روز یکشنبه سوپر باول نه تنها از ویژگی های برخی از بهترین بازیکنان در NFL اما برخی از این ورزش را بهترین بازی-تماس گیرنده به عنوان به خوبی. کانزاس سیتی مربی اندی رید با کمک از co-ordinator اریک Bieniemy و سان فرانسیسکو مربی Kyle Shanahan در میان بهترین تهاجمی ذهن در بازی.

اما اصلا تخفیف قدرت مغز در طرف مقابل توپ یا. Niners دفاعی هماهنگ رابرت صالح است که یک ستاره در حال افزایش و روسای’ استیو Spagnuolo رهبری New York Giants دفاع که سوخت یکی از بزرگترین سوپر باول ناراحتی در تاریخ زمانی که آنها را ضرب و شتم قبلا شکست نخورده جدید انگلستان در سال 2007.

مربیان باید به حال دو هفته برای آماده سازی بازی خود را برنامه.

در اینجا چهار پیش بینی های جسورانه در آنچه انتظار می رود:

  • The 49ers خواهد شد به یک زودرس منجر شود اما روسای خواهد آمد. اشراف دفاع است و به احتمال زیاد رفتن به یک زمان سخت کاهش آنچه که باید بسیار چشمگیر 15-بازی اسکریپت از Shanahan برای شروع بازی است.

Shanahan تقریبا قطعا باید چند شگفتی است که در اوایل برنامه بازی, اما از آن خواهد شد که در اطراف در حال اجرا بازی از I-شکل گیری رهبری بیمارستان Kyle Juszczyk. این Niners با استفاده از I-شکل گیری بیشتر و موثر تر از هر تیم NFL در این فصل با توجه به NFL NextGen آمار در حال اجرا 43 درصد از نمایشنامه از من-تشکیل و به طور متوسط 4.9 متری در هر حمل.

که نقش به ضعف ستاد’ دفاع اجازه داده است که یک لیگ-بدترین 6.4 متری در هر اجرا به مخالفان با استفاده از I-شکل گیری (که آنها 12 درصد از زمان). اما به لطف Spagnoulo این ستاد شده اند قادر به رفع مشکلات خود به بازی رفته است. به دنبال 49ers برای ایجاد اجرا در اوایل سوپر باول و برای Spagnoulo برای مقابله با تهاجمی blitzes.

  • مهم ترین در حال اجرا در این بازی خواهد بود, کانزاس, شهرستان دامین ویلیامز. با وجود داشتن فقط 498 عجله متری در آسیب زده فصل به طور منظم ویلیامز پنج عجله touchdowns گذشته پنج بازی. انتظار می رود یک یا دو در این یکی.

صالح را به درستی متمرکز شده حاوی کانزاس سیتی سرعت در گیرنده گسترده و تنگ پایان. که باید به ایجاد برخی از خطوط در حال اجرا برای ویلیامز در برابر یک معمولا چاق و چله, سان فرانسیسکو, دفاعی در مقابل ویلیامز می تواند یک عامل در عبور از بازی به عنوان به خوبی.

  • این Niners را فشار پاتریک Mahomes اما تنها دو کیسه و صفر interceptions. سان فرانسیسکو افزایش این فصل ناشی از دو دلیل: سالم جیمی Garoppolo در کارفرمایی و اضافات از لبه rushers نیک Bosa و دی فورد. The 49ers رفت از ایجاد تنها هفت گردش و 37 کیسه در سال 2018 به 27 گردش و 48 کیسه در این فصل بیشتر است که با توجه به بهبود عبور راش.

به نظر می رسد احمقانه به فرض سان فرانسیسکو نمی خواهد بود قادر به گرفتن برخی از فشار بر Mahomes حتی با کانزاس سیتی را توانمند خط حمله اما از دست رفته در همه Mahomes برجسته آمار دو فصل گذشته شده است توانایی خود را برای جلوگیری از کیسه و محافظت از فوتبال است. او اخراج شد فقط 17 بار در 14 بازی و انداخت فقط پنج interceptions. خود را در خط حمله به اندازه کافی نمی های اعتباری. تکل اریک فیشر و میچل شوارتز که تنها مورد ضرب و شتم یک گونی در این فصل است.

  • Mahomes را تست ریچارد شرمن اولیه و سپس سعی کنید به انتخاب در دیگر Niners’, cornerbacks. با توجه به StatsPass شرمن تنها به حال 57 می گذرد انداخته و او را در 16 به طور منظم فصل بازی. تنها 36 تکمیل شد برای 324 متری و یک touchdown — معنی تیم تکمیل شده فقط بیش از دو پاس در هر بازی در برابر او. شرمن یک استاد از تحصیل در رشته راه و کارفرمایی و با استفاده از خود رفت و آمد را به یک گیرنده خارج از بازی. نگاه برای اشراف به آزمون شرمن اوایل دانستن است که می تواند بهترین شانس خود را برای گرفتن او کردن گارد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی