کارولین ون هوتن / واشنگتن پست از طریق گتی

WEST DES MOINES, آیووا—جمعه شب قبل از آیووا, جلسه, جان کری ایستاده بود و در پیاده رو در مقابل جو بایدن ستاد پوشیدن یک بمب افکن و کم رنگ-آبی, روسری اصرار دارد که همه چیز را در مورد به ضربه محکم و ناگهانی به محل سابق معاون رئیس جمهور. به همین دلیل بسیاری از مردم رفتن به این جلسه گفت: آنها مردد بودند او استدلال کرد.

“برخی از مردم شده اند پاره بین ایده, شما می دانید, جدید, تازه, هر آنچه در مقابل کسی با تجربه و آنها در حال تلاش برای مبارزه با آن” او به من گفت. “اما من فکر می کنم در پایان از مردم در حال حاضر به آینده این نتیجه جو بایدن بهترین است در واقع به نفع خود بهترین واقع به مسابقه در مناطق که در آن ما نیاز به آوردن اعضای کنگره و سناتورها با ما.”

دو روز بعد اوباما گرفتار شد غرق در افکار در یک تماس تلفنی در مورد آنچه آن را به او را به پرش به مسابقه خود را. رای گیری تا به حال حتی اتفاق افتاده است.

بایدن و دستیاران خود را به مدت طولانی اصرار داشت که آنها کاملا خوب با چند نفر به دیدن او. آنها نمی شد. آنها سعی در پر کردن اتاق. آن کار نمی کند. آنها آموخته به قبول است که جمعیت هرگز نمی خواهد آمد و سعی کردم به ساخت یک کمپین در سراسر هرگز آنها را.

آنها شکست خورده است.

نه فاجعه از آیووا دموکرات حزبی برنامه و نه گزارش تاخیر و تغییر واقعیت: معاون سابق رئیس جمهور ایالات متحده و پیشتاز در تقریبا تمام ملی و آیووا پای صندوقهای رای آمدند و در دور چهارم در پشت برنی ساندرز پیت Buttigieg و الیزابت وارن. در حال حاضر او باید مبارزه برای reassert خود و امید به جادویی underdog story (هی بیل کلینتون تبدیل خود را به بچه باز گشت پس از قرار دادن دوم در سال 1992 نیوهمپشایر اولیه). اما فراموش نکنید که در مورد تبلیغات و مبارزات انتخاباتی کارکنان: آن را در حال حاضر باز سوال که آیا بایدن باید پول نقد به پرداخت برای او چارتر هواپیما برای پرواز او را در سراسر 14 سه شنبه متحده که رای در مارس 3.

در حال اجرا کوتاه در پول است که بخش بزرگی از دلیل او به پایان رسید تا در اینجا و در همه.

پس از یک فاجعه تابستان از جمع آوری کمک های مالی از برنامه های این تیم در آیووا و کشورهای دیگر خواهد معطل با ستاد ملی هفته پس از آن دوباره بدون تایید برای هزینه درخواست. دیگر نامزدها بودند به سرعت به استخدام کارکنان—ویژه Buttigieg که در ماه ژوئن تا به حال از چهار کارکنان در دولت اما رفت و به قفقاز با 170—در حالی که بایدن تیم بود تقریبا کامل استخدام یخ. کمپین yanked آن تلویزیون, تبلیغات, ترک بایدن تیره برای هفته ها و نمایی outspent در تبلیغات آنلاین توسط وارن و Buttigieg که به زودی افزایش نظرسنجی اعداد برای نشان دادن آن. در یک نقطه دستیاران متوجه بایدن بود در مسیر به صرف کمتر در تلویزیون در آیووا در این مسابقه از او در سال 2008 اجرا هنگامی که او به پایان رسید به عنوان یک ستاره با 1 درصد از آرا.

بایدن دستیاران بودند که صادق بودن با خود می دانستم که برای ماه ها است که آنها دچار مشکل بودند. برخی نمی خواهم به آن اعتقاد دارند; برخی نمی تواند. دیگران احساس مانند آنها بدست می خواهم به یک تاکسی با راننده بود که swerving بیش از همه جاده و آنها فقط در برگزاری و امید آنها ساخته شده آن را به پایان.

آنها امیدوار بودند که دموکرات ها’ وسواس با ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رای دهندگان احساس شخصی اتصال به بایدن خواهد آنها را بیش از لبه. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال blundered به خود را استیضاح از ترس که بایدن قوی بود. در حال حاضر آنها امیدوار بودند استیضاح محاکمه خواهد کمک کند تا برای او ضعف است. “ما ممکن است برنده این” یک نفر که مشغول به کار در این کمپین به من گفت هفته قبل از قفقاز “و این ممکن است به چیزی که ما انجام داده ایم.”

زمانی که بایدن برگزار شد نهایی خود را قبل از جلسه تجمع در دبیرستان در Des Moines در بعد از ظهر یکشنبه 1100 مردم آمد—بزرگترین جمعیت در آیووا از کل مبارزات انتخاباتی. هشت نفر معرفی او چهار سناتور بازنشسته در بین جمعیت بودند. اما در زمان او شروع به صحبت سوپر جام آغاز شده بود و مردم دریبل بیرون از اتاق. یک ساعت قبل از آن چند مایل دورتر در یک دبیرستان, بدنسازی, Buttigieg کشیده بودند دو بار به عنوان بسیاری از مردم است.

[ پیتر Beinart: استیضاح نکنه کسی. آن را مغلوب ساختن پیشی جستن. ]

بایدن خود شده است هرگز خوب با, چگونه مبارزات انتخاباتی خود در جریان بوده است و او هرگز بی سر و صدا-به-نام-نقطه-بی اعتنا حضور که دستیاران خود را ساخته اند و او را به خارج می شود. به طور فزاینده ای نگران روز به روز مدیریت مبارزات انتخاباتی توسط junior دستیاران او تبدیل به مسن دایره درونی. آنها حل و فصل را به یک جنگ خسته انعطاف پذیری است. “وجود دارد هیچ شادی در کمپین” یک دموکرات آیوا که تماشای مسابقه از نزدیک به من گفت که پیش از رای دادن. مردم کار را برای مبارزات انتخاباتی در همان نقطه به من هر چند معمولا با بیشتر لعنت.

بایدن را دیر شروع و نیاز خود را به میزبان بالا-دلار جمع آوری اعانه در لس آنجلس و نیویورک و واشنگتن محدود مقدار از زمان او صرف بر روی زمین در آیووا. بنابراین او به ندرت ساخته شده از نوع سنتی متوقف می شود, مانند رفتن جدول به جدول در رستوران که در آن گذشته خود را-از-خود-عصر خرده فروشی-سیاست مهارت می درخشد.

[ بخوانید: جو بایدن است شرودینگر نامزد ]

با ترک تا یک ساعت پس از هر رویداد برای بایدن به لرزش دست ها و گرفتن عکس های سلفی—املاک selfies, مشاوران اغلب تیز توجه داشته باشید با نامزد نگه داشتن گوشی خود را در مقایسه با عکس مطرح وارن طول می کشد در “selfie خطوط”—آنها نزدیک به داخلی خود هدف داشتن او را شخصا ملاقات 20,000 مردم آیووا نمایندگان شان. دیگر نامزدها رفت برای تظاهرات به خوراک خبری آنها احساس, اما آنها داده بودم تا همیشه پوشش آنها فکر بایدن سزاوار و متمرکز در مناطق روستایی که در آن داشتن حتی فقط چند ده حامیان می تواند ارائه آنها را داشت.

هر چه ایده های بزرگ مبارزات انتخاباتی به نظر می رسید که عمدتا دامنگیر از انتخابات قبلی مانند شناسایی جانبازان با کشیدن شهرستان-توسط-شهرستان سوابق که می خواهم واجد شرایط برای یک دولت خاص اعتبار مالیاتی (کری حرکت در سال 2004). آنها مستقر جیل بایدن تا کنون شناخته شده است به عنوان نامزد مرد متاهل به عنوان بخشی از یک اختصاص داده شده درخواست تجدید نظر به معلمان است. آنها به دنبال مستقل و ناراضی جمهوری خواهان هدف قرار دادن آنها را با پیام هایی که به تصویر کشیده بایدن به عنوان یک سیاستمدار در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها تعقیب کاتولیک (“مطابق با بالاترین سنت کاتولیک جو بایدن نشان داده است که او معتقد است ما باید یک تعهد مشترک” این سفیر سابق ایرلند اعلام کرد در نامه دست نویس است که کپی شده بود و از طریق پست به هزاران نفر از خانه). آنها تبدیل به کارگران پرداخت می شود به جای تکیه بر داوطلبان به دست کشیدن بر روی درب های آفریقایی و آمریکایی لاتین رای دهندگان—اگر چه آنها را در صدها نفر از داوطلبان برای نهایی چند هفته (با لجستیکی تصادفا مانند عدم بگویید برخی از افرادی که موافقت می خواهم به خانه آن دسته از داوطلبان که مهمانان خود خواهد بود پس از رسیدن). آنها فشرده در هر نوبت یک پیام از بازگرداندن وحدت ملی که طنین انداز بیشتر با رای دهندگان از آن تا به حال با خبرنگاران و یا صاحب نظران. آنها تاکید بایدن شخصیت. آنها اصرار داشت همه چیز خوب بود.

آنها flubbed اصول. روز دوشنبه ایستاده در انجمن سایت در مسافرخانه تعطیلات فقط 15 دقیقه از بایدن ستاد انتخاباتی من تماشا بایدن حوزه کاپیتان ایستاده در اطراف تا حدودی بی اراده به چند نفر بایدن را که مورد نیاز برای روشن زنده ماندن آستانه شد به جای استقبال با موفقیت توسط ctq تیم. او برنده یک شهرستان کنوانسیون نماینده. بایدن برنده هیچ چیز نیست. پس از آن حوزه کاپیتان به من گفت که او می خواهم در آمده از کالیفرنیا و واقعا نمی دانم این منطقه و یا هر کسی که در اتاق است. “گاهی اوقات شما می توانید یک منطقه خاص است که به سمت چپ او گفت:” با یک شانه را بالا انداختن. مردم در خانه که درب او می زدم در به او گفته بود آنها نمی خواهید برای آمدن حزبی زیرا آنها فرض “بایدن خوب میشه; او احتمالا نامزد.” او به من گفت که او تا به حال متوجه شور و شوق برای Buttigieg ،

قبل از این هفته اکتبر بود پایین نقطه مربوط توسط smack از اولین Des Moines Register فرمانداری غلت و وارن در سرب. بایدن بود که سازمان یافته outworked و بیشتر از همه outspent. او در اواخر ورودی در مسابقه نگه داشته به آینده را به او امد و شد زیاد: او نمی کوسن از کمپین نقدی; او تا به حال قفل شده است و تا بالای عملیات در هر نقطه.

[ پیتر Beinart: زمانی که کارکنان نمی توانید بگویید نامزد چه اشتباه ]

نوامبر 1 یافت بایدن در Des Moines, بزرگترین اولیه رویداد سال: Iowa دموکراتیک حزب آزادی و عدالت شام که در آن همه نامزدها صحبت شد و تمام تیم های خود بودند سازماندهی عمده ای از نیروی به قدم زنی با تبختر برای مطبوعات و محلی حزب bigwigs. Buttigieg رفت و او صاف بود و ادعا باراک اوباما را به عنوان میراث خود را. اما مهم تر از هر چیزی به او گفته بود آنچه او نگاه کرد: بخش از عرصه بسته بندی شده با حامیان پوشیدن رنگ زرد تی شرت نور خود را-up مچبند درخشان به عنوان آنها دست تکان داد خود را نشانه.

بایدن صحبت دوم درست بعد از Buttigieg. برخی او را به تماشای از نزدیک از مخاطبان سوگند یاد آنها می تواند توجه خود را دست خوش پیشامد میشه به صدها نفر از نقاط خالی در خود محفوظ بخش است. آنها حق داشتند.

چند هفته آینده به یک تقلا. فقط در زمان و پول آغاز شده در آینده از کمک کنندگان بزرگ spooked توسط وارن قدرت و در پاسخ به استیضاح پرسش که بایدن کمپین نقل مکان کرد و به شدت به نوبه خود به اثبات این که دموکرات ها باید او را به عنوان قوی ترین نامزد در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. ستاد عجله بایدن تبلیغات روی هوا. در آغاز مبارزات انتخاباتی استخدام دوباره. مشاوران برنامه ریزی بیشتر سفر به Iowa. تور اتوبوس بود یک موفقیت عظیم. بزرگ نام تاییدیه که تا به حال نگه داشته شده است در رزرو برای ماه مانند آمریکا شد نورد از.

اما ساندرز شد تا خزنده در پای صندوق های رای و بایدن دستیاران نیست کاملا مطمئن شوید که چه باید بکنید در مورد آن است. “من نمی پاسخ به برنی” بایدن به خبرنگاران گفت: پس از باز کردن یک دفتر در سدار رپیدس در آغاز ژانویه, اگر چه سه هفته و یک دسته از نظرسنجی جدید بعد بایدن بود که ناگهان در حمله تمسخر گفت که ساندرز موقعیت در مدیکر برای همه “بود” من نمی دانم چه مقدار از آن را هزینه رفتن به اما ما باید آن را انجام دهد.” پنجشنبه شب قبل از قفقاز در لژیون آمریکایی سالن در اوتوموا خواسته توسط یک خبرنگار در مورد ساندرز کمپین گردش یک ویدیو که در آن بایدن به نظر می رسد برای دفاع از امنیت اجتماعی و کاهش بایدن رسیده به جیب ژاکت و دست او را به یک prewritten بیانیه ای با سربرگ “برنی غلط حمله به امنیت اجتماعی است.

به عنوان بایدن آیووا مبارزات انتخاباتی به خود جلب کرد به من نگه داشته فکر بازگشت به اولین تعطیلات آخر هفته در ماه ژانویه است. که شنبه شب بایدن جلب 750 مردم و دستیاران خود را نمی تواند متوقف وزوز. شب بعد در Davenport, کمپین راه اندازی 87 صندلی در سطح سوم از لیگ کوچک بیس بال استادیوم و روشن به عنوان آنها را تماشا اتاق بسته بندی با 450 نفر است. کسی تا به حال برای باز کردن پنجره ها به هوای سرد خارج است. ذهن هرگز که یک درایو 10 دقیقه ای دور دو ساعت زودتر وارن کشیده بودند 650 نفر که در سمت چپ بیشتر مشخصه مشتاق و متعهد است.

قبل از این رویداد شروع کردم به چت کردن با مردی به نام بیل ویلسون که به من گفت که او می خواهم شروع شیفته John Delaney رویکرد اما که تنها نامزد او می خواهم به اهدا شد سناتور کوری بوکر که او به نام “الهام بخش است.” او نگران از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن اما او نیز نگران بایدن را برای رای دادن به جنگ عراق, در میان چیزهای دیگر. بایدن پس از سخنرانی—طولانی اما منطقی کنار هم قرار داده ریف در معمول خود را از بیخ و بن سخنرانی که لمس کردن در مغلوب ساختن پیشی جستن “با ایران”یک بحران خود را ساخت”)—Wilson گرفتار چشم من برای به روز رسانی من. در حال حاضر او گفت: او قرار بود به ارسال پول به بایدن. “او ممکن است انتخاب کنید اما دفعه بعد احتمالا نه” ویلسون به من گفت. “من فکر می کنم او باید احتمالا یک ترم. اما که ممکن است به اندازه کافی به ما را با ثبات است.”

بایدن اصرار دارد او را با دوام تر از آن است. دستیاران او می گویند او قوی تر از او بود و بعد از او وارد مسابقه در ماه آوریل گذشته و مهم نیست که او در چهارم یا این که او به نظر می رسد مشکل در نیوهمپشایر بیش از حد.

“چه رای دهندگان در حال دیدن کسی است که می تواند مغلوب ساختن پیشی جستن پانچ چرا که او شناخته شده است چرا که مردم باید احساس که او چه کسی است” معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield به من گفت. “که راه به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. که کلید. شما رو به کسی علیه او که غیر قابل نفوذ.”

او است ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی