خانه در واقع باید به طور عملی در حال حاضر

صفحه اصلی در حال حاضر شامل, برای بسیاری از یک روز تمام را به ارزش خواسته ها و مطالبات است.John G. زیمرمن / گتی / کتی مارتین / اطلس

این هفته یک نسخه جدید از یک شوخی قدیمی ساخته شده دور: این الگوی رفتاری مرد عنکبوتی با اشاره Spider-Man, تغییر برای یک زمان قرنطینه. @zahraloum را به روز رسانی تصویر کلاسیک برجسته این زمان در اطراف, نه دو Spider-Men اما هفت مرتب در یک دایره همه آنها را با اشاره به یکی دیگر. در هر حال یک label: یکشنبه, دوشنبه, سه شنبه, چهارشنبه, پنجشنبه, جمعه, شنبه. تصویر به اشتراک گذاشته شده با تفسیر مختصر—”چگونه هر روز احساس می کند”—وتر را لرزاند. در توییتر پس از آن ارسال شده در سه شنبه, توییت به اشتراک گذاشته شده است بیش از 350 ، 000 بار و دوست داشت بیش از 1 میلیون نفر است.

من آن را دوست دارم بیش از حد. توییت سه مختصر و مفید کلمات اسیر چیزی در مورد راه زمان کار می کند در یک لحظه است که برای بسیاری از آورده وحشت و درد و تنهایی و ترس و نا امیدی—اما گاهی اوقات, اساسی, blunt-نیروی خستگی. روز صاف به یکدیگر یکشنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه خود را در بخش حل خود را در ساعت—بدون ساختار با رفت و آمد و یا کلاس و یا گردهمایی های اجتماعی—مایع است.

اما مشکل از زمان نیز یک مشکل فضا. خانه های بیش از حد در این لحظه در حال گرفتن بر روی یک نوع جدید از عدم قطعیت: آنها در حال حاضر در خدمت نه تنها به عنوان سرپناه و پناهگاه اما همچنین به عنوان محل کار و مدرسه و ورزشگاه و تئاتر و رستوران و بار, و لباس های شسته شده و شهر مربع است. آنها در حال حاضر شامل, برای بسیاری از یک روز تمام ارزش خواسته. اما آیا یک خانه و یا یک آپارتمان جمع و جور آن خانه بودند هرگز به معنای به عنوان عمیقا چند منظوره به عنوان یک پناهگاه در محل سناریو نیاز به آنها را به بود. خانه های آمریکایی, دان نورمن تاسیس صندلی شناختی-وزارت علوم در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو و مدافع کاربر محور طراحی و به من گفت: به سادگی نه به معنای زندگی در 24/7.

در زمانی که بسیاری از مردم قادر به انجام کار خود را از خانه و زمانی که بسیاری دیگر لازم نیست از خانه در یک خانه از هر نوع است یک برکت و رحمت است. اما قرنطینه همچنین بدان معنی است که عناصر اصلی طراحی می تواند عواقب قابل توجهی است. تجربه پناهگاه در محل خواهد بود تا حد زیادی به شکل و نوع محل به پناهگاه در. چقدر اتاق شما چگونه بسیاری از اتاق های شما, آیا شما یک ماشین ظرفشویی یا لباسشویی یا اینترنت که آیا شما از یک منطقه که در آن به ورزش می شود و یا به تنهایی و یا با هم و یا طبخ و یا هوای تازه—آن دسته از عوامل را در حال حاضر حتی بیشتر وزن است. هنگامی که در صفحه اصلی است که همه چیز را همه در یک بار فرار و حبس در همان زمان آن ابزار حاد تر می شود. و پس از انجام کاستی های آن است.

“مثل ما فقط نقل مکان کرد و به یک سیاره” سارا Susanka, معمار و نویسنده نه چندان بزرگ خانه سری به من گفت این هفته است. “اما به نظر می رسد.”

Susanka منطقه از تجربه و تخصص است تقاطع معماری و روانشناسی: راه مردم تبدیل ساختمان ها در آنها زندگی می کنند—سازه های چوب و فلز و سنگ به خانه. او به حمایت ویژه برای خانه است که مقاومت در برابر مطلوب فرض که بزرگتر بهتر است درمان تابع به عنوان یک ارزش اصلی. بسیاری از خانه ها را نه در آغوش گرفت که رویکرد; که می شود به خصوص مشهود در قرنطینه.

خانه های با هر اندازه و یا طرح خود را ساخته شده به عنوان بخشی از یک اکوسیستم است. آنها مفروضات درباره راه های احتمالی خود را از ساکنان را در تعامل با affordances و اقتصاد از جهان خارج است. آنها فرض کلی که مردم رفت و آمد به محل کار (از این رو, در حومه شهر و مناطق روستایی فراوانی از, وآمد و گاراژ). آنها فرض کنیم که مردم زندگی می کنند چقدر از زندگی خود را در خارج از خانه. و آنها فرض کنیم که خانه ساکنان را به عنوان یک نتیجه دسترسی به کالاهای تولید شده در جای دیگر: مواد غذایی بازی ها, تمیز کردن وسایل. (آمریکایی یخچال و فریزر هستند که اندازه آنها به دلیل طراحان ساخته شده مطلع شرط در مورد چگونه اغلب صاحبان آنها را مراجعه به یک فروشگاه مواد غذایی است.)

آپارتمان ها در شهرستانها را شبیه مفروضات اما در جهت معکوس: فرض کنیم که آنها شهر خود را معنی دار است گسترش هر مربع یک خانه ممکن است ارائه. آنها درمان خانه به آنچه در آن اغلب خواهد بود برای اقامت: یک جایی در میان بسیاری در این ریتم یک روز.

نه سناریو حساب برای چه بسیاری از آمریکایی ها در حال تجربه در حال حاضر: صفحه اصلی را به عنوان تنها محل. خانه به عنوان همه چیز. این سلول می تواند برای برخی مستقیم خطر است. Jacoba Urist نوشتن در مورد “آپارتمان کوچک” روند در سال 2013 اشاره کرد که مقدار زیادی از زمان صرف شده در فضاهای محصور به خصوص اگر آن فضاهای متعددی کارکنان می تواند یک منبع استرس به خصوص برای بچه ها. یک کودک-حفاظتی-خدمات کارگر به تازگی فرستاده ProPublica یک لیست از نگرانی او در مورد مردم در مراقبت از خود: “که من خانواده را به معنای واقعی کلمه اجرا از مواد غذایی, فرمول, پوشک. که برخی از آنها ممکن است به مرگ به صورت عدم درمان ، که برخی از کودکان ممکن است زخمی و یا آسیب از طریق نظارت ناکافی به عنوان پدر و مادر از جان گذشته خود را سعی کنید به کار. که استرس ممکن است منجر به کودک آزاری است.” Gwyn Kaitis سیاست هماهنگ کننده جدید مکزیک در ائتلاف علیه خشونت خانگی اشاره کرد در همان قطعه که “خشونت را افزایش می دهد هنگامی که شما باید شرایطی از قبیل بیکاری و انزوا.”

سلول می تواند به تشدید تنش موجود و تهدیدات. آن را نیز می تواند ایجاد امکانات جدید. هنگامی که ناسا فکر می کند در مورد در دراز مدت ماموریت های فضایی که آیا آن یک ماه به طول اقامت در ایستگاه فضایی بین المللی و یا در نهایت یک سال مبادرت به مریخ آژانس پرداخت مقدار زیادی از توجه به اثرات روانی انزوای اجتماعی: حتی افرادی که دستچین شده به صورت احساسی توانایی مقابله با استرس می توانید پیدا کردن خود را در سلامت روحی و روانی متاثر از دوره دیماه با هم. (در دهه 1970 زمانی که مفهوم این ایستگاه فضایی جدید بود برخی از Skylab ماموریت پایان داده شد و اوایل به دلیل مناقشات سیاسی میان اعضای خدمه.) یک آزمایش اجرا از 2010 به 2011, تلاش برای آزمون ارتباط بین سلول و سلامت روانی قرار می گیرد و شش خدمه در یک شبیه سازی فضاپیما—775 متر مربع یا به اندازه یک آپارتمان یک خوابه کوچک—برای 520 روز. برخی از اعضای خدمه منتقل کمتر جسمی به عنوان آزمایش در رفت. با تجربه ترین قطع خواب. دیگران تجربه علائم افسردگی است.

خانه برای کسانی که خوش شانس خواهد بود بسیار خفیف مثال که فرم شدید از انزوا. اما قرنطینه می تواند اعمال آن تنش با اینحال حتی متناقض در فرم. محبوب باز, طرح برای مثال شانه خالی دیوارها و دیگر فضایی بخش در حمایت از باز بودن, شادی, “جریان است.” (“نگاه کنید که چگونه همه چیز را جریان!” Brian Patrick فلین طراح از HGTV را خانه رویایی سال 2020 می گوید در یک فیلم تبلیغاتی.) در سمت به علاوه یک طبقه باز برنامه اجازه می دهد تا به صورت مستمر با هم. در منهای سمت … باز طرح طبقه اجازه می دهد تا به صورت مستمر با هم. سبک به معنای رد داخلی سلول می تواند تا پایان تکرار برخی از معایب آن به معنای کاهش و دقیقا در آن اشتیاق را قربانی حفظ حریم خصوصی برای باز بودن.

“به طور کلی آن را فوق العاده” Susanka گفت: باز-مفهوم رویکرد به فضاهای زندگی. “اما هنگامی که آن را انجام داده به طور افراطی از آن باعث می شود آن را بسیار دشوار است به در خانه زندگی می کنند به دلیل سر و صدا خود را هر چه شما انجام می دهند در همه جا می رود.” هنگامی که صفحه اصلی شامل کودکان و نوجوانان است که borderlessness حتی حاد تر. یک کودک ممکن است نیاز به سرگرم شود و یا تغذیه در حالی که مادر او در یک کنفرانس تلفنی. یک خواهر و برادر بزرگتر ممکن است بازی های ویدئویی و یا تماشای یک فیلم در حالی که پدر او در تلاش است به طبخ شام. خواهر و برادر دیگر ممکن است نیاز به یک عقب نشینی از شرکت خود quarantiners و هیچ جایی برای رفتن. در یک فضای باز یک نفر فعالیت می شود هر فرد فعالیت است. به تنهایی با هم در همه زمان ها: برای بسیاری از, است که دولت فعلی از همه چیز. این “همچنین در بخش” ویکیپدیا “برنامه باز” مقاله ای به نقل از تنها یک صفحه مرتبط با: “panopticon.”

که برخورد در برخی از حس عمدی بود. یکی از اولین تظاهرات باز, طرح همکار من ایان Bogost نوشت: در سال 2018 آمد از فرانک لوید رایت—یک حاصل معمار را گسترده تر اعتقاد است که این ساختمان قرار دارد که مردم نیز می تواند موتورهای پیشرفت اجتماعی. در سال 1901 در شماره فوریه بانوان خانه مجلهرایت منتشر شده برنامه های خود را برای یک صفحه اصلی “در یک دشت شهر”—یک طرح است که شبیه سازی نورد گستره آن در نظر گرفته شده و محلی با تاکید بر امکانات داخلی مستمر فضاهای.

باز کردن پوسته های کمتر رسمی تر از اختصاصی اتاق ناهار خوری و طراحی اتاق آنها جشن گرفته می شود نه تنها این ایده از خانواده با هم, اما همچنین رایت و بسیاری از همراهی دستیارش فرض چیزی دموکراتیک و اصل آمریکا. این پوسته همچنین این ادغام فضاهای کار با آن از اوقات فراغت—ترکیب, ترین, بدیهی است که, آشپزخانه, که کمال محل کار داخلی با اتاق خانواده و دیگر مناطق بهینه سازی شده برای استراحت و آرامش. به عنوان Bogost اشاره کرد یک نتیجه از که ادغام شد که فرد بیشتر به طور سنتی مرتبط با آشپزی نیروی کار در آمریکا طبقه متوسط خانوار قرن 20—خانه دار—به پایان رسید تا انجام دو وظیفه: تماشای کودکان و نوجوانان نیز در حالی که پخت و پز شام; شستن ظروف در حالی که همچنین تلاش برای گرفتن پایان دم از تلویزیون نشان می دهد. تغییر دوم اساسا در معماری فرم.

ثابت هم می تواند یک چیز بزرگ به سمت راست تا زمانی که آن را ندارد. فرهنگ آمریکایی تمایل به درمان خانه به عنوان نهایی تجلی aspirational مبارزه: یک پاداش یا حق. این رویایی است که تحقق بسیاری از است ظالمانه و دور از دسترس. اما رویای نگه می دارد فروش خود را در آمریکا و سرگرمی در آمریکا طراحی شده است. سال گذشته به مناسبت سالگرد 25 از راه اندازی HGTV روزنامه نگار و طراحی منتقد رندا Kaysen به مصاحبه با NPR. به عنوان او صحبت کرد با میزبان لولو گارسیا ناوارو در مورد تاثیر HGTV تا به حال در آمریکا, طراحی خانه Kaysen ذکر شده یکی از عناصر طراحی اغلب به آسانی در ارتباط با شبکه: باز-مفهوم زندگی در فضا است. “من با صحبت HGTV مدیران” Kaysen گفت. “و به این دلیل است که آنها خیلی بزرگ در مفهوم باز است زیرا آن مرد بینندگان. مثل بچه ها می خواهم به تماشای sledgehammers و گرفتن دیوار است.”

“یک لحظه صبر کن” گارسیا ناوارو پاسخ داد. “آیا شما به من گفتن که باز طرح مفهوم که ما همه زندانی به دلیل است که دیدن خواهم به تماشای HGTV و sledgehammers?”

بله جواب میده. “دیدن تنها تماشای HGTV اگر sledgehammers,” Kaysen گفت. که فرض می کند این راه به معماری است. باز بودن همچنان روند. شاید که تغییر خواهد کرد; شاید این هفته یا ماه از جداسازی را تغییر دهد آنچه که مردم می خواهند در (و از) خانه خود را. در ضمن Susanka پیشنهاد nonarchitectural راه حل برای مشکلات اصلی طراحی: برقراری ارتباط است. اگر شما زندگی می کنند با دیگران و خودتان نیاز به فضای خود او گفت: به آنها بگویید که. ایجاد کوچک سیگنال های خوانا به هر عضو خانواده برای “من در یک تماس” و یا “من فقط نیاز به یک دقیقه برای خودم.” اگر یک اتاق خواب است که دو برابر به عنوان یک دفتر ایجاد این آیین در شروع روز کاری از بستن درب—نشانه ای هر دو به کارگر و به هر کس دیگری که در اتاق خواب است در حال حاضر یک فضای کاری. خلاق استفاده از هک. ایجاد گوشه. باید خانواده جلسات. بحث در مورد آنچه شما نیاز دارید از صفحه اصلی خود و از یکدیگر است. به یاد داشته باشید که افراد مختلف روش های مختلف برای مقابله با ترس و با تهدید با انزوا. می دانیم که بسیاری از آنچه در حال تجربه در حال حاضر این است که غم و اندوه: مرگ و میر برای کوچکتر ضرر و زیان برای تصور آینده ای که نمی خواهد آمد به تصویب. سعی کنید به مردم فضا—حتی و به خصوص زمانی که فضای خود را در تامین کوتاه مدت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>