چگونه جعلی نوزاد متولد شده است

هنر توسط جف کیم

“چرا برخی از این وبلاگ مراجعه کنید به بندیکت کامبرباچ کودکان به عنوان … Pilo?” من از خواندن از یک پست وبلاگ Tumblr بر روی گوشی من. در اولین سعی من تلفظ آن “پوست-oh” و دریافت یک اشتباه نگاه در پاسخ, بنابراین من آن را طلسم را به جای.

“اوه, بالش,” Patty می خندد هنگامی که او متوجه آنچه که من به دنبال در. “که ما شوخی است. ما آنها را بالش یک و دو و سه.” او می خندد و دوباره. سپس او خجالت به عنوان او می کند هر چیزی زمان ترک او اما نمی ثبت نام با من که خنده دار است. من از اول می دانستم که Patty به عنوان “Gatorfisch,” او نام کاربری از سال 2013 در وبلاگ Tumblr که در آن او می رود برای عکس های حیوانات ناز و بحث از سیاست لیبرال در میان چیزهای دیگر. او 49 و 15 ساله و 2 ساله و نوه. شوهرش او به من نوشت چند روز قبل از ملاقات ما در فرد نمی خواهد اجازه دادن به من برای آمدن به خانه خود را در مورد من هک کامپیوتر خود را. (“هیچ چیز شخصی” او به من اطمینان داد—او با معاملات بسیار حساس اطلاعات در کار خود را.)

بنابراین من از نشستن در یک کافی شاپ در نزدیکی خانه او در رنو نوادا فقط چند روز قبل از coronavirus شروع به بسته شدن کسب و کار مانند این. و من پرسیدن این سوال از آنجا که برای پنج سال گذشته Patty شده است یکی از پرکار ترین و شناخته شده Tumblr وبلاگ نویسان این مورد که Benedict Cumberbatch, همسر, سوفی هانتر یک جنایتکار است که تهدید او برای سال اقامت در شام ازدواج.

Patty آثار در بخش عملیات در یک شرکت وام مسکن اما او نیست به روز شده صفحه مربوط به او در سال, چرا که او نمیخواهد مردم در Tumblr تماس با کارفرمای فعلی خود. (من اعطا شده درخواست خود را به استفاده از تنها برای اولین بار از نام این قطعه چون در گذشته او موفق به دریافت یک نامه تهدید در او آدرس خانه و او می گوید اطلاعات شخصی خود را منتشر کرد بارها و بارها.) پس از صرف جوانان خود را در چند ایالت های جنوبی قبل از حرکت به نوادا 20 سال پیش او یک قند-آب لهجه جنوبی که کمپرس آب مکالمه عادی با جذابیت اما باعث می شود تند تند اتهامات صدا حتی بیشتر شوم. مانند زمانی که او به من می گوید که او به کشف کوکائین لکه ها در شکارچی jumpsuit در یک عکس گرفته شده روز پس از او “ظاهرا” به هنگام تولد در یک حزب برای باز کردن یک Annie Leibovitz, نمایشگاه.

“حتی اگر آن را تنها در Tumblr, من می خواهم به می دانم که او نمی دور با آن” او می گوید: گرمی, اگر به عنوان یک دستور العمل خانواده. “من می خواهم او را به می دانم که کسی می داند آنچه که او انجام می دهند.”

شکارچی و Cumberbatch در ابتدا پسر متولد شده و در ژوئن 2015. این بود که فقط دو ماه قبل از یک جهت عضو لوئیس تاملینسون اعلام کرد که او را از داشتن یک نوزاد با سابق, پرت کردن, Briana Jungwirth—یک فرزند نیز اعلام شده است که “جعلی” توسط وبلاگ نویسان در وبلاگ Tumblr برخی از آنها هنوز هم در رد این ایده است که او تاملینسون واقعی کودک حتی در حال حاضر که او 4 ساله است. قبل از آن در سال 2011 بی پروا در اوایل سال ها از رسانه های اجتماعی تولید نظریه که Beyoncé تظاهر به حامله بودن با آبی پیچک برای پوشش استفاده از رحم جایگزین; همان حدس و گمان دنده کیم کارداشیان در بارداری دوم در سال 2015. (از طریق روزنامه نگار, Beyoncé به نام کسانی که شایعات “احمق مسخره و نادرست است.” کارداشیان خطاب به شایعات در مورد او در Instagram با یک عکس برهنه از او حامله بدن.) اخیرا نظریه پردازان توطئه تصمیم گرفته اند که Meghan Marklefaked تولد پسرش مورچه. بسیاری از آنها را اشاره به او را به عنوان “دارن” یک مرجع به یک مدل بیش از حد واقع بینانه عروسک بچه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در عکس ops در محل واقعی کودک است. “مردم احمق نیستند” یکی در توییتر نوشت در ماه ژانویه است. “او بیمار است!!”

اولیه مدارک و شواهد برای این ادعا است که معمولا یک عکس تار و یا دو نفر که در آن یک کودک دست انداز به نظر می رسد “تخلیه” و یا “منتقل شده است.” قابل مشاهده چین و چروک در یک پیراهن می تواند تلقی مدارک و شواهد از یک پروتز. یک مادر انتظار که از بین می رود از چشم های عمومی در طول بارداری می تواند به راحتی متهم به پنهان کردن چیزی. بسیاری از تصاویری که ادعا به فاش کردن حقیقت در حال doctored یا گرفته در زاویه عجیب و غریب اما می تواند به اندازه کافی قانع کننده اگر شما به دنبال به سرعت و به دنبال این باور است. در مورد شکارچی اول بارداری, تازه کار sleuths doodled بیش تصاویری از او را در یک لباس شنای زنانه دوتکه در تعطیلات این مورد که ضربت او بود به نحوی وارونه است.

یکی از با نفوذ ترین صداها در شایعات مشهور است که یک وبلاگ نویس و سرگرمی وکیل است که می رود به نام قلم Enty. از سال 2006 او شده است در حال اجرا وب سایت دیوانه روز و شب خدمت مؤمن مخاطبان که ایمیل او را راهنمایی هر روز خسته کننده و مبلغینی که می دانم که می توان آن را خطرناک تر برای رد یک داستان از آن را نادیده گرفت.

“من نمی خواهم منافقان. مردم مجله و TMZ متعلق به استودیو فیلم برچسب رکورد. آنها باید در دستور کار; آنها در حال دادن به شما یک بررسی نظر مشهور” Enty به من می گوید. “آنها آن را شایعات بی اساس, اما ما می دانیم آنچه که شایعات واقعا است. این همان چیزی است که نگه می دارد من وسواس و چیزی که باعث می شود من می خواهم به نگه داشتن نوشتن—به دنبال این سوراخ است.”

او پایین می رود لیست برای من. آن را “بسیار واضح است” که Beyoncé با استفاده از یک جانشین با آبی پیچک. آن را “بسیار واضح است” که تاملینسون نمی نوشتن توییت اعلام تولد پسر خود را به طوری که بود ؟ لیام پین و دیگری عضو سابق یک جهت ممکن است یا ممکن است پدر این خواننده Cheryl نوزاد (“شریل فقط یک استاد از روابط; من هرگز واقعا اعتماد هر چیزی که او می کند. اما وجود دارد نه علاقه به اندازه کافی برای من به حفاری در اطراف در Cheryl زندگی و پیدا کردن.”) Markle بود “cradling یک ضربت کودک زمانی که او ظاهرا کمتر از دو ماه حامله, و آن را فقط هیچ معنی ندارد.” و سپس شکارچی. بدون نظر در دو مورد اول کودکان و نوجوانان اما “وجود دارد ظاهرا این بچه به نام فین به دنیا آمد و در سال 2019 و هیچ کس تا به حال دیده کودک است.” (اگر چه رسانه ها گزارش دادند در سال 2018 که شکارچی و Cumberbatch انتظار داشتند که خود فرزند سوم زن و شوهر نیست و تایید آن را علنا و آنها شناخته شده بودن بسیار خصوصی است.)

شایعات بی اساس سایت است نه آنچه که ما به طور معمول تماس گوشه ای تاریک از اینترنت اما عمدا جعل هوا از رمز و راز احاطه کرده Enty و “منابع” نه بر خلاف یک را احاطه کرده است که می گویند QAnon. پادکست خود را که بیرون می آید با حداقل 20 قسمت از یک ماه است paywalled در Patreon و آگهی با یک هشدار: “به دنیای من خوش آمدید. را وارد کنید در معرض خطر خود شما.”

در تابستان سال 2014 سال پس از Patty پیوست, وبلاگ Tumblr, کامبرباچ و شکارچی خال خال شد با هم برای اولین بار. در ماه نوامبر آنها درگیر شدند. این Cumberbatch fandom در هرج و مرج است.

“وبلاگ Tumblr را منفجر کرد. شما نمی تواند دیدن چیزهای در مورد آن” Patty می گوید. برخی از طرفداران هیجان زده شد توسط گردباد عاشقانه, اما دیگران شک آن را می تواند هر چیزی به غیر از یک شیرین کاری روابط عمومی و خار اینترنت برای شواهد. آنها reblogged Gif های از شکارچی ظاهر stomping در خارج از اتاق و یا عبوس و درهم در او نامزد و در آنها مطرح شده زنگ هشدار در مورد شکارچی فن وبلاگ ها که به نظر می رسید به بهار یک شبه.

پس از شکارچی نشان داد یک دست انداز نوزاد در پالم اسپرینگز جشنواره بین المللی فیلم در ژانویه 2015 Cumberbatch طرفداران به سرعت اشاره کرد که این دو وارد شده بود به طور جداگانه و ضامندار بر روی فریم های ویدئویی که در آن به نظر می رسید به عنوان اگر او شگفت زده برای دیدن دست انداز. “نگاه در چهره اش… و نگاه بر او چهره. من مانند Uh-oh. من مثل این بود آه کسی در تلاش برای به دام انداختن او.” که در آن نقطه او می گوید: او فکر نمی کنم Weinstein در پشت آن بود دیگر. شکارچی او بر این باور رفته بود rogue. “زمانی که من متوقف شد و فقط یک تماشاچی و شروع به ساخت پست.”

Patty را پس از رشد به بیش از 1000 و “منابع” شروع به نزدیک شدن به او در هر زمان اطلاعات وجود نداشت. “هر بار که من شروع به سوال آن را یکی از منابع من به من می آید یا چیزی اتفاق می افتد و آن هم از نوع میکشد من پشت در,” او می گوید. “من فقط از نوع کاهش یافت و به پایین سوراخ خرگوش و واقعا از آن آمده و در عین حال کاملا.”

نه هر کسی که وبلاگ ها در مورد تصور كرده از سوفی هانتر تصور کسانی که در اصطلاح به همان خواهد بود. در میان خود به نام “شک” کسانی که بر این باورند که شکارچی و Cumberbatch ازدواج یک شیرین کاری روابط عمومی اشتباه رفته و یا صرفا کلاسیک ناراضی اما که همه از فرزندان واقعی هستند. کسانی هستند که بر این باورند که یک یا دو نفر از فرزندان واقعی هستند و دیگران نیستند. کسانی هستند مانند Patty که به اعتقاد شکارچی به جرم های مختلف جنایات و سینمایی جنایی توطئه. (روشن وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از هر یک از این ادعا در مورد شکارچی ازدواج و حاملگی و یا قرار است فعالیت های جنایی. نمایندگان برای شکارچی و Cumberbatch کاهش یافته است به پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.)

“هیچ کلمه ای در خیابان او را اسکورت در یک نقطه و هنوز هم ممکن است اسکورت,” Patty می گوید و اضافه کرد که او نیز گفته شده که در آغاز رابطه خود شکارچی نگه داشته کامبرباچ در دام مواد مخدر به او را کنترل کند. Patty معتقد است او می داند که شکارچی آدرس IP و می گوید: او دنبال آن پرواز به اوزاکا, ژاپن یک روز پس از آن پرواز را از حق بازگشت. “من صحبت کردن به یکی از منابع و به من گفته شد او همچنین با برخی از واقعا تند و زننده افرادی که با قاچاق انسان,” او می گوید: با راه تبیین هدف برای این قرار است سفر. “و این که چگونه من آن را قرار داده. من لزوما می گویند او یک انسان کاسب اما او حلق آویز کردن با مردم که بخشی از یک انسان-قاچاق شبکه. و من نشان داد. گفتم: از آن چه می خواهد.”

هر چند pop-فرهنگ تصویری از یک نظریه پرداز توطئه که مادر خود را در زیرزمین یا الکس جونز جانباز تایپ کردن خود را به یک عرق در ق و زنان همیشه به حال خود قابل توجه و وحشتناک ایده های در مورد چگونگی جهان ممکن است مخفیانه کار می کنند.

به عنوان دانشمند علوم سیاسی مایکل Barkun توضیح می دهد که در سال 2003 کتاب فرهنگ توطئه: آخرالزمانی سند چشم انداز معاصر در امریکااین امکان وجود دارد که به سختی و هر کسی در ایالات متحده که تا کنون شنیده ام از روشن فکران شده است تلاش های انگلیسی ها توطئه نظریه پرداز Nesta, Webster, یک foremother آمریکایی conspiracism. او نوشت گسترده در مورد روشن فکران تلاش برای ایجاد یک کمونیست دولت جهانی به رهبری توسط یک یهودی دوز و کلک و همچنین مقصر این گروه برای جنگ جهانی اول Barkun کتاب اعتبار او و یکی دیگر از زن توطئه نظریه پرداز ادیت استار میلر با “مفهوم یک نوع به هم پیوسته ریاست توطئه گران که از طریق یک شبکه از جوامع مخفی” است که پس از اطلاع دهه آمریکا, تئوری های توطئه است.

“وجود ندارد بسیار با تمرکز مطالعه بر روی زنان و توطئه-نظریه اعتقاد می گوید:” ارین Kempker یک استاد تاریخ در دانشگاه می سی سی پی برای زنان و نویسنده بزرگ خواهر: فمینیسم محافظه کاری و توطئه در Heartland. “من فکر می کنم درک وجود دارد که آن را تا حد زیادی مرد جهان است. من پیدا نکردم که به این مورد است.”

Kempker کتاب با تمرکز بر موج دوم فمینیسم در غرب در دهه 1970 که محافظه کار زنان اصرار داشت تا حدودی موفقیت آمیز بود و بخشی از یک توطئه برای ایجاد یک دولت جهانی هموژن کردن جنس نر و ماده و از بین بردن خانواده مسیحی زندگی است. “آنچه که من پیدا شد زنان کاملا غوطه ور در یک توطئه جهان بینی” او می گوید. “آنها تا به حال در خبرنامه که در آن آنها به اشتراک گذاشته توطئه افکار با یکدیگر است. آنها تا به حال کتاب لیست. آنها نوشتن مقالات. این سازمان های زنان. من می خواهم بگویم ما نیاز به تجدید نظر کلیشه. زنان هستند قطعا قادر به ایجاد تئوری های توطئه و گسترش تئوری های توطئه و اعتقاد به تئوری های توطئه است. من فکر نمی کنم وجود دارد جنسیتی تقسیم بر این است.”

تفاوت بین نظریه معروف در مورد زنان و بچه ها و نظریه ها در مورد قرار توطئه سیاسی نیست فرم و یا تمایلات این اسم مناسب. برخی از وبلاگ نویسان در وبلاگ Tumblr اشاره به مؤمنان در جعلی-baby نظریه به عنوان “birthers” با هدف از استناد به همه خطرناک انکار حقیقت است که کلمه نشان میدهد. هر چند زنان Kempker مورد مطالعه قرار می ترسید مداخله دولت نیست و دستکاری شده توسط ستاره های هالیوود, الگوی اولیه نگه می دارد: Conspiracism از همه نوع است مورد شناسایی قدرتمند دوز و کلک و ایجاد یک روایت در اطراف آن به عنوان یک وسیله بتواند نوعی کنترل بر رویدادهای مرموز از جهان است.

و آن را اغلب در مورد عصبانیت بیش از حد. نظریه های جدید در مورد “جعلی” مشهور نوزادان با کوکتل تنفر نسبت به نفاق مشهور به نادرستی از رسانه ها و خون سرد, اعتماد به نفس از نخبگان که با هر آنچه که آنها می خواهند. “شریل را به معنای واقعی کلمه شیر این کار تا زمانی که همه ما به نوبه خود به گرد و غبار” یک جهت فن که معتقد است که لیام پین پسر واقعا خود نوشت: در وبلاگ Tumblr. “مگر اینکه من مبتلا به مسمومیت با مونوکسید کربن و یا تا به حال یک زخم سر من باور نمی Cherliam یک رابطه واقعی.”

خود شناسایی “شک” از Cumberbatch, ازدواج, تماس با طرفداران که دفاع از شکارچی “دایه”—به دلیل راه آنها را نیم پز او و شش قدرت nannies “übers.” Patty نیز آنها را خواستار stalkers و می گوید آنها نوع به جمع آوری Cumberbatch “مغرور بافت” و خیالبافی در مورد بودن در عشق با او. (علاقه عاشقانه بازی نمی کند به Patty شخصی شیفتگی.) با توجه به Patty به “دایه” را تهدید به او بگویید که کارفرما در مورد فعالیت های آنلاین و پیشنهاد کرد که او خودش را بکشد. او به من نشان می دهد چند ناشناس پیام و سپس او را به من نشان می دهد یکی دیگر که او معتقد است که از شکارچی خودش. (این بسیار بدیهی است که نه.)

Patty می بیند کار خود را به عنوان اساسا انسانی: او معتقد است که با شناسایی شکارچی به عنوان یک “عاشق” او را کمک به مردم دیگر را ببینید که آنها دستکاری شده. او شناخته شده خودشیفتگی زنان در طول زندگی خود او می گوید: از جمله کالج هم اتاقی سابق و همکار و همچنین برادر او را که او ادعا می کند او را بی پول و پدرش همسر سابق که او می گوید تلاش برای قتل او.

“هر زمان که من فکر می کنم شاید من متوقف خواهد شد قلدری دوباره شروع می شود و من مانند شما می دانید چه, nah, من قصد دارم به هنوز هم در اینجا به یک خار در کنار خود” او به من می گوید. “من تا به حال بسیاری از مردم رسیدن به من و می گویند, آه خدای من چرا از شما آوردن این همه به ما توجه و تفسیر آنچه که ما در حال دیدن این عکس ها از آن ساخته شده من متوجه است که من آن شخص در زندگی من بیش از حد. یا من همیشه احساس می کردم از دست دادن ذهن من و در حال حاضر من می دانم که من نیستم.”

هر چند Cumberbatch خود شده است و روشن است که او متنفر است آنچه که مردم در اینترنت می گویند در مورد خانواده اش, Patty شده است و مصمم. او بدیهی است که با او می گوید, اما اطلاعات هنوز هم می شود. آن را تقریبا به عنوان اگر او را سگ-سوت زدن و به مردم اجازه می دانم که آن را خوب به آوردن همه چیز را به او. در غیر این صورت چرا که او فقط به چشم پوشی از آن ؟ (همانطور که با بسیاری از تئوری های توطئه همه چیز را بخشی از روایت—حتی چیزهایی که به نظر می رسد به رد روایت است.)

او مطمئن نیست که او شخصا خوانده شده وبلاگ خود را, اما او فکر می کند یک زن و شوهر از دوستان احتمالا اند و او را “99.999 درصد” مطمئن است که شکارچی است. وزارت دادگستری است و همچنین به گفته یکی دیگر از آدرس IP متغیر. این نوع توجه است که همراه با کار ویژه به عنوان یکی از چند که می تواند درک و مایل به افشای راز دسیسه نخبگان—هر چند Patty همچنین بیان برخی از تواضع و می گوید: او را بیشتر به یک منادی برای افراد دیگر تحقیقات و اطلاعات است. او دارای خلق و خوی به قرار داده تا با آزار و اذیت; هر کس نمی کند. او آن را برای آنها است.

“به من گفته شد توسط دو نفر مختلف که آنها شنیده [Hunter] می گویند همه چیز به [Cumberbatch] ساخته شده است که آنها را می خواهید به ضربه او به دلیل آن بود فقط خیلی وحشتناک” Patty به من می گوید زمانی که من بپرسید که آیا شواهدی وجود دارد که شکارچی است سوء استفاده.

او را برمی گرداند به آن را بعد از آن گفت که یکی از این افراد بود که یکی از دوستان Cumberbatch را که می خواستم به پانچ شکارچی حتی اگر او هرگز می خواستم به پانچ زن قبل از. هر چند او به ارمغان می آورد تا ایده از خشونت علیه شکارچی او هرگز به صراحت طرفداران آن است. اما آن را نه تنها شکارچی—گفتن یک داستان در مورد یک سابق co-worker, او می گوید: “هنگامی که او می خواهم پیاده روی به بیرون از اتاق, مردم, خواهد, رفتن, من فقط می خواهم به گرفتن او توسط رئیس و فقط اسلم خود را در برابر دیوار.”

وقتی که من از او بپرسید اگر هر یک از این صداها misogynistic به او می گوید: هیچ. او را شناسایی به عنوان یک فمینیست. به این شکارچی که “تنظیم حقوق زنان و برگشت [و] ساخت همه نگاه بد است.”

این موضوع که روابط Tumblr توطئه وبلاگ به غالب مکالمه گسترده تر به اینترنت در عصر Instagram استادی و شخصی مارک و تصویر بالاتر از همه چیز چه ما زمان بیشتری را صرف انجام این کار از پلیس خود را ارائه ،

اینترنت را اختراع نمی conspiracism اما آن را گسترش تئوری های توطئه ساده تر و بیشتر سرگرم کننده است. “شما یک مقدار زیادی از crackpots تماس با شما گفت که آنها رو در داخل اطلاعات می گوید:” تد کازابلانکا نوشت که برای E! اخبار برای نزدیک به دو دهه است. “شما لازم نیست به صرف زمان برای ایجاد یک تماس تلفنی یا نوشتن نامه است. شما فقط فشار یک دکمه. و شما می دانید, آن را ایجاد یک دیوانگی است.” راهنمایی او شروع به دریافت پس از ظهور رسانه های اجتماعی بسیار عجیب و غریبتر از قبل او می گوید اما نه تنها که. “بیشتر sanctimonious. خیلی بیشتر او را به انجام این کار است و او اشتباه استو یا او را از انجام این کار و من نفرت او.”

این مکالمات اتفاق می افتد در سراسر اینترنت اما Tumblr ویژه سرویس پلت فرم های پیچیده “مبتنی بر شواهد” نظریه پردازی به دلیل تودرتو-عروسک reblog ساختار است که اجازه می دهد تا گروه از وبلاگ نویسان برای ساخت یک دیگر کار تمام لایه در جانشینی سریع. آن را نیز منزوی—مراتب مشکل تر برای جستجو از توییتر کمتر بلافاصله قابل فهم به خارج از حتی ق. کاربران مجاز به شناسایی و پاسخگویی به آنها اجازه داده که برای تغییر نام مستعار هر زمان که آنها می خواهم و آنها مجاز به هویت چندگانه در یک بار. این تسهیل همه نوع از بیان بسیاری از آن است که به نفع جامعه—پلت فرم یک فرهنگی نیروی چرا که آن را ایجاد یک محل منزوی برای تجاوز جوامع و افراد جوان از رنگ. اما این نیز می تواند شرایط را برای شایعات و سوء ظن—چه spirals از آنها غیر ممکن است برای نگه داشتن کسی در خاص پاسخگو.

قبل از رسانه های اجتماعی آن را نیز کمتر ممکن است به “اثبات” یک توطئه است. یک نمونه اولیه از این عمل از مردم عادی جمع آوری “شواهد” و انتشار آن به صورت آنلاین رخ داده در ارباب حلقه ها fandom در اوایل aughts که با استفاده از تصاویر از پشت صحنه دی وی دی و به راحتی در دسترس paparazzi عکاسی را به صورت لایوژورنال که ترکیب های مختلف از شرکت ستاره عاشق شد. الیاس چوب و دومینیک موناگان به طور خاص به دنبال ویگو مورتنسن و اورلاندو بلوم. این نظریه بودند اغلب طعنه مشاوره شایعات مانند کازابلانکا نوشت که در آن زمان “شنیده اید داستان درست است ؟ همه که وحشی frolicking کسانی که ارباب حلقه سواران اخذ شده است؟”

در سال 2014 یک دانشگاه لنکستر دانشجوی دکترای آنا مارتین نوشت: در مورد این داستان به عنوان “ستاره متون” و توصیف خود را جذبه: “ستاره متون اجازه می دهد برای توهمات نه تنها از ثروت و اوقات فراغت اما از یک زندگی که در آن عشق تنها نگرانی است.” به سوئیچ نقطه که در آن یک fanfiction نویسنده تلاش برای تبدیل به یک مستندساز به مراتب جذاب تر از داستان خود را دارند. The Lord of the Rings حمل و نقل جامعه تحت فشار قرار دادند بیش از خط فانتزی و به “اثبات” به دلیل ثروت از اطلاعات و تصاویر اینترنت امکان پذیر شده است. صنعت سرگرمی را در آغوش, از پشت-صحنه های اضافی; استادانه درست شده, فن متمرکز کمپین های بازاریابی و گسترده franchises با “جهان” خود را—که اتفاق افتاده است در کنار ظهور رسانه های اجتماعی و یک عصر طلایی از شایعات مشهور—”تولید شده مخاطبان است که در ابتدا به دنبال مجموعه داستان های مختلف تحویل در سراسر سیستم عامل و کسانی که آشنا هستند با روایت تحویل که نیاز به آنها را به انجام این کار از چیدمان داستان با هم.”

وبلاگ Tumblr “masterposts” و “آرشیو” همچنین به پروژه های شبیه به این احساس gravitas و بورس تحصیلی. تئوری های توطئه در اینجا به عنوان در همه جا تمایل به هم بافتن و Patty یک علاقه عبور در Markle فقط به این دلیل او معتقد است که او و شکارچی و به اشتراک گذاری نابکار ارتباط از طریق باشگاه نخبگان خانه سوهو. یکی دیگر از عمده شکارچی-شکاک وبلاگ نویس که می رود توسط Aeltrileaf می نویسد: در مورد Markle اغلب و اشاره به او به عنوان “حشره.” او پست در مورد توطئه سیاسی نیز از جمله QAnon که Patty با قبول نمی کند اما دفاع کرد و گفت که Aeltrileaf خانواده است از مکزیک است و دلیل خوبی برای بی اعتمادی دولت ایالات متحده.

این یک مزخرف نقطه, اما وجود دارد برخی از حقیقت به این ایده است که حتی بدترین تئوری های توطئه می گویند چیزی در مورد سیستم های قدرت و لحظه ای در زمان آنها ظهور از. Faux-فمینیستی زبان در سراسر نفرت شکارچی نمی کند چرا که او یک زن است اما از آنجا که زنان باید به عنوان انتقاد آزادانه به عنوان مردان به نظر می رسد به وضوح متولد شده از یک فرهنگ و رسانه و محیط زیست که یک منحرف ایده از آنچه در آن به معنی به زنان را به طور جدی و هنوز هم در تلاش برای بحث در مورد آنها را بدون تشریحی در درجه اول وضعیت خود را به عنوان همسران و دوست دختر و مادران است.

“زنان من تحقیق قطعا هرگز به توافق برسند که آنها زن ستیز و یا که آنها ضد زنان در حمله” Kempker می گوید. “آنها می گویند این زنانی که به زنان دیگر بد نام است. و وجود دارد یک ایده است که آنها باید مستقر می شود برای رسیدگی به دیگر زنان زیرا آنها حقیقت را ببینید. شما می توانید برف این افرادی که شما را نمی دانم اما شما نمی خواهد بکشد که بیش از من.”

این دستکاری مشهور است در واقع تنها دسته از تئوری توطئه Patty علاقه مند است. او طول می کشد مراقبت برای رسم خطوط اطراف مناسب است به حدس و گمان در مورد و چه چیزی نیست. او در می یابد آن را مضحک که مایکل شین در رابطه شم یا که کیانو ریوز است. آن را خطرناک نشان می دهد که coronavirus ایجاد شد فقط به یک جهانی پدوفیلیا حلقه و آن را خطرناک می گویند که هیلاری کلینتون می خورد نوزادان یا که مریل استریپ است priestess بالا در یک فرقه شیطانی. آن را خطرناک می گویند که دولت آمریکا هماهنگ 9/11 یا این که واکسن باعث اوتیسم. اما هنوز هم آن مسئولیت خود را به بحث در مورد شکارچی چرا که هیچ کس دیگری خواهد شد. روزنامه نگاران تلاش کرده اند که در گذشته شده است را تهدید به سکوت او می گوید:. همه می ترسم.

“من در واقع نوع تعجب است که شما شده اند در حال حاضر تماس و یا گفت: به رها کردن این کار به صداقت” او به من می گوید که من آماده به ترک. من به او یادآوری می کنند که من قصد ندارم تا ثابت کند که شکارچی انجام داده است و هر یک از چیزهایی که او ادعا می کند و او گره. “من آن را دریافت کنید. من به طور کامل و کاملا آن را دریافت کنید. ما لازم نیست که اثبات واقعا در خارجوجود دارد هیچ بچه—و من.” سپس او همچنان ادامه دارد. “اما من فکر می کنم وجود دارد به اندازه کافی وجود دارد نشان می دهد که چرا ما در حال سوال آن است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesFruit party oynaKamagrakameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsübuy stripe account