مراقبت های بهداشتی کارگران در زمان جنگ حالت

مایکل Dwyer / ایسنا

در روز سه شنبه صحبت من با دانیل شاخ یک پزشک در بیمارستان عمومی ماساچوست. او رهبری یک تیم آماده سازی موسسه خود را برای هجوم coronavirus بیماران. در آخرین مصاحبه ما روز یکشنبه شاخ بود که اضطراب خود را گسترده تر جامعه تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به تصویب رسید و اجتماعی فاصله. که سیاست در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در جای خود اما یک مجموعه جدید از مشکلات بلندی است.

فرانکلین Foer: شما حمل هر گونه نگرانی از آنجا که ما صحبت در یکشنبه ؟

دانیل شاخ: در این مرحله وجود دارد این است که واقعا در حال رشد نگرانی در مورد ایمنی از کارگران مراقبت های بهداشتی. ما در حال حاضر شاهد خوشه های مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز به کار در حالی که آنها در حال آزمایش و یا در انتظار نتایج آزمون.

Foer: اجازه دهید فقط مکث وجود دارد. هنگامی که مراقبت های بهداشتی کارگران مجبور به بیرون رفتن از کمیسیون ؟

شاخ: هر موسسه است که کار را از طریق این. من فکر می کنم ساده ترین راه برای فکر کردن در مورد این است که امروز در ایالات متحده اگر شما مراقبت های بهداشتی کارگران و شما توسعه هر فوقانی تنفسی علائم سرفه و گلو sniffles—شما در حال رفتن به از کار برای برخی از زمان. که واقعا ما را در معرض خطر از دست دادن بزرگ عصری بهداشت و درمان-مراقبت از نیروی کار قبل از تشدید موارد واقعا می آید.

Foer: این است که در حال حاضر اتفاق می افتد ؟ آن است که اتفاق می افتد در MGH?

شاخ: من نمی توانم بحث در مورد اعداد خاص اما ما شاهد سیگنال های روشن است که این اتفاق می افتد. و پیام من به شما این است که شما نباید از آمدن به مطب و بدون ملاقات و شما باید به مطب پزشک با هر نوع فوقانی تنفسی بیماری بدون اطلاع خود را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که شما در آینده. من انتظار دارم که در بیمارستان سیستم را به سرعت در حال ساخت اختصاص داده شده سایت های بالینی برای مدیریت بیماران مبتلا به بیماری های تنفسی که در آن تمام کارگران مناسب پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی. در این مرحله ما در حال شروع به دیدن سیگنال های که شیوه های در حال شروع به مبارزه با مدیریت حجم گوشی. اگر شما در انتظار برای بیش از حد طولانی و سپس به شما نشان می دهد تا با یک بیماری تنفسی حتی اگر شما احساس شما در حال قرار دادن بهداشت و درمان-مراقبت از نیروی کار در خطر است.

Foer: اگر من مراقبت های بهداشتی کارگران و من می گویند دو روز پیش به یکی از همکاران که شروع به پایین آمدن با علائم که من مجبور به توقف کار ؟

شاخ: دستورالعمل خواهد برد. اما اگر یک کارگر صرف چند دقیقه در ظرف شش پا از کسی که با یک مورد تایید شده هستند که furloughed.

Foer: چگونه یک بیمارستان برای جبران بیمار کارگران و یا کسانی که در انتظار تست ؟

شاخ: ما عامل به عنوان تقریبا به عنوان ما می تواند احتمالا در حال حاضر. ما نیروی انسانی ما درمانگاه در حال حاضر در 10 تا 30 درصد است و ما بسیار فعال نگه داشتن به عنوان بسیاری از ما مراقبت از سلامت کارگران خانه به عنوان امکان پذیر است. من به شدت همه را تشویق به ارسال روال سوالات خود را به مراقبت های بهداشتی کارگران بیمار از طریق پورتال و یا دیگر ابزارهای الکترونیکی ارتباطات به دلیل مقدار بسیار زیادی از نیروی کار ما در خانه است و کار می کند.

Foer: جالب است که حتی در یک بیمارستان شما به تصویب رسید teleworking برای حفاظت از نیروی کار است.

شاخ: ما می خواهیم به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از نیروی کار در حال حاضر. این بزرگترین خطر است. دوباره بزرگترین خطر و من نمی توانم این به اندازه کافی تاکید است که ما از دست ما مراقبت از سلامت نیروی کار قبل از caseload به طور چشمگیری افزایش می یابد که ما نگران آن خواهد شد.

Foer: چگونه نزدیک ما به کمبود منابع مهم?

شاخ: بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر کشیدن از بانک ملی. و مگر ما یک خط لوله برای عرضه مجدد که ذخیره این یک بلندی فاجعه است.

من هم فقط می گویند که آن را بزرگ خواهد بود برای دیدن ما جمعی جامعه ما شرکت های بزرگ شرکت های مشاوره تدارکات و کارشناسان مانند آمازون بود فکر کردن به شدت در مورد چگونه به سرعت یا تهیه یا تولید تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان. بله ما نقل مکان کرد به اجتماعی فاصله. که فوق العاده است. نکته بعدی که باید حل شود: ما نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی برای مراقبت های بهداشتی ما کارگران و سپس هواکش.

یا فکر کردن با صدای بلند در اینجا: شرکت ها و جوامع جهانی واقعا باید به ایستادگی در کنار هم به جمع آوری تمام احتکار تجهیزات حفاظت شخصی, ماسک Purell جراحی ماسک. در خصوص هیچ کس در یک خانه نیاز به یک N95 ماسک. آنها در تامین کوتاه مدت هستند. ما باید در پیدا کردن یک راه به آنها را به خارج از خانه های خود و به دست کارگران مراقبت های بهداشتی. من لازم نیست که یک برنامه و این امر نیاز به یک رویکرد اندیشمندانه. اگر یک جامعه قرار دادن تمام خود را احتکار منابع خود را در مقابل ایوان در همان زمان یک روز در طول هفته ؟ آمازون می تواند راه اندازی یک عملیات به جمع آوری آن است. اگر ما آن را طراحی شده حق ما می تواند آن را به امن و کسانی که منابع را به بیمارستان.

Foer: آنچه در آن است می خواهم به خانه می آیند در پایان یک روز در بیمارستان پس از خیره فاجعه در این صورت ؟

شاخ: این سخت است. آن سخت است. من فکر می کنم که خطرات اطراف ارائه دهنده فرسودگی شغلی با تمام استرس و عمیق خستگی در حال رفتن به رشد است. مراقبت های بهداشتی کارگران اساسا در زمان جنگ حالت که در آن آنها نیاز به حرکت بی سابقه سرعت تغییر دهید. بهداشت و درمان-مراقبت از تغییرات واقعا به آرامی و در حال حاضر ما در حال تغییر واقعا به سرعت. ما در حال تلاش برای انجام این کار دو سال به ارزش کار در دو هفته. مثال نخست اینکه من درگیر در یک تیم بزرگ در تلاش برای رسیدن به 2000 پزشکان و پرستاران شاغل tele-health ظرفیت برای انجام تصویری مشاوره با بیماران. ما در حال رفتن به سعی کنید که انجام می شود در دو تا سه هفته آینده.

و بنابراین مردم خواسته به گام تا. پیر شرح شغل دیگر ممکن است اعمال می شود و مردم خواست برای انجام هر کاری که مهارت های خود را اجازه می دهد آنها را به انجام هر آنچه که اعتبار خود را اجازه می دهد آنها را به انجام. من فکر می کنم که برای من من شخصا تا به حال به سرعت سعی کنید برای پیدا کردن برخی از لحظات در روز به مکث و نفس تفکر. و من فکر می کنم هر کس باید به خود بپرسید: چه چیزی است که آنها نیاز روز به روز ؟ من نیاز به صبحانه با بچه های من.

یکی از چیزهایی که من می خواهم بگویم این است که فقط به همسران و شرکای مراقبت های بهداشتی کارگران به خصوص تنها در حال حاضر. آنها اغلب هیچ دیگر پشتیبانی می کند. و بنابراین اگر شما از آن دسته از مردم در زندگی خود این امر می تواند خوب به برخی از آنها را دوست دارم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>