چگونه Betsey Johnson ساخته شده است یک مد امپراتوری از دست داده و نام او

Betsey Johnson
در یک dishy جدید خاطرات طراح Betsey Johnson revisits اوج او را “زیبا و پانک” پوشاک با نام تجاری و دردناک او تصمیم به فروش آن را خاموش.عکس توسط پت مارتین برای نیویورکر

در سال 1964 Betsey Johnson شد بیست و دو سال سردبیر مجله, کار در پارچه های وزارت Mademoiselle. او تا به حال فرود در مجله با برنده شدن در تابستان, بورس تحصیلی, مسابقه برنامه ای که قرار داده شده امیدوار کننده بانوان جوان در “مهمان ویرایشگر” نقش حالی که مسکن آنها در Barbizon یک زن خانه شبانه روزی در شرق 63 خیابان. (گذشته alumna برنامه شامل سیلویا پلات و جوآن Didion.) هر چند اکثر مهمان سردبیران صرف فقط یک فصل در مجله جانسون باقی مانده بود به پر کردن یک نقطه خالی توسط یک زن در مرخصی زایمان. با یک کار تمام وقت او تصمیم گرفت که از آن زمان به ترک سخت محیط Barbizon که در آن شلوار ممنوع شد و برخی از ساکنان به حال تعیین chaperone. او خود را به دیگری منتقل کانلا هتل, اما به زودی اخراج شد برای سیگار کشیدن در اتاق خود. به طوری که او در بر داشت یک پنجم-طبقه walkup زیر پل بروکلین و برای شروع مکمل مجله او درآمد با طراحی زنان در صدر.

جانسون تا به حال مورد مطالعه هنر در موسسه پرات قبل از انتقال به دانشگاه به مطالعه پارچه طراحی شده است. (او می خواست به پایان مدرسه در جایی که در آن او می تواند یک cheerleader بود.) در حال حاضر او در بر داشت یک دست قلاب بافی, پارچه و بخیه آن را “به sweaters که در آغوش کشید بدن” او می نویسد: در کتاب خاطرات “Betsey” که ماه گذشته منتشر شد توسط وایکینگ کتاب. (این شرکت نوشته شده توسط سابق منشی و دیرین محرم خوانده شده را علامت Vitulano.) “آنها تا به حال کوتاه و تنگ و آستین حرکت شبیه چمچه زنی گردن که کمرنگ با یک نیم اینچ از مخمل. من به پایان رسید آنها را با کمی تعظیم در مقابل. آنها دوستداشتنی اگر من می گویند تا خودم.” جانسون عینک یکی از خلق خود را به کار و پس از همکارانش از او خواست که در آن آنها می توانند خرید, یک, او شروع به گرفتن سفارشات در بیست دلار در یک قطعه. “من ساخته شده یک پوستر با یک تصویر از یک دختر با پوشیدن لباس و آویزان کردن آن در اتاق خانم ها در مجله” او می نویسد. “خوب است که آن را انجام داد.” تقاضا آنقدر بالا داخلی که دختر خانم ویراستاران قرار دادن یک عکس از یک مدل ورزشی Johnson, ژاکت در مجله “فروشگاه” بخش. زمانی که بازیگر کیم نواک نوشت درخواست برای خرید یک Johnson جمع یک یادداشت دست نویس به جعبه امضا “XOX, Betsey.”

این داستان که می آید در اوایل جانسون خاطرات کپسوله بسیاری از صفات که به تعریف او به عنوان یک طراح: خوب-دختر perkiness مخلوط با سوء رفتار شدید industriousness میل شدید برای سایه روشن با داراي زوائد و embellishments. در خاطرات و در فرد جانسون در حال حاضر هفتاد و هفت اغلب اشاره به مشتریان خود را به عنوان “من” یا “Betsey دختران” را به عنوان اگر آنها در حال زودرس خواهر کوچک. جانسون امضای زیبایی که او را “زیبا و پانک” تمایل به گرفتن تقریبا comically بالا-افسونگر ایده (یک poofy طل, دامن, یک دزدکی لغزش نوزاد-لباس عروسک) و آن را با پلنگ چاپ یا ناودانی و یا جمجمه—مردیا جوان زن صفت شیرینی برش با یک لمس از سم. در اوج زندگی حرفه ای خود را با نام تجاری باید برای زنان جوان در نظر گرفتن اولین گام خود را به طراح حزب دنده; یک Betsey لباس یک مراسم از تصویب یک پوشیدنی پل به دوران جوانی. برای دهه جانسون هسته کسب و کار ساخت داغ پینک مدل لباس با سیاه و سفید توری تا کرست و نئون trim, فروش خوش اخلاق نوجوانان رویای شورش از درون سالن ورزش مدرسه. او طعم و مزه به نظر می رسید به بهار به عنوان بسیاری از تصدی او در Mademoiselleمیان سفید-دستکش editrixes به عنوان آن را از بعد ارتباط با راک اند رول.

در واقع این ویرایشگر ادی لاک جانسون مربی در Mademoiselleکه به او کمک کرد تا زمین اولین کار قرار داده است که او در تماس با جهان از ستاره های موسیقی راک. پل جوان کارآفرین از لندن شد راه اندازی یک فروشگاه جدید در خیابان مدیسون به نام متعلقات شد و به دنبال ناشناخته طراحان به ویژگی های. جوان طعم جعلی در Carnaby خیابان—وزارت دفاع miniskirts و برو چکمه های نوسانی جوانان انگلیس—و او به دنبال طراحان آمریکایی به کانال همان حساسیت. او به جانسون یک اتاق کار کوچک است که او به اشتراک گذاشته شده با “زیبا هیپی dippy یونانی” الگو ساز به نام Tulah و تشویق او را به آنچه او می خواست. چرا که جانسون در Mademoiselle شده بود به منبع جالب پارچه های او آغاز شده وجود دارد. او خریداری لنگ و ساخته شده یک تغییر لباس است که او به نام بید کاغذ. او خریداری faux جیر و ساخته شده او نوشت: “چیزی که من به نام من ‘داستان’ O ، این بود که کمی خط با استراتژیک قرار داده شده برنج واشرها دوخته شده به آن خود را در معرض پوست است.” (یک آگهی پرسید: “شما می توانید خرس های عجیب و غریب din خود Betsey Johnson سر و صدا؟”) متعلقات شد بالای شهر hub برای مرکز شهر نوازندگان و هنرمندان. اندی وارهول خرید وجود دارد, آیا به عنوان لاغر, Nico, Edie Sedgwick و Patti Smith. جانسون ملاقات اعضای Velvet Underground که کاربران از فروشگاه و شروع یک عاشقانه فوق العاده خطرناک با جان کیل; ازدواج آنها در سال 1968 همان سال که Cale گروه چپ و طلاق نیست ،

“من احساس می یکو شکستن گروه” جانسون گفت: من در ماه فوریه زمانی که من او را ملاقات کرد در داخل یک مجموعه در Gramercy Park Hotel. او با پوشیدن روشن-زرد ضمیمهها مو که به او سر chartreuse, تب و تاب بودن یک ژاکت صورتی با دوزی چشم بر روی آن و یک تیره لبه سرمه و خط چشم. غول, قدیمی, Betsey Johnson لباس شب در گیلاس قرمز طل آویخته بیش از یک صندلی در گوشه ای از اتاق را شبیه به یک سالن لباس از غرب. Winningly سفیه و فیلتر نشده و در معرض ابتلا به reminiscing او به من گفت در مورد زمان او صرف زندگی در یک شهر انبار با Cale, ساخت لباس برای ریزگردهای جنوب. “لو [نی] می خواستم خاکستری جیر. مورین [تاکر] و استرلینگ [موریسون] واقعا من اجازه راک با من مخمل و من خاتم,” او گفت:. هنگامی که جانسون و کیل چهارشنبه در تالار شهر, اندی وارهول برچسب همراه و عکس گرفت. (قاضی در ابتدا حاضر به انجام این مراسم به دلیل جانسون با پوشیدن شلوار کت و شلوار خود را طراحی; او در حل مشکل با راه رفتن به دستشویی از بین بردن شلوار و جنباندن او باد و بر او لباس تنگ.) زمانی که از من خواسته Johnson اگر او همراه با لو رید او snorted “به این روز فکر می کنم تنها چیزی که خوب لو رید به من گفت این بود که من برش خوب فاق.”

جانسون در سمت چپ متعلقات در سال 1969 برای باز کردن بوتیک Betsey Bunky Nini با دو نفر از دوستان و از آنجا رفت به طراحی برای نوجوانان’ label کوچه گربه. اما او در سمت چپ این شرکت چند سال بعد شکستن او قرارداد شش ماه اولیه. (“آنها از من خواست تا با استفاده از زشت پارچه” او به من گفت. “شخصیت من شد پاره پاره از هم جدا.”)

در سال 1977 او راه اندازی خود برچسب با یک شریک کسب و کار مد هرزه فروش و مدل سابق به نام شانتال بیکن. جانسون به بیکن نیمی از این شرکت جلو. “من می خواستم کسی را به کار به عنوان سخت به عنوان من کار می کرد” او به من گفت. یک سال بعد او را باز برای اولین بار اسم فروشگاه تامپسون در خیابان سوهو. “وجود دارد در مرکز شهر دختر که خرید لباس” جانسون گفت. “وجود دارد یک مشتری که فقط رشد بین سیمان.” در ابتدا جانسون و بیکن funnelled هر گونه سود به گسترش نام تجاری به شهرهای دیگر. “ما می خواهم رفتن به مکان هایی مانند بوستون در نوبوری خیابان خارج بشین باید یک فنجان قهوه و فقط چک کردن اگر هر گونه وجود دارد که ما فکر می کنیم ممکن است پوشیدن لباس های من,” او گفت:. در نیویورک زمانی که آنها خواهد طلایه دار جدید فروشگاه محل خود Fiorucci سنبله, پاشنه, جانسون گفت: “پلیس استفاده می شود به فکر می کنم ما hookers.”

در دهه هشتاد و نود جانسون کسب و کار منفجر شد. جانسون شروع به نشان دادن در هر هفته مد نیویورک پایان از باند سخنرانی با انجام یک چرخ ارابه. داریل هانا عینک مخملی Betsey لباس خال خال با rosebuds به اسکار ، ستاره های موسیقی راک خرید لباس. “دبی هری بود Betsey دختر. B-52s شد Betsey دختران,” او گفت:. “لیندا Ronstadt—او خریداری یک لباس و سپس کپی آن.” “Betsey” تواریخ جانسون در اوج سرحال, dishy صدای laced با پهلوانان. او در اوایل مجموعه از لای کرا ساق و بعد-Glo محصول تاپ, او می نویسد: “در واقع آن activewear به عنوان streetwear که بی سابقه بود در آن زمان.” از شرکت گسترش او می نویسد: “من شروع به احساس مانند میلدرد پیرس از خرده فروشی. وجود دارد یک خط در این فیلم که در آن میلدرد می گوید: “در همه جا می رفت و من تا به حال یک رستوران است.’ در مورد من همه جا رفتم من تا به حال یک فروشگاه است.”

در آن زمان من آشنا شد با Betsey Johnson—من به یاد داشته باشید coveting حجیم صورتی Betsey شیرینی که همسالان من عینک به بت mitzvahs در اواخر دهه نود—او جهانی نام البته یکی که تا به حال از دست داده و بسیاری از زیر زمین سرد است که آن را به حال به حال زمانی که جانسون بود با ریزگردهای جنوب در حداکثر کانزاس سیتی است. او مشتاق کارآفرینی خط یک است که او را منجر به ایجاد آگهی به قطع دختر خانم را به دیوار حمام—بدان معنی است که او همیشه باز به صدور مجوز می پردازد. وجود دارد Betsey Johnson بچه ها لباس Betsey Johnson ورق Betsey Johnson داخل تشک Betsey Johnson توشه. او یکی از اولین زنان در مد به فروش نه تنها لباس بلکه یک سبک زندگی. رفتن به Betsey Johnson فروشگاه که همه رنگ همان سایه وافغان, صورتی, احساس راه رفتن در داخل یک hoydenish کارناوال; آن نشده اند ممکن است پیچیده اما آن را سرگرم کننده. او به نظر می رسید دعوت از مشتریان خود را به یک خواب بی پایان ،

در نهایت جانسون کسب و کار غرایز نیست محافظت از او را از دست دادن او شرکت می باشد. در سال 2007 جانسون کشیده شد در بیش از یک صد و پنجاه میلیون دلار در هر سال در فروش و نظارت بر شصت و شش فروشگاه در ایالات متحده است. اما بیکن آماده به حرکت می کند و پس از آن دو تصمیم به فروش اکثریت سهام این شرکت به بوستون مبتنی بر خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت Castanea همکاران. پس از سقوط سال 2008 و با توجه به “Betsey,” خلاق درگیری با صاحبان جدید—جانسون نام تجاری خود را پیدا $48.8 میلیون دلار در بدهی. “وجود دارد زمان زیادی به هدر رفتن و چرخ نخ ریسی بیش از مزخرف” جانسون می نویسد. در ماه اوت 2010, کفش کارآفرین Steve Madden scooped تا Johnson بدهی—و در نهایت کنترل و نام خود را—برای جمع نامعلومی. جانسون ماند به عنوان مدیر خلاق برند اما او دیگر رئیس خود او را. “من این احساس عجیب و غریب که Madden شاید خرید این شرکت برای ده دلار” جانسون به من گفت. “من هرگز مراقبت بپرسید. همه چیز مانند یک کابوس است. هر چیزی که من در حال حاضر باران یا درخشش تحت چتر خود را.”

من به نام جانسون چند هفته پیش در خانه اش در مالیبو جایی که او نقل مکان کرد و از منهتن در سال 2016 پس از ظاهر شدن در “رقص با ستاره ها.” (او به طول انجامید چهار هفته بیرون رفتن پس از یک بدون زرق و برق jive.) او به من گفت که او صرف شده است همه گیر مصرف روزانه حمام و پیاده روی های کوتاه, پوشیدن شلوار از اوایل مجموعه. “من این نکبتی ماسک—آن را دو هفته,” او گفت:. “آن را با رژ لب چرا که بدون توجه به آنچه که من برای نگه داشتن رژ لب من است.” اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus قرار داده است بسیاری از طراحان مد در خطر از بیرون رفتن از کسب و کار. جدید داو جونز گزارش نشان می دهد یک 16.4 درصد کاهش در فروش های خرده فروشی در ماه آوریل به خصوص در مد شدیدترین شیب تقریبا در دو دهه; مارک J. Crew و John Varvatos و فروشگاه های Neiman Marcus و J. C. Penney همه اعلام ورشکستگی کرده است.

“این است که مانند sap india سبز “که در آن آنها ذوب مردم” جانسون گفت: از وضعیت فعلی این صنعت است. “آن احساس می کند مانند یکی از کسانی که سورئال باور نکردنی, علمی تخیلی همه چیز. هیچ کس واقعا ساخت هر چیزی. همه مرده-را متوقف نگه دارد.” هنوز هم او می گوید: او هیچ برنامه ای برای بازنشستگی—”من نفرت که کلمه.” او در حال برنامه ریزی در مورد استفاده از این خرابی به طراحی یک کپسول جدید مجموعه به نام “Betsey: خاطرات” که تکرار برخی از به نظر می رسد او از نوزده-دهه هشتاد. “من قصد دارم به من دوخت ماشین از relearn چگونه به موضوع آن” او گفت:. “کوچک کارخانه در چین مشغول به کار هستم با بسته بود اما آنها در حال شروع به بازگشایی شده است.” اگر جانسون می کند و شروع به دوخت دوباره هر چند او آن را انجام دهند به صورت رایگان—در ماه گذشته, Steve Madden او اطلاع داد که او furloughed.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme