آنچه که حرکت شما را به ایستادگی در حضور, خانه, چشم انداز اشیاء از یک نویسنده چه کسی شما را تحسین? چرا ادبی زیارت تا قانع کننده ؟ ویرجینیا وولف می گوید: “به نظر می رسد به یک واقعیت است که نویسندگان و مهر خود را بر اموال خود را بیشتر indelibly از افراد دیگر است.” هر سال هزاران نفر از مردم بازدید راهب خانه لئونارد و ویرجینیا وولف را شانزدهم-قرن کلبه در Rodmell, East Sussex. این مجموعه در سمت راست خیابان روستا متوسط توفال سقف ساختمان با یک باغ بزرگ فراتر از آن است. داخل, کوچک, پایین, سقف اتاق peopled با زائران. شما حرکت بی سر و صدا در میان آنها; جو سکوت و مراقبه بود که در یک کلیسا. شما در یک سکوت فعلی شناور در وولف زندگی: این صندلی که تزئین شده بودند توسط خواهرش; در اینجا این است که او باریک و تخت کنار پنجره; در اینجا کتاب او محکم بسته بندی شده زمین تا سقف. شما بسیار نزدیک به او را در اینجا. شما در حال صحبت کردن با او در ذهن خود را.

به عنوان یک ادبی زائر شما می توانید رفتن به انگلستان و دیدار وولف ، یا شما می توانید به سادگی رفتن به نیویورک و دیدار برگ مجموعه است. برای دهه جمع ویلیام Beekman به دست آورد و چیزهایی که مربوط به وولف: نامه های نسخه های خطی, عکس, کارت پستال, نادر نسخه. ویلیام Beekman مجموعه ای از ویرجینیا وولف و دایره متشکل از یک صد و پنجاه و سه جمله اشیاء اضافه شده به Henry W. and Albert A. برگ مجموعه زبان و ادبیات آمریکا در کتابخانه عمومی نیویورک. مانند هر سفر حج یک سفر به برگ تحمیل برخی از فشارهای. دسترسی محدود است و شما باید یک وقت ملاقات. شما باید خود را ترک و کت و کیسه طبقه پایین. جو ساکت و موقر: این خلوتگاه درونی. در اینجا کلماتی که باید تغییر, تاریخ, دولت, قوانین, اخلاق, آداب و رسوم ازدواج و ذهن. کتابدار به ارمغان می آورد همه چیز را به شما ، این Beekman مواد روکشی زیبا clothbound slipcases با طلا عناوین روی برآمدگی. باز این نفیس موارد مانند unwrapping گنج.

ویرجینیا وولف مطالعه در راهب را در Rodmell, East Sussex.عکس توسط آلبرت نپ / Alamy

اولین نامه در این مجموعه است که یکی از ویرجینیا به خواهرش ونسا به مناسبت ونسا عروسی در سال 1907. این نوشته در دو ورق سنگین کاغذ در نیمه خورده و بخیه کردن مرکز ساخت چهار برگ. پیام غریب و جذاب: “آدرس تبریک به معشوقه ما در نزدیک شدن ازدواج است.” این نوشته در صدای جمعی از خواهران و برادران که در حال ارائه در پوشش حیوانات.

عزیز معشوقه ما امضا کنندگان سه میمون و یک جانور کیسه داری شبیه خرس مایل به
شناخته شده به شما بزرگ ما غم و اندوه و شادی در اخبار است که شما قصد دارید به
ازدواج. ما می شنویم که شما پیدا کرده اند یک جدید قرمز میمون از نوع شناخته شده نیست
قبل از که است بهتر از سایر میمون چرا که او می تواند هر دو بحث &
شما ازدواج: از آن ما در حال خاطی.

آنها اعلام قرمز میمون (منتقد هنری Clive Bell) به “پاک شاد و با هوش” و معشوقه خود (ونسا) به “درک بسیار میمون, عشق & سالم و بی خطر هوشیار پس از کک & scourging از همه Misdoing.” نامه امضا شده است در رنگ های مختلف جوهر توسط ویرجینیا به عنوان سه میمون و جانور کیسه داری شبیه خرس.

آن را سخت به فکر می کنم از هر چیزی بیشتر اهل تفریح و بازی بیشتر صمیمی تر و عمیق خانوادگی از این دست نوشته, دست دوخته پیام به معشوق ، برگزاری این صفحات شما را نگه دارید بخشی از ویرجینیا وولف زندگی. آن را عجیب و غریب به خودتان پیدا کنید تا درون آن را با خواندن این مطلب توجه داشته باشید. آیا شما تعجب آنچه حق شما آن را بخوانید ؟ اما نامه اینجا هستید بنابراین شما به عنوان خوانده شده.

حیوانات مطابق زیاد در خانواده است. ونسا به نام ویرجینیا بز یا سوختگی سطحی (به فرانسوی برای “میمون”). ویرجینیا به نام ونسا دلفین. لئونارد و ویرجینیا خود را به حال نام حیوان خانگی برای هر یک از دیگر: او خدنگ او Mandrill. یک نامه بدون تاریخ (حدود سال 1927) از لئونارد وولف به ویتا Sackville-غرب همچنان استعاره:

عزیز ویتا

من ضامن ارزشمند حیوانات از دامگاه به شما برای
شب. آن را کاملا به صدا در سرلوحه. باید آن را به خوبی تغذیه &
قرار داده و به رختخواب در نهایت ادب در 11. از آن خواهد شد v. خوب شما اگر شما خواهد شد
ببینید به این پرداخت بدون توجه به هر چیزی wh. آن ممکن است سعی کنید به می گویند برای
خود را است.

LW.

این نامه نوشته شده بود در طول یک دوره زمانی که ویرجینیا بود به دنبال یک دوستی با Sackville-غرب. ویرجینیا دچار دوره ای از افسردگی و بیماری بود و اغلب تحت سفارشات پزشکان در مورد رژیم غذایی و استراحت. لئونارد بازیگوش مهربان درخواست خود را نشان می دهد اعتماد در واقع غرب و همچنین نگرانی عمیق خود را برای همسر خود.

همه پیام ها پس از خصوصی. یک کارت پستال به ویرجینیا برادرزاده جولیان بل خوانده شده در تمامیت آن “برای آسمان خاطر من بگویید که در آن ‘مرگ مثل یک گل سرخ معطر در درد’ از آمده است ؟ پاپ ؟ و چه راست نقل قول? و که در آن شما اشعار, VW.” به یک دوست, Marjorie Joad, ویرجینیا, توصیف یک روز پر هرج و مرج در Hogarth, مطبوعات, نشر که او تاسیس با شوهرش: “من معنی هر روز به نوشتن برای شما, اما ما در یک نسیم تا حدی ملایم وزش و هر پر بر روی سر من نشسته . . . همه روانی-تحلیلگر کتاب ریخته شده اند در یک قلعه اندازه قلعه ویندسور در ویرانه های بر زمین; لئونارد را در پیراهن آستین. . . . Grizzle [سگ] ساخت دارت برای مردم ، . . . من فقط شمارش از فان کاغذ و یافت زیادی سم علامت نیمه راه از طریق. و سپس شما فکر می کنم من می توانم نوشتن یک رمان!”

آن چنان مانند وولف به آشفته بازار این چیزها هم بسیاری از قطعات از زندگی فکری و عاطفی شدید مناقصه و خنده دار. ما می دانیم که ارزش این ذرات پراکنده بود وولف خودش که به ما آموخت که آن را از چنین تغییر بیت از آگاهی است که همه افراد می توان نشان داد و یا کل جهان است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی