چگونه یک قفس مرغ است که کمک به چهار NHL بازیکنان همیشه در ارتباط ماندن در میان coronavirus shutdown

لس آنجلس—آن زمانی آغاز شد که اردک کاپیتان رایان Getzlaf ذکر قفس مرغ خود را.

پس از آن گفتگو را در طول 30 دقیقه ویدئو کنفرانس با Getzlaf پادشاهان کاپیتان Anze Kopitar, San Jose Sharks کاپیتان لوگان مدل وگاس شوالیه طلایی دروازه بان Marc-Andre فلوری رفت و همه جا.

وجود دارد بحث باشگاه کتاب و ساحل گشت و گذار ورزشگاه صفحه اصلی و صفحه اصلی آموزش کودکان و نوجوانان است. بازیکنان جابجا داستان پدری و زندگی خانوادگی تنها تمرکز برای هر یک از آنجایی NHL فصل متوقف شد بیش از دو هفته پیش به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

مانند دوستان دیرین reuniting بیش از یک تابستان آتش آنها نمی باید به هم تیمی های برای لذت بردن از یکی دیگر از شرکت. حتی در یک چت تصویری که در طی آن آنها پاسخ داده presubmitted سوال از خبرنگاران این گروه دوباره ایجاد این نوع رفاقت ساخته شده به طور ناگهانی کمتر شایع در طول این بحران بهداشتی.

Getzlaf مرغ طرح توجیهی تولید مربوط ترین مثال است.

قفس مرغ ایده نشات گرفته از چند روز قبل از زمانی که Getzlaf خانواده فرار از تخم مرغ است. به جای یک سفر به فروشگاه آنها قرض تازه-تخم گذاشته از یک همسایه در اورنج کانتی جامعه بود که یک حیاط خلوت خانه مرغ خود را. فورا الهام Getzlaf رفت و به کار در یک ساختمان در اموال خود را.

سه روز در او در حال حاضر دارای یک قاب چوبی در محل و مقدار زیادی بیشتر تخته از چوب انباشته در حیاط خلوت خود را. زمانی که Getzlaf نشان داد و آن را در طول تماس سهشنبه دیگران نمی تواند کمک کند اما کرک یک لبخند است.

“چشمگیر” Couture گفت.

“این خوب است” تکرار فلوری.

“قفس-و-نیم!” اضافه شده Kopitar خنده سخت ترین در, Southland همتای.

در کل البته این پیش بینی نشده شکستن نشده است و آسان بر روی هر یک از جانبازان. فلوری طلایی شوالیه شد در وسط حذفی فشار زمانی که بازی متوقف شده در مارس 12. Kopitar و Getzlaf به دنبال به جلو به کشش نهایی از بازی های خود را برای بازسازی تیم است.

“ذهنی برای من خیلی سخت” Kopitar گفت. “از آنجا که شما نمی دانید که آیا شما در حال شروع و در بعد از چند هفته یا چند ماه. شما در حال تلاش برای ماندن تا حدودی سست و نگه داشتن در حال حرکت است.”

ماندن را اشغال کردند اما به سختی یک چالش است. مدل آغاز شده آنلاین باشگاه کتاب که نوشته شده بود به کوسه ها’ حساب های رسانه های اجتماعی. Kopitar, Getzlaf و فلوری در ضمن تمام شده است مشغول ساخت ترتیبات برای فرزندان خود را به ادامه تحصیل در خانه است.

“همسر من است سنگ زنی در حال حاضر” Getzlaf گفت: از همسر خود پیج کسی که با او دارای چهار فرزند است. “او کامل مدرسه راه اندازی طبقه بالا. آنها در حال انجام برخی از این مسائل را آنلاین. اما او را برای اجرای همه چیز است.”

Kopitar پدر دو chimed در: “ما تا به حال ما زوم (online video), کلاس, جلسه, امروز, به طوری که کشته شدن 45 دقیقه.”

ماندن در شکل شده است یکی دیگر از چالش منحصر به فرد. دوچرخه سواری در کوهستان بوده است که یکی از فلوری تمرینات را از انتخاب. مدل دارای یک Peloton دوچرخه ثابت در پست الکترونیکی. Kopitar تقسیم کرده است تمرینات خود را از خلیج جنوبی خانه و در نزدیکی ساحل. (L. A. شهرستان جمعه اعلام کرد که آن بسته شده بود تمام سواحل).

“دیگر از آن, آن را تقریبا فقط وزن بدن و هسته مسائل برای من” Kopitar گفت. “فقط از طریق تلاش برای رسیدن و ماندن به عنوان فعال به عنوان شما می توانید.”

به طور منظم فصل روال شده اند سخت به تکرار ریتم از یک فصل و ارتباط بین هم تیمی های اثبات دشوار است برای حفظ آنچه که می تواند یک ماه-وقفه طولانی است. Kopitar می گویند متون در پادشاهان’ فهرستی گسترده گروه چت شده اند بدون توقف از اواخر و تا به حال جواب فوری هنگامی که پرسیده شد که بازیکنان او را بیشتر و حداقل به قرنطینه با.

“من قصد دارم برای انتخاب یک نفر برای هر دو سناریو و همه ما می دانیم که درو بی باک” Kopitar گفت. “که در اطراف آن مرد در هر روز وجود دارد به معنای واقعی کلمه چیزی جدید در هر ثانیه است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

اما وجود دارد به مراتب کمتر بوده است که به تازگی. چرا که وقتی هاکی متوقف شد به طوری که تمام آن لحظات زودگذر در اطراف پیست با کمی مایل خاطرات انباشته شده در طول یک فصل.

آن را تا حدی به همین دلیل حتی با پادشاهان از حذفی نژاد Kopitar هنوز هم می خواهم تا پایان فصل به طور منظم اگر ممکن است; چرا که او و سه تن دیگر از بازیکنان در تماس سهشنبه کلیک به مکالمه خیلی زحمت; چرا از هر نگاه خیلی خوشحالم که حتی یک تکه کوچک از هاکی دوباره.

“در این نقطه, آن را سخت در همه” Kopitar گفت. “این فقط هاکی-مرتبط است. در حال حاضر آن را زندگی مرتبط با آنچه قرار است رخ دهد در ماه آینده یا دو. آن را یک علامت سوال بزرگ. در این مرحله شما احتمالا فقط بهتر کردن رفتن روز به روز و نه نیاز به فکر می کنم بیش از حد به مراتب جلوتر است. سعی کنید به ماندن به عنوان مثبت به عنوان شما می توانید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>