه آن را ارائه خواهد کرد تغییر—به عنوان خاص هر موضوع سیاست. نگرش خود را نسبت به مطبوعات یکی دیگر از فرار از پناهگاه ذهنیت Corbynism و شکایت در مورد "مغرضانه رسانه های جریان اصلی." از دست دادن انتخابات عمومی Starmer به هواداران خود گفت در جنوب لندن رویداد من حضور در ماه فوریه به معنای رفتن به یک بعدی با دقیقا همان محیط رسانه ای به عنوان قبل از. کار هیچ شانسی برای اصلاح قوانین مالکیت و یا تقویت مقررات از مخالفان او گفت: این حزب به قبول خصومت بریتانیا عمدتا جناح راست را فشار دهید به عنوان یک داده و کار کردن یک استراتژی برای مقابله با آن است.

پاسخ به Starmer را به پیشنهادهای بریتانیا یهودیان تا کنون مثبت بوده است. "در حالی که ما می باید به طور کامل درک نیاز به تمرکز به طور کامل در coronavirus در این زمان Keir Starmer در حال حاضر به دست آورد و در چهار روز بیش از سلف خود [را] در چهار سال در مقابله با یهودستیزی در درون حزب کارگر" این گروه یهودی او ملاقات کرد و گفت: در یک بیانیه مشترک پس از آن. "آن را تسکین بود برای شرکت در ایمان خوب دوباره" مایک کاتز از یهودی جنبش کارگری به من گفت پس از حضور در این نشست است. "این تنها یک شروع است. شما نمی توانید تغییر فرهنگ یک شبه اما از آن است که رهبری موضوع است."

در حال حاضر فضای اطراف کار تغییر کرده است. Corbyn تعجب آور انتخابات به عنوان حزب حاکم در پاییز 2015—و گرداب از رسانه ها انتقاد کرد که ساخته شده او و حامیان او دفاعی است. قبل از دسامبر انتخابات برخی از اعضای جامعه یهودی نگران بودند که انکار میزان یهودی ستیزی تا به حال تبدیل شدن به یک آزمون وفاداری به Corbyn پروژه. (چه در مورد نژادپرستی در حزب محافظه کار? یک نمونه برداری از کار هواداران است.) آنها صدمه دیده از پیشنهادات که آنها یک شکایت و که این موضوع صرفا یک "لام" پخته شده تا در ایمان بد توسط رسانه های جریان اصلی.

Starmer را تشکر و قدردانی از شکست متوقف خواهد شد این gaslighting. تصمیم خود را برای مقابله با این موضوع بارها و بارها و آشکارا نیز نشان می دهد که او می خواهد به یک نوع متفاوت از رهبر از Corbyn. که در آن سلف خود بود جناحی او هدف گسترده بود. که در آن Corbyn تا به حال برای انتخاب یک کابینه سایه از باریک استخر از سخت هسته سوسیالیست و حزب وفاق ملی, Starmer شده است قادر به جمع آوری تیم خود را از در سراسر این حزب است. خود را شکست خورده Corbynite رقیب ربکا طولانی بیلی یک آلو ، سابق کار رهبر اد میلیبند بازگشت به پایونیر سبز معامله جدید و بلر سابق flatmate چارلز Falconer خواهد داد مشاوره حقوقی. (سیستمعامل جایگزین شامی Chakrabarti که گزارش به نیروی کار یهودی ستیزی بود را رد کرد و به طور گسترده ای به عنوان یک ماست مالی کردن.) داگ burgon یک Corbynite وفادار که یک بار گفت که "صهیونیسم دشمن صلح"—و سپس آن را تکذیب کرد, با وجود تصویری—اخراج شد به عدالت کنند".

پاکسازی بعید است به پایان وجود دارد. بریتانیا برابری و حقوق بشر کمیسیون بررسی شده است ستیزی در کار از آنجا که ممکن است. هنگامی که من به نام دفاتر خود در این هفته آن را به حال هیچ به روز رسانی در زمانی که یک گزارش منتشر خواهد شد اما Starmer متعهد به همکاری کامل با تحقیقات و اجازه می دهد تا تمام کار پرسنل به مصاحبه. او معتقد است که به خوبی اجرا نهادهای شفاف پاسخگو فرهنگ است. ممکن است که این کمیسیون گزارش خود را به طور مستقیم انتقاد حزب کارگر ارشد مدیریت بیش از دست زدن به احساسات ضد یهودی اتهامات قرار دادن Starmer تحت فشار برای اخراج کسانی که مسئول. اما اگر کار ستیزی است که او معتقد است یک "مشکل فرهنگی" پس از آن که مجموعه یک موسسه فرهنگ اگر نه رهبر آن? اگر شواهد به اندازه کافی قوی است که او را به صداقت یا بی رحمی به سرزنش و یا حتی اخراج—Corbyn?

بریتانیا یهودی جامعه Starmer همکاران و مخالفان محافظه کار تمام خواهد شد از نزدیک. برای Starmer کار موضوع یهودی ستیزی را تحمل خواهد کرد به عنوان یک آزمون از ارزش و شایستگی خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب