هنگ کنگ نشان می دهد که میراث یک ویروس

دکتر تسه یوئن-مرد همراه با دیگر بهداشت عمومی کارگران که فوت درمان بیماران مبتلا به سارس در سال 2003 است که هنوز هم memorialized در هنگ کنگ است.مارتین چان / South China Morning Post via Getty

دلار هنگ کنگ—دور در یک پارک در اینجا در نزدیکی فزاینده برج مشاهده و لانه مرغ پرتکاپو با پرندگان عجیب و غریب است که یک بنای تاریخی از سفید نازک ستون فلزی و شیشه ای. در زیر یادبود تاج هشت برنز رکود نشستن بر روی مربع بتن تریبون. چهره, جلو, به دنبال, نگاه ثابت و لب های کشیده شده در کوچکترین لبخند کسانی هستند که از کارکنان پزشکی که فوت مبارزه با شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس). این بیماری که برای اولین بار در هنگ کنگ در ماه فوریه سال 2003 خواهد به برخی از 1700 نفر در شهر و کشتن 299 از جمله پرستاران و پزشکان و کارگران بیمارستان که زندگی شده اند جشن در پارک.

یکی از رکود است که از تسه یوئن های یک دکتر که به طور داوطلبانه برای درمان بیمارانی که افتاده بود بیمار مبتلا به این بیماری است. آوریل, بورس اوراق بهادار تهران بود خودش بیمار است. او ماه آینده در سن 35 تبدیل شدن به اولین عمومی-بیمارستان دکتر به مرگ سارس. بورس اوراق بهادار تهران به خاک سپرده شد در گالانت باغ گورستان برای اعضای خدمات مدنی در کنار افسران پلیس و آتش نشانان که فوت در حین انجام وظیفه. در بالا از آن نادر افتخار او اهدا شد هنگ کنگ مدال طلا برای شجاعت. استناد می خواند مانند بازگویی یک سرباز اقدامات در نبرد: “به طور داوطلبانه توسط قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر شدید به منظور صرفه جویی, دیگران,,,,, Dr بورس اوراق بهادار تهران نمایش داده می شود شریف شجاعت بالاترین مرتبه در انجام آخرین وظایف.” بنای یادبود افتتاح دو سال پس از مرگ او. در سفر اخیر کارگران دفتر در ناهار خود را داشتند حرف زدند از طریق ماسک صورت و سبز نشانه های آویزان در پارک حمل و دولت شعار برای مقابله جدید و همه گیر “هم ما مبارزه با ویروس!”

یک بحران بهداشتی شبیه به یکی از در حال حاضر بازی کردن در سطح جهانی باز شدن در چند مکان در حافظه اخیر و اثر سارس را ترک کرده است در این شهر صحبت می کند به میراث رمان coronavirus را به خوبی ممکن است ترک در بسیاری از نقاط جهان. تجربه سارس صدمه هنگ کنگ و خاطرات را تحمل کرده اند در این سرزمین آگاهی جمعی. پزشکان که کمک به مبارزه با این ویروس به طور گسترده ای شناخته شده است, قصه های قربانی توسط پزشکی کارگران اغلب تکرار شده و این شهر قابلیت ارتجاعی هنگامی که ویروس فروکش اغلب استناد توسط رهبران خود را برای نشان دادن انعطاف پذیری و روح و روان. این تجربه نیز به ارمغان آورد در مورد افزایش بهداشت عمومی آگاهی و حس مسئولیت مدنی نسبت به جلوگیری از بیماری و همچنین افزایش سرمایه گذاری در بهداشت و درمان و تحقیقات عوامل که به نظر می رسد که کمک موثر باشد شیوع رمان coronavirus اینجا. هنگامی که خبر جدیدی از رمز و راز شیوع در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ از ساکنان تقریبا از غریزه شروع به گرفتن اقدامات است که کارشناسان بهداشت اعتباری با کمک به دفع انفجار از عفونت دیده می شود در جای دیگر. دولت پس از اولیه لرزان تصویب یک سری از مقررات به سرعت گسترش یافته و با تکیه بر کارشناسان بسیاری از آنها آمد به شهرت در سال 2003 برای کمک به بحران جدید است.

سارس شیوع “به یاد دارم” توسط افرادی که از طریق آن زندگی می کردند و “در هیچ جای این واقعی تر از در هنگ کنگ می گوید:” کیجی فوکودا مدیر دانشگاه هنگ کنگ در دانشکده بهداشت عمومی که قبلا برگزار موقعیت های بالا در سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. “در حالی که در بسیاری از اماکن عمومی به طور کلی تمایل به توجه به شیوع بیشتر یا کمتر مانند یک تلویزیون فانتزی یا مختصر آیتم خبری” او به من گفت: “در هنگ کنگ مردم را شیوع بیماری و توصیه های در مورد آنچه به انجام به طور جدی.”

یک راننده تراموا در هنگ کنگ است silhouetted در مقابل یک بیلبورد نشان پزشکی کارگران با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش سارس در سال 2004. (Samantha Sin / خبرگزاری گتی ایماژ)

و قبل از ظهور coronavirus ماسک های جراحی شده اند یک دید مشترک در شهر مترو و اتوبوس به عنوان افراد مبتلا به حتی یک سرفه خفیف و یا sniffles عینک آنها را به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر آلوده کردن دیگران است. نشانه های کوچک در آسانسور پانل و درب نشان می دهد که چگونه اغلب آنها ضد عفونی. بیمارستان ها حفظ جداگانه در انتظار مناطق برای کسانی که دچار علائم شبه آنفولانزا. با استفاده از یک بافت یا قلم به فشار یک دکمه آسانسور را به سختی جلب نگاه عجیب و غریب. اخبار شیوع بیماری در چین و آسیا گسترده تر دریافت قابل توجهی از پوشش خبری. این اقدامات که تمامي وجوه زندگی روزمره تا حد زیادی مرتبط با حافظه ماندگار از سارس. شیوع “تسهیل و توسعه بهداشت عمومی در سطح سازمانی است, اما آن را نیز فعال کنید هنگ کنگ جمعیت برای تبدیل شدن به آگاهی از اهمیت بهداشت فردی و پیشگیری از عفونت در سطح جامعه” جودی یون-مرد Siu, دستیار استاد در دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ بخش کاربردی علوم اجتماعی مشاهده شده در یک سال 2016 مقاله بررسی پذیرش گسترده از ماسک صورت در طول بحران.

پس از شیوع کروناویروس آغاز شد, جامعه, پاسخ اینجا, شده, تنومند, بدون شک رنگی شهر را تجربه سارس. اجتماعی-فاصله دستورالعمل دنبال شد و شرکت به سرعت روشن به کار از صفحه اصلی برنامه. ماسک های صورت هستند در همه جا. حرکت را از طریق شهرستان بدون دیدن و یا شنیدن متعدد یادآوری در شستن دست ها-روش چگونه به پوشیدن یک ماسک و چه تعداد به شماره گیری اگر شما نمایشگاه نشانه های این ویروس است که تقریبا غیر ممکن است. در حال حاضر در چه به نظر می رسد مایع مسابقه تسلیحاتی تمام شیوه ای از سطوح خرس نشانه جزئیات چگونه اغلب آنها را تمیز شده است—دو بار در روز چهار بار در روز و ساعتی. دست-ضد عفونی کننده اسپری نشستن بر روی شمارنده از اکثر مغازه ها. دیگران هشدار در پنجره گفت: مراجعان خواهد بود ورود آنها اگر آنها با پوشیدن ماسک. صفحه اول یک روزنامه محلی به تازگی به نام غربی ها برای رفتن بدون آنها. (آخرین ماه من محروم از ورود به یک دفتر برای انجام یک مصاحبه برای یک داستان تا زمانی که من تهیه یک ماسک.) متوسط چک و پرسشنامه سلامت در مراکز و رستوران ها و اداره پست را تبدیل به یک روال بخشی از زندگی است.

این اقدامات به گفته کارشناسان همراه با کنترل مرز توسط دولت اجرا به عنوان سریع تست و ردیابی عفونت کمک کرده اند بنیادی گسترش این بیماری در اینجا. تعداد موارد تایید شده است در حدود 160 و اگر چهار نفر فوت کرده اند بیشتر مردم شده است از بیمارستان مرخص شده نسبت به باقی می ماند تحت مراقبت است. کری لام در شهرستان اجرایی دیروز گفت از 57 اخیر عفونت 50 وارد شد توسط بازدید کنندگان و یا مردم از بازگشت به خانه از خارج از کشور. برای مقابله با این پدیده محدودیت های مسافرتی اعلام شد الزام است که هر فرد پس از رسیدن در هنگ کنگ قرار داده می شود در زیر صفحه اصلی قرنطینه به غیر از ورود از سرزمین اصلی چین و ماکائو و تایوان است. (برخی از کارشناسان گفته اند که این اقدامات نه چندان دور به اندازه کافی.) در حالی که مدارس که بسته شده در ژانویه به احتمال زیاد خواهد شد به طور کامل بازگشایی ماه آینده به عنوان آزمایشی برنامه ریزی ادارات دولتی را آغاز کرده اند که از سرگیری کار می کنند. برخی دفاتر خصوصی باید به دنبال دولت منجر شود.

“موقت موفقیت ویروس کنترل در هنگ کنگ در این زمان است که نه تنها با توجه به کنترل جمعیت بلکه … اوایل وکالت برای ماسک-پوشیدن و شستن دست و اجتماعی فاصله,” یون Kwok-yung رئیس دانشگاه هنگ کنگ بیماری های عفونی بخش که نقش برجسته ای در کشف عامل باعث آمريکا در مصاحبه با گفت: Caixinهای مجله. “در غیر این صورت با چنین جمعیت متراکم در هنگ کنگ این بیماری همه گیر خواهد به احتمال بسیار زیاد باید همان راه به عنوان در ایتالیا ، کره جنوبی.”

اعضای هنگ کنگ در بخش بهداشت و درمان پوشیدن لباس محافظ در ورزش برگزار شد و در فرودگاه بین المللی هنگ کنگ. (Alex Hofford / خبرگزاری گتی ایماژ)

عمومی تجربه و دانش آمريکا فوکودا توضیح داد که آن را آسان تر به تصویب این نوع اقدامات از آنجا که مردم نیاز به کمی تلنگر به انجام آنها است. این باعث ایجاد یک “مزیت عمده برای مقامات مقابله با شیوع زیرا شما می توانید صرف کمتر تلاش برای متقاعد کردن مردم به کمک و استراتژی می تواند بیشتر موثر است,” او گفت:.

که مزیت بسیار مورد نیاز بود: پس از ماه از prodemocracy تظاهرات مخالفان دولت در اینجا این است که عمیقا دوست نداشتند. اجرا بر روی ماسک های صورت و ضد عفونی کننده دست منجر به وحشت خرید با بسیاری از شهروندان سیما مقصر در دولت در حال آماده نشده است. فروشگاه های مواد غذایی آن به پاک کردن برخی از کالاهای اساسی.

دیگر تلاش شد در راه به عنوان به خوبی. دانشگاه هنگ کنگ محققان صدا اولیه زنگ گفت: در ماه ژانویه است که تعدادی از موارد این ویروس در چین شد و به احتمال زیاد چند بار بالاتر از آنچه رسما بودن گزارش شده است. آنها به نام برای اقدامات سخت تر به اجرا در هنگ کنگ و گفت که این ویروس در معرض خطر تبدیل شدن به یک اپیدمی جهانی حتی قبل از این که اعلام اورژانس بهداشت جهانی. فعال گروه شروع به تهیه و توزیع صدها نفر از هزاران نفر از ماسک است. کوچکتر اقدامات ظهور بیش از حد: پوستر توصیف علائم COVID-19 گیر شد به چند قطعات باقی مانده از لنون دیوار ساخته شده در جریان تظاهرات و برنامه پیام رسانی تلگرام استفاده می شود به فشار از تظاهرات مربوط به روز رسانی منتشر آگهی در بهداشت مناسب تکنیک های کانال با دهها هزار نفر از پیروان. بیمارستان, کارگران در ادامه اعتصاب در اوایل فوریه به امید نیروی لام نزدیک به مرز با سرزمین اصلی چین است. اگر چه لام حاضر به طور کامل انجام این کار او به شدت کاهش تعداد نقاط ورود و خروج. به طور کلی ورود بازدید کننده در ماه فوریه به پایین بیش از 96 درصد از زمان مشابه در سال گذشته با توجه به هنگ کنگ گردشگری هیئت مدیره.

منابع در حال حاضر تا حد زیادی به بازگشت به فروشگاه. مقامات در پایین ترک خورده تقلبی محصولات بهداشتی. جلسات مطبوعاتی و دقیق به روز رسانی جدید در بیماران تحویل روزانه. لام بیشتر گیر به نیت بازديد اجازه می دهد مقامات بهداشت و کارشناسان محترم برای توضیح وضعیت. دوم دسته ای از دولت بودجه تخلیه پروازهای برنامه ریزی شده برای هنگ کنگ از ساکنان در هوبئی استان coronavirus را کانون در چین است. این شهر هم اکنون در حال تست حدود 1000 نفر در روز هر چند یون است گفت: این تعداد باید افزایش یابد.

دولت مداخلات و افراد تغییر رفتار قابل توجه بوده است. نتایج دو نظرسنجی انجام شده توسط پژوهشگران در هنگ کنگ در ماه ژانویه و فوریه منتشر شده در دوشنبه, تخمین زده می شود که اکثریت بزرگی از جمعیت عینک ماسک هنگام بیرون رفتن در حالی که اکثر اجتناب از رفتن به مکان های شلوغ و گزارش شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را اغلب. نه تنها باید اقدامات موثر بوده است در جلوگیری از گسترش COVID-19 اما انتقال آنفلوانزا نیز “کاهش قابل ملاحظه ای” به عنوان یک نتیجه محققان دریافتند. محققان اضافه شده است که اگر خود را یافته بودند برن از جاهای دیگر “آنها پشتیبانی از چشم انداز است که COVID-19 می تواند معنی داری کنترل شده و یا حداقل کاهش, توسط آشنا اجتماعی فاصله و جمعیت تغییرات رفتاری کوتاه از اقدامات سخت گیرانه معرفی شده در سرزمین اصلی چین شهرستانها.”

هنگامی که شیوع سارس در نهایت کاسته گزارش جزئیات متعدد شکست دولت پاسخ منجر به استعفای وزیر, بهداشت, رفاه و مواد غذایی در زمان. در سال است که به دنبال آن دولت متعهد اقدامات برای تقویت آن آمادگی در مورد یکی دیگر از شیوع توسعه هنگ کنگ مرکز بهداشت حفاظت و تقویت عفونی-بیماری تحقیقات در دانشگاههای فوکودا گفت. “هیچ یک از این انواع سازه های بهبود را می توان یک شبه. همه آنها در زمان رهبری حمایت قانونی و زمان” او به من گفت. “اما از آن است که وجه تمایز مکان هایی که به بهبود و کسانی که نمی کنند.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>