در اینجا بالا 10 رایگان عوامل زیر NFL اولین موج خریدهای

اولین “هفته کار” NFL free agency منعقد کرده است. همه بازیکنان با انقضای قرارداد — به غیر از انحصاری franchised برگزار می گردد Dallas Cowboys QB Dak پرسکات — آزاد بودند به مذاکره و توافق با تیم جدید. داده های اقتصادی و اجتماعی و عدم قطعیت گسترده ایالات متحده به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس نبود تعجب آور است که اکثر بازیکنان تلف زمان کمی برای پیدا کردن خانه جدید و یا دوباره بردن در خود زمان ،

هنوز کیفیت unsigned بازیکنان باقی می ماند — شاید برخی با دیدن دلار آنها می خواستند دیگران به احتمال زیاد قربانی محدودیت های قرار دادن در محل لیگ در یک پیشنهاد به شیرین کاری این COVID-19 شیوع.

همانطور که ما وارد تعطیلات آخر هفته این بازیکنان پشته به عنوان 10 بهترین — کسانی که تحمل حق رای دادن دسته هر چند از لحاظ فنی در دسترس نیست گنجانده شده است — هنوز در انتظار فرفره بعدی خود را:

د/LCC Jadeveon Clowney

Seattle Seahawks که می خواهید به نگه داشتن تحمیل لبه مدافع شد و قرارداد محروم از امتیاز Clowney. طرح خود تطبیق پذیری و اثربخشی به عنوان یک اجرا مدافع و تصویب حمله کننده به نظر می رسید به وعده یک دیدار حتی اگر Clowney به آمار خط (5.3 کیسه در هر فصل خود را در طول شش سال فعالیت حرفه ای) به ندرت منعکس ارزش خود را.

با این حال شماره 1 انتخاب کنید از 2014 پیش نویس باقی مانده است روشن استعداد بالا و بدون کارفرما. با توجه به چندین گزارش Clowney, 27, دریافت کرده است و نه ثروت باد آورده پیشنهاد او می خواهم برای امیدوار … با وجود یک محیط که در آن 49ers DL Arik آرمستد بود یه پنج-سال 85 دلار-میلیون (ایالات متحده) مقابله و تیمی سابق خود, DeForest Buckner, reeled در چهار سال مبلغ 84 میلیون فرمت پس از معامله به کلت.

مگر اینکه او تصمیم به بازگشت به سیاتل Clowney ممکن است نیاز به صبر کنید تا زمانی که سفر امن تر می شود و NFL امکانات بازگشایی با توجه به پتانسیل خواستگاران قطعا می خواهید به پزشکی ارزیابی یک بازیکن که تا به حال microfracture عمل جراحی و پس از آن زانو مسائل در گذشته است. علاوه بر این او دچار هسته ای آسیب عضلانی در پایان 2019 کمپین هر چند او از طریق آن در طول Seahawks’ بازی حذفی.

CB Nickell Robey-کلمن

یکی دیگر از قوچ’ کلاه تلفات و او را بهترین و شناخته شده برای بدنام خود را (اما unflagged) عبور دخالت در سال 2018 بازی NFC قهرمانی در نیواورلئان. که تحت الشعاع این واقعیت است که Robey-کلمن, 28, یکی از لیگ های برتر اسلات گوشه و با توجه به سن او ممکن است بهتر از امضای کریس هریس که نزدیک به سه سال ،

DL شلبی هریس

او توسعه یافته به یک بازیکن قابل اعتماد یکی از آنها تیم که اجرای 3-4 جبهه باید طمع — به خصوص با توجه به آینده پیش نویس نور در فضای داخلی D-linemen. به عنوان یک عضو از Broncos Harris, 28 بود 16-بازی استارت برای اولین بار در سال 2019 و پاسخ با یک حرفه ای-بهترین شش کیسه.

S Vonn بل

با یکی رهگیری در چهار فصل سال در New Orleans او بیشتر linebacker از مرکز-صحرا نورد. اما بل, 25, رشد به عنوان یک جعبه ایمنی و همچنین یکی از لیگ بهتر blitzers میان دفاعی پشت.

WR رابی اندرسون

او اندازه (شش پا-سه 190 پوند) با سرعت و به نوبه خود در 27 ماه مه. و اغلب با وجود اینکه زین با پر از لکه کارفرمایی بازی در طول زمان خود را با جت اندرسون 18 TD جلب بیش از سه فصل گذشته به طور متوسط 55 منازعه و 824 متری. یک جفت از دستگیری پس از سال 2017 ممکن است کمک به نمونه کارها خود را هر چند او زخم تا با چیزی بیش از یک تخطی از قانون رانندگی بی پروا شارژ. هنوز تیم هم انگیزه کمی به چنگال بیش از یک تن از پول به گیرنده با توجه به موقعیت عمق در سال 2020 پیش نویس است.

QB Jameis وینستون

26 ساله جکیل و هاید گرایش به خوبی شناخته شده در حال حاضر. او lofted حرفه ای-بهترین 33 touchdown می گذرد در سال 2019 بازی بروس Arians در خلیج تمپا بلکه در خدمت یک لیگ-بدترین 30 interceptions. در پنج فصل شماره 1 انتخاب کنید از 2015 پیش نویس دارای 121 TD می اندازد … و 111 گردش. او ممکن است مانند یک نسخه از رایان فیتزپاتریک سابق خود Buccaneers هم تیمی اما وینستون هنوز جذاب در دراز مدت بالقوه است. در وضعیت مناسب و با زمان به لهستانی خود را از بازی او ممکن است اهرم پشتیبان فرصت به نوع موفقیت Ryan Tannehill تا به حال در 2019.

د Everson Griffen

او در زمان از دست رفته در سال 2018 در حالی که رسیدگی به سلامت روان خود را. اما Griffen, 32 رو خود نرم افزار کاسه حرفه ای در مسیر بازگشت در سال گذشته ضبط هشت کیسه برای وایکینگ ها به او 74 1/2 در 10 سال فعالیت حرفه ای. علاوه بر کیسه quarterbacks Griffen نیز بوده است در طول تاریخ جامد در برابر اجرا شود.

DL marketo

در حال حاضر 33 او ممکن است در گذشته نخست خود را. اما Suh است که هنوز هم باطل — هر چند او خو بدنام خود را در زمینه خلق و خوی و بسیار متنوع و موثر در برابر اجرا و تصویب و قادر به بازی در هر در هر نوع طرح. او خواهد بود ارزشمند وانت برای یک مدعی به دنبال دور کردن فهرست خود را. بازگشت به روی بروید-برای-شکست Bucs حس می کند.

RB کارلوس هاید

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

با Melvin Gordon و تاد Gurley پیدا کردن تیم جدید جمعه هاید بهترین در دسترس بازگشت. او با چتر نجات به هوستون درست قبل از اینکه فصل گذشته جایگزین مجروح Lamar میلر و لنگ خود 1,000-حیاط عجله فصل است. هاید خواهد بود 30 در سپتامبر اما او در واقع ندارد بی اندازه از مقدار زیادی از ساییدگی و پارگی در بدن خود است. و هر چند او به طور معمول می آید در عبور از فراز و او را از گرفتن 59 توپ در سال 2017 برای سان فرانسیسکو.

CB لوگان رایان

هوشمند بازیکن که تنها 29 رایان تا به حال چهار interceptions و حرفه ای-بهترین 18 عبور defenced فصل گذشته برای تیتان — هر چند او نیز تسلیم حرفه ای-بدترین هفت TD عبور می کند با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز می کنند. هنوز هم او می تواند ایده آل برای یک تیم به دنبال یک ادراک شماره 2 گوشه و/یا کسی که می تواند در حافظه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>