گرما را Kelly Olynyk در یکی دیگر از بازی های المپیک چهارراه; هیچ ’20 بازی برای Adebayo ساقی

میامی—برای دومین سال متوالی از آن خواهد شد المپیک رویای معوق برای کانادا متولد شده Miami Heat مرکز Kelly Olynyk.

و این زمان انتظار بازی نیز گسترش در گرما فهرستی به Bam Adebayo و جیمی باتلر با 2020 توکیو المپیک تقریبا قطعی به تعویق افتاد با توجه به جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

برای Olynyk است به خصوص دشوار است ،

پس از حفظ یک مصدومیت زانو در ماه اوت گذشته در حالی که آموزش با کانادا تیم ملی برای جام جهانی Olynyk رد شد از این فرصت برای رقابت در این رویداد که در خدمت به عنوان مقدماتی برای سال 2020 بازی.

با کانادا قرار دادن در این رویداد در چین عدم تولید المپیک محل خواب Olynyk 28 ساله شده بود امیدوار از شرکت در ماه ژوئن آخرین فرصت winner-take-all مقدماتی در بریتیش کلمبیا که تولید می شود می تواند یک نقطه بزرگ برای کانادا در بازی.

اما حتی قبل از روز دوشنبه دیدگاه توسط کانادا IOC عضو دیک پوند که گفت: توکیو بازی های المپیک خواهد بود به تعویق افتاد و پس از برگزارکنندگان کار کردن جزئیات در روزهای آینده کانادا کمیته ملی المپیک روز یکشنبه اعلام کرد این امر دور زدن ارسال یک هیئت. تورنتو رپتورز مربی نیک پرستار بود دوباره به عنوان مربی از کانادا ورود.

با وجود آسیب دیدگی که محدود Olynyk در شروع فصل گرما و منجر به کاهش در زمان پخش 6-پا-11 تورنتو بومی بوده و امیدوار بازگشت به تیم ملی خود را.

“اگر من سالم و در دسترس من قصد دارم به بازی او گفت:” در اوایل این فصل است. “این هدف من برای رفتن به بازی های المپیک, از آنجایی که من یک بچه کوچک. این چیزی است که هنوز هم هدف من است.”

Olynyk تا به حال به دست آورد مهمی در گرما چرخش در پی آسیب مچ پا که کنار مرکز Meyers لئونارد با تنها شش شروع می شود از فصل آینده پس از Feb. 5.

در میان Olynyk نگرانی در مورد برنامه ریزی از ماه ژوئن را آخرین شانس مقدماتی به حال آن برگزار شده است) بود و در زمان خود گزینه بازیکن با یک تصمیم مورد نیاز خود را در $13.2 میلیون گرما بازیکن گزینه برای 2020-21 ژوئن 29. بر اساس NBA آب و هوای اقتصادی میان زمان خاموش شدن و عدم وجود درپوش فضایی که قبلا پیش بینی شده در اطراف لیگ امید بستن برای بازگشت به گرما به نظر می رسد به احتمال زیاد.

در حال حاضر اگر بازی ها به جای انجام شده در سال 2021 و آخرین-فرصت صلاحیت مسابقات منتقل شده است تا ژوئن 2021 مثل خارج از فصل مشارکت در سال آینده می تواند در میان یک Olynyk بازگشت به آژانس.

کانادا واجد شرایط در مردان بسکتبال در بازی های المپیک پس از یک هفتم-پایان محل در سال 2000 بازی.

“آن های مختلف در سطح بین المللی بازی” Olynyk گفت: در اوایل این فصل پس از ساخته شده خود را در دسترس است به تیم ملی چندین بار قبلا. “شما در حال بازی برای چیزی بزرگتر از خودتان است.”

ایالات متحده آمریکا بسکتبال در حال حاضر واجد شرایط برای توکیو بر اساس قرار دادن آن در تابستان گذشته در جام جهانی. گرما را Adebayo و ساقی شده بود به نام به لیست 44 فینالیست برای کسانی که 12 پست اسکله.

ایالات متحده آمریکا بسکتبال برنامه ریزی شده بود به نام خود در المپیک فهرستی در نتیجه پلی آف NBA. در حال حاضر آن است که به احتمال زیاد یک استخر مختلف خواهد بود برای ایجاد یک پتانسیل 2021, تابستان بازی ها, بر اساس سلامت و در دسترس بودن بازیکنان سال آینده.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Adebayo شده بود فینالیست تابستان سال گذشته در جام جهانی, تیم قبل از برش و قبل از این تیم خروج از اردوگاه های آموزشی. ساقی عضو ایالات متحده آمریکا بسکتبال قهرمانی تیم در سال 2016 المپیک ریو.

گرما گارد Goran Dragic یک جزء اصلی از اسلوونیایی تیم ملی اعلام بازنشستگی خود را از رقابت های بین المللی پس از پیشرو اسلوونی در سال 2017 EuroBasket قهرمانی. Dragic, 33, خواهد بود یک عامل رایگان در این تابستان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>