چگونه پدر و مادر قرار است به مقابله با حضانت مشترک در حال حاضر ؟

برایان Sibley / Redux

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

زندگی در زیر COVID-19 بازداشت خانگی خود را آشکار چالش های لجستیکی برای تمام خانواده. یک موج بی سابقه ای از کار ضرر و زیان به معنی کمتر پول برای مواد غذایی و اجاره در بسیاری از خانواده ها و همچنین از دست دادن بیمه درمانی درست در لحظه ای که جهانی بیماری فرود می آید. مراقبت از کودکان کمک کند تبدیل به یک مبهم و حافظه دور. پدر و مادر به اندازه کافی خوش شانس به هنوز شغل نمی تواند به نظر می رسد برای پیدا کردن ساعت است که در آن به آنها را انجام دهد چه با این کودک نیاز به کامپیوتر برای مدرسه که یکی از گریه بیش از دوستان از دست رفته کودک با جیغ به تغذیه و یا یک کودک که دوست دارد به پرش کردن نیمکت مستقیم بر روی یک اسکیت بورد دقیقه شما به نوبه خود پشت خود را.

اما ترکیب قوانین همه گیر و قرنطینه که نیاز هر فرد به ماندن قرار داده و در یک خانواده با قوانین حضانت مشترک که نیاز به برعکس و شما وارد بی سابقه خانوادگی قلمرو قانونی و در غیر این صورت. همکاری پدر و مادر در حال حاضر نیاز به مذاکره مجدد سخت-برنده موافقت نامه ها و روال به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن خانواده خود را امن است.

از سال 2016 تا 2019 B. C. (“قبل از coronavirus”) من شوهر سابق و من تا به حال تبدیل شدن به تقریبا smug در مورد چگونه به خوبی ما همکاری پدر و مادر ما جوانترین فرزند پس از سال جدایی, که در طی آن من بود, از خود پدر و مادر است. ما می خواهم به طور قابل توجهی کمتر از ماهر در به خطر انداختن ما در طول 20 سال ازدواج اما هنگامی که ما تا به حال به شکل از چگونه به پاشنه کش تدارکات ما مسئولیت کار به بیش از حد تنگ دمپایی مشترک بازداشت شد که ما غیر منتظره ای مهربان به هر یک از دیگر حتی منطقی. هر زمان او پرسید: “شما می توانید او را در روز پنج شنبه شب ؟ من یک کار چیز” من پاسخ سریع مثبت و بالعکس. هر یک در آخرین لحظه تغییر برنامه تحت درمان قرار گرفت به عنوان همتراز برای پدر و مادر نه به عنوان یک فرصت برای حمله به شخص دیگر.

اما 2020 A. C. (“anno COVID-19”) انداخته است حضانت مشترک ما جوانترین فرزند-یک پسر 13–به بی نظمی کامل. شوهر سابق من هر دو زنده در شهر نیویورک یک نقطه داغ برای این ویروس در ایالات متحده است. دولت ما که از روز شنبه گزارش کرده بیش از 5000 مرگ و میر. سابق من زندگی در نوک شمالی منهتن. من زندگی را با من شریک جدید یک ساعت دور در ویلیامزبرگ بروکلین. و به تازگی سه نفر از ما در خانواده من (جوانترین پسر من شریک زندگی من و من) بیمار افتاده اند.

“این بی سابقه است وضعیت قانونی و حقوقی می گوید:” دانا Stutman یک ازدواج وکیل در شهر نیویورک است که هولناک با تماس از پدر و مادر پس از شهر مستند آغاز شد. “کودکان نیاز به ارتباط با هر دو پدر و مادر و ادامه این رابطه در این زمان است که هنوز هم مهم است. اما این یک بیماری تهدید کننده زندگی و آن را بسیار تهاجمی است. بدیهی است که امن ترین برنامه برای پناهگاه در یک مکان و اگر خرید اینترنتی به عنوان یک نتیجه از این پدر و مادر باید برای مقابله با آن در پی.”

به عبارت دیگر به عنوان شایعه تبدیل به واقعیت و ویروس ساخته شده راه خود را به داخل جوامع ما و حتی پدر و مادر که در غیر این صورت بوده است بسیار انعطاف پذیر بودن به طور ناگهانی پرسید: به انعطاف بیشتری نسبت به آنها یا رک و پوست کنده, قانون طلاق خود را به حال هرگز تصور است.

قبل از بیمار شدن من می خواهم پرسید سابق من که آیا من می تواند به ما در جای من در یک شنبه شب–به طور معمول خود وادار سازد شب به جشن من تولد 54 در تاریخ 11 مارس و او gamely به توافق رسیدند. همانطور که من در باد من و شمع و احساس کاملا سالم اما ناگهان بدانم که آیا من احتمالا می تواند پناه دادن coronavirus و ریختن آن را بیش از همه من کیک تولد رئیس جمهور ما رفت و در تلویزیون به اذعان رشد وخامت اوضاع در حالی که تلفن های ما شروع وزش باد تا با اخبار از تام هنکس را COVID-19 تشخیص و لغو NBA فصل است.

“من نگه داشتن او را از مدرسه به خانه” من پیامک سابق من صبح روز بعد: یک طرفه تصمیم گیری باز به یک گفت و گو. و نه من عادی طرز عمل یا. اما من نگران بود: همه از طریق فوریه و اوایل ماه مارس, من می خواهم از نزدیک زیر نمایی منحنی پیشرفت مرض در سراسر جهان است. این آخرین خبر برای من مسجل است که ما تا به حال به تغییر شیوه زندگی ما در حال حاضر. سابق من تعجب که آیا من زیاده اما او در نهایت خوب با تصمیم من.

من سعی کردم به تصور کنید که چگونه ما را در مقابله با آمدن ماه (ماه؟) مشترک بازداشت باید وضعیت رشد وخیم. به طور معمول ما پسر می رود به عقب و جلو بین ما در مترو. که در حال حاضر می توان از این سوال. پس از آن وجود دارد مسئله چهارم زندگی: شریک زندگی من و من زنده در دو طبقه از چهار داستان راه رفتن ، ما یک مجموعه ای از همسایه های زیر که سهم ما پله (یک زن و شوهر که مراقب باشند در مورد قوانین اجتماعی فاصله) اما در غیر این صورت آن را فقط به ما. سابق من زندگی در یک آپارتمان بزرگ با یک مشترک آسانسور و بسیاری از افراد مسن و ساکنان. در خانه من پسر من اتاق خواب خود را با یک درب که خاموش; در پدرش او می خوابد پشت یک قفسه کتاب در اتاق نشیمن.

روز شنبه, مارس 14 فرسایش بیش از چگونه ما می خواهم حتی تلاش برای به اشتراک گذاشتن حضانت من پیامک سابق من زیر: “هی هی, ما نیاز به بحث در مورد پدر و مادر در دوران تاج. همه چیز مساوی بود من می خواهم شادتر اگر او فقط در اینجا باقی می ماند تا زمانی که طاعون است بیش از, اما شاید شما می توانید دوچرخه سواری با هم بیرون ؟ چه زمان دیوانه.” (این بود که ما را تشویق به ورزش و و گفت: نه به پوشیدن ماسک مگر اینکه بیمار بودیم.)

این درد من در حال حاضر به حتی بازخوانی متن ما ارز از آن روزها. او فکر playdates بودند هنوز هم خوب است. من گفته بودند نه. او فکر رفت پسر ما بین ما از طریق بارگذاری خوب بود. من گفتم این ماشین می تواند پوشش داده شده در ریخته ویروس. ناگهان همه حسن نیت ما ساخته شده است تا بیش از سه سال (عمدتا) جنگ co-پدر و مادر رفته بود. هر یک از ما شد و زشتتر نسخه از خودمان است. من ایستاده بود من در زمین مانند یک زود رنج کودک نو پا. او فرستاده legalese او می خواهم قطع و جا به جا از اینترنت. من تعجب که آیا او می تواند در واقع من دستگیر و به نقض ما به منظور بازداشت در جهانی همه گیر.

“نه” Stutman به من گفت: وقتی من از او پرسیدم. “منظورم این است که او می تواند سعی می کنید اما من فکر می کنم پلیس را مهم تر همه چیز به نگرانی در مورد در حال حاضر.” و بدون او فکر نمی کنم او می تواند با موفقیت شکایت من در این نقطه یا. “حفاظت از سلامت کودک و ایمنی برای اولین بار آمده است. چرا که اگر او را سالم و امن او برای رفتن به یک رابطه با هر کدام از پدر و مادر خود را.”

خصمانه متون ادامه داد: برای بیش از یک هفته است که در طی آن من سابق بپرسید که چه زمانی و چگونه من می تواند ارسال و پسر ما به او در حین بازداشت آخر هفته و من می خواهم بگویم: “من از انجام آن متاسف” در حالی که او ارائه تمام آرایش روز او می خواست در طرف دیگر و پیشنهادات خود را برای خارج از فعالیت های آنها می تواند هم به عنوان به خوبی به عنوان دلسوزی بیش از دل شکستگی و جدا بودن از پسرش. او گفت که او می خواهم به اجاره یک ماشین را انتخاب کنید تا بچه های ما. من توضیح داد که او خواهد آمد با افراد مختلف در خودرو-اجاره دفتر و پس از آن فرزند ما خواهد بود به صرف زمان در سابق من بزرگ ساختمان آپارتمان های کوچک آسانسور با آن در سالمندان ساکن. “ما باید به آنچه که بهترین برای پسر ما و خوب بیشتر در حال حاضر. نه آنچه که بهترین برای شما,” من پیامک آمرانه.

سپس خانواده من مریض شد. استدلال بود و نه تنها دیگر ارزش نفس بود اما سرقت هر نفس من را ترک کرده بود.

شریک زندگی من و من در حال تب اما پسر من علائم خفيف: از دست دادن چشایی و بویایی از دست دادن اشتها. ما دکتر به ما گفت که به فرض همه ما تا به حال COVID-19. زمانی که من نشان داد این برای من سابق او طبعا ناراحت است. من می تواند خواندن و اندوه در متون خود. “من متاسفم” به من گفت. “من واقعا هستم.”

حتی زمانی که پدر و مادر هستند و در مجموع توافق به نحوه رسیدگی به حضانت در قرنطینه ویروس به طور معمول آخرین کلمه. Stutman به من گفت که او تا به حال یک مورد از یک کودک که می خواهم افتاده بیمار با این ویروس و هر دو پدر و مادر ممکن است در حال حاضر شده است در معرض. اما باید از آنها هنوز هم نیروی خود را بیمار بچه به سفر به عقب و جلو به عنوان آنها می خواهم تا با دقت برنامه ریزی شده است ؟ “وجود دارد هیچ clear-cut, پاسخ,,” او گفت:, “اما بدیهی است که یک کودک بیمار باید بیرون بروید.”

نیویورک–بر اساس خواننده و ترانه سرا Sasha Lazard شد و در حال حاضر بیمار احساس زمانی که شهر رفت و به مستند. پس از او پسر, 13, از آنها او سهام حضانت مشترک با شوهر سابق او را فرار با پدر خود به خانه Lazard اجاره کرده بود برای شش ماه در لانگ آیلند در حالی که او در آنجا ماند در شهر نیویورک به نیروی تازه یافتن. او جوانترین 9 از آنها او سهام حضانت با یک مرد مختلف چپ برای پدرش در مزرعه ای در نیوجرسی به طور نامحدود. “من هرگز از او جدا برای بیش از دو هفته از او متولد شد,” او به من گفت. “آن را در یک بار مشقت بار اما همچنین یک امداد است که او نمی تواند در تماس با میکروب ها است.”

بیمار در حالی که تنها پدر و مادر خود را بار بیش از حد. جیل گرینبرگ نیویورک–بر اساس عکاس شده است پناه در محل با دو نوجوان 14 و 16. شوهر سابق او آمد و بیش از یک شب به طبخ و تمیز برای آنها در ابتدای مستند اما پس از آن گرینبرگ مریض شدم و ترس از آلودگی متقاطع بین دو خانواده آنها پس از قرار دادن یک توقف به این. “در غیر این صورت راب فقط حذف چیزهای خاموش–Theraflu غذا هر چه گفت:” گرینبرگ “بنابراین او می توانید ببینید بچه ها بدون اینکه در تماس فیزیکی با آنها.”

ویروس ها و چالش های لجستیکی در واقع به ارمغان آورد برخی از زوج ها به هم نزدیک است. Lazard داشتن recuperated در حال حاضر با زندگی سابق او و پسر خود را که به او گفته شده است جای تعجب دلپذیر است. “از آنجا که ما دیگر یک زن و شوهر از سطح ادب بسیار بسیار بیشتر است. من به یاد داشته باشید در طول ازدواج به او گفت: “من آرزو می کنم شما را درمان مانند درمان شما دوستان خود.’ و در حال حاضر او دوست من است.” یکی دیگر از طلاق زن و شوهر مایک و مولی روزن پسر گرفته اند به اجرای آهنگ همراه با دختران خود در Instagram.

برای کسانی که جدا شده از کودکان خود را در حال حاضر Stutman نشان می دهد در تماس ماندن آنجا و خلاقانه به عنوان امکان پذیر است. “استفاده از FaceTime و یا حتی متنی و یا تماس بگیرید. شما می توانید یک بازی از طریق ویدئو و یا بحث در مورد یک کتاب یا تماشای یک فیلم به طور همزمان. وجود ده ها راه برای همیشه در ارتباط ماندن. این همان نیست که داشتن آنها را در خانه خود را, اما شما آنها را ارائه می دهد احساس امنیت. آنها شما را فراموش نکنید.” سپس دوباره وقتی که من پرسید که گرینبرگ چگونه اغلب فرزندان او FaceTime با پدر خود و او خندید: “آنها به نوجوانان است. آنها حتی جواب تماس های تلفنی خود را.”

من سعی کردم توضیح این برای من بیش از حد: هر چند که او تصور ما با داشتن خانواده فیلم-و-دستمالی شب هر شب این نمی تواند بیشتر از حقیقت برای تقریبا 14 سال آموزش از راه دور تحت مستند و دو بیمار بزرگسالان است. شریک زندگی من و من به خواب رفتن قبل از 10 شب هر شب در حالی که پسر من FaceTimes کنون به شب با همکلاسی های خود را. یک بار در در حالی که ما از شنیدن انفجار giggles. یا یک گیتار بودن نواختند. در غیر این صورت او می آید از اتاق خود را بسیار تنها برای مواد غذایی و به حمام استفاده کنید.

Stutman گفت: او اصرار شده است همه از مشتریان خود را به سعی کنید به قدم به عقب از نرمال زانو حرکت تند و سریع واکنش در طول این زمان از سردرگمی و بیماری است. “اگر یک کودک به طور اتفاقی در خانه خود را هنگامی که ‘پناهگاه در محل در زمان نگه دارید که فقط کارت راه فرود آمد” او گفت:. “اگر پدر و مادر نمی توانند به توافق برسند حیاتی است برای محافظت از کودکان خود را از اختلاف. استدلال می کنند و یا بحث در مورد آن در گوش رس را از فرزندان خود را. اجازه ندهید که آنها را جذب هر گونه تنش اضافی در طول زمان در حال حاضر سرند با اضطراب برای کودکان است.”

همانطور که برای شیوع خصومت بین شرکت پدر و مادر Stutman احساس اعتماد به نفس است که این هم مانند ویروس بگذرد. “هر نیت پدر و مادر ساخته شده تا کنون است و نه لزوما نابود شده اند. پدر و مادر نیاز به از طریق این و به یاد داشته باشید زمانی که همه از این است که هر کس در تلاش برای انجام بهترین کاری که برای فرزندان خود, دانستن آنچه که آنها می دانستند در آن زمان است.”

در صبح روز 2 آوریل سابق من و من او را به نام. “خیلی معذرت میخوام از همه شما به تنهایی در روز تولد خود را،” “من احساس می کنم افتضاح است.”

“خوب,” او گفت:. “من می آیند و بازدید او را بر روی دوچرخه من در این آخر هفته.” این طرح برای او به سادگی موج از خیابان زیر اما مانند تمام برنامه های این روز این بود scrapped. یک کمی ما شده بود علامت-رایگان برای یک هفته تمام وقت شنبه نورد در اطراف به طوری که دو نفر از آنها همراه با ما پسر 24 ساله که quarantining نزدیکی ملبس به ماسک و رفت و برای یک جامعه دور پیاده روی به پارک محله ما.

من به آنها در اولین روز از احساس سالم در حالی که راه رفتن سگ من. وجود آنها در هر 10 فوت دور از دیگر نشستن در خود فرد و میزهای پیک نیک. “با تشکر برای ناهار” من سابق گفت. من می خواهم او را بسته بندی شده یک قمقمه پر از سوپ مرغ و یک سیب و برخی از سلامی که من فرستاده بودم با پسر ما.

“قابلی” من گفتم و نشستم با آنها برای یک طلسم—10 فوت دور ،

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>