Person washing exterior of home.
در هند اپیدمیولوژی و اقتصاددان Ramanan Laxminarayan گفت: “کوروناویروس “به احتمال زیاد . . . فقط rip از طریق جمعیت است.”عکس توسط Indranil موکرجی / خبرگزاری فرانسه / گتی

هفته گذشته نارندرا نخست وزیر هند دستور داد سه هفته مستند از کشور, گفتن شهروندان است که آنها را به ترک خانه های خود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. دامنه این منظور است که سخت به درک: هند یک کشور بیش از یک میلیارد نفر شده است; فقر شدید در بسیاری از مناطق و بسیاری از شهرهای آن مانند بمبئی و کلکته فوق العاده متراکم. پس افرادی که در هند زندگی می کنند اغلب سفر بین کشورهای مختلف برای کار مستند همچنین صدها نفر از هزاران نفر از کارگران مهاجر رشته; بسیاری از آنها در حال تلاش برای بازگشت به خانه ، تا کنون وجود داشته است تنها چند بیش از شانزده صد موارد تایید شده در هند و چهل و پنج تایید مرگ اما عمده شیوع بیماری در یک کشور با بهداشت عمومی کمبود است به احتمال زیاد به ویرانگر, far-reaching عواقب.

سعی کنید به درک هند مخمصه صحبت کردم که از طریق تلفن با Ramanan Laxminarayan متخصص اپیدمیولوژی و اقتصاددان که هدایت مرکز بیماری های پویایی اقتصاد و سیاست در واشنگتن و کسانی که در حال حاضر در دهلی نو. او قبلا در خدمت رئیس جمهور اوباما شورای مشاوران علم و تکنولوژی ضد میکروبی مقاومت کند ، در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح مورد بحث ما چرا هند است که در چنین قبر خطر از coronavirus راه های مختلف که روستایی و شهری هند به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار, و چه بیماری است گذاشته لخت در مورد عواقب طولانی مدت کافی نظام سلامت.

چگونه شما را توصیف آنچه که هند با آن مواجه است در حال حاضر ؟

بنابراین هند در یک مرحله قبل از این بیماری همه گیر. آن را احتمالا در حال اجرا حدود دو هفته پشت سر ایالات متحده و حدود چهار هفته پشت ایتالیا در شرایط زمانی که اولین بذر از موارد اتفاق افتاده است. در این کشور دیگر آن احتمالا اتفاق افتاده است به دلیل ترافیک خطوط هوایی—اما نه به خاطر مردم که از چین همه آنها قرنطینه بسیار زود است اما احتمال دارد به دلیل از ایتالیایی ها که تا به حال انجام شده به این ویروس بودند که گردشگران در اینجا. و تعدادی از موارد اولیه در واقع درگیر ایتالیایی. پس از آن وارد و پس از آن تا به حال به طور کامل کشت در ایتالیا و تست شد بسیار کوچک در ابتدا. آن را محدود به کسانی بود که پله از هواپیما و یا کسی که تا به حال شده است در تماس با یک تایید COVID-19 مورد.

و بنابراین ما تا به حال بسیار محدود در خواندن چگونه این بیماری در حال پیشرفت است به تاریخ. آن را تنها یک هزار مورد و بیش از سی و مرگ و میر. [این بود که درست در زمان مصاحبه صورت گرفت; هر دو شماره را پس از رشد کمی.] به طوری که کوچک برای یک کشور به اندازه هند است. آنچه ما انتظار داریم این است که این احتمالا به دلیل تست بودن کافی شبیه به آنچه اتفاق افتاده است در مراحل اولیه این بیماری همه گیر در ایالات متحده نیز که در آن آن را به طور ناگهانی آتش در برخی از جمعیت بود و در سیاتل—در هند و معلوم نیست که آن را در واقع اتفاق می افتد—و سپس آن را واقعا طول می کشد خاموش.

هیچ مدرکی وجود دارد که درجه حرارت و رطوبت در کاهش این ویروس حتی اگر آن را هنوز هم نسبتا سرد در سراسر اکثر نقاط هند به خصوص در شمال هند است. و ما باید بسیاری از ترکیبات مشکلات آن هستند که سلامت-ظرفیت سیستم است که به طور کلی ضعیف در سراسر کشور است. تعداد تخت بیمارستان [تقریبا یک و نیم تخت به ازای هر هزار نفر] قابل ملاحظه ای کم است. آن را احتمالا یک پنجم از آنچه در انگلستان است مثلا.

و همچنین یک جمعیت است که سل و مسائل تنفسی و پنومونی و نرخ بالای سیگار و آلودگی هوا. پس سیر این بیماری در این جمعیت در حال رفتن به نامشخص است. نکته دیگر این است که هند همچنین دارای مقدار زیادی از فشار خون بالا. حدود یک سوم از این کشور در بزرگسالان فشار خون بالا و در حدود یک دهم از آنها مبتلا به دیابت هستند. و بنابراین همه از این است به احتمال زیاد به ترکیب مشکل است. البته ما نمی دانیم که هر چیزی را برای اطمینان حاصل کنید تا اعداد در واقع شروع به بالا رفتن. اما اینها همه دلایل که چرا مردم هند نگران هستند.

به چه میزان است نگرانی خود را در مورد تراکم در شهرهای هند و ناتوانی در جلوگیری از این اگر آن را می رسد در شهرستانها عمده در راه است ؟

من فکر می کنم آن را احتمالا رسیده است برخی از این جوامع است. ما در حال حاضر دیده می شود موارد در محله های فقیرنشین بمبئی که همانطور که می دانید برخی از بزرگترین محله های فقیرنشین در جهان با میلیون ها نفر از مردم زندگی در کنار یکدیگر است. و بنابراین ویروس به نظر می رسد که در آن مرتب کردن بر اساس از آرام باقی می ماند تا زمانی که با جامعه هدف را نشان می دهد و در علامت موارد به طور معمول در افراد مسن است.

بنابراین از یک طرف, بله, ما باید مردم ساکن در مجاورت نزدیک به یکدیگر است اما طرف دیگر آن است که بسیاری از این افراد زندگی در مجاورت نزدیک با یکدیگر هستند. [سرانه] هند جمعیت بالای سن شصت و پنج است که بسیار کوچکتر از ایتالیا و قطعا از چین به عنوان به خوبی. این چیزی است که یک بیت از یک اثر حفاظتی. اما قطعا شرایط را برای گسترش سریع این بیماری در همه وجود دارد در مناطق شهری است. و بدون سوال, این احتمال وجود دارد که آن را فقط rip از طریق جمعیت مگر اینکه چیزی اساسا تغییرات در ویروس خود را در هند که برای ما هیچ شواهد واقعی.

دولت shutdown سفارش در یک سطح معقول به نظر می رسد. در سطح دیگری به نظر می رسد شبیه به بسیاری از آنچه در این دولت مانند demonetization: اجرا به سرعت و بدون یک تن از فکر کردن در مورد چگونه آن خواهد بود به اثر قرار داده است. و شما ببینید این داستان وحشتناک از کارگران تلاش به عقب بر گردیم در سراسر کشور از دولت به دولت با هیچ راهی برای انجام این کار است. و وحشتناک انسان هزینه این مستند حتی اگر لازم است. آنچه را که شما از تصمیم دولت برای انجام آنچه در آن بود و آن را تنها جایگزین ؟ باید آن را فقط باید برنامه ریزی شده است بهتر است ؟

در این مرحله ما در این مستند تا به حال اتفاق افتاده است به کاهش سرعت این بیماری همه گیر. در غیر این صورت با توجه به تمام دلایل من صحبت کرد و قبل از آن ما خواهد بود واقعا قله های تیز رهبری به ماه آوریل است. و به طور کلی برای سیاستمداران به عمل فعالانه برای جلوگیری از مرگ است بسیار محبوب نیست چرا که مردم هرگز به اعتبار برای مرگ و میر آنها جلوگیری کرد. عمومی تنها آنها را سرزنش برای آسیب آنها ایجاد می شود. بنابراین از این دیدگاه مودی بسیار قاطع و عمل به سرعت.

در حال حاضر می تواند وجود داشته است برنامه ریزی بهتر از این مستند? قطعا بله. من فکر می کنم با توجه به پیچیدگی و هند و برخی از چیزهایی متمرکز شد مانند غذا و لوازم و غیره اما نه مانند این که چگونه این مهاجران را به خانه و یا چگونه مردم را از مرزها عبور کرده و اگر آنها زندگی می کردند در دولت های مختلف و تا به حال به خانه و نمی توان به زندگی در جایی که آنها بودند و یا بی خانمان و یا هر آنچه در آن است.

حق با شماست. آن را با عجله. اما من فکر می کنم در مورد demonetization که یک تجربه متفاوت به دلیل نبود با عجله به انجام آن در یک زمان خاص. که می تواند آنها منتظر یک هفته و انجام آن را احتمالا بهتر است. در این مورد من می گویند که وجود دارد زمان بسیار کمی در دسترس است فقط به این دلیل که همه در حال یادگیری از هر کس دیگری. من فکر می کنم این صحنه از ایتالیا فقط تکان داد مردم اینجا. و سپس آنچه آغاز شده اتفاق می افتد در ایالات متحده بود و حتی بیشتر نگرانکننده است.

و پس از آن زمانی که مدل سازی برآورد بیرون آمد و گفت: “نگاه این است که رفتن به حتی بدتر در اینجا چون ما نه برای آن آماده” که واقعا چیزی بود که تکان داد دولت به عمل است. من فکر می کنم در این مورد آنها مشروع بود, کمتر, زمان, اما من قطعا فکر می کنم که کمی بیشتر برنامه ریزی و سازمان باید آورده شده است به آن.

و آن را کاملا روده غم انگیز برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در اخبار. اما به یاد داشته باشید این اخبار تنها گزارش در مورد آنچه آنها می توانید ببینید در مناطق شهری است. ما هیچ ایده ای در مورد روستایی پریشانی چه اتفاقی می افتد خارج وجود دارد, آیا کشاورزان باشه که آیا مردم در حال غذا خوردن و غیره. بنابراین من گمان می کنم ما را دیده اند و نه پایان این مستند داستان.

چه خود را به بزرگترین نگرانی در مورد مناطق روستایی هند در حال حاضر که کمتر گزارش در هر زمان به خصوص در حال حاضر ؟

بیایید شروع با این بیماری است. هند واقعا ضعف نظارت سیستم گزارش دهی بیماری ها حتی در بهترین زمان و فراموش کرده ام در مورد وضعیت بحران مانند در حال حاضر. بنابراین ما نمی خواهد در واقع به رعایت روستایی مرگ و میر و یا روستایی موارد چون اگر کسی که فقیر است در یک روستا در حال مرگ است ديسترس تنفسی آن را نمی خواهد رکورد. آن را نمی خواهد نشان می دهد تا در هر نوع مرگ آمار; تنها حدود یک پنجم از هند و میر در واقع تایید شده و ثبت شده است. باقی مانده اند و هیچ منبع رسمی علت مرگ. بنابراین ما حتی نمی خواهد می دانم آنچه اتفاق می افتد در سلامت جانبی. این آغاز کار است.

سپس در بخش دیگر این است که ما در واقع نمی دانم چه اتفاقی برای آنها در نظر فوری مسائل که مربوط به گرسنگی و فقر است. و گرسنگی چیزی است که من عمیقا نگران است. هند واقع شده است به اندازه کافی مواد غذایی برای تغذیه کل آن جمعیت فقط از یک انبار. اما روشن نیست که مواد غذایی است که به آن مکان یا آن را می توانید در یک دوره کوتاه از زمان. در هند حتی اگر نیت خوب هستند اعدام را می توان به چالش کشیدن به دلیل وجود یک میلیون بلوک در طول راه.

نکته سوم این است که همه از دیگر بیماری های عفونی یا بیماری های مزمن—که آیا آنها به سل و یا ذات الریه و یا اسهال—فقط نمی گرفتن تعطیلات به دلیل مستند. آنها وجود دارد در نیروی کامل است. و با کل نظام سلامت در راستای COVID-19 پاسخ به آن را به درستی باید ما نیز ممکن است دیدن برخی از چیزهای دیگر خارج از کنترل به عنوان اتفاق افتاده است در غرب آفریقا, ابولا, به عنوان مثال.

و یک چیز هند تامین کوتاه مدت از این است که مراقبت های بهداشتی کارگران است. و اگر ما از دست دادن مراقبت های بهداشتی ما کارگران یا به COVID و یا هر چیز دیگری . . . در کشورهای دیگر که در مواجهه با این نوع از بیماری های همه گیر ما دیدن بقیه خدمات بهداشتی و درمانی به یک ضربه در حالی که برای. در غرب آفریقا پس از ابولا شیوع سرخک ایمن سازی نرخ در زمان واقعی برای شیرجه رفتن سه یا چهار سال. این اثر که ما نمی بینیم اما قطعا اتفاق خواهد افتاد بیش از یک دوره از زمان.

وجود دارد بسیاری از مردم در ایالات متحده بوده است گفت: “ما نمی توانیم بسته اقتصاد پایین” به دلیل آن خواهد شد که همه این اثرات بد. هند کشوری است که در آن مردم بسیار بیشتر در معرض خطر از عواقب جدی از فقر اگر آنها را چند هفته بدون کار. آنچه که از نظر شما چه چیزی به احتمال زیاد اتفاق می افتد به اقتصاد هند اگر همه چیز اساسا تعطیل برای یک ماه یا دو ؟ اقتصاد در حال حاضر وجود دارد در حال رشد آهسته تر از آن بود که چندین سال پیش.

فکر می کنم از راه اندازی مجدد اقتصاد به عنوان چرخ دنده های متعدد و دندان همه به یکدیگر متصل می شوند. کسی تامین کالا به شخص دیگری است و باید به آنها پرداخت می شود به منظور تامین, اما که فرد نیاز به دریافت پرداخت توسط شخص دیگری. پس برای شروع یک موتور مانند آن است که بسیاری از چرخ دنده های در حال حرکت پیچیده است و در آن طول می کشد مقدار زیادی از تلاش برای شروع که بوسیله اسباب گردنده جلو رفتن به عقب. قطعا دولت در تلاش برای انجام آنچه در آن می توانید به سهولت از چیزهایی است که شما لازم نیست که به پرداخت وام های خود را, شما لازم نیست که به پرداخت وام مسکن خود را به مدت سه ماه و وام دهندگان وام مسکن نمی خواهد در نظر گرفته شود به nonperforming دارایی اگر آنها صبر کنید که برای سه ماه.

آنها صحبت کردیم از طریق بسیاری از این اعلام کرده اند این فعالانه به منظور سعی کنید به اقتصاد بازگشت پس از سه هفته پس من به آنها اعتباری برای آنچه که آنها تلاش کرده ایم. اما وجود دارد یک واقعیت است که دولت را کنترل نمی کند و همه چیز. این است که یک اقتصاد بزرگ و درآمد دولت و هزینه های کوچک در این اقتصاد است. در هند آن را تنها در حدود هفده درصد از G. D. P. واقعا که این دولت در مقایسه با سطوح بالاتر در ایالات متحده و قطعا در کشورهای اسکاندیناوی.

بنابراین آوردن این است رفتن به یک مقدار عادلانه از زمان و آسیب احتمالا آخرین ماه اگر نه حتی بیشتر از آن. اما این یک تجارت است که ساخته شده است. تجارت کردن بود که ما را به یک ضربه بزرگ با تاثیر قابل مشاهده بیماری و یا ما خودمان را برخی از زمان برای آماده سازی و در معرض خطر عواقب اقتصادی و من خوشحالم که آنها را در انتخاب دوم. من درک می کنم وجود دارد تجارت آف در اینجا, اما برخی از تصمیم گیری ساخته شده و این تصمیم بود که ساخته شده بود.

و آنچه در مورد به طور خاص در شرایط فقر و مسائل مانند گرسنگی ؟ هند یک کشور فقیر است. چقدر جدی و فوری ممکن است تاثیر بود از بستن همه چیز را ؟

بخش بزرگی از این کشور است که واقعا در اقتصاد غیررسمی. آنها در بخش رسمی. به طوری که آنها بستگی کشاورزی است. [بیش از] نیمی از کشور بستگی به کشاورزی است. تولید جانبی نهفته در مکان های که در آن کشاورزان آسیب دیده از مستند و آنها قادر به فروش محصولات خود را. علاوه بر این وجود دارد رفتن به یک له از مهاجران بودند که قبلا کار در شهرستانها و ارسال پول به روستاها که در حال حاضر از کار و بازگشت به روستاهای خود را به طوری که می افزاید: به روستایی بار. مناطق روستایی هند قطعا یک ضربه از نظر سلامت اما امیدوارم ما می توانیم پیدا کردن راه هایی برای محافظت از مزرعه اقتصاد است.

آیا شما نگرانی در مورد رهبران در هند نه دنبال علم ؟ ما را دیده اند که با یک تعداد به اصطلاح پوپولیستی رهبران از مغلوب ساختن پیشی جستن به Jair Bolsonaro به بوریس جانسون به عمران خان. زیرا بدیهی است که مودی داده است دلیلی برای نگرانی در دیگر مناطق در امتداد این خطوط است.

من فکر می کنم در این مورد من می خواهم به او اعتباری برای اقدام. چرا که او می توانست فقط منتظر است و او می تواند ساخته شده اند این “درمان بدتر از بیماری” نوع استدلال که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است. اما من فکر می کنم او نمی دریغ و من فکر می کنم او را دیدم که این بود و نه رفتن به برگشت اگر او را ندارد تماس که در آن زمان. وجود دارد هیچ چیز پوپولیستی در مورد بستن اقتصاد پایین است ، آن را احتمالا بسیار محبوب در خارج از کلاس قروچه در شهرستانها. فکر می کنم از یک کشاورز فقیر که هرگز از شنیده می شود چیزی به نام ویروس, اول از همه, و سپس شما می گویید که همه چیز را تعطیل آنجا که از virus. آنها در حال رفتن به آید تپه تقصیر را به گردن نخست وزیر است. و دوباره, من می خواهم گفت او را هیچ اعتباری برای آن است. من احساس می کنم این بارها و بارها در بهداشت عمومی. به طور کلی سیاستمداران شادتر هستند برای پاسخ به یک بیماری و یا شیوع نسبت به جلوگیری از آن است.

پی در پی دولت—هر دو مودی و حزب کنگره به دولت های قبل از آن ساخته شده اند وعده در مورد بهبود هند سیستم بهداشت و درمان. دارای سیستم بهداشت و درمان بدست قوی تر در چند دهه گذشته? یا این چیزی است که تا حد زیادی پایین می آید به دولت های مختلف تصمیم گیری ؟ من تصور در جنوب هند است که بهتر انسانی-شاخص های توسعه آنها آماده تر اما شاید که اشتباه است.

شاخص های سلامت بهبود یافته و بخشی از آن چیزهایی است که اتفاق افتاده از دولت مرکزی است. برخی از چیزهایی مانند ایمن سازی بدست تقویت از مرکز. اما برخی از آن است که ایالات متحده و برخی فقط مردم ثروتمند و آنها می توانیم آب تمیز و یا آنها می توانید استطاعت برای محافظت از خود از بیماری.

پس از آن ترکیبی از همه چیز, اما خود سیستم است به خصوص قوی است و بسیار متغیر سراسر متحده است. کرالا شاخص های سلامت به عنوان خوب به عنوان جدید نیویورک. و در بحار بسیاری از شاخص های سلامت به عنوان بد به عنوان سیرالئون. و شما باید این همه در همان کشور است. و به عنوان یک مقام اداری ارشد از کرالا به تازگی گفت: شما نمی توانید ساخت یک سیستم بهداشت و درمان برای رسیدگی به شرایط اضطراری در وسط که اضطراری است.

بنابراین ما گیر با سیستم بهداشت و درمان ما و من فکر می کنم ما بزرگ را ببینید واريانس در چه نتایج شبیه بین ایالات متحده است که باید زمان صرف شده در ساخت یک سیستم بهداشت و درمان مانند تامیل نادو کرالا و تا حدی Karnataka, اما قطعا, Maharashtra و پنجاب. و دیگر کشورهای در حال رفتن به یک زمان بسیار مشکل تر.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی