چگونه بازیکنان بیس بال شد, مشاهیر

Lou Gehrig with baseball bat
گریگ نام برای همیشه خواهد بود مرتبط با اموزش ، آنها بهترین hitters در بازی بیس بال, اما آنها قطبی متضاد.عکس لو گریگ از اورت

ورزش حرفه ای در حال حاضر است یک COVID-19 شهر ارواح. این بازی ها از بین رفته اند. وجود دارد چند حوادث به پوشش و تقریبا چیزی برای پخش. در عین حال ترسناک صنعت زندگی می کند. خبرنگاران فایل داستان و تحلیلگران چهارم نگه حتی اگر استادیوم خالی هستند. ورزشکاران پرداخت می شود حتی اگر آنها در حال نشستن در اطراف خانه. یک تکه از خود کابل لایحه در حال رفتن به لیگ اصلی بیس بال حتی اگر وجود دارد هیچ major-لیگ بیس بال بازی به تماشای. M. L. B. فروش Mookie بتی داجرز کشباف و N. F. L. فروش تام بردی Buccaneers کشباف حتی اگر هیچ کس نمی داند که آنها هرگز بازی برای این تیم. در لاس وگاس شما می توانید 3-1 شانس در یانکی ها به برنده سری جهانی.

این یک یادآوری است که این صنعت بسیار بزرگتر از این بازی و در یک معنا تنها حداقل نیازهای آنها است. ورزشی فروش روزنامه ها و تلویزیون نشان می دهد, وب سایت as-گفت-به کتاب و ورزش و رژیم. ورزشکاران حرفه ای تاییدیه پرداخت برای حضور در, را در, فیلم, مجوز نام خود را به بازی های ویدئویی و باید محصول خود را خط. ستاره ها در بالا بسیار از ورزش خود پول بیشتری را از این چیزها از آنها از رقابت. و البته وجود دارد قمار. این ایده از بازی در عرصه خالی است که به عنوان دور از ذهن به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. به عنوان طولانی به عنوان شما باید ستاره ها و نمرات شما باید یک صنعت. Hot-dog فروشنده و پارکینگ-بسیاری مسئولین از کار خواهد شد اما بسیاری از کسب و کار می تواند.

ظهور ورزش به عنوان کسب و کار و مدیریت از ورزشکاران به عنوان سرمایه های انسانی اغلب مورخ به سال 1960 سال مارک مک کورمک تاسیس بین المللی مدیریت گروه با آرنولد پالمر به عنوان اولین مشتری خود را. مک کورمک را دیدم که در ورزش به عنوان در هالیوود, این ستاره ها که فروش محصول و او تبدیل موفقیت ورزشی و تبلیغات خوب به دلار است. با تشکر از تلویزیون تعداد دلار در دسترس برای مشتریان از عوامل ورزشی قارچ است.

اما امکانات شده بود دیدم و فرصت ها متوجه شدم تقریبا چهل سال قبل توسط مردی به نام کریستی والش. والش متولد شد و در سنت لوئیس در سال 1891 و به دانشگاه رفت و در لس آنجلس. او در اطراف یک کمی کار می کرد به عنوان یک ورزش کاریکاتوریست و یک نویس—بود اما خود را در زمینه تبلیغات و تبلیغات برای شرکت های خودرو است که او را آماده برای تبدیل شدن به اولین عامل های ورزشی مدرن در قالب. او فقط یک پروموتر و یا یک handler اما کسی که در زمان شارژ از یک ورزشکار کامل در میدان و خارج از میدان بسته که کنترل تبلیغات به عنوان به خوبی به عنوان قرارداد. او امضا اولین مشتری خود را در سال 1921. و که مشتری تبدیل به بزرگترین شکل ورزش از روز خود را و یا احتمالا به غیر از محمد علی, هر روز: کودک اموزش. اموزش نیست فقط انجام آنچه هر ballplayer انجام داد اما بهتر است. در زمین و خاموش شد در کلاس خود است.

والش شروع به کار برای روت فقط به عنوان تبلیغات پیوستن به نیروهای با “علم” روابط عمومی اتحادیه که تولید سرگرمی-رسانه-تجارت ترکیب که منابع زیادی از مطالب معاصر فرهنگ آمریکایی است. والش درک که چگونه است که همکاری می کرد, چگونه, سرگرمی, خوراک رسانه ها و رسانه های تغذیه فروش. داستان در مقالات در مورد کودکان اموزش بازدید از یتیم خانه می گویند خوب برای کودکان اموزش تجاری است. آنها بالا بردن ارزش اموزش بعدی تایید معامله. اما داستان در مورد دخترک معصوم, اموزش همچنین فروش روزنامه است که در آن می تواند به فروش بیشتر فضای تبلیغاتی. آن را در همه مورد علاقه (از جمله یتیم خانه’) را به اموزش یک آهنربا برای چشم. تمام اموزش انجام دهد این است که به خاطر برخورد صفحه اصلی اجرا می شود و برنده مسابقات قهرمانی. عامل طول می کشد مراقبت از بقیه.

این اثر چند برابر همین دلیل است که ستاره ها ” درآمد افزایش حفظ نمایی—چرا تایگر وودز ساخته شده است که حدود صد و بیست میلیون دلار در پول جایزه است گفت: به ارزش نزدیک به یک میلیارد دلار است. هر کس در این ترکیب می خواهد ببر به ادامه پول را به طوری که آنها می توانید در ادامه به پول را ببر.

به عنوان نویسندگان مختلف از جمله جین Leavy در “بزرگ Fella: شخص ساده و معصوم اموزش و جهان آفریده” (2018) و توماس بارتل در “کودک اموزش و ایجاد ورزشکار مشهور” (2018) را توضیح اموزش به نظر می رسد اولین ورزشکار به اهرم موفقیت خود را در این راه به پول بیشتری را در این زمینه از آن است. با سال 1926 خود را در سال دوازدهم در لیگ های عمده ای اموزش و دستمزد شد و پنجاه و دو هزار دلار به مراتب بیشتر از هر نوع دیگر ballplayer است اما او ساخته شده حداقل دو برابر این مقدار در خارج درآمد. مدت کوتاهی پس از پایان مسابقات جهانی که سال توسط برچسب گذاشته شده توسط تلاش برای سرقت پایه دوم او رفت و در دوازده هفته واریته تور که برای او پرداخت صد هزار دلار است.

این تصادفی نیست که در این دهه است که در آن این سرگرمی-رسانه-تجارت ترکیب توسعه یافته شناخته شده است به عنوان عصر طلایی آمریکایی های ورزشی. زمانی که نویسندگان با استفاده از این مدت آنها در حال صحبت کردن تنها در مورد بازی ها. آنها در حال صحبت کردن در مورد ستاره افرادی مانند اموزش, قرمز, گرانج, بابی جونز, جانی Weissmuller جک دمپسی, لایحه بریتیش, هلن بخواهد گرترود Ederle. آنها را تحت سلطه خود را ورزش. آنها رکورد. و این ترکیب را دوست دارد ،

کریستی والش اختراع نشده, افراد مشهور, محصول تاییدیه و ظاهر هزینه. قبل از اموزش ملاقات والش او در حال حاضر تایید شده یک نام تجاری بیس بال خفاش و از برگ و کتاب کودکان “”صفحه اصلی-اجرای King’; یا, چگونه پپ Pindar برنده عنوان” منتشر شده تحت نام خود را. والش به سادگی گسترده تر در جریان است. او مرتب برای اموزش به عمل در واریته ها و فیلم های. او با قرار دادن اموزش و برخی از هم تیمی های خود در سفر تورهای, بازی, نمایشگاه بازی در سراسر کشور است. (هر سال اموزش پرداخت شد به بازی از پنجاه تا صد خارج از فصل بازی ها.) اموزش حمایت به نظر می رسد در بیش از یک صد محصولات از جمله Quaker Oats و امریکا ، (نوزاد اموزش نوار آب نبات به بازار عرضه شد بدون روت رضایت. اموزش شکایت کرد اما دادگاه حمایت آب نبات ساز است.) چهره او بر روی جلد مجلات از زمان و غرور نمایشگاه به سخت افزار سن و علم محبوب. در سال 1934 زمانی که آسوشیتد پرس رتبه ترین عکس مردم در جهان و روت شد No. 1, پیش از F. D. R., شاهزاده ولز و آدولف هیتلر.

والش در برخورد اول برای روت شد یک ستون روزنامه هر چند استار نوشت—یا به احتمال زیاد حتی خواندن یک کلمه از آن را. روت تواند ghostwriters معمولا خبرنگاران که در سفر با تیم های آویزان با اموزش و برداشت به اندازه کافی شانس و به پایان می رسد—اموزش داستان اخیر خود اجرا کنید صفحه اصلی به عنوان مثال—به نوبه خود یک ستون هفتگی. و پول خوبی بود. در سال اول پس از والش و نویسندگان گرفته بود خود را کاهش, اموزش ساخته شده پانزده هزار دلار است. والش در ادامه به ایجاد ثبات بیش از سی تواند ghostwriters که تولید ستون تحت برخي قاعدههاي كلي از ورزشکاران مانند Ty کاب سرگیجه دین والتر جانسون و راجرز هورنزبی. در میان آنها بود بیست و چهار ساله اول baseman به نام لو گریگ.

گریگ نام برای همیشه خواهد بود مرتبط با اموزش ، آنها بهترین hitters در بهترین تیم بیسبال نیویورک یانکیز. بین 1920 سال اموزش شروع به بازی برای یانکی ها پس از فروخته شدن به تیم توسط مالک Boston Red Sox و 1938 گریگ گذشته کامل فصل یانکی ها برنده ده لیگ آمریکا پرچمهای و هفت سریال های روز دنیا. (اموزش همچنین موفق به کسب دو قهرمانی به عنوان یک پارچ برای Red Sox تنظیم یک سری رکورد از بیست و نه و دو سوم متوالی بدون گل نوبت که شکسته نمی شود تا سال 1961.)

1927 یانکی ها شده اند به نام بزرگترین تیم در تاریخ بیس بال. با اموزش ضربه سوم و گریگ پاکسازی یانکی ها برنده صد و ده بازی از دست داده و تنها چهل و چهار. اموزش batted .356 و ضربه شصت صفحه اصلی اجرا می شود در یک فصل رکورد است که به مدت سی و چهار سال بوده و پیشی تنها چهار مرد و سه نفر از آنها به طور گسترده ای اعتقاد بر این بوده است jacked در استروئید. گریگ آمار .373 با چهل و هفت homers و صد و هفتاد و سه اجرا می شود batted در یک رکورد برای R. B. I. s در آن زمان و نه چیزی آسان به این کار که پیش از شما بازدید شصت صفحه اصلی اجرا می شود. در جهان سری یانکی ها ضرب و شتم دزدان دریایی در چهار مستقیم.

گریگ بت اموزش به عنوان یک ballplayer و روت آسان بود به گرفتن همراه با. آنها با هم سفر, بازی های برگزار شده پل و barnstormed با هم. آنها تا به حال هر دو شروع کردن به عنوان کوزه—گریگ تن به تن در کالج, اما اموزش برنده نود و چهار بازی در لیگ حرفه ای بود و یک عمر E. R. A. از 2.28 هفدهم در تمام زمان لیست—و آنها گاهی اوقات تن به تن به هر یک از دیگر در نمایشگاه بازی های. اموزش اغلب مهمان برای شام در گریگ ،

اما آنها قطبی متضاد. اموزش تمام شد flamboyance و با تکبر راه رفتن. او خرید اتومبیل های گران قیمت و غرق آنها. او عینک راکون کت و دودی بزرگ سیگار برگ. او خستگی و caroused. او سالانه مذاکرات قرارداد بودند خبر بزرگ. او معروف بود به اشتها خود را برای مواد غذایی و نوشیدنی; او معروف بود به هم تیمی های خود برای اشتها خود را برای رابطه جنسی. او ساخته شده هیچ راز آن است. فرد Lieb که تحت پوشش یانکی ها نوشت: “او فالوس و خانه-اجرا بت شد و جایزه خود را اموال در آن منظور است.”

در راه سفر, اموزش خواهد بود out all night, مهمانی, از برگشت به هتل در سپیده دم. “من نمی اتاق با کودک اموزش,” او اختصاص اتاقی در یک سفر پینگ Bodie قرار است به گفته اند. “من با خود چمدان.” این تیم در غضب هنگامی که استخدام یک کارآگاه به دنبال او در اطراف یک شب وقتی یانکی ها بودند در شیکاگو است. کارآگاه گزارش که روت شده بود با شش زنان است.

آن را به حال هیچ تاثیری بر روی بازی خود را. “این کودک بود که همیشه انجام کاری” مارشال, شکار یک خبرنگار که تحت پوشش اموزش در طول سال برای اخبار روزانه, به یاد می آورد. “حرکت دائمی. . . . من فکر نمی کنم من تا به حال دیدم او نشسته در اطراف.” کلید دخترک معصوم, اموزش گرچه این بود: هر کس او را دوست داشتم. “خدا ما را دوست داشت که پسر یک سگ ماده” صبر Hoyt, آس 1927 یانکی ها تیم گفت. “او یک منبع ثابت از شادی.”

همه مورد احترام لو گریگ. آنها او را دوست ندارد. او خوشخو اما دور. او مشخصا سازمان ملل متحد-جاز سن شخصیت. “این محکم و جدی lad طول می کشد copybook کلمات قصار خود را به عنوان راهنما در زندگی و زندگی کردن به آنها” یک بار نویس نوشت: پس از یانکی ها برنده سری در سال 1927. “‘تلاش و موفقیت است.’ ‘زود به رختخواب و زود به افزایش است.’ ‘اگر در ابتدا شما موفق نیست سعی کنید دوباره امتحان کنید.’ ‘کار فاتح همه چیز است.’ و تمام بقیه از آنها است.”

اموزش تا به حال یک هدیه برای بیس بال. او نه تنها بهترین قدرت hitter وظیفه در یانکی ها; او همچنین بهترین bunter. زمانی که او با بازی خود او هرگز انداخت به اشتباه پایه. کسانی که همه چیز گریگ تا به حال به کار در. فیلدینگ یک چالش بود. فقط بدانند که پا به قرار دادن در کیسه (او در بازی اول پایه سنتی موقعیت برای اندازه sluggers با محدود مهارت های دفاعی) یک چالش بود. “او یکی از اشتباهترین بازیکنان من تا کنون دیده ام” میلر Huggins گریگ اولین یانکی مدیر گفت. “اما او یک فضیلت بزرگ است که او را: او هرگز باعث می شود همان اشتباه را دو بار.”

“روت کردن ذهن از پانزده سال” رئیس جمهور آمریکا لیگ یک بار گفت: در نا امیدی در برخی از Ruthian اغتشاش. گریگ یک مورد از بازداشت و توسعه بیش از حد, اما در راه های مختلف. تا سال 1933 زمانی که او تبدیل سی او زندگی با پدر و مادر خود را. او مادر خود را به بهار آموزش. زمانی که این تیم بود در جاده او را ترک هتل پس از تاریک و پیاده روی در خیابان های خود را به طوری که هم تیمی های خود فکر می کنم او تا به حال طرح است. او معمولا امضا هر قرارداد یانکی ها او را فرستاده. در سال 1927 سال او به لیگ آمریکا M. V. P., حقوق و دستمزد خود را هشت هزار دلار است. سال بعد از آن مطرح شد به بیست و پنج هزار نفر است. اموزش ساخت بود هفتاد.

در گریگ شد یک عصر طلایی anomaly. در سال 1929 نیویورکر زد یک پروفایل از او با عنوان جالب “کمی Heinie.” “لو گریگ” آن را آغاز کرد “به طور تصادفی خود را به یک کلاس با کودک اموزش و دمپسی و دیگر سوسک-browed خود آگاه sluggers که قهرمانان ما ملت است. این مسخره است—او نصب نیست در هر راه به یک مکان.” خبرنگار پرسید: گریگ اگر او برنامه ریزی شده به ازدواج است. “من مادر باعث می شود یک خانه راحت به اندازه کافی برای من,” او گفت:. بر خلاف اموزش و عراق و بقیه از عصر طلایی ستاره گریگ نمی خواهید توجه این بود که بر خلاف دیگران که او نیاز به توجه. او در آنجا ماند در ، او دوست داشت خسته کننده بودن.

بخشی از اساطیر ورزشی آمریکایی در آن دوران بود که آن را وسیله ای برای تحرک اجتماعی یک راه برای کودکان farmhands و کارگران کارخانه را راه خود را به طبقه متوسط و حتی برای استعدادهای خاص برای به دست آوردن ثروت و شهرت. در مورد بیس بال, حداقل, اسطوره بود و بیشتر یک اسطوره است. Ballplayers در گریگ و اموزش زمان آمد از خانواده ها که نسبتا به خوبی خاموش. استیون Riess در “دست زدن به پایه” مطالعه این ورزش در سال های اولیه قرن بیستم گزارش داد که از بازیکنان فعال بین 1900 و 1919 تنها یازده درصد تا به حال پدران بودند که غیر ماهر یا نیمه ماهر کارگران حتی اگر چهل و پنج درصد از کارگران در سراسر کشور شد و نیمه ماهر یا ماهر. ده درصد تا به حال پدران بودند که حرفه ای ها در برابر سه درصد در جمعیت به عنوان یک کل.

اما اسطوره بود درست است برای برخی از عصر طلایی ستاره های اموزش و گریگ در میان آنها است. زمانی که اموزش هفت ساله بود پدر و مادر خود را فرستاده او را به سنت مری مدرسه صنعتی برای یتیمان متخلف اصلاح ناپذیر و متمرد در بالتیمور اساسا یک مدرسه اصلاحات اجرا شده توسط برادر منظور از سنت فرانسیس خاویر و او را صرف بیشتر از ده سال وجود دارد. از آن جایی که او آموخته است که به بازی بیس بال. “من یک چیز تا من هجده سال سن داشت و نه نیش او گفت:” سال ها بعد زمانی که او زندگی زندگی بالا. “در حال حاضر آن را bustin’ out بیش از همه است.”

گریگ پدر و مادر مهاجران آلمانی. پدر او یک metalworker که اغلب بیکار. خانواده برگزار شد با هم گریگ, مادر, Christina یک دینامو که پخته شده, تمیز بود و لباس های شسته شده برای حمایت از خانواده که در زمان بیش از زندگی لو او تنها فرزند بازمانده. آنها زندگی می کردند در یورکویل در منهتن بالا و فقیر بودند, حتی با استانداردهای محله. آنها بعد از نقل مکان به واشنگتن ارتفاعات. لو به نام مستعار در مدرسه بود ،

این Gehrigs صحبت, آلمانی, در خانه; لو نمی یادگیری زبان انگلیسی تا زمانی که او پنج ساله بود. (به آلمانی نیز زبان در اموزش و او در برخی از آلمانی هنگامی که او آمد بیش از برای شام.) گریگ کردم توجه ورزش جهان زمانی که او در دبیرستان بود و پس از هدف قرار دادن یک نوار اندازه گیری, خانه اجرا در توله پارک در شیکاگو که در آن گریگ تیم شهر نیویورک بهترین و رفته بود به بازی شیکاگو بهترین. بود که در سال 1920 در سال اموزش آمد به یانکی ها.

گریگ ثبت نام در کلمبیا (مادر او را به حال مشغول به کار در یک کلمبیا frat house) شروع دردناکی در فرمت مدرسه. او در بر داشت یک مدرسه مبارزه, اما او در اصل یک استخدام ورزشکار در حال بازی فوتبال و بیس بال و clouting ماموت صفحه اصلی اجرا می شود.

قبل از اموزش آمد, عمده ترین-لیگ بیس بال بود “توپ کوچک.” Hitters فشرد تا در خفاش و تلاش برای پیشبرد دونده. این یک بازی از bunts و پایگاه های دزدیده شده. اموزش رایگان swinger. او گل های زیادی به عنوان صفحه اصلی-اجرای hitters اما زمانی که او متصل به او ضربه سیرک عکس که پرواز بیش از نرده ها و اغلب فرود در یک خیابان در خارج از پارک. معلوم شد که مردم هیولا هومر هیجان انگیز تر از hit-and-run. اموزش تبدیل این ورزش است.

“من بیش از حد مضطرب به خواب, خواب آلودگی بیش از حد و بیش از حد تنبل برای رفتن به آشپزخانه.”
کارتون توسط کریستوفر Weyant

پیشاهنگی در حال حاضر در بر داشت خود را موظف به کشف “بعدی بیب روث” و گریگ واجد شرایط. او امضا شده با یانکی ها در سال 1923 و در تاریخ 1 ژوئن سال 1925 او بیش در پایه اول. او را به بازی وجود دارد برای 2,130 بازی متوالی در ماه خجالتی از چهارده سال. این دورانی است که در آن ballplayers تا به حال نام مستعار: فلفل مارتین قاطر واتسون گل آلود Ruel, خرگوش Maranville, Dazzy Vance, پای Traynor. برای سال sportswriters تلاش به آمده تا با یک نام مستعار برای گریگ, اما هیچ چیز به نظر می رسید به چوب. سپس در سال 1931 میدوی از طریق متوالی-بازی خط یک خبرنگار نیویورک خورشید نام خواهد گوه او را به نام اسب آهن است. در آن گیر کرده است.

جزئی طنز اموزش-گریگ دوگانگی است که اموزش نیست نگاه مانند یک ورزشکار. او در قسمت بالای بدن اما بلند و باریک مچ دست و مچ پا و پاهای لاغر—”خلال دندان متصل به یک پیانو” به عنوان کسی توصیف آنها. گریگ ساخته شده بود مانند یک قدرت hitter. او عضلات از بالا به پایین خود را heinie بود نه کمی—و در حالی که روت homers معمولا قوی پرواز توپ گریگ شد خط درایوهای. همچنین بر خلاف اموزش گریگ بسیار خوب به دنبال. او طراحی شده برای ترکیب.

این چیزی است که کریستی والش باید احساس زمانی که او امضا گریگ تا در تابستان سال 1927 یانکی ها’ annus mirabilis. این بود که پرچم مسابقه که جذب طرفداران و سپس. این به اصطلاح خانه اجرا دربی بین گریگ و اموزش. (مطبوعات خواهد تلافی دربی در سال 1998 به عنوان یک مسابقه بین یک پمپ-تا علامت McGwire و یک پمپ-تا سامی Sosa. بار دوم به عنوان مسخره است.)

اموزش تنظیم کرده بود تنها-فصل home-run رکورد پنجاه و نه در سال 1921 او افتخار عزم خود را برای شکستن آن است. گریگ بود که همگامی و خانه-اجرا منجر seesawed بین آنها را از طریق تابستان است. والش متوجه شدم این بود که زمان خوبی برای سندیکا یک ستون برای گریگ. “وجود دارد یک بازار آماده در رونق قیمت برای زندگی نامه این پاک-زندگی, level-headed پسر فقیر نیویورک خانواده” را به عنوان او آن را در کتاب خاطرات خود ، “Adios به ارواح” (1937).

وجود بیست و نه اول شخص لو گریگ, ستون, اجرای در زیر تیتر “پس از کودک.” “گریگ خود می گوید داستان از رویاها به حقیقت می پیوندند—دبیرستان پیروزی, کالج شکوه و بزرگ لیگ شهرت—در یک شیوه ای است که الهام بخش هر پسر و پدر و مادر در زمین” همراه شرح اعلام کرد. ستون به نظر می رسد در اوکلند تریبونهای پیتسبورگ مطبوعاتو اتاوا روزانه شهروند—سه رسانه ها مبهم به اندازه کافی که آنها کشف نشده باقی مانده برای چند دهه.

آنها در نهایت که توسط آلن با صدای بلند خندیدن که آورده آنها را به عنوان “لو گریگ: خاطرات گمشده” (Simon & Schuster). “مهم نیست که چه کسی نوشت کلمات بدون شک وجود دارد که لو به خاطرات مستقیما از قلب” او می نویسد. خوب برخی از شک و تردید است. مانند بسیاری از ورزش autobiographies قبل از جیم Bouton را “توپ چهار” در سال 1970 گریگ “خاطرات” پایبند به کد ورزشکار حرفه ای است که هرگز به صحبت بد از یکی دیگر از ورزشکار حرفه ای و یا یک ورزش است. بنابراین گریگ (یا روح) می نویسد: از Ty کاب “Ty شده است panned زیادی است. اما او یک شخص بزرگ. . . . به نظر من Ty کاب یکی از بهترین دوستان من در بیس بال.” اخیر, بیوگرافی “Ty کاب: وحشتناک زیبایی” توسط چارلز Leerhsen نشان می دهد که کاب به خصوص شهرت به عنوان یک باطل نژادپرستانه بدون استحقاق است. (گریگ برای بخشی خود را در حمایت از ادغام ورزش و گفت: تا.) اما مسلم است که کاب بود معنی رقیب که به دعوا با مخالفت با بازیکنان و طرفداران است. گریگ ظاهرا یک بار سعی کنید به ببر’ رختکن بعد از بازی به ضرب و شتم او. این حادثه توضیح داده شده است را در یک ستون به عنوان یک عملکرد برای طرفداران.

و آن را مانند است که در تمام ستون. هر کس یک همکار; بیس بال یک ورزش اصیل—”من باور نمی کنم من می خواهم که ملاقات ظریف گروهی از مردان در هر نقطه از من را ملاقات کرده اید در بیس بال. و نه یک چهارگوش, عادلانه تر بسیاری از مردان یا نه.” این گریگ کلمات خود و صدا ؟ اطلاعات در مورد زندگی خود به وضوح آمد از او یک تصور کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد نیز خواسته او را برای عقاید خود را از دیگر بازیکنان معروف مانند کاب و روت و سپس تبدیل هر چه او گفت به anodyne زبان.

اما بازتولید ghosted با موضوع صدای واقعی هرگز کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد است. والش می توانست او را متوقف کرد اگر او تلاش کرد. Ghostwriter قرار نبود برای نوشتن راه خود را, افراد مشهور, صحبت, والش فکر می کردم. او قرار بود برای نوشتن راه فکر عمومی مشهور خود را صحبت کردیم. آن را در مورد بیان. آن را در مورد ارتقاء. هنوز گریگ خوب بود و او فکر در کلیشه. اگر او تا به حال نوشته شده ستون خود آنها احتمالا نمی خواهد که صدا بسیار متفاوت است.

مگر اینکه شما زندگی می کردند و یا در نزدیکی یک عمده-لیگ شهرستان و می تواند به استادیوم روزنامه حساب و جعبه نمرات تقریبا تنها راه شما می تواند به دنبال یک تیم است. به همین دلیل والش می تواند پول خوبی را با خود ghostwriting سندیکا—ملی اشتها برای بیس بال اخبار و شایعات بسیار بیشتر از عرضه است. و یکی از دلایل این بود تا با راه لیگ انجام کسب و کار هنگامی که گریگ و روت شده.

صاحبان یانکی ها, آقایان, شناخته شده به عنوان “دو سرهنگ,” یعقوب Ruppert جونیور و Tillinghast هیوستن می دانستم که آنچه که آنها انجام می دهند زمانی که آنها به پرداخت یک صد و ده هزار دلار به علاوه یک وام از سه صد هزار نفر برای دریافت اموزش از Red Sox. فروش بلیط منبع اصلی درآمد و اموزش آغاز پرداخت سود سهام حق دور. در سال 1920 او ضربه پنجاه و چهار خانه اجرا می شود و حضور بیش از یک میلیون بار هر باشگاه در حال جذب است که بسیاری از طرفداران. یانکی ها شد و سپس به اشتراک گذاری این پولو زمینه با غول اما در سال 1923 آنها نقل مکان کرد و به یک استادیوم جدید در برانکس با صندلی برای پنجاه و هشت هزار و طرفداران. آنها مقدار زیادی از پول.

آنها می توانند ساخته شده اند بیشتر است. در “ایجاد تفریح و سرگرمی ملی,” مورخ Edward G. سفید اشاره می کند که حتی آن را به عنوان تبدیل شدن به آمریکا, ورزش, بازی بیس بال, یک کسب و کار اجرا در عجیبی رو به عقب راه است. اساسا به نظر می رسد به درک که در آن مصرف کنندگان و یا حتی غریبه چگونه بسیاری از آنها وجود دارد.

صاحبان تیم و لیگ مقامات در برابر تغییرات متعددی است که باید کمک کرد این محصول و افزایش درآمد. یک خودنمایی میکند عدم بود و عدم ادغام این ورزش است. همه می دانستند وجود داشت ballplayers در لیگ های سیاه پوست; گریگ و اموزش گاهی اوقات بازی در نمایشگاه بازی در برابر آنها. اما بیس بال باقی مانده Jim Crow, ورزش, تا سال 1947.

همچنین وجود مقاومت شدید به شب بازی. تکنولوژی مورد نیاز برای بازی شب بیس بال در محل 1909 زمانی که یک جزئی-بازی لیگ برگزار شد در زیر چراغ در سینسیناتی. همه توافق کردند که شرایط خوب بود. اما اولین شب بازی در رشته های بین Cincinnati Reds و فیلادلفیا فیلیز نمی شد بازی تا سال 1935. اولین شب بازی در استادیوم یانکی بود و نه تا سال 1946.

لیورپول بازی هفت شب بازی در سال 1935; حضور 130,337. برای حضور در این تیم و شصت و نه صفحه اصلی بعد بازی بود 324,256. درس آشکار بود. اما آن را باید آشکار در تمام طول یا حداقل پس از معرفی بازی یکشنبه شانزده سال قبل از آن که تا به حال تا به حال یک اثر مشابه است. بسیاری از طرفداران ورزش در حال کار-کلاس مردم است. آنها نمی توانند به یک هفته بازی در طول ساعات کار. که آیا آن را بیس بال سنت گرایی و یا برخی از امید به بازیگران این ورزش به عنوان یک حرفه ای-کلاس انحراف و یا برخی از ترکیب لیگ اصلی بیس بال بود آهسته به انطباق محصول خود را به زندگی خود را پایه فن. تیم در لیگ های سیاه پوست بازی می کردند در شب قبل از, چرا که تنها زمانی طرفداران خود را می توانید آنها را ببینید.

از دیدگاه امروز ورزش مدل کسب و کار چیزی است که بیشتر عجیب و غریب تر از پیش از جنگ بیس ناتوانی در درک پتانسیل های مالی از رادیو و تلویزیون. برخی از تیم ها پخش بازی های خانگی در ایستگاه های رادیویی محلی اما این ایستگاه نمی پرداخت هزینه. در اکثر موارد هر کسی با یک رادیویی مجوز می تواند نشستن در غرفه و پخش یک بازی است. این بود تا سال 1936 یک سال پس از اموزش بازنشسته بود که به لیگ آمریکا سیاست از شارژ برای پخش حقوق.

رادیو تبدیل به افزایش حضور بیش از حد به خصوص در مکان های که در آن طرفداران زندگی در مناطق روستایی به دنبال بازی در رادیو بودند و گاهی با انگیزه به درایو دو صد مایل به شهر برای تماشای یک بازی است. هنوز هیچ یک از نیویورک تیم یانکی ها غول یا داجرز پخش بازی های خانگی تا سال 1939. که سال گریگ بازنشسته شد. در راه آن بازنشستگی خود را نه خود بازی و حتی خود خط ساخته شده است که او یک نماد است.

“من یک دوست واقعی” گریگ می گوید: در یکی از ghostwritten ستون “مادر من. . . . او در حال حاضر است و همیشه خواهد بود, بزرگترین رفیق من تا به حال.” او قطعا هر تلاش. جاناتان Eig در بیوگرافی خود از گریگ “خوشبخت ترين مرد” (2005) می گوید که کریستینا گریگ سیستماتیک غرق همه گریگ نوپای عاشقانه یک بار رفتن به یک زن خانه شهر برای حفاری تا خاک بر روی او. در سال 1932 هنگامی که یانکی ها شد و پخش جهانی سری بازی ها در شیکاگو لو علاقه مند شد النور توئیچل یک فعال اجتماعی بیست و هشت ساله با حس مد نه خانم گریگ نوع. آنها شروع به قدمت بهار زیر و ازدواج کرده بودند در ماه سپتامبر.

النور گریگ تغییر ، او آزاد او را از خانه مادر او; او را به رقص باله و اپرا. (یک مورد علاقه بود “Tristan und Isolde,” که در آن او می گوید: او گریستم چرا که البته او را درک کلمات.) و او به نام کریستی والش به انجام تبلیغاتی کار می کنند. والش رو گریگ به انجام تبلیغات برای سیگار شتر و ورزشهای آبی Velva. گریگ اولین ورزشکار به صورت Wheaties جعبه.

فرانک زن النور گریگ سمت چپ خاطرات “من لوقا و من” که شامل همراه با دیگر بدون سانسور اذکار یک پرتره از کریستینا گریگ و آنچه آن را مانند به زندگی در خانه خود را. این به ما می گوید زیادی در مورد لو گریگ از خود خاطرات می کند:

ساخته شده است چیزی شبیه به یک بانوی کشتی گیر با رنگ زرد مایل به خاکستری و چه در مستی. هیچ آرایشگاه برای او قطعا بدون آرایش. نه این که آن را اهمیت به هر حال از آنجا که او در حالت بخار حرکت دائمی هیچ بیکار, دست, کارهای, در سراسر ساعت. یک صبحانه آماده برای شوهر و پسر او پس از یک حمله در sinkful از غذاهای سپس تقریبا اجباری جلسه با سبزیجات و گوشت برای شب شام.

در نهایت او خواهد جم یک کلاه بر روی سر خود را و ترک استادیوم یانکی با لو در زمان برای تمرین پنبه حلاجی شده. پس از آن در آشپزخانه در حالی که پاپ راه می رفت و سگ و طوطی نگهداری فریاد بیس بال lingo تا زمانی که او پوشیده بود ، و در آخرین شب غذا شروع با خاویار در نان تست, ضخیم سوپ سالاد سزار, گوشت, سیب زمینی, سبزیجات, اندازه, دسر کل کار می کند. در backwash از این راه زندگی چند خدمتکاران آمد و رفت به عنوان اعضای بازیگران; آنها به سادگی در راه steamroller.

بعد از شام و ظروف ما را حل و فصل در اتاق نشیمن. مامان می گرفتن یا قلاب دوزی یا کیف های بافتنی و دریافت انگشتان دست خود را, پرواز, گفتن گلی کمی فلسفه مانند “چه می رود باید پایین آمده” و پاپ خواهد همواره در توافق اشاره.

النور دیدم اموزش با unsentimental چشم بیش از حد. “همانطور که برای توانا Bambino” او به ما می گوید “او به نظر می رسید به من به یک گلدان شکم, دوک وار پا خوشخو دلقک است. اما او به وضوح این مرد بزرگ که آن را به بیس بال و یا هر چیز دیگری که برای ماده. . . . شما تا به حال به به او نگاه کنید و احساس می کنید که شما مشغول تماشای یکی از عجایب جهان است.”

ازدواج خوشحال بود اما کوتاه. گریگ بدن شروع به شکست او در سال 1938. او با بازی در تمام یک صد و پنجاه و هفت بازی این فصل نگه داشتن متوالی-بازی خط زنده و یانکی ها برنده سری جهانی. اما او ضربه کاهش یافته است. توسط بهار زیر آن را روشن بود که او دیگر نمی تواند بازی کند و در مارس 2, 1939 این خط به پایان رسید. او پرواز کرد به مینه سوتا و وارد کلینیک مایو جایی که او مبتلا به اسکلروز جانبی آمیوتروفیک—به زودی شناخته شده به عنوان بیماری لو گریگ.

به نظر می رسد در Eig حساب که پزشکان گفت: هرگز گریگ آشکار است که A. L. S. علاج ناپذیر است. اما ورزشکاران خود می دانند و او باید درک نسبتا به زودی که این پایان بود. درگذشت “مانند یک ساعت بزرگ پیچ در پیچ پایین” النور گفت: در سال 1941. او سی و هفت. زمانی که بدن خود را نمایش داده شد در کلیسای الهی پدری در پارک مرکزی غرب و هفتاد و ششم خیابان هزاران نفر از مردم ایستاده در صف برای مشاهده آن. دخترک معصوم, اموزش برش جلوتر از همه است. به عنوان او ایستاده بود در مقابل تابوت او گریستم. هفت سال بعد روت خواهد بود مرده از سرطان گلو. در سال 1995 گریگ متوالی-بازی رکورد شکسته شد توسط کال Ripken جونیور ترکیب شد بیش از آن.

اما قبل از او درگذشت گریگ تا به حال در تاریخ و زمان آخرین خود را Ruthian لحظه. این بود گفتار او در استادیوم یانکی در تاریخ 4 ژوئیه 1939 لو گریگ قدردانی روز خداحافظی خود را به بیس بال. پس از آن هر کس تا به حال این خبر را شنیده. مراسم تجلیل صحبت شد; هدیه ارائه شد. اموزش وجود دارد گفت: برخی از کلمات قرار دادن بازوی خود را در اطراف گریگ برای دوربین. گریگ به شدت می خواستم به صحبت می کنند. این دقیقا همان نوع از توجه او به صرف زندگی خود را در تلاش برای جلوگیری از.

گوینده به جمعیت گفت که گریگ بود نقل مکان کرد بیش از حد به هر چیزی می گویند اما یک شعار بالا رفت و پس از او راه می رفت به میکروفون. النور بعد گفت که او نوشته بود رئوس مطالب فقط در مورد او به وضوح به حال برخی از جملات حفظ شده است. شگفت آور, تنها چهار نفر از کسانی که جملات ثبت شده اند و زنده ماندن. نسخه کامل سخنرانی که شما به عنوان خوانده شده اند pieced با هم از دو روزنامه.

اما ما گریگ صدا در شروع است. “برای دو هفته گذشته شما بوده ام به خواندن در مورد یک شکست بد,” او می گوید. “امروز من خودم را خوش شانس ترین مرد روی زمین است.” و در پایان: “من ممکن است داده شده است یک شکست بد, اما من خیلی افتضاح برای زندگی.” وجود دارد هیچ چیز خود pitying در این سخنرانی هیچ از خود انکار هیچ سرپیچی. او کمک به افراد دیگر از طریق درد خود را. این بود که بی رنگ و یا خسته کننده است. این بود که یک مرد به دنبال مرگ است. در عصر showmen در خانه که روت ساخته شده آن را یک متعالی لحظه از خود گذشتگی. ♦

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme